زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال: #۶۱
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۲۳ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۲ ب.ظ)alaydyn نوشته شده توسط:  به خدا گیج شده‌ام برای هر درس هزارتا منبع معرفی کرده اند آدم نمیدونه کدام یکی را بخره
الان فقط تو تهیه منابع مانده‌ام کلا گیج شده‌ام اینهمه منابع معرفی شده کدام یکی را بخرم
درمورد منابع به تالار "منبع ارشد"رجوع کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و تاحدودی هم در قسمت"دروس مقطع کارشناسی ارشد و جزوات آن":

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آقا منظورم منو متوجه نشدی میگم گیج شده‌ام کدام منبع را بگیرم برای هر درس ۱۰ تا منبع هستش ولی من توانایی خرید فقط خرید یکی از این منابع را دارم
مثلا من فقط برای ساختمان داده یک کتاب بلفرض پوران پژوهش بخرم
امدم نگاه کرده‌ام میبینم برای ساختمان چندین کتاب معرفی شده clrs پارسه مقسمی و....
اینجوری جواب می خواهم بهم بگید آقا کتاب سیستم عامل بلفرض مقسمی را بگیر و تمام ..
مثلا تاپیک نظریه ماشین‌ها تاپیکهاشو ادم میخونه در ۴ تا پست زده شده ۴ الی ۵ تا کتاب معرفی شده خوب آدم حالا برای بار اول می خواهد درست بخواند گیج میشه کدام کتاب را حالا بخونه با این وقت کم
یک کتاب خلاص
نمیدونم حالا کسی متوجه شد یا نه فقط یک کتاب ادم بخره و همونو قشنگ بخونه بعدش هم بشین تست و حل مسئله بپردازه اگر جای نتوانست تستی یا مسئله ای را حل کنه از اینترنت کتابخانه .. استفاده کنه اول یک منبع‌، مرجع، کتاب هر چی دیگه بخونه بفهمه بعد اگر جای براش مفهوم نبود از اون کتاب بره پیگیری کنه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۷ ب.ظ، توسط fatima1537.)
RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
(۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۳ ب.ظ)alaydyn نوشته شده توسط:  آقا منظورم منو متوجه نشدی میگم گیج شده‌ام کدام منبع را بگیرم برای هر درس ۱۰ تا منبع هستش ولی من توانایی خرید فقط خرید یکی از این منابع را دارم
...
نمیدونم حالا کسی متوجه شد یا نه فقط یک کتاب ادم بخره و همونو قشنگ بخونه بعدش هم بشین تست و حل مسئله بپردازه .
چرا متوجه شدم .ازدوستانی که اینجا هستند بخواید بیان توی تاپیکهای منابع و کمکتون کننSmile.شماباید برای انتخاب منابع و کم و کیف اونها با دیگران بحث کنید و باید خودتون هم یک ایده هایی در مورد منابع داشته باشید والا هرکسی منبعی که از دید خودش خوبه معرفی میکنه و ممکنه از نظر شما خوب نباشه...خودم هم از بحث خارج شدمBig Grinمیبینید!
بیاید اونجا من در حد معلوماتم در خدمتتون هستمSmile
۰
۰
ارسال: #۶۳
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ، توسط hadi_m.)
(۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۳ ب.ظ)alaydyn نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۲ ب.ظ)alaydyn نوشته شده توسط:  به خدا گیج شده‌ام برای هر درس هزارتا منبع معرفی کرده اند آدم نمیدونه کدام یکی را بخره
الان فقط تو تهیه منابع مانده‌ام کلا گیج شده‌ام اینهمه منابع معرفی شده کدام یکی را بخرم
درمورد منابع به تالار "منبع ارشد"رجوع کنید:

و تاحدودی هم در قسمت"دروس مقطع کارشناسی ارشد و جزوات آن":

آقا منظورم منو متوجه نشدی میگم گیج شده‌ام کدام منبع را بگیرم برای هر درس ۱۰ تا منبع هستش ولی من توانایی خرید فقط خرید یکی از این منابع را دارم
مثلا من فقط برای ساختمان داده یک کتاب بلفرض پوران پژوهش بخرم
امدم نگاه کرده‌ام میبینم برای ساختمان چندین کتاب معرفی شده clrs پارسه مقسمی و....
اینجوری جواب می خواهم بهم بگید آقا کتاب سیستم عامل بلفرض مقسمی را بگیر و تمام ..
مثلا تاپیک نظریه ماشین‌ها تاپیکهاشو ادم میخونه در ۴ تا پست زده شده ۴ الی ۵ تا کتاب معرفی شده خوب آدم حالا برای بار اول می خواهد درست بخواند گیج میشه کدام کتاب را حالا بخونه با این وقت کم

