زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تبریک میلاد حضرت شمس‌الشموس علیه السلام

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط happy07.)
هر چند حال و روز زمین و زمان بد است
یک تکه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی اگر به آخر خط هم رسیده ای
آنجا برای عشق شروعی مجدد است

سلامSmile
عیدتون مبارک
ایشالا اگه خدا بخواد فردا شب، در شب میلاد، حرم، نایب‌الزیاره‌ی همه‌ی شما مهربونا خواهم بودHeart

محبت برای هم بخوایم، این‌بار مهربونی انفاق کنیم، دست خدا با جماعته، همه برای هم لبخند خیرات کنیمSmile

پ.ن: شعر از خودم نسیت، شاعر رو هم متاسفانه نمیشناسم، اگه اسم شریف ایشون رو می‌دونید، بفرمایید، ولی عکس کار خودمه Wink

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: troy69 , tabassomesayna , azarakhsh1986 , SaMiRa.e , n a z a n i n , saeed313 , negar007 , elham_sh219 , fulgent , نازین
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ، توسط K@online.)
Re: RE: تبریک میلاد حضرت شمس‌الشموس علیه السلام
(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  هر چند حال و روز زمین و زمان بد است
یک تکه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی اگر به آخر خط هم رسیده ای
آنجا برای عشق شروعی مجدد است

سلامSmile
عیدتون مبارک
ایشالا اگه خدا بخواد فردا شب، در شب میلاد، حرم، نایب‌الزیاره‌ی همه‌ی شما مهربونا خواهم بود

محبت برای هم بخوایم، این‌بار مهربونی انفاق کنیم، دست خدا با جماعته، همه برای هم لبخند خیرات کنیمSmile

پ.ن: شعر از خودم نسیت، شاعر رو هم متاسفانه نمیشناسم، اگه اسم شریف ایشون رو می‌دونید، بفرمایید، ولی عکس کار خودمه Wink
التماس دعا ...
ما در ره عشق تو اسیران بلاییم
کس نیست چنین عاشق بیچاره که ماییم

بر ما نظری کن که در این شهر غریبیم
بر ما کرمی کن که در این شهر گدایم

مولانا
‌‌‌

توفیقی به انسان نمی رسد مگر خدا بخواهد
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , saeed313 , SaMiRa.e
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ب.ظ
التماس دعا منم محتاج دعام،
سفارش ماروهم به امام بکنین.
عید مبارکتون باشه، شعر بلد نیستم.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , saeed313 , K@online , SaMiRa.e
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ ب.ظ
التماس دعا خوش به سعادتتون

امام خوبی ها میلادتان مبارک

گوشه ی صحن دم عید دلم می لرزد

من و یک عالمه تردید، دلم می لرزد

بادی از سمت حرم قصد وزیدن دارد

بی سبب نیست که چون بید دلم می لرزد

لرزه افتاده به جان در و دیوار ولی

زلزله نیست، نترسید! دلم می لرزد...

