زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۵۶ شبکه و ۹۹ تجارت

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط erf4n.)
مانشت ۱ : اگه مایلید خودتون را معرفی کنید(نام و نام خانوادگی) و بگید متولد چه سالی هستید و اهل کدام شهرید؟ رتبه و رشته و گرایشتون را هم بفرمایید.
سلام به همه دوستای عزیزم،
عرفان هستم، متولد۱۳۷۱،
من از مصاحبه های سال های پیش خیلی استفاده کردم بخصوص در انتخاب منابع، لذا امیدوارم بتونم کمکی بکنم.
۵۶ در گرایش شبکه و امنیت، ۹۹ در گرایش تجارت و فناوری

مانشت ۲ :در چه رشته ای کارشناسی گرفتید؟ تمام شده یا در حال تحصیل هستید؟آیا کارشناسی پیوسته خوندید یا کاردانی و بعد کارشناسی؟
از دانشگاه امام رضا(ع) فارغ التحصیل شدم(همون فناوری اطلاعات)

مانشت ۳ : با اجازه تون برگردیم به دوران نوجوانی و حتی کودکی ،چی شد که اومدین کارشناسی این رشته؟ چطوری وارد دوره کارشناسی شدین؟ یعنی با علاقه و شناخت این رشته را انتخاب کردین یا انتخابتون اول دانشگاه بود بعد رشته؟
متاسفانه کنکور کارشناسی که تقریبا درس نخوندم(خب توجیهه، میخواستی بخونیBig GrinBig Grin) و رتبه ام خوب نشد لذا هیچی دست خودم نبود که کجا و چی قبول شمTongue ولی خب بعدش راضی بودم

مانشت ۴ : کدام دانشگاه کاردانی و کارشناسی را تحصیل کردین؟
دانشگاه امام رضا(ع)

مانشت ۵ :در کارشناسی چطور دانشجویی بودید؟ از اونا که همیشه نمره خوبه کلاسند؟یا معمولی بودید؟ یا درسها را بر اساس علاقه میخوندید نه بخاط معدل یعنی از یک درس خوشتون میومد خوب میخوندین و بیست میگرفتین و یکی را دوست نداشتید فقط پاسش میکردید .
من کلا شب امتحانی بودم ولی خب خداروشکر در کل بد نتیجه نمیگرفتم، قطعا اگر برگردم خیلی بیشتر تلاش میکنم، معدلم ۱۶/۱۳،

مانشت ۶ : از کی به کنکور ارشد فکر کردید؟اصلا" ادامه تحصیل از ابتدای ورود به دانشگاه ، تو برنامه تحصیلی تون بود یا نه؟
از ابتدای ورود به دانشگاه به فکرش بودم ولی برنامه ای واسش نداشتم

مانشت ۷ :آیا وقتی تصمیم گرفتید ارشد شرکت کنید همین رشته میخواستید امتحان بدید یا گرایش دیگری ولی بعدا" وقتی به برنامه ریزی رسیدین نظرتون این رشته و گرایش شد؟
همین رشته و گرایش امنیت رو دوست داشتم

مانشت ۸ : میشه درصدها تون را در هر درس بگید. اگه بیش از یک رشته هم کنکور دادین هر دو را بگید.
آیا سال اولی بود که کنکور می دادید؟ اگه المپیادشرکت کردید یا سال دوم یا سوم یا ... هست که برای ارشد امتحان میدید بفرمایید.

من سال پیش هم که ترم هفت بودم کنکور دادم ولی خب هم واحد داشتم هم یکم تنبلی نشد خوب نتیجه بگیرم، پارسال زبان و معماری و گسسته هیچی خونده بودم و متاسفانه ۴۵۰ شدم
امسال کامپیوتر هم به خاطر مشکلاتی که برای گرایش هامون ایجاد کرده بودند شرکت کردم که رتبم خیلی خوب نشد
اما در فناوری اطلاعات:
زبان: ۰
مشترک: ۴۷
تخصصی:۶۴
معماری: ۳۰

