زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۳۴۶
۱۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ب.ظ
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۲ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  آقا ما نمیتونیم هیچ ارتباطی بین ۱۳ بدر و ازدواج جوانان برقرار کنیم، لطفا در این باره بیشتر صحبت کنید. چطوری میشه دست پر برگشت؟
پیش نیاز: سبزه عید

۱- یک عدد ساقه گندم را گرفته
۲- یک عدد دیگر ساقه گندم را گرفته
۳- ساقه قدم یک و دو را به هم گره می زنیم
۴- سبزه عید را به وسط آب شلیک می کنیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , x86 , Nesyan , sahar salehi , maryam.raz , سجاد۶۷
ارسال: #۳۴۷
۱۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ
(۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(13 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پیش نیاز: سبزه عید

بعدش چی میشه؟ ازدواج می کنیم؟Big Grin
بعدش یه فرآیند پیچیده داره که ساز و کارش هنوز کشف نشده. در نهایت بخت شما باز میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , sss , Nesyan , sahar salehi , abji22 , maryam.raz , سجاد۶۷
ارسال: #۳۴۸
۱۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۳۰ ب.ظ
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
امروز رفتیم زمین فوتبال یه دست فوتبال زدیم حالشو بردیممممممممممم
جای اقایون خالییییییییییی
دخترهای مانشت حتما سبزه گره زدند دیگه!!!!!!!!!

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
ارسال: #۳۴۹
۱۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۳۲ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
عاغا جاتون خالی ما هم امروز رفتیم یه جا سرسبز یه دست فوتبال زدیم حال داد.....
همزمان که ما فوتبال بازی میکردیم خانم ها داشتن تماشا میکردن و هی اضافه میشد بهشون تا اینکه تموم شد فوتبالمون Cool
رفتنی یه آمار گرفتیم ببینیم قضیه چیه.... Confused
معلوم شد اینا سبزه های عیدشون رو گره زدن ولی چون اکتفا نمیکرد منتظر بودن که بیان و زمین چمن اونجا رو هم گره بزنن Big GrinBig GrinTongue
شاید فرجی بشه....
ینی اعتقادات و ایمان و اراده و همچنین کار تیمی در حد لالیگاااااااااااا Big GrinBig GrinTongue
تاااااااااازه از وقتی اومدم خونه یه صدای درونی بهم میگه پاشو تشکیل خانواده بده پااااشوووووو AngelAngel Tongue

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , RASPINA , sahar salehi , Bahar_HS , maryam.raz , سجاد۶۷
ارسال: #۳۵۰
۱۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
نقل قول: آقا ما نمیتونیم هیچ ارتباطی بین ۱۳ بدر و ازدواج جوانان برقرار کنیم، لطفا در این باره بیشتر صحبت کنید. چطوری میشه دست پر برگشت؟
پیش نیاز: سبزه عید

البته با یک دست باید گره بزنید و اونم دست راست.
دیگه ببخشید که دیر راهنمایی کردم . اگه امسال بختتون باز نشد احتمالا با دست چپ گره زدید یا هر دو دست

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , morweb , سجاد۶۷
ارسال: #۳۵۱
۱۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ
هرچند اینها خرافاته؛ ولی یکی از اقوام واسه منم گره زد!
آخه من اون زمان گِل و شُل داشت از سر و روم چکه می کرد! چون بچه های اقوام واسم دسیسه کرده بودن و توی آب با لجنای کنار اون بمن حمله ور شدنو منم مدیونشون نموندمو همه رو با شُلی کردن بالاجبار به درون آب کشیدم و یه شنای اجباری نصیبمون شد D:
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb , sharifIT
ارسال: #۳۵۲
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ق.ظ
بنده هیچ سالی سبزه گره نزدم!!!!!!
اخه یعنی چی گره زدن؟؟؟؟؟

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , morweb
ارسال: #۳۵۳
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  چیزی که آقای black گفتن یکی از روایت هاشه یه روایتم مربوط می شه به همون سبزه های زمین.
باید شل گره بزنید که باز شه همراه با باز شدن اون گره، بختتونم باز می شه. TongueBig Grin

نگو چرا تا حالا جواب نگرفتم!Dodgy من یه جوری گره می زدم،دیگه باز نمی شد!Coolبعضی وقتا هم سبزه پاره می شد!!!Big Grin

امسال هم که سیزده بدر نرفتیم،مامان خانم لطف کردند،سبزه رو شوت کردن وسط باغچه!صبح بلند شدم می بینیم از وسط باغچه اومده وسط حیاط و کبوتر ها و گنجشک ها به دونه های گندم فرصت نمی دن!
حالا،به نظر شما چه اتفاقی می افته برای جوانهای دم بخت خونه ی ما؟؟؟؟DodgyHuhDodgy

