زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ ب.ظ
سلام دوستان ادامه بحث را در این جا برای مرداد ادامه دهید. ببخشید که دیر شدBlushBlushBlushBlush

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ
ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۴۷ ب.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها بد جور رو نظریه گیرکردم تازه فصل سه رو شروع کردم هر جور شده باید امشب فصل سه رو تموم کنم و از فردا برم سراغ درسای دیگه. فکرمی کنم این هفته هم برناممو کامل انجام ندم.: -)
در جواب به پشتکار عزیز من تو اتاقم درس می خونم تو کتابخونه واسم سخته مطالعه کنم.

من چند بار کامنت هایی که گذاشتیو دیدم به نظرم یه عجله تو درس خوندنت داری و اگه اینطورهست سعی کن با عجله درسارو جلو نبری شرطو برای عبور از یه فصل یا یک کتاب فهمیدن اون بذار و نه تموم شدن مقدار زمانی که برای اون درس گذاشتی هر چند که زمان هم مهمه اما درک ناقص یک مبحث به سر وقت تموم کردن درسا نمی ارزه به نظر من سعی کن یه کم از شتابی که داری کاهش بدی چون همین عجله موجب استرس و درک ناقص درس و در نتیجه استرس سر جلسه امتحان به دلیل ترس از کم آوردن وقت

یا علی
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , HRZ , موج , پشتکار , shobair87 , parimehraban , summer_66 , Msccom
ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
سلام ...امروز خوب درس خوندم .... یه فصل نظریه (بدون تمریناش). یه فصل سیستم(بدون تمریناش) . راستش زیاد برام مهم نیست بگم چند ساعت ....ولی از خوندنه لذت بردم
کسی راجع به این ازمون انلاین پارسه خبر داره ؟ به من گفتن ۱۴ مرداد ازمون داری ولی از کم و کیف اون هیچی بم نگفتن !!!! . در ضمن من امسال تازه اول باره کامپیوتر شرکت میکنم ....یهویی نرن تو ازمون جامع و اینا ؟؟؟

how i wish....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , HRZ , SarahArshad , پشتکار
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  سلام ...امروز خوب درس خوندم .... یه فصل نظریه (بدون تمریناش). یه فصل سیستم(بدون تمریناش) . راستش زیاد برام مهم نیست بگم چند ساعت ....ولی از خوندنه لذت بردم
کسی راجع به این ازمون انلاین پارسه خبر داره ؟ به من گفتن ۱۴ مرداد ازمون داری ولی از کم و کیف اون هیچی بم نگفتن !!!! . در ضمن من امسال تازه اول باره کامپیوتر شرکت میکنم ....یهویی نرن تو ازمون جامع و اینا ؟؟؟
سلام، سیستم از رو چی می خونی؟
۰
۰
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
(۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ق.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  سلام ...امروز خوب درس خوندم .... یه فصل نظریه (بدون تمریناش). یه فصل سیستم(بدون تمریناش) . راستش زیاد برام مهم نیست بگم چند ساعت ....ولی از خوندنه لذت بردم
سلام، سیستم از رو چی می خونی؟

===========
دکتر حقیقت پارسه . البته برای محکم کاری استالینگز و سیلبر شاتس رو هم موازی میخونم

how i wish....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , shobair87 , ارمان
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۳۴ ق.ظ
من امروز هم مثل دیروز امار و نظریه خوندم
امروز خیلی خسته شدم اما وقتی دیدم تمرینهای نظریه را راحت دارم حل میکنم کلی خستگی از تنم بیرون رفت...
فصل اول نظریه با تمریناش امروز تموم شد
یک سوال امار هم تو موضوع امار و احتمالات مهندسی گذاشتم لطفا یک سری بزنید و اگر جواب سوالمو میدونید راهنماییم کنید
ممنون میشم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , ارمان
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ ق.ظ
سلام دوستای خوبم .نمی دونم چرا امروز خیلی سرحالم .پر از انرژی وشاد !!!!
صبح که بلند شدم حس کردم دیدم ماهی کوچولوی قشنگم خودش رو زد به شیشه ونمی دونم چی شدکه شنیدم دیدم از تو تنگ کوچولوش زل زده به من حس کردم داره بهم میگه‌: صبحت بخیر سارا جون !!!چقدر دلم شاد شد.یه ماهی کوچولو که دنیاش فقط یه تنگ کوچولو چقدر خوشحاله وبه من صبح بخیر میگه .وای چرا من با این همه نعمت شاد نباشم .با این دنیای بزرگ اطرافم .دلم می خوادد جیغ بزنم وبگم خدایا برای آرامشی که همیشه دنبالش بودم وتوی کارهای بزرگ وتوی چیزهای بزرگ میدیدمش حالا دارم حسش میکنم .شادی وآرامش توی چیزهای کوچیک اطرافمونه نه؟؟؟؟؟؟
نمی دونم چرا ذلم خواست با شما این شادی رو قسمت کنم .بفریمایید قابل نداره یکم شادی!!!!
لای لای لای لای .حس یه دختر کوچولو درم که داره می پره وشاده !!!!

