زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۰۹ ق.ظ
سلام دوستان برای شهریور این جا اتراق کنید . برای همه آرزوی بهترین‌ها را دارمWinkWinkWinkWinkWinkWinkBig GrinBig GrinBig Grin

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mim , Pegasus , ana9940 , maedeh , پشتکار , ssjj , marzieh , f.b
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۰۴ ق.ظ
انگار دیروز اول ماه رمضان بود به انی به روزهای اخر خودش داره نزدیک میشه و شهریور از راه رسید.
چقدر روزها زووود میگذرند.

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ohaio , Pegasus , پشتکار
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ ب.ظ
سلام جای جدید مبارک.دست شما هم درد نکنه SarahArshad خدا خیرتون بده.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , پشتکار
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۱۰ ب.ظ
سلام دوستان خسته نباشین از این همه درس خوندن!
یه سوال داشتم من میخواستم ریاضی رو در حدود ۳۰ الی ۴۰ بزنم به نظرتون منطقیه که ۱ درس ریاضیو کنار بزنم تا واسه درسای مشترک و اختصاصی زمان زیادیو اختصاص بدم؟ مثلا درسی مثل ریاضی مهندسی؟ یا فقط از ریاضی مهندسی فصلایی رو بخونم که از اون فصلا معمولا تستای راحتی میاد دوستان اگه راهنماییم کنن ممنون میشم.
در بین دروس ریاضی دوم معمولا تستاش سختره و من چطوری بخونم تا به اون درصدایی که گفتم برسم؟
۱
۰
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۲۱ ب.ظ
کسی راهنمایی نمیکنه؟
۰
۰
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۰۰ ب.ظ
من تازه برای ارشد شروع به خواندن کردم
منم می خوام یکی از ریاضی هامو اگه بشه حذف کنم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۲۵ ب.ظ
دوستان عزیز tah_206207 و euruse
من هم خیلی تجربه زیاد ندارم اما به نظرم بهتره که هیچ درسی رو کامل حذف کنیم و بذاریم کنار...
مثلا شما میگین که ریاضی ۲ تستاش سخت میاد‌، خب شما میتونین در زمینه آمار و ریاضیات دیگه بیشتر تلاش کنین و از ریاضی ۲ هم هرچقدر که بلدین بزنین. البته بنظرم همیشه همه ما باید مراقب باشیم سوالاتی رو که بلد نیستیم رو پاسخ ندیم .

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zer0ne , پشتکار
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۶ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  هیچ درسی رو کامل حذف کنیم و بذاریم کنار... سوالاتی رو که بلد نیستیم رو پاسخ ندیم .....
سلام
منم کامل با شما موافقم‌، همه درسا رو باید خوند ،
شاید یه تست درست رتبه بهتر .......
همه موفق باشید

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , پشتکار
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۱ ب.ظ، توسط hadi_m.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۱ ب.ظ)tah_206207 نوشته شده توسط:  کسی راهنمایی نمیکنه؟

با سلام
خب راستش من فکر میکنم بهترین کسی که میتونه راهنمایتون بکنه خودتون هستن و اینکه تا چه اندازه در ریاضی مسلط هستین اما من فقط نظرم خودم رو میگم و به پای راهنمایی نمیذارم.
از میان ریاضی‌ها روی گسسته نباید صددرصد حساب باز کنید چون تستاش خوش دست نیستن Big Grinو در عین حال باید این درس رو حتما حتما بخونید چون پایه و اساس دروس دیگه است و اگر به طور مستقیم ازش استفاده نکنید به طور غیر مستقیم روی سایر دروس تاثیر زیادی داره.
امار و محاسبات رو میتونید روش حساب کنید اما محاسبات درس محاسباتیه و ازانجا که بدون ماشین حساب باید کار کنید در نتیجه بیشتر تستهایم محاسباتیه و خیلی هم خوش دست هستنBig GrinCool فقط کار با اعداد اعشاری هستش مثلا محاسبه دستی تا چندین رقم اعشار بنابراین تستهای محاساب کاملا واضحه هستش و فقط نیاز به سرعت عمل بالا در محاسات داره.
امار درس شیرینه مثل باقلواااا می مونه تا بذاریش تو دهن اب میشهWink و فکر کنم میشه یه رابطه دوستانه باهاش برقرار کرد و تستاش هم میشه زد
من به شخصه ریاضی مهندسی رو قصد نداشتم بخونم یعنی فقط بعضی مباحثش رو میخوام بخونم .
در هر حال شما حتی اگر همه اینها رو هم بخونید باز با کمبود وقت مواجه هستید من خودم به شخصه تسلط در بعضی دروس را به اینکه بخوام همشون رو پوشش بدم می پسندم چون تجربه ‌ام بهم میگه مسئله اصلی مدیریت زمان هستش و برای زدن تمام تستها زمان بیشتر تری از زمان فعی نیاز دارین چون با توجه به درجه سختی و اسانی تستها نمیشه هیچ براوردی کرد بنابراین یه ایده اینه که بعضی از دروس رو فدای تسلط و سرعت عمل در دروس دیگر کنید که این نظریه و تئوری منه که میخوام برای کنکور امسال به بوته ازمایش بگذارم .انشالله بعد از کنکور میتنم دقیق راهنمائیتون بکنم که جواب میده یا نه!!!!D:
اما گویی بعضی دوستان نظری متفاوت دارن حالا تصمیم باشماست که برای خودتون تصمیم بگیرید.
نکته دوم اینکه با توجه به درصدی که گفتین همه چیز غیر قطعیه(نظر به ماشینهای غیر قطعی نظریه Tongue) منظورم اینه که ممکنه همه دروس رو بخونید و به درصدی که میخواین نرسید و ممکنه باخوندن در دو تا درس به درصدی که میخوائین برسین در حقیقت مسله اصلی به نظر من تسلط شما در اون درس و سرعت عملتان بسنگی داره و بعضی عوامل دیگه .