مانشت ۹ : بنظرتون چقدر درس خوندن تو دانشگاهی که شما درس خوندین برای پایان ترم و برای کنکور با هم تفاوت داره یا شبیه هست به بیان دیگه بنظرتون تو دانشگاه شما بچه های موفق در تحصیل کارشناسی شانس بیشتری واسه ازمون ارشد دارن یا نه اصلا" این دو نوع درس خوندن متفاوت را می طلبه؟
قطعا کسی که در طول تحصیل درسخون بوده باشه و کتب مرجع رو مطالعه کرده باشه راحت تره، من خودم اینطوری نبودمBlush

مانشت ۱۰ :از کی دقیقا" برای کنکور ارشد برنامه مطالعاتی گذاشتید ، از کی شروع کردید،آیا سر همون وقتی که در برنامه پیش بینی کرده بودین شروع کردین؟ برنامه تون چند ماهه بود؟ آیا وقفه ای هم پیش اومدمثلا" اتفاقی چیزی که مجبور شید برنامه را عوض کنید؟
پارسال از اواخر شهریور شروع کرده بودم، البته قرار بود از مرداد شروع کنمBig Grin
وسطاش هی نا امید میشدم، مورد داشتیم که حدود دو سه هفته درس نخوندم. بعدا فهمیدم نا امیدی ها واقعا چرت بود که البته واسه همه پیش میاد.
امسال از آبان شروع کردن، یکم دیر بود، وسطاش بخاطر اون تغییری که توی گرایش ها دادن چند روزی عقب افتادم، فک کنم حدود دو هفته درس نخوندم

مانشت ۱۱: برنامه تون ثابت بود یا هر از گاهی تا نزدیکای کنکور اصلاحش کردین ؟ ااگه اصلاح کردین اصلاحات جزئی بود یا کلی؟
برنامم ثابت بود، من توی اجراش متغیر بودمTongueBig Grin

مانشت ۱۲ : بعضی درسها تو آزمون ارشد تاثیر و نمره بیشتری دارن و توجه بیشتری بهشون میشه . شما هم همینکار را کردین؟منظورم توجه به بودجه بندی درسها برای آزمون ارشد هست.
من تقریبا به همه درس های بهای یکسان دادم چون بهرحال همش باید خونده میشد. البته اولش برای ساعت بندی دروس یکی از مولفه ها رو ضرایب درس ها در نظر گرفته بودم، ولی در کل سعی کردم رو درس خاصی زوم نکنم.

مانشت ۱۳ : آیا هنگام برنام ریزی تو ذهنتون بود که مثلا" تو یه درس خاص ضعیفید و تو یه درس قوی و به درسهای مختلف بر این اساس وزن بیشتر یا کمتر بدین؟میشه در مورد درسهای مختلف بگید؟
قطعا، مولفه هایی که برای درجه بندی دروس ازشون استفاده کردم: ضریب دروس، درجه سختی، میزان تسلط

مانشت ۱۴ : خب شما زمان مشخصی داشتید و پایان زمان مطالعه روز قبل از کنکور هست . پس طبیعی است که منابع مطالعاتی هم نمیتونن اضافه بشن. آیا شما هنگام برنامه ریزی میدونستید برای هر درس کدام منابع یا جزوات را باید(یا میخواهید ) بخونید یا نه؟ یعنی مظورم اینه که برنامه ریزی زمانی کردید یا برنامه ریزی براساس منابع . مثالی بزنم . مثلا" شما روی سیستم عامل هفته ای پانزده ساعت وقت گذاشته بودید و با یک منبع مثلا" کتاب پارسه شروع کردین و بخودتون گفته بودید اگر فرصت شد مثلا" کتاب پوران را هم میخونم اگر نرسیدم هم هیچ. یا اینکه برنامه ریزیتون بر اساس خوندن منابع بود یعنی مثلا" گفته بودین من باید سه تا کتاب مشخص را برای سیستم عامل حتما" بخونم و بر این اساس برنامه ریزی کردین؟
سوالای سخت میپرسیناWink
موقع برنامه ریزی که منابعم مشخص بود، حالا برای بعضی درس ها طبق تجربه سال پیش یک کتاب، بعضی ها هم دوتا در نظر گرفته بودم و باید میخوندم همشون رو چون میدونستم هرکدوم به طور مجزا ناقص اند

