زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس‌های آنلاین و رایگان هوش مصنوعی دانشگاه استنفورد(۵/۹۰)

ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
کلاس‌های آنلاین و رایگان هوش مصنوعی دانشگاه استنفورد(۵/۹۰)
[تصویر:  36481_1_1379098141.jpg]

دانشگاه استنفورد قصد دارد کلاس‌های آنلاین هوش مصنوعی را به‌صورت رایگان برگذار کند. علاقه‌مندان می‌توانند به‌راحتی و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای در این کلاس‌ها شرکت کنند.

به گزارش عصرارتباط طی زمانبندی اعلام شده این کلاس‌ها طی ۱۰ هفته از ۲۶ سپتامبر لغایت ۱۶ دسامبر ۲۰۱۱ (۴ مهر لغایت ۵ دی ماه) به‌صورت یک کورس و توسط اساتید مجرب برگذار خواهد شد. پروفسور سباستین ترون، استاد و محقق دانشگاه استنفورد، مشاور شرکت گوگل، عضو چندین آکادمی ملی و شخصی شناخته شده در حوزه روباتیک یکی از این استاید است. پیتر نوروینگ که مدیر بخش تحقیقاتی گوگل و سرپرست نویسندگان شناخته‌شده‌ترین کتاب در حوزه هوش مصنوعی یعنی هوش‌ مصنوعی: رویکردی نو، استاد دیگر این کلاس‌ها است. اگر شما نیز قصد شرکت در این کلاس را دارید، می‌توانید به آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کرده و نام و ایمیل خود را وارد کنید. طی ایمیلی اعلام می‌شود به زودی اطلاعات تکمیلی این کلاس‌ها برای شما ارسال خواهد شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , Fardad-A , yas67 , arshadism , blackhalo1989 , summer_66 , hsh88 , shojaee , Arena , mobina , Morteza_s , najme60 , Maryam-X , javadjj , p kh , ali_computer69 , MEHDI_M , ایرسا , fatima1537 , Aurora , parsaNA , Ravi , آرمین , goleyas , maedeh , پشتکار , xzi21 , mosenabdoli , no0shin , ghasam , rascal1364 , ملیکا , ehsan_nekooee , dpaniz1 , SarahArshad , Mansoureh , Lantern , mosaferkuchulu , ف.ش , pos , انرژی مثبت , لهمشد , Potential , parimehraban , HighVoltage , eliazad
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ ق.ظ
کلاس‌های آنلاین و رایگان هوش مصنوعی دانشگاه استنفورد
خوشبختانه من می دونستم. Angelپس همگی اینترنت پر سرعت در حد تیم ملی دارید. Big Grin
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ق.ظ
دوستان registeration این کلاس‌ها دو سه روزه آغاز شده. گفتم اگه کسی قبلا درخواست داده بوده و الان باکسش رو چک نکرده در جریان باشه.

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ملیکا
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ق.ظ
همانطور که اطلاع دارید کلاس شروع شده و جلسه‌ی اول درس بر روی سایت قرار گرفته.
بچه هایی که در این دوره شرکت کردند بیان تو همین تاپیک با همفکری همدیگه تمر ینا‌ی دوره رو حل کنیم.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۰۶ ب.ظ
منم دارم ویدئو‌ها رو گوش میدم‌، فکر کنم تا ۱۷ اکتبر واسه تمرینات هوش وقت داریم‌، من نرسیییییدم .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
ارسال:
۲۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ ب.ظ
فکر کنم این لینک کارتون رو راحت کنه‌:

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , mamat , parsaNA , banou , maedeh , SarahArshad , eliazad
ارسال:
۲۴ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ ب.ظ
RE: کلاس‌های آنلاین و رایگان هوش مصنوعی دانشگاه استنفورد
فکر کنم تا ۱۶ اکتبر وقت باشه برای تمرینهای سری اول.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۰۲ ب.ظ
RE: کلاس‌های آنلاین و رایگان هوش مصنوعی دانشگاه استنفورد
(۲۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۹ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  فکر کنم این لینک کارتون رو راحت کنه‌:

مرسی، خیلی لطف کردین.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۲۳ ب.ظ
تا ساعت ۳/۳۰ امشب برای homework اول وقت هست‌، ۲۴ ساعت تمدید شد .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ ق.ظ
home work های سری دوم را کسی حل نکرده؟؟؟

۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ب.ظ
فایل کلاس آنلاین هوش مصنوعی دانشگاه استنفورد
با سلام
حدود دی ماه سال ۹۰ دانشگاه استنفورد کلاس آنلاین هوش مصنوعی برگزار کرده بود
متاسفانه دیر خبردار شدم و ثبت نامش تموم شد. از دوستان کسی اگه فایل های ویدیویی اون کلاس ها رو داره بهم اطلاع بده
یا اگه براش امکان داره یوزرنیم پسورد ثبت نامی رو بده که من هم بتونم فایل ها رو دانلود کنم با کمال تشکر.
reza.jahanbin@gmail.com
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط maedeh.)
RE: فایل کلاس آنلاین هوش مصنوعی دانشگاه استنفورد
سلام
قبلاً
ی در این مورد ایجاد شده که می تونید مشاهده کنید و در اون تاپیک لینکی برای دانلود فایل هایی که درخواست کردین داده شده با این آدرس:
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رضا جهان , یاقوت سرخ , ف.ش

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۱ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۳۵ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۸۹ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۳ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  آموزش رایگان جاوا اسکریپت djhamid33 ۰ ۱,۳۳۲ ۰۸ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: djhamid33

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close