زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال: #۱۰۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ ب.ظ
سلام دوستان، من یه فصل دیگه از CLRS رو خوندم اما خیلی سخت بود‌، این روز‌ها خیلی درگیر کار کردنم، اما چاره ایی نیست. راستی دو ماه قبل بچه‌ها خیلی با روحیه بودن اما الان انگار همه سرد شدن. انشالا دوباره اینجا شلوغ بشه.
دوست عزیز sharhe-feragh خوش به حالتون که اینقدر درس میخونین، انشالا یه کمی هم من دوباره انرژی بگیرم ; )

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۱۰۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط Mansoureh.)
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
بچه‌ها خیلی گلید!

من همیشه این پست رو میدیدم ولی سر نمیزدم ببینم چه خبره... الآن گذری نگاه کردم! واقعاً عالیه... همینطور ادامه بدید.

فقط چند تا نکته‌ی خاص بود که به عنوان پارازیت اینجا مطرح میکنم

۱- به هم واقعاً کمک کنید! کمکتون حتماً لازم نیست، درسی باشه، روحی هم خوبه (مثل تشویق و ...) مثل خیلی‌ها که الآن اینجا دارن این کارو انجام میدن.

۲- صادق باشید. غلو نکنید! من خیلی‌ها رو دیدم از روی بدجنسی برای اینکه حرص طرف رو در بیارن میگن و یا باعث تضعیف روحیه بشن، در اعلام اینکه چی خواندند غلو میکنند!!! در مقابل هم نگید که مثلاً من هیچی نخواندم ولی در اصل خوانده باشید! فکر نکنید با این کار شما یه پله بالاتر میرید! مطمئن باشید سقوط وجدانی خواهید داشت...

۳- به این فکر کنید که اگر به کسی کمک کردید، اولین کسی که سودش رو میبره خودتونید. اولاً یه اطمینان قلبی پیدا میکنید. ثانیاً مطمئن باشید این کارتون بی جواب نمیمونه، حتماً خدا کمکتون میکنه.

۴- یادتون نره تجربه های درسیتون رو هم در اختیار هم قرار بدید! مثلاً فلان مبحث فلان درس در کتاب فلان بهتر توضیح داده شده، یا مثلاً صبح ۳۰ دقیقه زبان بخوانیم بهتره تا شب بخوانیم و از این جور چیزها...

در یک کلام: رقابت سالم ----- که البته مطمئناً هدف این گروه درسی همینه.

این گروه درسی برای خیلی‌ها که دیگه از دانشگاه و درس دور شدند، کمک بزرگیه...

واقعاً موفق باشید... دوست دارم سال دیگه خبر قبولی همه اتون رو در این فروم ببینم
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  سلام دوستان، من یه فصل دیگه از CLRS رو خوندم اما خیلی سخت بود‌، این روز‌ها خیلی درگیر کار کردنم، اما چاره ایی نیست. راستی دو ماه قبل بچه‌ها خیلی با روحیه بودن اما الان انگار همه سرد شدن. انشالا دوباره اینجا شلوغ بشه.
دوست عزیز sharhe-feragh خوش به حالتون که اینقدر درس میخونین، انشالا یه کمی هم من دوباره انرژی بگیرم ; )

دوست عزیز، اگر بدون پیش زمینه بخوای CLRS رو بخوانی، خیلی سخته! اول مباحث رو از کتاب های کنکوریه دیگه بخوان و بعد برو سراغ CLRS!!! در ضمن فصل های اولش یکم زشته! همون فصل مرتبه زمانی... ولی فصل های جلوتر مثل مرتب سازی و یا گراف‌ها خیلی باحالند. واقعاً حال میکنی وقتی میخوانیشون... کلاً فکر آدم رو باز میکنه! (البته شاید برای من اینطور بوده باشه! برای فرد دیگه ای نه)
سعی کنید وقتی تمرینات رو انجام میدید، سریعاً به جواب مراجعه نکنید! اگر نتونستی حلش کنی، علامتش بزن و به سئوال فکر کن! شب موقع خواب، توی اتوبوس، یا سر کار که سرت خلوته... اگر تونستی خودت حلش کنی مطمئن باش دیگه هیچوقت از ذهنت پاک نمیشه. اگر هم نتونستی که به جواب مراجعه کن ولی واقعاً جواب رو بفهم، حفظ نکن! اگر در مفهومش مشکل داشتی بچه های اینجا کمکت میکنند.