مانشت ۱۵ : میشه منابع مطالعاتی که واسه هر درس خوندید را بگید.ایا از ویس و فیلم هم استفاده کردین؟
زبان: کنکوری نخوندم و وقتم نکردم سر جلسه
ساختمان گسسته: پوران، کلا گسسته رو درس سختی نمیدونم فقط نکته زیاد داره که باید خیلی مرور شه، من یکبار رسیدم بخونم فقط
ساختمان داده: مقسمی+پارسه، مقسمی خوب توضیح داده و پارسه خلاصه وار نکات مهم رو آورده، هردو بطور مجزا ناقص
طراحی الگوریتم: مقسمی+پوران، پوران یکم کامل تره ولی باز مقسمی رو به خاطر نوشتار خوبش به عنوان کتاب پایه قرار دادم
مهندسی نرم افزار: پارسه، واقعا قشنگ توضیح داده خدا خیر بده آقای زنجانی رو، یکم زیاده، کتابای دوسال پیش ماهان و پوران کاملا خلاصه بودن و شبیه هم، اصلا اونطوری دوست نداشتم چون نمیفهمیدم چی به چیه
شبکه: پارسه، متاسفانه کتاب دکتر حقیقت خیلی قدیمی شده، ظاهرا باید کتاب کراس و راس خونده بشه واسه لایه های بالا، لایه های پایینم که قربونشون برم دوست ندارن سوال بدن ازش، من وسطاش از شبکه نا امید شدم و فقط فصول مبانی لایه شبکه + IP رو خوندم رو خوندم، پارسه داره ترجمه این کتاب رو میزنه جزواتش هم کپی میگیره اگه خواستید، خوب ترجمه شده با قلم دکتر حقیقت، من گرفتم ولی نخوندمBig Grin
پایگاه داده: مقسمی، والا یکم تو مقدمات ناقص بود ولی چون نحوه بیان آقای مقسمی رو دوست داشتم راضی بودم
هوش مصنوعی: راهیان ارشد، شنیدم کتاب نصیر هم جدید اومده و خوبه
سیستم عامل:پارسه+مدرسان شریف، مدرسان خیلی خوبه، پارسه تا پارسال بهترین بود ولی مدرسان بهتره، مخصوصا حافظه مجازی رو عالی توضیح داده
معماری:پوران+فیلم های شریف، ای کاش زودتر به فکر میفتادم و فیلم هارو همشو میدیدم، ۵ جلسشو رسیدم، یعنی عالیه فیلم کلاسای دکتر گودرزی، حتما فیلم ببینید اگه پایتون ضعیفه چون آقای هادی یوسفی خلاصه وار صحبت میکنه تو کتاباش و میتونید کلاساشم برید

مانشت ۱۶ : بنظرتون تو رشته و گرایش شما کدام درسها را باید از روی کتب مرجع خوند.
درس شبکه و شاید گسسته

مانشت ۱۷ : ایا شما در طول تحصیل کارشناسی از کتب مرجع هم استفاده میکردین یا بقول بعضی دوستان جزوه محور بودین؟
تا جایی که جزوه حرف بدون اثباتی نگفته باشه به جزوه اکتفا میکردم وگرنه باید در کنارش کتاب هم میخوندم تا مطلب رو بفهمم چون از حفظ کردن بدون تحلیل متنفرم.

مانشت ۱۸ : زبان یه درس تقریبا" جداست. آیا شما زبان را واسه کنکور خوندین یا پایه قبلی داشتید یا اصلا" سر کنکور هر چی شد جواب دادین یا کلا" جواب ندادین؟ سطح زبان شما ضعیفه ، متوسطه یا خوبع یا عالی؟
زبانم متوسطه به خاطر سریال دیدن، سرجلسه با آسون بودن سوالای مشترک غافلگیر شدم و بیشتر وقتم رو گذاشتم رو اونا زبان اصلا وقت نکردم

مانشت ۱۹ : در مورد ریاضی چی؟ بنظرتون میشه بالا زد؟ایا همه درسهای ریاضی را باید داوطلبین بخونند یا میشه یکی یا دوتاش را حذف کرد؟
من IT بودم و ریاضیات نداشتیم تو کنکور ولی چیزی که شنیدم از دوستان ارشد مکانیک و کامپیوتر صد در صد میشه بالا زد، ترجیحاً کلاسای دکتر معتقدی رو برین و جزواتشونو گیر بیارین، خیلی کمک میکنه چون اکثراً کم میزنن ریاضیات رو