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , - rasool - , zer0ne , ana9940 , marzieh
ارسال: #۱۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۵۷ ب.ظ
ممنون دوستان از راهنماییتون
اگه امکان داشته باشه دوستانی که تو سالی قبل کنکور دادن و تونستن رتبه های خوبیو کسب کنن هم راهنمایی کنن.
منم نظرم اینه که ریاضی مهندسی رو به صورت کامل کنار نزارم بلکه فقط قسمت هایی از اونو که تستای راحتی از اون قسمتا طرح میشه رو بخونم شاید بتونم اون سوالارو حل کنم!
به نظرتون از کدوم قسمتای ریاضی مهندسی تستای راحتی میاد و اگه اونارو بخونم میتونم تستاشونو بزنم.
ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنین.
با تشکر
۱
۰
ارسال: #۱۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۳۴ ب.ظ
به نظر من هیچ درسی کنار نذارید.
یه دوستی دارم که رتبش خوب شده میگفت می‌شه یکی‌ ۲ تا درسو کنار گذشت ولی‌ منظورش این نبود که کلا از اون درسا هیچی‌ نخونید بلکه منظورش این بود که اون درسارو کمتر بخونید. البته درسهایی هم که کنار گذشته میشن شرایط دارن.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , zer0ne , fateme66 , ana9940
ارسال: #۱۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۲۰ ب.ظ
من دیگه واقعا دیوونه شدم.می خوام این ماه بترکونم.
خسته شدم بسکه با برنامه ریزی هام بدقول بودم.
خسته شدم بسکه قرار گذاشتم تا فلان جا بخونم بعد نخوندم.
حالا می بینید که این ماه می ترکونمممممممممممممممممممممممممممممممممممم

به گوش من تنها دو صدا آشناست.صدای پای تو که می روی و صدای پای مرگ که می آید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ssjj
ارسال: #۱۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ ب.ظ
سلام دوستان
من دارم clrs می خونم به نظر شما تو کنکور علوم کامپیوتر فصل جدول درهم سازی و فصل درخت های قرمز و سیاه میاد ؟ به نظر شما ارزش خوندن داره ؟

اگرچیزی را از ته دل بخواهید نیروی اراده دستیابی به آن را پیدا خواهید کرد
اعتقاد + تلاش = پیروزی
۱
۰
ارسال: #۱۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Parimehraban نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من دارم clrs می خونم به نظر شما تو کنکور علوم کامپیوتر فصل جدول درهم سازی و فصل درخت های قرمز و سیاه میاد ؟ به نظر شما ارزش خوندن داره ؟

منم clrs رو شروع کردم . تا جایی که من از دوستان شنیدم درخت قرمز و سیاه خیلی کم اومده اما ممکنه امسال بیاد.Angel

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۰۴ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظر من هیچ درسی کنار نذارید.
یه دوستی دارم که رتبش خوب شده میگفت می‌شه یکی‌ ۲ تا درسو کنار گذشت ولی‌ منظورش این نبود که کلا از اون درسا هیچی‌ نخونید بلکه منظورش این بود که اون درسارو کمتر بخونید. البته درسهایی هم که کنار گذشته میشن شرایط دارن.
ممنون دوست عزیز
اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدین مثلا اون دوستتون که تونستن رتبه خوبی بیارن کدوم درسارو کنار گذاشتن؟
شما که درس ریاضی مهندسی رو از رو مرجع خونده بودید میدونید کدوم مبحثارو بخونیم میتونیم از اون قسمتا امتیاز کسب کنیم؟
درصد ریاضی شما هم خوب شده بود شما از کدوم درس ریاضی بیشتر تست زده بودین تو کنکور و از کدومش تونسته بودین امتیاز کسب کنین؟
یادمه شما هم نتونسته بودین درسای آمار و گسسته و محاسبات رو کامل تمومشون کنین چطوری تونستین از این درسا امتیاز کسب کنین؟
اگه در مورد ریاضی بیشتر راهنماییم کنین ممنون میشم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۰۶ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۳ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close