زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد IT سال ۹۴ + پاسخ سوالات

ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ب.ظ، توسط Farzamm.)
روی لینک زیر کلیک کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

- پاسخ درس سیستم عامل (حقیقت):

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

- پاسخ سوالات معماری کامپیوتر (گزینه ها طبق دفترچه F):
۹۴: ۲
۹۵: ۳
۹۶: ۱
۹۷: ۴
۹۸: تا دقایقی دیگر
۹۹: ۱
۱۰۰: ۲
۱۰۱: ۱
۱۰۲: ۴
۱۰۳: ۴
۱۰۴: ۱ (و/یا ۴)
۱۰۵: ۳

فایل‌(های) پیوست شده
۱۲۷۶-_۲/pdf
اندازه فایل: ۱/۶۶ MB

سوالات درسی یا مشاوره ای خود در مورد
را از طریق پیام ارسال کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: af.hm , sadi58 , sahar salehi , javad94 , Sanaz123 , alizl70 , RASPINA , hosein70 , flowerirani , فانوووس , yazdanpanah20 , farzad67 , ana9940 , ziba.O , newuser , khordad.girl , f2000 , mehdi.m2 , 7پرستو , sharifIT , ava.ava , niku , Fardad-A
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۲۹ ب.ظ، توسط فانوووس.)
سوال ۹۵ مطمعنید؟ من گزینه ۳ درآوردم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Farzamm
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۳۳ ب.ظ
RE: [دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد IT سال ۹۴ + پاسخ سوالات
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۲۴ ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  سوال ۹۵ مطمعنید؟ من گزینه ۳ درآوردم

بله / من طبق دفترچه F حل کردم.
چطوری حل کردید؟

ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۴۳ ب.ظ
سوال ۹۶ به نظر من ۴ میشه ، میشه روش حلتون رو بگید

آینده همان است که ما می اندیشیمUndecided
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۴۸ ب.ظ، توسط فانوووس.)
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ ب.ظ)Farzamm نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۲۴ ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  سوال ۹۵ مطمعنید؟ من گزینه ۳ درآوردم

بله / من طبق دفترچه F حل کردم.
چطوری حل کردید؟

اشتباه حل کردم؟؟؟Confused
عکسو وقتی میذارم خیلی بزرگ میشه بی زحمت خودتون به آدرس عکس برید روش حلمو ببنید ممنونShy
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۴۹ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۴۵ ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  

عکسو وقتی میذارم خیلی بزرگ میشه بی زحمت خودتون به آدرس عکس برید روش حلمو ببنید ممنونShy

درست حل کردید / مرسی

ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ ب.ظ، توسط فانوووس.)
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ ب.ظ)Farzamm نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۴۵ ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  

درست حل کردید / مرسی

خداروشکر ممنوووون

سوال ۹۸ من اینجوری تحلیل کردم که ۶ بیت برای قطعه ۸ بیت برای شماره صفحه و چون گفته بلوک های حافظه اصلی چهار کیلو بایته ، ۱۲ بیت برای آفست با یه بیت valid میشه ۲۷، ولی از طرفی بخاطر اون ۲کیلوبایت که تو ادامه ی سواله شک دارم درست حل کردم یا نه.
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۲۵ ب.ظ، توسط Farzamm.)
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ)hosein70 نوشته شده توسط:  سوال ۹۶ به نظر من ۴ میشه ، میشه روش حلتون رو بگید

این هم پاسخ

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۰۷ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۵۹ ب.ظ)Farzamm نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ)hosein70 نوشته شده توسط:  سوال ۹۶ به نظر من ۴ میشه ، میشه روش حلتون رو بگید

این هم پاسخ

ببخشید ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ باید توی بلوک ۲ باشن نه ۳ ، که در اونصورت ۹ تا h میشه.
۰-۳ بلوک ۰
۴-۷ بلوک ۱
۸-۱۱ بلوک ۲
۱۲-۱۵ بلوک ۳
نه؟
ارسال: #۱۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۲۶ ب.ظ، توسط Farzamm.)
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  ببخشید ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ باید توی بلوک ۲ باشن نه ۳ ، که در اونصورت ۹ تا h میشه.
۰-۳ بلوک ۰
۴-۷ بلوک ۱
۸-۱۱ بلوک ۲
۱۲-۱۵ بلوک ۳
نه؟