مانشت ۲۰ : اگه میشه در مورد برنامه ریزی کلی تون توضیح بدین و همچنین اگه برای روشن شدن لازمه برنامه ریزی خاص برای یک درس بخصوص که در گرایش شما بیشتر داوطلبین باهاش مشکل دارن بپردازید.
آقا مهم ترین نکته: تمام درس ها رو با هم پیش ببرید، رمز کار اینه، نکنه یک درس رو تموم کنید کنار بذارید بعد برید سراغ بقیه، همه باهم.
من بجز زبان و مهندسی نرم افزار درس ها رو دو تا گروه ۴ تایی کرده بودم و یک روز در میون میخوندمشون، مهندسی نرم افزار هم برنامم این بود هرشب ۱ ساعت بخونم ،
یادتون باشه هیچ روزی درس رو ول نکنید حتی اگه یه روز دوساعت میخواستید بخونید، ۴تا نیم ساعت همه دروس اون روز رو بخونید، راز موفقیت در مطالعه مستمر همه درس ها است

مانشت ۲۱ : آیا شما تنها مطالعه میکردین یا با دوست یا دوستانی؟ در خانه یا کتابخانه.بنظرتون کدامش بهتره.
تنها در خانه(فیلمشو چقد دوس داشتم بچگیاBig GrinBig GrinBig Grin)
والا تنها رو ترجیح میدم

مانشت ۲۲ : حالا بر اساس جواب سوالای قبلی ، سرعت مطالعه تون را چگونه اندازه میگرفتید؟ فیدبک شما یا معیار شما که احتمالا" کند نباشید چی بود؟ آیاحجم مطالب خوانده شده نسبت به حجم مطالب باقیمانده با توجه به زمان باقیمانده یا مقایسه با سایرین در کنکورای آزمایشی یا معیارهای دیگه؟ اگه میشه توضیح بدین.
من کلا کند بودم در مقایسه با سایرین چون خیلی عمیق میخونم و دوست دارم توی دور اول همه چی دستگیرم بشه که تایید نمیکنم ولی خب مدلمهTongue
طبق برنامه خودم پیش میرفتم و معیارم برنامه خودم بود و از آزمون ها عقب بودم، البته خیلی بهتره که برنامتون با برنامه آزمون ها هماهنگ باشه

مانشت ۲۳ : اگه از برنامه تون عقب می افتادید چگونه جبران میکردین؟آ با با تعداد ساعات بیشتر یا حذف بعضی منابع در یک درس (کم کردن منابع در یک درس)و یا در نهایت یه درس خاص را کنار گذاشتید بنفع بقیه؟
من خیلی تنبلی میکردم حتی با اینکه دیر شروع کرده بودم، کلا به نصف برنامه ریزیم هم نمیرسیدم، ماکزیمم ساعت مطالعه ام ۱۰ بود که کلی حال کردمTongueTongue بعضی روزا ۲ ساعت
الان که یادم میاد واقعا حسرت می خورم...
در آخر شبکه رو تقریبا ول کردم، گسسته رو هم با اینکه قبلش تقریبا یک دور خونده بودم ول کردم، معماری هم ناقص خونده بودم حدود ۵۰ درصد

مانشت ۲۴ : اگه در رشته ای که امتحان دادین گرایشهای مختلفی هست ،در برنامه ریزی تون از ابتدا روی گرایش خاصی تمرکزکردین یا در ادامه و کم کم به یک گرایش متمرکز شدین.مثلا" تخصصی ها را در ماههای آخر خوندین؟ یعنی مثلا" از نیمه برنامه مطالعاتی تمرکز کردین روی گرایش معماری یا نرم افزار؟
از اول امنیت و شبکه