Change Your FATE
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Avicenna , پشتکار , narges_r , Pegasus , Helmaa , maedeh , fateme66 , Msccom
ارسال: #۱۰۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ ب.ظ، توسط parimehraban.)
بچه‌ها من دیگه به علت کمبود وقت نمیتونم هر روز بیام ممکنه که دیر به دیر بیام برای همه تون آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم امیدوارم در این راه همه تون با کوشش و تلاشی که میکنید نتیجه اشو ببینید . (-:
و در این راه هرگز امیدوارانه و با دلگرمی و علاقه درسا را پیش ببرید .

(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  سلام دوستان، من یه فصل دیگه از CLRS رو خوندم اما خیلی سخت بود‌، این روز‌ها خیلی درگیر کار کردنم، اما چاره ایی نیست. راستی دو ماه قبل بچه‌ها خیلی با روحیه بودن اما الان انگار همه سرد شدن. انشالا دوباره اینجا شلوغ بشه.

دوست عزیز نگران نباشید یه کم جلوتر میرید مطالبو بهتر درکش میکنید یکی از دوستان که امسال موفق بودند توی ارشد تو مصاحبه شون لینک مطالبی که از clrs خوندن را گذاشتن من هم لینک فایل clrs+ لینک مصاحبه شون براتون میزارم .
Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید . التماس دعا

اگرچیزی را از ته دل بخواهید نیروی اراده دستیابی به آن را پیدا خواهید کرد
اعتقاد + تلاش = پیروزی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , Pegasus
ارسال: #۱۰۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  دوست عزیز، اگر بدون پیش زمینه بخوای CLRS رو بخوانی، خیلی سخته! اول مباحث رو از کتاب های کنکوریه دیگه بخوان و بعد برو سراغ CLRS!!! در ضمن فصل های اولش یکم زشته! همون فصل مرتبه زمانی... ولی فصل های جلوتر مثل مرتب سازی و یا گراف‌ها خیلی باحالند. واقعاً حال میکنی وقتی میخوانیشون... کلاً فکر آدم رو باز میکنه! (البته شاید برای من اینطور بوده باشه! برای فرد دیگه ای نه)
سعی کنید وقتی تمرینات رو انجام میدید، سریعاً به جواب مراجعه نکنید! اگر نتونستی حلش کنی، علامتش بزن و به سئوال فکر کن! شب موقع خواب، توی اتوبوس، یا سر کار که سرت خلوته... اگر تونستی خودت حلش کنی مطمئن باش دیگه هیچوقت از ذهنت پاک نمیشه. اگر هم نتونستی که به جواب مراجعه کن ولی واقعاً جواب رو بفهم، حفظ نکن! اگر در مفهومش مشکل داشتی بچه های اینجا کمکت میکنند.
خیلی به نکته جالبی اشاره گردید
من داشتم CLRS رو از روی کتاب اصلی می خوندم که حوصلم سر رفت و وقتی صحبت شما رو دیدم جون گرفتم
انگاری از طرف خدا مسئول بودید این پیام رو بهم برسونید
خدا خیرتون بده
از امروز همینطوری می خونمشSmile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , Mansoureh
ارسال: #۱۱۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۱۴ ب.ظ
از امروز منم بازی!!!Wink
هفته‌ی دومم ِ که شروع کردم، امروز روز مدار و سیستم عامل بود
به مدار که رسید اخمهام رفت توو هم
الان به کمک شما انرژی گرفتم امیدوارم درسهای فردامو با روحیه بخونم.
همگی موفق باشیم Smile
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۹ ق.ظ، توسط farazin.)
سلام بچه ها
امتحانای منم تموم شد...بازم برگشتم که با هم بترکونیم
من ۱۴ فصل از CLRS خوندم .تمرین حل نکردم(احساس می کنم هیچی بلد نیستم)
محاسبات و تموم کردم
آمار ۳ فصل پارسه خوندم(تقریبا هیچی یادم نیست اومدم از اول می خونم)
سیستم عامل ۲ فصل پارسه خوندم
نظریه گیر کردم(چون پیام نوری هستم کلاس نرفتم)
معماری قسمت پردازش مرکزی هستم
منطقی مدارهای ترکیبی هستم
زبان درس ۱۵ ۵۰۴ هستم
کامپایلرم یه دور کتاب پیام نور و خوندم