بله / دقیقاً

(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۵۲ ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  سوال ۹۸ من اینجوری تحلیل کردم که ۶ بیت برای قطعه ۸ بیت برای شماره صفحه و چون گفته بلوک های حافظه اصلی چهار کیلو بایته ، ۱۲ بیت برای آفست با یه بیت valid میشه ۲۷، ولی از طرفی بخاطر اون ۲کیلوبایت که تو ادامه ی سواله شک دارم درست حل کردم یا نه.

من هم اول همین طور حل کردم / ولی مطمئن نیستم (یعنی یادم رفته) / باید یه مروری کنم

سپاس‌گزاری شده توسط: فانوووس
ارسال: #۱۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۱۷ ب.ظ
دوست عزیز، در مورد سوال ۱۰۴ باید گفت گزینه ۱ نادرست است چرا که طبق تمامی منابع معماری کامپیوتری کامپیوترهای RISC تعداد دستورات کمی دارند
ارسال: #۱۲
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط Farzamm.)
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۱۷ ب.ظ)erf4n نوشته شده توسط:  دوست عزیز، در مورد سوال ۱۰۴ باید گفت گزینه ۱ نادرست است چرا که طبق تمامی منابع معماری کامپیوتری کامپیوترهای RISC تعداد دستورات کمی دارند

صحبت شما کاملاً درست و واضح است و در واقع معنی واژه RISC به همین معنی است / ولی گزینه یک، حرفی از تعداد دستورات (Instruction) نزده / فک کنم منظورتون "تعداد عملیات (Operation) بالا" باشه که با دستورالعمل متفاوت هست، Operation مثل انتقال داده، عملیات محاسباتی و منطقی، کنترلی و عملیات ممیز شناور، که در پردازنده های RISC این تعداد کم هستند و گزینه ۱ می توونه غلط باشه.
البته من به گزینه ۴ هم شک دارم، چون تعریف سازماندهی سیستم کامپیوتر مشخص نیست.

ارسال: #۱۳
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ق.ظ، توسط mohamad moo.)
سؤال ۱۰۴ من ۲ زدم برنامه نویس آن رانمی بیند فقط تحلیل میکند

سؤال ۱۰۴ گزینه ۱و۴ و۳درستند( جزوه معماری کامپیوتر پارسه ) و ۲ غلط
ارسال: #۱۴
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ، توسط Farzamm.)
(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ق.ظ)mohamad moo نوشته شده توسط:  سؤال ۱۰۴ من ۲ زدم برنامه نویس آن رانمی بیند فقط تحلیل میکند

سؤال ۱۰۴ گزینه ۱و۴ و۳درستند( جزوه معماری کامپیوتر پارسه ) و ۲ غلط

خیر غلط زدید / وجه تمایز معماری و ریزمعماری همین ویژگی است / ویژگی هایی که برای برنامه نویس (زبان ماشین) visible است، جزء معماری کامپیوتر هستند (کتاب پترسون هنسی / نه جزوات و کتاب های غیرمتعبر کنکوری / البته منظورم کتاب دکتر صفری نیست / ایشون کارشون درسته).

(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ق.ظ)m.zeinali نوشته شده توسط:  سلام ببخشید جواب درست سوال ۹۸چی میشه؟
ممنون

هنوز حلش نکردم / یعنی حقیقتش یادم رفته / باید برم جزوه هامو یه مروری کنم / الان جزوه هام پیشم نیست.

ارسال: #۱۵
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۲۴ ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  سوال ۹۵ مطمعنید؟ من گزینه ۳ درآوردم

منم گزینه ۳ رو زدم ولی فک کنم ما به ترتیب عددها دقت نکردیم...

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۸۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۲۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۷۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۶۵ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۱۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۲۸۳ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۲۴ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close