مانشت ۲۵ : آیا سرعت شما در حین مدت برنامه ریزی کند و یا تند هم شد؟ چه زمانهایی کند شدید و چه چیزایی انگیزه مجدد برای سرعت گرفتن بهتون میداد.پیش اومد که خسته بشید یا احساس یاس و نومیدی داشته باشید.
من خیلی ناامید میشدم وسطش، هم حمایت های خانوادم کمکم میکرد و هم این تجربه از زندگی که ماهی رو هروقت از آب بگیری تازست، واقعا درسته دوستان، من ناقص خوندم ولی آخراش امیدوار میکردم خودمو، رتبه ۷۰ تو آزمون آخر پارسه هم روحیه داد بهم یکمWink

مانشت ۲۶ : از کلاس کنکور هم استفاده کردین؟ کدام درسها؟ بنظرتون رفتن به کلاس کنکور لازم بود یابعدا" باین نتیجه نرسیدین که اگه خودتون وقت رفتن و برگشتن و نشستن سر کلاس را صرف مطالعه میکردین بهتر بود؟
معماری خوب بود اگه میرفتم

مانشت ۲۷ : آیا کنکور آزمایشی هم شرکت کردین؟ کدام موسسه؟همه را شرکت کردین یا بعضی هاش را؟ بنظرتون چقدر در تصحیح مسیر مطالعاتی یا پایبند کردنتون به روندزمانی مطالعه تاثیر داشت؟چقدر در موفقیت تون موثر بود؟
پارسه، فقط آزمون های ۵۰ درصد و ۱۰۰ درصدهاش،
متاسفانه از مهمترین فلسفه آزمون یعنی تحلیلش غافل بودم، همینطوری الکی میرفتم تقریبا، آزمون آخر ک رتبم یکم خوب شد روحیه گرفتم

مانشت ۲۸ : تو برنامه شما جمع بندی هم بود و اگه بوداز کی وارد این دوران شدید ؟ منظورم اینه که از زمان مشخصی یا بعد از خوندن منابع معینی. یعنی مثلا" تو برنامه تون گفته بودین از اول بهمن هر چی خوندم دیگه کافیه و بعد از این تاریخ میرم سراغ جمع بندی. یا اینکه مثلا" طبق برنامه شما وقتی کتاب سیستم عامل استالینگز و پارسه را خوندید و مسلط شدین رفتید سراغ جمعبندی.یعنی جمعبندی برای همه درسها یک موقع شروع شد یا خیر. میشه توضیح بدین.
من دور اول رو که تموم کردم دوماه به کنکور وقت داشتم، متاسفانه انقدر تنبلی کردم و بعد اون قضیه انتقال گرایش ها پیش اومد که بعضی از درس ها به مرور دوم نرسید، مثل گسسته،بعضی هام ک یک دورشون تموم نشد اصلا مثل شبکه و معماری
برنامه داشتم تا سه هفته مونده به کنکور هرچی خوندم رو مرور کنم، بعدش کنکور بزنم و جمع بندی و مرور خلاصه ها، ولی خب دیر شد و جمع بندیم کلا ده روز شد، سه تا کنکور زدم و سعی کردم هر روز دوتا درس رو مرور کلی کنم.

مانشت ۲۹ : برگردیم به روز قبل از کنکور. بنظر شما به چقدر آمادگی مورد انتظار رسیده بودید. مثلا" یه ورزشکار قبل از یه مسابقه مهم خودش میگه من هشتاد درصد آمادگی را در خودم حس میکنم. شما چند درصد این آمادگی را حس میکردید؟ معیارتون چی بود برای این درصدآمادگی:کنکورای آزمایشی ، سوالات کنکور سال قبل یا تسلط به منابع؟
حدود ۷۰%، معیارم میانگین درصدهایی از درس ها بود که خونده بودم، مثلا هوش رو ۸۰ درصد خونده بودم ولی شبکه رو ۲۰ درصد،
آزمون ها ک مهم نبود خیلی واسم، سوالات کنکور سه سال پیش رو زدم و بد نبود خیلی خوب هم نبود ولی به خودم میگفتم امسال بهتر میشم.