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , amir.monfared1369 , alirezaei , morweb , x86 , abji22 , سجاد۶۷
ارسال: #۳۵۴
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۴۶ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  بنده هیچ سالی سبزه گره نزدم!!!!!!
اخه یعنی چی گره زدن؟؟؟؟؟
چرا خوب؟Smile
اگه جوابم نده حداقل واسه تفریح که خوبه.Big Grin
من سبزه ها رو که گره می زدم بلند نیتم رو ام می گفتم. آخری رو گفتم خوب اینم همینجوری گره می زنم.(خودشون می دونستن دیگه که به چه نیتیهBig Grin) بعد سبزه ها که پاره شدن همه کلی خندیدیم با هم. Smile
(واقعا نمی دونم چرا اونجوری شد. Huhباور کنید اون رو هم با همون میزان نیرویی که قبلی ها رو گره زده بودم گره زدم. Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , amir.monfared1369 , Nesyan , diligent , نارین , alirezaei , Bahar_HS , morweb , x86 , shamim_s , سجاد۶۷
ارسال: #۳۵۵
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ
حالا خوبه شماها همگی به نیت خیر سبز هاتونو گره زدید. من که یه عمر دوران نوجونی و اوایل جوونی به نیت شوم اینکارو میکردم Big Grin
یعنی علفهای توی مکان ۱۳ بدر رو گره میزدم به هم تا پای فامیلامون توش گیر کنه و بخورن زمین و در نتیجه روحمون شاد شود :V
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , Nesyan , sahar salehi , amir.monfared1369 , alirezaei , morweb , tabassomesayna , abji22 , سجاد۶۷
ارسال: #۳۵۶
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ق.ظ، توسط shayesteNEY.)
اقاااااااا ما جایی که رفتیم سبزه بلند نداشت که بشه تو دست گره زد
یعنی آقو داغون شدمااااااااااااااااا داغووووووووووووووون
جوجه های رو اتیش رو که دیدم غمم فراموش شدSmile گفتم طبق روال هر سال بعد نهار و استراحت وسیله هارو جمع میکنیم و میریم جایی دیگه میشینیم و یه چایی میخوریم و اونجا سبزه گره میزنم و بعد میریم خونه
اقو دلت روز بد نبینه یعنی قصر ارزوهامو ها با خاک یکسان کردن و بعد از نهار و استراحت ،مستقیم رفتیم خونه !چون مسافر داشتیم
و من ماندم و یک سال حسرت !
اقاااا نخند گریه داره
همه آرزوم اونی که تو ذهن شماست که نبوده خب ارزوهای دیگه هم داشتمBig GrinBig GrinBig Grin

نخند اقا به سر خودتم میاداAngryAngryAngry

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , amir.monfared1369 , crevice , نارین , alirezaei , Bahar_HS , morweb , x86 , shamim_s , sss , سجاد۶۷
ارسال: #۳۵۷
۱۵ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ق.ظ
سلام دوستان بالاخره دلمو به دریا زدم و تصمیم گرفتم نظرمو اینجا بنویسم .من تقریبا کل نوشته های این تاپیکو خوندم و چیزی که حس کردم این بود که چقدر اکثرمون بدبینیم به همه چی چون احتمالا مورد بد اطرافمون زیاد داریم به همین خاطر اساس و ملا ک هامونو داریم از روی موردهای بد انتخاب میکنیم به جای اینکه ببینیم واقعا خودمون چی میخوایم. و همش با گفتن انواع مثالهای ناموفق ذهن خودمونو بیشتر از قبل خراب میکنیم.
به نظر من اگه کسی میخواد ازدواج کنه اول از همه خودش باید با خودش و زندگی خودش تکلیفش معلوم باشه و شرایطشو اول از همه خودش قبول داشته باشه بعد انتظار داشته باشه کسی باهاش کنار بیاد .دوم اینکه برای انتخاب معیارهاش اتفاقای بد و موارد ناموفق رو ملاک انتخابای زندگیش قرار نده .سوم اینکه راه و روش یه مملکت دیگه رو اساس زندگی خودش تو این مملکت قرار نده.
چهارم اینکه انصاف داشته باشه و با خودخواهی ملاک و معیارهاشو انتخاب نکنه و اول منطق و بعد یه کم احساسو کنار هم بذاره واسه اینکه ببینه واقعا چی میخواد. درنهایت که همه ی اینارو رعایت کرد توکل به خدا کنه و بعد بره سراغ مقدمات و خواستگاری و این حرفا ...برای بعد ازدواج هم به خودش بقبولونه که قرار نیست آدم کل آیندشو با یه ازدواج خوب تضمین کنه - قرار نیست با یه ازدواج خوب مشکلات همه براش راحت بشن و زندگی گل و سنبل بشه -قرارنیست بعدا طرفش یا خودش اصلا عوض نشن ...
تمام!