می روم سمت حرم دست به سینه اینبار

دو قدم مانده به خورشید دلم می لرزد

هرچه از زائر خود دل ببری میچسبد

چقدر در حرمت دربه دری میچسبد

چقَدَر در حرمت مست زیاد است ببین

چقَدَر دور و برت دست زیاد است، ببین

زائرانت به کرامات تو عادت دارند

همه یک جور به این خانه ارادت دارند

یک نفر پول، یکی اشک، یکی انگشتر

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر

روزهامان همگی با کَرَمت می چرخند

زائرانت چقدر با عظمت می چرخند

ابر و باد و مه و خورشید همه رقص کنان

چند قرن است که زیر علمت می چرخند

تا قدم رنجه کنی بر سر ما یک عمر است

چشم هامان به هوای قدمت می چرخند

حاجیانی که به حج رفتنشان جور نشد

چه غریبانه به دور حرمت می چرخند

آب در کوزه و ما تشنه لبان می گشتیم

یار در مشهد و ما گرد جهان می گشتیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , MAK@N , saeed313 , SaMiRa.e , elham_sh219 , نسیم صبح
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۴ ب.ظ، توسط happy07.)
سلام دوباره به همه گی
بچه‌ها اصلا انتظار نداشتم اینجا انقدر خلوت باشه!!!! فکر می‌کردم کلی حرف واسه گفتن دارید توی این عید بزرگ!!! باور کنید ماها الان ایرانیم قدر نمی‌دونیم که عیده، و گوشه گوشه ی ایران جشنه، فقط کافیه یه عید خارج از کشور باشید اون وقت کاملا متوجه حرف من و این همه ذوقم میشین!!! اونجا باشی و ببینی عیده ولی بیرون هیچ خبری نیست، نه جشنی، نه سور و ساتی نه عیدی و عید دیدنی، و البته شیرین و شربت‌های خیابونی هم که برای شکموها جای خودشو دارهBig Grin

بچه‌ها کجایییییین بیایییین اینجا بگین از خاطره‌های تولدهای امام رضا تو سال‌های قبل مثلا چند سال قبل مشهد بودین، چی شد کجا رفتین، چه کردین، یا یه مراسمی بودین خوش گذشته بهتون، بیان تعریف کنید Smile
دوستان عزیز مشهدی‌ کجان؟؟!! بیان تعریف کنند که هر سال دهه کرامت چقدر مشهد شلوغ و البته زیبا و مهربون میشه!! شلوغ از بابت این همه زائر و زیبا برای المان‌های شهری و گل‌هایی که میذارن تو نقاط مختلف شهر. و هر چه شهر شلوغ‌تر میشه انگار مردم هم مهربون‌تر می شن، وقتی به خاطر این همه زائر و مهمون یه مسیر ساده رو بیشتر توی ترافیک می‌مونن، و بیشتر اذیت میشن و خیلی مسائل دیگه مثل صف‌های شلوغ‌تر ایستگاه‌های بنزین و گاز شهری ولی بازم لبخند دارند، باهات مهربون‌اند، فقط کافیه یه سوال ساده ازشون بپرسی تا لبخندشون رو ببینی و مهربونیشون رو با جوابت تحویل بگیری Smile
یا مثلا شمایی که یه عمر مشهدی بودی حالا به هر دلیلی دیگه مشهد نیستی و دلت برای این روزهای مشهد و حرم تنگ شده...

اصلا از همه‌ی این‌ها گذشته بیان اینجا به هر کسی که دوست دارید عید رو تبریک بگید مثلا من دوست دارم به محی و هانی عزیزم تبریک بگم که دو تا از دوستای خیلیییی خوب من تو دنیای واقعی اند(mohaddeseh70, haniye-se) Smile به vesta, sara azadi, tabassomesayna , SaMiRa.e , n a z a n i n, به مهنیا و خیلی دوستای خوبی که تو مانشت پیدا کردم(دوستان مجازی) که اگه فکر کنم بیشتر هم اسمشون یادم میاد Smile

خانه ی آن کسانی می‌خورد در بیشتر
که به زائر می‌دهند از هر چه بهتر بیشتر
و من همیشه معتقدم که عیدها مهربونی‌ها بیشتر می‌شه، این رو از شلوغی بیشتر حرم توی عیدهای مختلف فهمیدم، از نذورات بیشتر مردم، از دستگیری‌های بیشترشون از هم دیگه که عید رو می‌کنند بهونه‌ای برای باز کردن گره‌های دوستاشون و....
مهربون باشیم، دل‌ها راحت شاد می‌شن، گل و شیرینی نیازی نیست، یه لبخند، یه "خوبی؟؟"، یه "چطوری؟؟"، یه "به یادتم"، یه "عیدت مبارک"، یه "خوشم با یاد خاطراتمون" یه "دلم تنگته" یه "خوش باشی همیشه" و اگه بشه یه دیدار ساده که عالیه.....