مانشت ۳۰ : آیا روز قبل کنکور این حس را داشتید که در یه درس مثلا" میتونید صد درصد جواب بدین و در یه درس باید به سی درصد قانع باشید یا اصلا" همچین فکرایی نکردین؟
معمولاً مهندسی نرم افزار رو بالا میزدم، روز آزمون وسواسی شده بودم سه تا رو ک شک داشتمو نزدم همشم درست بودSad
شبکه به دوتا تست راضی راضی بودمSmileآخرش یکی زدم

مانشت ۳۱ : سر جلسه کنکور چی؟ شد نومید بشید و یه لحظه حس کنید نمیشه و به هم بریزید ؟
نه سر جلسه خوب بودم.

مانشت ۳۲ : آیا ترتیب و زمانبندی جوابگویی به درسها را قبل کنکور تمرین کرده بودید؟ مثلا" درس خاصی را اول جواب بدین و بعد درس دیگری را . منظورم ترتیبی غیر از ترتیب موجود در دفترچه است.اگه اینطوری بوده میشه توضیح بدین.
طبق خود دفترچه البته زبان رو رد کردم.

مانشت ۳۳ : وقتی یه سوال را در کنکور میخوندین انتظار داشتید قبلا" مشابهش را دیده باشید یا نه به جنگ سوال میرفتید؟
به جنگ سوال میرفتمWink

مانشت ۳۴ : وقت هم کم آوردین یا هر چی بلد بودین را نوشتید و اگه وقت زیاد هم میشد برای شما چندان موثر نبود؟
اگه وقت داشتم زبان میزدم

مانشت ۳۵ : آیا جوابهاتون رااز جلسه بیرون آوردین که بعد کنکور مقایسه کنید؟ اگه اینکار را کردین چقدر درصدهاتون که با کلید اولیه سازمان سنجش محاسبه کردین باآنچه در کارنامه تون اومد تفاوت و یا مشابهت داشت؟آیا تخمین شما از رتبه تون با آنچه بعد از اعلام نتایج دیدین نزدیک بود.
بله پشت کارت نوشتم سوال و گزینه رو،
درصدها تقریبا همون دراومد بجز مشترک ک فک میکردم ۵۳ زدم ولی ۴۸ شدم و نمیدونم چراBig Grin
تخمین خودم و مشاور سنجش و مدرسان شریف بین ۵۰ تا ۱۰۰ بود ک درست بود
ماهان میگفت بین ۱۵۰ تا ۲۵۰ خیلی نامرد بود استرس میدادWink

مانشت ۳۶ : بنظرتون هر کدام از موارد زیر چند درصد در موفقیت شما نقش داشت؟
پایه تحصیلی ، دانشگاه کارشناسی، برنامه ریز برای کنکور، کلاس کنکور، کنکور آزمایشی،شرایط سر کنکور، شرایط مطالعه و زندگی (مثل شرایط خانه و...)،سایر عوامل

مهمترین مساله برنامه ریزی برای کنکوره که چه منابعی رو بخونید و برنامه زمانی چطور باشه

مانشت ۳۷ : حالا که تا اینجا اومدین ، میخواین چیکاره بشید؟ هدفهاتون برای آینده را اگه دوست دارید بگید.
هیچ چیز قابل پیش بینی نیست، ولی احتمالا برای دکترا اپلای میکنم، تدریس در دانشگاه رو دوست دارم.

مانشت ۳۸ : چقدر توکل بخدا و عبادت در طی این مسیر و رسیدن بهدف بهتون کمک کرده است.
قطعا آرامش بخشه

مانشت ۳۹ : کسی یا کسانی هستند که در موفقیت شما نقش شاخصی داشته باشه و یا شما موفقیت تون را مرهون او بدونید.
پدر و مادر عزیز که پشتوانه احساسی و مادی بنده بودند، همچنین خواهر و برادرم که اذیت شدن،
مهمتر از همه دوست عزیزم که برنامه ریزی و اعتماد به نفس برای کنکور رو مدیون ایشون هستم مهندس امیر طهرانی

مانشت ۴۰ : ایا درسی هست که بنظرتون باید با روش دیگری میخوندید یا بیشتر میخوندید یا از منابع دیگری میخوندید ویا حذف نمیکردین و در اینصورت میشد نتیجه بهتری گرفت.
شبکه رو هنوز نفهمیدم از چه منبعی باید میخوندم، معماری رو کاش کامل میخوندم و فیلماشو میدیدم و کاش لغات زبان هم تمرین میکردم چون سریعتر میشه تست های لغت رو زد