فعلا تست نزدم مثلا مفهومی می خونم
ولی به نظر خودم هیچی بلد نیستم فعلا Huh

امیدوارم با کمک هم همگی موفق بشیمBig Grin
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۱۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ ق.ظ
[quote='farazin' pid='43816' dateline='1315804125']
سلام بچه ها
محاسبات و تموم کردم
زبان درس ۱۵ ۵۰۴ هستم

طبق برنامه های پارسه پیش میرین ؟؟ یا جدا برنامه ریزی کردین؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال: #۱۱۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۹ ق.ظ)marry20 نوشته شده توسط:  [quote='farazin' pid='43816' dateline='1315804125']
سلام بچه ها
محاسبات و تموم کردم
زبان درس ۱۵ ۵۰۴ هستم

طبق برنامه های پارسه پیش میرین ؟؟ یا جدا برنامه ریزی کردین؟؟

ظاهرا که برنامه ریزی کردمSmile نه من با برنامه خودم می رم جلو..پارسه که از من قطع امید کرده..چند ماه قبل یه بار زنگ زدن دیگه خبری نشد
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال: #۱۱۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ، توسط Pegasus.)
Star RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۵ ب.ظ)Parimehraban نوشته شده توسط:  بچه‌ها من دیگه به علت کمبود وقت نمیتونم هر روز بیام ممکنه که دیر به دیر بیام برای همه تون آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم امیدوارم در این راه همه تون با کوشش و تلاشی که میکنید نتیجه اشو ببینید . (-:
و در این راه هرگز امیدوارانه و با دلگرمی و علاقه درسا را پیش ببرید .

دوست عزیز نگران نباشید یه کم جلوتر میرید مطالبو بهتر درکش میکنید یکی از دوستان که امسال موفق بودند توی ارشد تو مصاحبه شون لینک مطالبی که از clrs خوندن را گذاشتن من هم لینک فایل clrs+ لینک مصاحبه شون براتون میزارم .
Smile

موفق باشید . التماس دعا

خیلی ممنون‌، دستتون درد نکنه اون فایل هم خیلی مفید بود. اون لینک مصاحبه هم خیلی خیلی عالی بود.مرسی Smile
[/quote]
دوست عزیز، اگر بدون پیش زمینه بخوای CLRS رو بخوانی، خیلی سخته! اول مباحث رو از کتاب های کنکوریه دیگه بخوان و بعد برو سراغ CLRS!!! در ضمن فصل های اولش یکم زشته! همون فصل مرتبه زمانی... ولی فصل های جلوتر مثل مرتب سازی و یا گراف‌ها خیلی باحالند. واقعاً حال میکنی وقتی میخوانیشون... کلاً فکر آدم رو باز میکنه! (البته شاید برای من اینطور بوده باشه! برای فرد دیگه ای نه)
[/quote]

مرسی دوست عزیز از اینکه راهنمایی کردین ممنون، امروز بهترم و بیشتر با این کتاب کنار اومدم. Smile