دوست عزیز اولا هیچ کس نمیتونه تمام منابع رو بخونه چون از لحاظ وقت زمان گیر هست و اگر چندین منبع معرفی کردن بیشتر به خاطر این هست که هم مرجع رو معرفی کردن و هم کتابهای کنکوری روبر حسب اولویت
اما از انجا که گفتین سر در گم شدین بر اساس تجربه خودم که تقریبا هم کتابهای مقسمی و هم پوران و هم پارسه رو کم وبیش خوندم باید خدمتتون عرض کنم که
برای سیتم عامل فقط کتاب دکتر حقیقت پارسه رو گیر بیا
طراحی کلا سعی کن مرجع clrs رو بخونی اما اگر نمیتونی بخونی مال پوران رو بخون در کنار جزوه سید جوادی که تو اینترنت میتونی دانلودش کنی.
گسسته مال پوران بخون.
بانک مال مقسمی کفایت میکنه و نیاز به هیچ چیز دیگه نداری.
امار باز مال پارسه عالیه ولی حجمش زیاده اما جواب دهی بالایی داره
نظریه فقط فقط یه کتاب مرجع خوب گیر بیار بخون(پیتر لینز عالیه) و کتاب پوران فقط به درد روزهای اخر میخوره چون فوق العاده نکته یی گفته و به مطالب اشاره کوچولو کرده که اگر با این درس مشکل داری در ابتدا اصلا سراغ پوارن نرو.
کامپایلر مال پوران عالیه و به هیچ چیز دیگه فکر هم نکن.
خب این ترتیبی رو که گفتم واقعا عالیه اما یه نگته اخر رو بگم و شما رو بخیر و مار روبه سلامت
ببین مرجع خوب تنها در بخشی کوچکی از موفقیت شما نقش داره چرا مسئله اصلی تمرین و حل تست هستش چون حتی اگر پول هم داشتین وتمامی منابع رو تهیه و به فرض از لحاظ زمانی هم مشکلی نداشتین و همشون رو میخوندین در نهایت هیچ تضمینی برا موفقیت در کنکور نبود و مسئله مهم اینه که چقدر در تست زنی و حل تمرین مهارت کسب کردید.
پس در کنار اینکه منبع خوب مفید هست حل تمرین از ارجحیت بالاتری برخوردار است
بموفق باشین و خودتون رو هم گیج نکنید

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aminamini , alaydyn , fatima1537 , mim , mat , reza202020
ارسال: #۶۴
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ، توسط mosavat.)
واقعیت اینه که برای بعضی دروس( و نه الزاما همه دروس )بیش از یک منبع برای نتیجه گیری عالی مورد نیاز هست

چونکه بعضی مباحث ممکنه در بعضی کتابها پوشش داده نشده باشند

اما در مجموع‌: سعی نکنید کتابها رو بصورت سری و یکجا تهیه کنید‌، بعضی انتشارات در بعضی دروس کتابهای بسیار قوی چاپ کردند و در بعضی دروس‌، کتابهاشون بسیار ضعیف و ناکارآمد هست

کتابها بصورت تک تکی و درس به درس اگه تهیه بشه بهتره به نظر من ....
۰
۰
ارسال: #۶۵
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
(۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  
====================
لطفا از این نقل قول کردن های طولانی خودداری کنید . و از بحث اصلی خارج نشید ...
====================
دوست عزیز اینجا هر کسی می تونه مشکلاتش رو بیان کنه !!!!!!!
نمی شه کسی رو محدود کرد .البته برای دوستان میشه این جا رو هم معرفی کرد .درهر صورت ممنون از تذکر شما .

این یه حس همدردی با یه خانوم بود که شاید ما بیشتر درکش می کنیم دراین گروه سعی میشه یکم صمیمیت هم وجود داشته باشه که همیاری و همکاری بیشتر بشه . چون اینجا با این هدف ایجاد شد که ایجاد انگیزه بشه بین دوستان .در هر صورت ممنون از توجه شما

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۶۶
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
(۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  
====================
لطفا از این نقل قول کردن های طولانی خودداری کنید . و از بحث اصلی خارج نشید ...
====================
دوست عزیز اینجا هر کسی می تونه مشکلاتش رو بیان کنه !!!!!!!
نمی شه کسی رو محدود کرد .البته برای دوستان میشه این جا رو هم معرفی کرد .درهر صورت ممنون از تذکر شما .