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed313 , K@online , SaMiRa.e , Haniye_se , mohaddeseh70
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ، توسط saeed313.)
RE: تبریک میلاد حضرت شمس‌الشموس علیه السلام
ای پسر فاطمه، نور هدی
سبزترین باغ بهار خدا
با تو دل از غصه رها می شود
پاکتر از آینه ها می شود
ای گل گلزار خدا، یا رضا
آینه ی قبله نما یا رضا

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)HeartHeartHeart
التماس دعای شدید از دوستانی که این سعادت رو دارن که در شب میلاد، تویه حرم امام رضا (ع) باشند.

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , K@online , SaMiRa.e
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۰۰ ب.ظ
[تصویر:  299212_85897239445189659812.jpg]

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , K@online , SaMiRa.e , ziba.O
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۴۹ ب.ظ
رضا جان…
عمریست که گوشه نشین محبتم
این گوشه را به وسعت دنیا نمی دهم

[تصویر:  299227_22508.png]

انشالله امشب ما هم با رفقا راهی حرم حضرت دوستم
پشنهاد می کنم دوستانی ساکن مشهد هستن چند نفر باهم برنامه ریزی کنن پیاده تا حرم برن مسافت زیادی نیست ما که تقریبا از مرکز شهر دوریم تا حرم پیاده ۴ ساعت
.سعی یک جور برنامه ریزی کنید نماز صبح حرم باشید" نماز صبح حرم یک صفای دیگه داره " از موقع راه می افتید تا رسیدن یک حال عجب هست خیلی خوش میگذره با دوستان میگید می خندید توراه پذیرائی می کنن :دی از نظر اوکی من تضمین می کنم
احساس خستگی نمی کنید همنطور میرید سیل جمعیت می بینید که پیاده تو راه هستن خودتون به وجد میاد وقتی رسید به حرم گند طلا می بینید نا خداگاه دلتون ..........میره.....

شنیدن نبود ما دیدن

انشالله که بتونیم عمل کنیم .
التماس دعا

توفیقی به انسان نمی رسد مگر خدا بخواهد
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed313 , fulgent , elham_sh219 , happy07
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۴۶ ب.ظ
من هم میلاد خجسته امام رضا علیه السلام بر همه رهروان راستین آن امام تبریک میگم .
انشالله همه عزیزان به حاجاتشون تو این روزها برسند .Smile

زآستان رضا سرخط امان دارم
رخ نیاز بر این پاک آستان دارم
اگر چه کم زغبارم، به شوق نکهت گل
همیشه جای، در این طرفه بوستان دارم
ز تیر حادثه مرغی شکسته بال و پرم
درین چمن به صد امید آشیان دارم Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: K@online , Aurora , saeed313 , fulgent , azarakhsh1986 , happy07
ارسال: #۱۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۲ ب.ظ، توسط negar007.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  سلام دوباره به همه گی
بچه‌ها اصلا انتظار نداشتم اینجا انقدر خلوت باشه!!!! فکر می‌کردم کلی حرف واسه گفتن دارید توی این عید بزرگ!!! باور کنید ماها الان ایرانیم قدر نمی‌دونیم که عیده، و گوشه گوشه ی ایران جشنه، فقط کافیه یه عید خارج از کشور باشید اون وقت کاملا متوجه حرف من و این همه ذوقم میشین!!! اونجا باشی و ببینی عیده ولی بیرون هیچ خبری نیست، نه جشنی، نه سور و ساتی نه عیدی و عید دیدنی، و البته شیرین و شربت‌های خیابونی هم که برای شکموها جای خودشو دارهBig Grin