You need power, only when you want to do something harmful, otherwise love is enough to get everything done.
Charlie Chaplin
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Bahar_HS , morweb , tabassomesayna , RASPINA , x86 , mahyamk , انرژی مثبت , shamim_s , sss , zahra_ce87 , سجاد۶۷
ارسال: #۳۵۸
۱۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۳۶ ق.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ق.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  سلام دوستان بالاخره دلمو به دریا زدم و تصمیم گرفتم نظرمو اینجا بنویسم .من تقریبا کل نوشته های این تاپیکو خوندم و چیزی که حس کردم این بود که چقدر اکثرمون بدبینیم به همه چی چون احتمالا مورد بد اطرافمون زیاد داریم به همین خاطر اساس و ملا ک هامونو داریم از روی موردهای بد انتخاب میکنیم به جای اینکه ببینیم واقعا خودمون چی میخوایم. و همش با گفتن انواع مثالهای ناموفق ذهن خودمونو بیشتر از قبل خراب میکنیم.
به نظر من اگه کسی میخواد ازدواج کنه اول از همه خودش باید با خودش و زندگی خودش تکلیفش معلوم باشه و شرایطشو اول از همه خودش قبول داشته باشه بعد انتظار داشته باشه کسی باهاش کنار بیاد .دوم اینکه برای انتخاب معیارهاش اتفاقای بد و موارد ناموفق رو ملاک انتخابای زندگیش قرار نده .سوم اینکه راه و روش یه مملکت دیگه رو اساس زندگی خودش تو این مملکت قرار نده.
چهارم اینکه انصاف داشته باشه و با خودخواهی ملاک و معیارهاشو انتخاب نکنه و اول منطق و بعد یه کم احساسو کنار هم بذاره واسه اینکه ببینه واقعا چی میخواد. درنهایت که همه ی اینارو رعایت کرد توکل به خدا کنه و بعد بره سراغ مقدمات و خواستگاری و این حرفا ...برای بعد ازدواج هم به خودش بقبولونه که قرار نیست آدم کل آیندشو با یه ازدواج خوب تضمین کنه - قرار نیست با یه ازدواج خوب مشکلات همه براش راحت بشن و زندگی گل و سنبل بشه -قرارنیست بعدا طرفش یا خودش اصلا عوض نشن ...
تمام!
خیلی عالی بود؛خوب می شد اگر می تونستیم بهش عمل کنیم.HeartHeart

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb , neilabak
ارسال: #۳۵۹
۱۵ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۴۱ ق.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ق.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  قرار نیست آدم کل آیندشو با یه ازدواج خوب تضمین کنه - قرار نیست با یه ازدواج خوب مشکلات همه براش راحت بشن و زندگی گل و سنبل بشه -قرارنیست بعدا طرفش یا خودش اصلا عوض نشن ...
تمام!
این حرفت خیلی لایک داره

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: neilabak , morweb , سجاد۶۷
ارسال: #۳۶۰
۱۵ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ
خیلی موافق نیستم چون کسایی را دیدم که با یه اردواج موفق شرایطشون از این رو به اون رو شد.
(۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ق.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  .برای بعد ازدواج هم به خودش بقبولونه که قرار نیست آدم کل آیندشو با یه ازدواج خوب تضمین کنه - قرار نیست با یه ازدواج خوب مشکلات همه براش راحت بشن و زندگی گل و سنبل بشه -قرارنیست بعدا طرفش یا خودش اصلا عوض نشن ...
تمام!
ولی بقیه موارد را گل گفتی مخصوصا این
(۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ق.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  همین خاطر اساس و ملا ک هامونو داریم از روی موردهای بد انتخاب میکنیم به جای اینکه ببینیم واقعا خودمون چی میخوایم. و همش با گفتن انواع مثالهای ناموفق ذهن خودمونو بیشتر از قبل خراب میکنیم.
اینوبایدبا طلا نوشت. عالیه
(۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ق.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  به نظر من اگه کسی میخواد ازدواج کنه اول از همه خودش باید با خودش و زندگی خودش تکلیفش معلوم باشه و شرایطشو اول از همه خودش قبول داشته باشه بعد انتظار داشته باشه کسی باهاش کنار بیاد

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۰ ۱۲,۸۶۷,۰۶۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۸۳۱ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۳۶ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۸۹۵ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۹۲ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۸۰۳ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۲۶۵ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close