این یه حس همدردی با یه خانوم بود که شاید ما بیشتر درکش می کنیم دراین گروه سعی میشه یکم صمیمیت هم وجود داشته باشه که همیاری و همکاری بیشتر بشه . چون اینجا با این هدف ایجاد شد که ایجاد انگیزه بشه بین دوستان .در هر صورت ممنون از توجه شما
===================
خیلی جالبه که شما حق رو به خودتون و اون فرد دیگه میدید ... من توی عنوانی که برای این تاپیک انتخاب کردید اسمی از "پوشک بچه" یا "قربون صدقه همدیگه رفتن" نمی بینم . اگه مشکلی قراره مطرح بشه بهتره مشکل درسی باشه . شاید اون مشکل درسی مشکل بقیه هم باشه و بشه یه جوری حلش کرد ....توی این زمینه شما بهتره از پیام خصوصی استفاده کنید . خود من وقتی یه خط از اون مطالب بالای شما و فرد دیگرو دیدم اصلن ادامه خطهای بعدی رو رد می کنم....
شما که مدیر هستید بهتره یکم مراعات کنید .......

how i wish....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: salehi57 , SarahArshad
ارسال: #۶۷
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ ب.ظ
سلام
امروز معماری خوندم و طراحی و پیاده سازی زبان‌ها و یه مشاوره خوب هم داشتم
امروز بخاطر مشاوره روزم خوب بو د
امروز فصل ۸ معماری موریس مانو رو هم تموم کردم
البته فکر کنم چون خلاصه نویسی میکنم خیلی دیر پیش میره خوندم
شکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر روحیم امروز عالی بود

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , پشتکار
ارسال: #۶۸
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۴ ب.ظ
از اینجایکه نمیگذارند نقل قول کنیم با توجه به ارسالهای ۶۹ و ۷۰ دوستان خوبمون hadi_m و daneshju-arshad

از شما تشکر در پاسخگویی هادی جان دستت درد نکنه من اینجور جوابی دنبال میگشتم برای سایر کتابها توضیح ندادی کدام بهتر ه

و daneshju-arshad شما میگید از یک موسسه کتابها خریداری نشه چون ضعیفند من هم موافقم لطفا شما هم من را در چند کتاب راهنمایی کنید

در آخر بهترین محل برای تهیه این کتابها کجاست ؟ سایتی یا مکان مشخصی برای تهیه ؟
۰
۰
ارسال: #۶۹
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ، توسط moha.)
Heartگسسته پوران
طراحی اگوریتم فقط clrs عشقه
اما در نهایت ببنید با مرجع بیشتر راحتید یا جزوه و کتاب کنکوری
اما واسه الگوریتم حتما مرجع رو بخونید چون خیلی کمکتون میکنه
[/quote]
یعنی گسسته پوران پژوهش تک کافیه:؟؟
مرسی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alaydyn , پشتکار
ارسال: #۷۰
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۱ ق.ظ، توسط mosavat.)
(۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ)alaydyn نوشته شده توسط:  از اینجایکه نمیگذارند نقل قول کنیم با توجه به ارسالهای ۶۹ و ۷۰ دوستان خوبمون hadi_m و daneshju-arshad

از شما تشکر در پاسخگویی هادی جان دستت درد نکنه من اینجور جوابی دنبال میگشتم برای سایر کتابها توضیح ندادی کدام بهتر ه

و daneshju-arshad شما میگید از یک موسسه کتابها خریداری نشه چون ضعیفند من هم موافقم لطفا شما هم من را در چند کتاب راهنمایی کنید

در آخر بهترین محل برای تهیه این کتابها کجاست ؟ سایتی یا مکان مشخصی برای تهیه ؟

نقل قول کردن ممنوع نیست‌، بلکه نقل قول متون طولانی ممنوع هست‌، چنانچه خواستید متون طولانی رو نقل قول کنید‌، حد فاصل quote باز و quote بسته‌، بیاید و سطر اول و آخر رو باقی بگذارید و بقیه سطور میانی رو پاک کنید و بجاش نقطه چین بگذارید‌، بدین طریق متن نقل قولتون کوتاه خواهد شد و مشکلی نخواهد بود

در مورد اینکه بهترین مکان تهیه کتاب کجا هست‌، لطفا دیگه در این تالار ادامه ندید و بحث خودتون رو در تالار "منابع " به آدرس زیر دنبال کنید‌ :

۰
۰
ارسال: #۷۱
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ ق.ظ
فعلاً تا اینجای کار
۳ فصل اول نظریه لینز رو خوندم.
دو جلد اول گریمالدی رو هم تموم کردم. از فردا جلد سوم درخت‌ها رو باید شروع کنم.
طراحی الگوریتم CLRS هم فصل اول تموم شده.
مدار منطقی هم فصل ۴ مانو را تموم کردم.
ریاضیات مهندسی با کتاب مدرسان شریف جلو می‌رم.
روزی حداقل یک ساعت زبان انگلیسی می‌خونم.