شاد باشید دوستای خوبم شاد شاد HeartHeartHeartHeartHeartBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinCoolCoolCool

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , shobair87 , ارمان , Br2012 , parimehraban , آرمین , navid-p , popp , elynn66
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ق.ظ، توسط hadi_m.)
دانلووود جزوه سیستم عامل دکتر حقیقت(کامل)
لینک جزوه سیستم عامل دکتر حقیقت رو براتون گذاشتم دوستان اگر کسی خواست دانلود کنه
این جزوه مال سال ۸۸ هستش و تقریبا تمام مطالب رو پوشش داده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , shobair87 , ارمان , vovin , mosavat , p kh
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۹ ق.ظ، توسط پشتکار.)
خدا رو شکر
الهی این شادی تا اابد پایدار بمونه و به دیگران منتقل شه...
دوستان منم دیروز کلی آمار خوندم و گسسته و خیلی نکات جالبی یاد گرفتم که فکرشم نمی کردم...
راستی یه سر به این لینک هم بزنید، خالی از لطف نیست...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم یه سایت پر از جزوه

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , shobair87 , ارمان , parimehraban , maryam.raz
ارسال: #۱۰
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ب.ظ
سلام به درس خوانها
من چون سال چهارمی است که میخواهم کنکور بدهم
هر کتاب و جزوه و رفرنسی که باز میکنم میبینم بلدم!! و قبلا ۴ بار خوندمشون
هیچ چیز جدیدی برای خوندن ندارم
جزوه های ماهان ،پارسه، مدرسان را از برم
چون هر سال یکی ار انها بودم D:
به نظر شماها چی کار کنم ؟؟
آیا بهتر نیست ۱ ماه مانده به کنکور شروع کنم؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۱۱
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۲۰ ب.ظ، توسط summer_66.)
(۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ب.ظ)ارمان نوشته شده توسط:  سلام به درس خوانها
رئیس نازیهاExclamation
فقط بپا مثل داستان لاک پشت و خرگوش به سرت نیادDodgy

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۱۲
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۵۴ ب.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ب.ظ)ارمان نوشته شده توسط:  سلام به درس خوانها

شما اگه تمام کتابها رو فول هستین چطور چند ساله قبول نشدین
شما اول دلیل قبول نشدنتون رو بگین تا دوستان بتونن بهتون پیشنهاد بدن

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , SarahArshad , پشتکار , ارمان
ارسال: #۱۳
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ ب.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۴ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  شما اگه تمام کتابها رو فول هستین چطور چند ساله قبول نشدین
شما اول دلیل قبول نشدنتون رو بگین تا دوستان بتونن بهتون پیشنهاد بدن
=============
دلیل قبول نشدنشون که مشخصه . خودشون هم گفتن ...زیادی منبع دارن !!! و البته ۴ ساله که یک ماه مونده به کنکور میخونن Big Grin (دارم شوخی میکنم !!!)

how i wish....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , پشتکار , ارمان
ارسال: #۱۴
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ ق.ظ
سلام. منم یکی دو هفته‌ی که جدی شروع کردم. چند روزه دارم ساختمان داده و طراحی الگوریتم می خونم. من رشته م آی تیه ولی انگار اینجا اکثرا بچه های مهندسی نرم افزار هستند !؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۵۳ ق.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ق.ظ)hiva_msh نوشته شده توسط:  سلام. منم یکی دو هفته‌ی که جدی شروع کردم. چند روزه دارم ساختمان داده و طراحی الگوریتم می خونم. من رشته م آی تیه ولی انگار اینجا اکثرا بچه های مهندسی نرم افزار هستند !؟
حوش امدی مشکلی نیست که رشته شما جی باشه .

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۵۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۴ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۴۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۴۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۶ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۳۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۰۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close