بچه‌ها کجایییییین بیایییین اینجا بگین از خاطره‌های تولدهای امام رضا تو سال‌های قبل مثلا چند سال قبل مشهد بودین، چی شد کجا رفتین، چه کردین، یا یه مراسمی بودین خوش گذشته بهتون، بیان تعریف کنید Smile
دوستان عزیز مشهدی‌ کجان؟؟!! بیان تعریف کنند که هر سال دهه کرامت چقدر مشهد شلوغ و البته زیبا و مهربون میشه!! شلوغ از بابت این همه زائر و زیبا برای المان‌های شهری و گل‌هایی که میذارن تو نقاط مختلف شهر. و هر چه شهر شلوغ‌تر میشه انگار مردم هم مهربون‌تر می شن، وقتی به خاطر این همه زائر و مهمون یه مسیر ساده رو بیشتر توی ترافیک می‌مونن، و بیشتر اذیت میشن و خیلی مسائل دیگه مثل صف‌های شلوغ‌تر ایستگاه‌های بنزین و گاز شهری ولی بازم لبخند دارند، باهات مهربون‌اند، فقط کافیه یه سوال ساده ازشون بپرسی تا لبخندشون رو ببینی و مهربونیشون رو با جوابت تحویل بگیری Smile
یا مثلا شمایی که یه عمر مشهدی بودی حالا به هر دلیلی دیگه مشهد نیستی و دلت برای این روزهای مشهد و حرم تنگ شده...

اصلا از همه‌ی این‌ها گذشته بیان اینجا به هر کسی که دوست دارید عید رو تبریک بگید مثلا من دوست دارم به محی و هانی عزیزم تبریک بگم که دو تا از دوستای خیلیییی خوب من تو دنیای واقعی اند(mohaddeseh70, haniye-se) Smile به vesta, sara azadi, tabassomesayna , SaMiRa.e , n a z a n i n, به مهنیا و خیلی دوستای خوبی که تو مانشت پیدا کردم(دوستان مجازی) که اگه فکر کنم بیشتر هم اسمشون یادم میاد Smile

خانه ی آن کسانی می‌خورد در بیشتر
که به زائر می‌دهند از هر چه بهتر بیشتر
و من همیشه معتقدم که عیدها مهربونی‌ها بیشتر می‌شه، این رو از شلوغی بیشتر حرم توی عیدهای مختلف فهمیدم، از نذورات بیشتر مردم، از دستگیری‌های بیشترشون از هم دیگه که عید رو می‌کنند بهونه‌ای برای باز کردن گره‌های دوستاشون و....
مهربون باشیم، دل‌ها راحت شاد می‌شن، گل و شیرینی نیازی نیست، یه لبخند، یه "خوبی؟؟"، یه "چطوری؟؟"، یه "به یادتم"، یه "عیدت مبارک"، یه "خوشم با یاد خاطراتمون" یه "دلم تنگته" یه "خوش باشی همیشه" و اگه بشه یه دیدار ساده که عالیه.....

سلام به همه دوستان و happy07
عکسی که گرفتید خیلی زیباست (معمارانست) یاد عکس های اثارهای استاد سیحون افتادمBig Grin
و اما خاطره:
پارسال این موقع مشهد بودم خاطره ای که هیچ وقت فراموش نمیکنم مراسمی بود که خادم ها ی حرم اجرا کردند نمی دونم اسم مراسم چی بود ولی حس عجیبی به من داد...وقتی تو حرم هستم با تمام وجود آرومم...این حسو تا به حال هیچ جای دیگه تجربه نکردم...احساس می کنم هیچ دغدغه ای ندارم و گاهی اوقات ساعت ها به گنبد خیره میشم و چیزه دیگه ای که خیلی توجه من رو تو حرم جلب میکنه حس و حال خادم هاست ...عشقشون غیرقابل وصف و این رو از نگاه هاشون به زائران میشه فهمید.....
عید بر همه شما دوستداران اهل بیت مبارک باشه.التماس دعا
نائب زیاره ما هم باشیدSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: K@online , azarakhsh1986 , happy07
ارسال: #۱۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ ب.ظ
خیلی دوست داشتم الان مشهد باشم
..........!!!