بچه‌ها شما چطور؟ کجایین؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , پشتکار
ارسال: #۷۲
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۷ ق.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  خیلی جالبه که شما حق رو به خودتون و اون فرد دیگه میدید ... من توی عنوانی که برای این تاپیک انتخاب کردید اسمی از "پوشک بچه" یا "قربون صدقه همدیگه رفتن" نمی بینم . اگه مشکلی قراره مطرح بشه بهتره مشکل درسی باشه . شاید اون مشکل درسی مشکل بقیه هم باشه و بشه یه جوری حلش کرد ....توی این زمینه شما بهتره از پیام خصوصی استفاده کنید . خود من وقتی یه خط از اون مطالب بالای شما و فرد دیگرو دیدم اصلن ادامه خطهای بعدی رو رد می کنم....
شما که مدیر هستید بهتره یکم مراعات کنید .......
بهتر نیست با لحن آرامتری صحبت شود دوست وهمکار گرامی .دیددید که اون دوستمان را راهنمایی کردم به سمت هر چه دل تنگت می خواهد بگو .در ضمن هر کامنتی ممکن است مطابق میل شما نباشد .من هم خیلی از کامنتها را چند کلمه نخوانده رد میشوم .در ضمن فکر کنم در حین پذیرش حرف شما که ان دوست را فرستادم به سمت تاپیکی دیگر خواستم که کمکی هم باشیم برای این دوستمان که بالاخره مشکلش باعث شده بود نتواند درس بخواند .دیگر صلاح نمی بینم اینجا ادامه بدهم .اگر لازم دیدید لطفا پیام خصوصی بگذارید .. اینجا محلی است که تمام دوستان با تمام مشکلاتشان حصضور دارند شاید جای گفتنش نبود که ارجاع داده شد به تاپیک مربوطه . با تشکر

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۷۳
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ق.ظ، توسط hadi_m.)
[/quote]
گسسته پوران
طراحی اگوریتم فقط clrs عشقه
اما در نهایت ببنید با مرجع بیشتر راحتید یا جزوه و کتاب کنکوری
اما واسه الگوریتم حتما مرجع رو بخونید چون خیلی کمکتون میکنه
[/quote]
یعنی گسسته پوران پژوهش تک کافیه:؟؟
مرسی

[/quote]

اصولا ساختمان گسسته جز دروس اصلی و پایه کامپیوتره و پر از مسائل جور واجور
کتابهای مرجع زیادی هم در رابطه با این درس هست که معروفترین انها گریمالدی هستش که یک دوره چهار جلدی هست.اما با توجه به نیازهای کنکور ارشد کتاب پوران پژوهش خیلی خوب جواب میده نسبت به کتاب مقسمی و پارسه (( برای کنکور سراسری))
من خودم مال مقسمی و پارسه رو خوندم نه اینکه بد باشه حتی میتونم به جرئت بگم مثلا فصل مربوط به تابع مولد در کتاب پارسه خیلی کامل عنوان کرده در صورتی که در کتاب مقسمی خیلی خلاصه شده عنوان شده که ذکر ان هم در کتاب مقسمی اهمیتی نداره چون این کتاب براساس سئوالات دانشگاه ازاد طراحی شده و در ازمون ازاد مباحث تابع مولد کم رنگ هست .اما در کنکور سراسری هراز گاهی روی این بحث مانور میدن به خاطر همین ممکنه کتابی که برا اساس کنکور سراسری تدوین شده شامل این مباحث بشه .بهرحال هر کتابی براساس هدفی که دنبال میکنه نقصی داره و مزایایی
کتاب گسسته پوران پژوهش خیلی بیشتر با استاندارهای کنکور سراسری مطابقت میکنه و برای تمرینات و اشنایی با مسائل مختلف بعد از خواندن این کتاب میتوانید به مرجع هم نیمچه نگاهی بندازید.
موفق باشید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alaydyn , پشتکار
ارسال: #۷۴
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ق.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
این مدار الکتریکی خیلی کند میره جلو .... هر چی هم میری جلوتر حجم مطالب نمایی میره بالا ... نمی دونم همه اینطورین ؟