مانشت ۴۱ : چگونه و بر چه اساسی انتخاب رشته میکنید ؟ کدام دانشگاه را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد ترجیح میدید؟ (اگر مایلید دلیل آن را هم بنویسید)
احتمال میدید در کدام دانشگاه قبول شوید؟

والا صرف نظر از گرایش دانشگاه شریف، تهران امیرکبیر رو ارجح میدونم حتی شبانه این ها رو
شبانه شبکه امیرکبیر رو ندیدم و نذاشتم متاسفانهSadSadSad نمیدونم چراBig Grin
امیدوارم شبانه امنیت امیرکبیر رو بیارم یا روز تربیت مدرس

مانشت ۴۲ : توصیه خاصی برای داوطلبین زیادی که این مصاحبه را میخونن دارید.
برای شروع منابع خوبی انتخاب کنید
نه زود شروع کنید نه دیر، به نظرم مرداد وقت مناسبی برای آغاز هست، البته اگرم دیر شروع کردید به هیچ وجه نا امید نباشید، من خودم امسال آبان شروع کردم،
سعی کنید همه درس ها رو بخونید سطح درس ها سال به سال فرق میکنه، مثلا سیستم عامل و گسسته که سال های قبل خیلی بد میگفتن ازش دوسال گذشته آسون شده
همیشه مرغ همسایه غازه، به هیچی فک نکنید جز اینکه قطعا نتیجه میگیرین
نا امیدی به سراغ همه میادا، بجای منفعل شدن بکارتون ادامه بدین امیدوار باشین، اسیر صحبت های نا امیدانه بقیه نشین، بدونید که اکثر شرکت کننده ها در کنکور سیاهی لشگرند و پر از فازهای منفی رازهای مخفیBig Grin
حضرت علی ع فرمودند که هرکس برای رسیدن به چیزی تلاش کنه یا به اون یا به برخی از اون میرسه
موفق باشین

مانشت ۴۳ : بنظرتون سوالی هست که باید میپرسیدم و نپرسیدم.؟ جواب شما به این سوال چی هست؟
واویلاBig Grin
نه والا فکرم الان کار نمیکنه دیگه

مانشت ۴۴ : و آخرین سوال نظرتون در مورد مانشت ، انتظاراتتون از مانشت ؟
دمتون گرم، خداوند خیر بده به دست اندر کاران این سایت و کاربران عزیز، واقعا مطالب مفیدند، با قدرت به کارتون ادامه بدین
۱۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , kader , gunnersregister , Aurora , پوونه , m.teymourpour , pesare_sabz70 , Nesyan , squib , elhamgh , khordad.girl , so@ , afrooz-OMD , mrsh1372 , Avril89 , Faridfo , kazhal@ , sahar salehi , mjs2 , website.expert , Ms. Saba , IT.girll , jparisa
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۵۴ ب.ظ
مصاحبه شادی بود Smile
تبریک میگم و موفق باشید در تمام مراحل زندگیتون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: erf4n
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۵ ب.ظ
تنها در خانه !! باحال بود Smile) تبریک میگم موفق باشی

Work hard in silence, let your success make the noise
۱
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۰۴ ب.ظ
آقا تبریک فراوان.

فقط متوجه نشدم که چجوری میشه ریاضی را صد بالاتر زد؟ اگه میشه یه توضیحی بدین.
Big GrinBig GrinBig Grin
۲
۰
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ۵۶ شبکه و ۹۹ تجارت
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  مصاحبه شادی بود Smile
تبریک میگم و موفق باشید در تمام مراحل زندگیتون

سلام مرسی، آرزوی موفقیت دارم واستون

(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵ ب.ظ)sh.n نوشته شده توسط:  تنها در خانه !! باحال بود Smile) تبریک میگم موفق باشی

سلام Big Grinمخلصیم

(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۰۴ ب.ظ)Faridfo نوشته شده توسط:  آقا تبریک فراوان.

فقط متوجه نشدم که چجوری میشه ریاضی را صد بالاتر زد؟ اگه میشه یه توضیحی بدین.
Big GrinBig GrinBig Grin

سلام یکم جمله ام ثقیل بود ببخشیدWink
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۸۶ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۴۰۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close