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , elham_sh219 , K@online , bahman2000 , azarakhsh1986 , happy07
ارسال: #۱۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۳ ب.ظ
تقدیم به همه زائرای امام مهربون و رئوفمون:

زائری بارانی ام آقا بدادم میرسی؟

بی پناهم، خسته ام،تنهابدادم میرسی ؟

گر چه آهونیستم اماپراز دلتنگی ام

ضامن چشمان آهوهابه دادم میرسی ؟

ازکبوترهاکه میپرسم نشانم میدهند

گنبدو گلدسته هایت رابه دادم میرسی ؟

من دخیل التماس رابه چشمت بسته ام

هشتمین دردانه زهرابه دادم میرسی ؟

ما که سعادت حضور فیزیکی تو حرم آقا را نداشتیم، دوستان عزیزی که دعوت شدن اونجا، بهشون التماس دعای مخصوص داریم....
ما رو یادتون نره ها....

ان شاالله دعاتون در حق همه مستجابه چون امام سجاد عزیزمون تو زیارت امین الله گفتند که " و حوائج خلقک عندک مقضیه " یعنی " حاجات خلق نزد تو، برآورده است ".

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: K@online , azarakhsh1986 , happy07
ارسال: #۱۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ
من رفتم پیش خواهر بزرگوارشون

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahman2000 , azarakhsh1986 , elham_sh219 , happy07
ارسال: #۱۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۴ ق.ظ
امام رضا جان تبریک....
امام موسی جان تبریک
امام جواد جان تبریک

سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219 , happy07 , نسیم صبح
ارسال: #۱۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ، توسط نسیم صبح.)
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
دیروز پرچم امام رضا (ع) رو آورده بودن شهرمون .چهار نفر از خادم ها هم اومده بودن. حس و حال خود حرم امام رضا(ع) جریان داشت تو فضا. مردم همه عاشق شده بودن. عین وقتی که تو حرم اند.
دلم هوس هوای بهشتی مشهد کرده...
حرم و گنبد طلا و صدای نقاره و زائرای عاشق و ...
همه با هم مهربون ترن.
حال و هوای خدام خیلی قشنگه
بعضی هاشون قشنگ معلومه خیلی بامعرفت هستند. حس و حال عرفانی دارند. با اینکه سالهاست حرم اند ولی باز وقتی جلوی حرم یا خود ضریح می رسن با ادب و احترام خاصی خم می شن و سلام می کنند. به این حالشون غبطه می خورم.
....دلم هوس هوای بهشتی مشهد کرده...
دوستان مشهدی سلام ما رو به آقامون برسونید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: K@online , happy07

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایام مذهبی (تبریک ولادت ها و تسلیت شهادت ها) blx ۱۳ ۸,۲۳۲ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  تبریک بابت روز تولد جناب اقای فرداد علیخانی مدیر بازنشسته سایت (Fardad-A) Doctorwho ۲ ۷۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ختم قرآن هدیه به امام حسن مجتبی(علیه السلام) so@ ۱۹ ۹,۸۹۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: so@
  تبریک سال ۹۵ در سال ۹۵ husen ۵ ۴,۱۷۱ ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  آخرین نکته ی آموزشی و تبریک عید به تمام هموطنان one hacker alone ۱ ۲,۱۲۶ ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  میلاد امام حسین (ع) مبارک good-wishes ۶ ۴,۰۳۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  مبعث حضرت رسول اکرم (ص) گرامی باد SaMiRa.e ۱۴ ۷,۴۲۸ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  تبریک عید نوروز ۹۴ vesta ۶ ۳,۰۴۴ ۰۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: NP-Cσмρℓєтє
  سلسله مباحث حجت السلام احدی(شاگرد حسن زاده املی و بهجت) mcse2010 ۶ ۴,۳۱۳ ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mcse2010
  کد پیدا کردن تعداد مقسوم علیه aadmida ۳ ۳,۰۶۴ ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amiriahmad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close