how i wish....
۰
۰
ارسال: #۷۵
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ق.ظ، توسط hadi_m.)
در رابطه با موضاعات پیش امده باید عنوان کنم که مشکل اینجاست که همیشه عادت کردیم برای دیگران خط مشی مشخص کنیم .
من قبلا هم در جایی اشاره کردم که این خوبه که موضوعات مربوط به هر تاپیکی رو در جای خودش عنوان بشه چرا که شاید این مشکل دیگران باشه و دیگران هم با دیدن اون مسئله جوابشون رو بگیرن و باعث یک یپارچگی در موضوعات میشه و دستابی به اون هم خیلی راحت میشه تا اینکه به صورت پراکند و در هر تاپیکی مطرح بشه اما عنوان کردن این موضوع خیلی راحت وبا توضیح چند خط که مثلا من اشاره کوچکی کردم قابل رفع رجوع بود تا اینکه بخوایم با جنبه امرانه انرا بیان کنیم که باعث سوء تفاهم بشه ومثلا دوستی که امده تا در اینجا کسب روحیه کنه برعکس باعث رنجش خاطر شخص بشه و همه اینها از انجا ناشی میشه که اصولا متن Faceless هستش یعنی فاقد بیان حالات گوینده است و به همین خاطر خیلی زود ممکنه باعث سوءتفاهم بشه وبه راحتی ممکنه جنبه توهین امیز ان برداشت بشه.
و یه ابراز عقید کوچولو:
شاید بعضی وقتها نیاز داشته باشیم که یه نفر دلداریمون بده و مسئله مون چندان ربطی هم به درس نداشته باشه (بسان موردی که پیش امد). به نظرم عیبی نداره اگر کمکی ازدستمون بر میاد به هم بکنیم حتی اگر یه دلداری ساده خشک و خالی باشه.
فراموش نکنیم که صلب امید ارزش نیست اگر بتونیم به هم امید بدیم ارزش داره .میدونم کنکور یه رقابت ناجوانمردانه هست که تنها باید به موفقیت خودمون فکر بکنیم اما میشه کمی هم جوانمردانه اش کرد (بستگی به خودمون داره)اما به نظرم درس زندگی هم هست . فردی اونقدر مشکل سرش ریخته که در حسرت خواندن به سر میبره وقتی وارد جمعمون میشه اونقدر تحت تاثیر احساساتش قرار میگیره که اینجا رو محرم خودش مبینه وسفره دلش رو پهن میکنه و یا دوستی که چنان سردگم هست که نمی دونه از کجا باید شروع کنه واسه درس خوندن و مشکلش رو باز اینجا عنوان میکنه و... نمیخوام بگم درسته یا غلط یا تائید ویا تکذیب کنم فقط میخوام بگم نمیشه سرزنشش کرد که چرا اینجا عنوان کردی و....بلکه باید بتونیم خودمون رو هم به جای همدیگه بذاریم و همدیگه رو درک کنیم .شاید افردای سابقه کنکور رو داشته باشن وافرادی نداشته باشن وبه خاطر همین ممکنه بعضی حرفها زیاد برای ما راهگشا نباشه اما حدااقل برای خودش که هست .
خب این نظر من بود ولی خودتون بهترین قاضی هستین پس خودتون قضاوت کنید
موفق پیروز باشید هر کجا که هستین.

(۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ق.ظ)mystack نوشته شده توسط:  این مدار الکتریکی خیلی کند میره جلو .... هر چی هم میری جلوتر حجم مطالب نمایی میره بالا ... نمی دونم همه اینطورین ؟

شک نکن که این درس برای اکثر بروبچ کامپیوتر همین معنارو داره چون درس ابکیه اما برای ببروبچ برق و الکترونیک که چندین سال متوالی این درس رو خوندن
یه توصیه دوستانه
امیدوارم حسابی فکر کرده باشی و بدونی داری چیکار میکنی چون فرصت برای جبران هست اما بعضی وقتها سنگینه
و یه پیشنهاد
اگر همچنان با مدار حال میکنی کتاب مدار دکتر علی عبدالعالی پارسه واقعا عالیه ولی به تمرین بالایی نیاز داره
من خودم این کتاب رو در عرض یک ماه خوندم(یک ماه تمام وقت) اما به خاطر نداشتن تمرین نتونستم استفاده زیادی ازش تو کنکور کنم.
نگران حجم نمایش هم نباش چون مطلب که جا بیفته روان میشه .
میدونی این درس از اون درسایی که وقتی تست رو میبینی برق از سرت میپره ولی همین که جوابشو نگاه میکنی به خودت بدوبیره میگی که چرا نتونستی حلش کنی .(به دقت و تیزبینی فوق العاده بالایی نیاز داره)
موفق باشی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , najme60 , SarahArshad , mim

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۵۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۴ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۴۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۴۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۶ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۳۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۹۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close