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp , parimehraban , Mansoureh
ارسال: #۱۱۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ب.ظ)marry20 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ)behtarin نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۴ ب.ظ)Parimehraban نوشته شده توسط:  سلام . پیشرفت شما خوب بوده .
یه سوال دارم میخواستم بدونم زبان عمومی پارسه خوبه ؟ نویسنده اش از کی هست ؟
ویس های دکتر مظفری از زبان که من هر وقت گوش میدم خوابم میگیره Big Grin

سلام
ممنون.
زبان عمومی پارسه نویسندش " فرهاد قربان دوردی نژآد" است. من که جزوات را از پارسه گرفتم ۲ تا کتاب برای زبان عمومی داشتند که مسئول ثبت نام گفتند هر کدام را که بخواهید انتخاب کنید و من این را به خاطر جامع‌تر بودنش برداشتم.
درسهای این کتاب به بخش های
۱/ فعل‌ها (۲۲ درس - هر درس ۱۲ کلمه)
۲/ اسم ها( ۱۲ درس )
۳/ صفات( ۱۴ درس)
۴/قیدها (۳ درس)
۵/ افعال چند قسمتی (۵ درس)
قسمت دوم کتاب گرامر است.

کل کتاب هم ۵۰۰ صفحه ای هست.
کتاب عمومی کلماتش خیلی خوبه.
Voice های مظفری هم که دقیق منطبق بر کتاب زبان تخصصی پارسه است که البته من فقط جلسه اولش رو گوش دادم.

سلام دوست عزیز جزوات پارسه کدامش از همه بهتره و شما کدام درس از جزوات پارسه می خونید و یک سوال دیگه این که کتاب دکتر حقیقت هم داخل بسته های پارسه هست یا نه؟

باسلام
تا جایی که من دیدم:
ریاضی مهندسی، آمار‌، زبان عمومی و تخصصی، سیستم عامل حقیقت خیلی خوب بودند.
روش محاسبات هم خوب توضیح داده ولی کامل نیست.
ساختمان داده فقط برای جمع بندی خوبه.
منطقی ناقص
بقیه جزوات رو من هنوز کامل مطالعه نکردم
پایگاه داده ناقص
۱
۰
ارسال: #۱۱۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ ب.ظ
بچه‌ها به نظرتون ریاضی مهندسی از روی چه کتابی مطالعه کنم؟
صفر صفرم
۰
۰
ارسال: #۱۱۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۱ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه‌ها به نظرتون ریاضی مهندسی از روی چه کتابی مطالعه کنم؟
صفر صفرم

??Huh
۰
۰
ارسال: #۱۱۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه‌ها به نظرتون ریاضی مهندسی از روی چه کتابی مطالعه کنم؟
صفر صفرم
به نظر من کتاب پارسه خوبه چون مفصل و ریز گفته.

الهم افتح علینا ابواب رحمتک ونشر علینا خزائن علومک
برحمتک یا ارحم الراحمین
۰
۰
ارسال: #۱۱۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۰۳ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ق.ظ)saba7 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه‌ها به نظرتون ریاضی مهندسی از روی چه کتابی مطالعه کنم؟
صفر صفرم

فکر کنم پارسه جدید؟
چون سال ۸۸ رو دارم ولی خیلی خوشم نیومد ازش
به نظر شما کریمی یا پارسه جدید بهتره؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۳ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ق.ظ)saba7 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه‌ها به نظرتون ریاضی مهندسی از روی چه کتابی مطالعه کنم؟
صفر صفرم

فکر کنم پارسه جدید؟
چون سال ۸۸ رو دارم ولی خیلی خوشم نیومد ازش
به نظر شما کریمی یا پارسه جدید بهتره؟

منظورم کتاب مهندس معتقدیه من پارسال خریدم (چاپ۸۹)

الهم افتح علینا ابواب رحمتک ونشر علینا خزائن علومک
برحمتک یا ارحم الراحمین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۲ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۴ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۶۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close