زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال: #۳۱
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۰۱ ب.ظ
بچه‌ها من به هر کسی میخوام اعتبار بدهم‌، Error میده. چرا اینجوریه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۴۶ ب.ظ
دوست عزیز این مشکل رو قبلا هم تو قسمت انتقادات مطرح کردن ولی حل نشده هنوز

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۳۳
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۵۳ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ب.ظ)carbon نوشته شده توسط:  شما برنامه دارید؟ خودتون برنامه ریزی کردید؟
همونطور که میبینید برنامه هرکسی مخصوص خودشه و با توجه به شرایطی که داره تنظیم کرده
افراد دیگه میتونن با الهام گرفتن از برنامه های دیگرون و تجربیاتشون یک برنامه برای خودشون بریزن
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۲۰ ب.ظ، توسط fatemeh-r.)
سلام بچه‌ها من به خاطر کنکور ارشد اینترنت خونه رو قطع کردم و وتسم سخته بیام کافی نت. من هر از گاهی میام . کلی از تمرینای clrs اشکال دارم تو قسمت ساختمان داده اگه اشکالامو بزارم جواب میدین؟
ترجمه‌ی این کتاب بیرون هست. ترجمه‌ی حل المسائل clrs رو میگم
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۴ ب.ظ
امروز بعد از یک هفته برنامه ازمایشی برنامم رو عوض کردم .... تغییرات اساسی بود Big Grin !!! به هرحال برنامه قبلی انعطاف نداشت ....

how i wish....
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۹ ب.ظ، توسط HRZ.)
سلام دوستان این هفته هم نتونستم برناممو کامل انجام بدم. این هفته فصل دو و سه نظریه و فصل هشت مدار رو مطالعه کردم. برنامه هفته آیندم هم اینه که برنامه هفته قبلم رو تموم کنم.
(۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  امروز بعد از یک هفته برنامه ازمایشی برنامم رو عوض کردم .... تغییرات اساسی بود Big Grin !!! به هرحال برنامه قبلی انعطاف نداشت ....
میشه برنامتو بگی؟
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ ق.ظ
من امروز هم نتونستم زیاد درس بخونم فقط ۲ساعتSad
ولی تا حداقل دوساعت دیگه نخونم نمیخوابمAngel
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ق.ظ، توسط hadi_m.)
با سلااام
این جور که از فحوای نوشته های تاپیک بر میاد دوستان بیشتر به کمیت توجه دارن و گویی میخوان طی یکی دو ماه کارنامه کنکور رو واسه همیشه تو زندگیشون ببندن و ببوسن و بذارن کنار.
حتی در بعضی از برنامه ریزیها که من دیدم هیچ روزی برای خودشون و تفریح در نظر نگرفته و به تاخت میخوان بتازن تا عقب نمونن و...
این دسته از دوستان فراموش نکنن که رهرو ان نیست که گهی تند و گهی خسته رود //رهرو ان است که اهسته و پیوسته رود

ببینید اینکه شما برنامه تان رو مجبور میشین عوض کنید یعنی برنامه ریزیتون سنگین است ویا حتی اشتباه و این نوع برنامه ریزها معمولا چند مدتی بیش دوام نمیارن و در نهایت سبب خستگی و حتی زدگی شما میشه .
میدونم همتون شوق رسیدن به فردا رو دارین و دلتون میخواد در کنکور نتیجه مناسبی کسب کنید و گاهی این شوق اونقدر زیاد هست که با برنامه ریزهای سنگین فقط خودتون رو سرکوب میکنین .
.دوستانی هم از کمیت شکوه میکنن که چرا کم خوندن یا اینکه نتونستن توقعی رو که از خودشون داشتن براورده کنن(کمیت گرایی)
و بعضی از دوستان هم متاثر از برنامه ریزی سایر دوستان هستن و شاید این تصور رو دارن که برنامه دیگران بهتر از برنامه ریزی خودشان جواب میده و ..
من فکر میکنم کم وبیش تحت تاثیر خوندن همدیگه داریم قرار میگیریم یعنی فلانی چون پیشرفت خوبی داره فکر میکنیم داریم ازش عقب میمونیم و همین باعث میشه که به کمیت گرایی رو بیاریم و در نهایت انچه که نباید اتفاق بیفته می افته.

دوستان ببینید همانطور هم که قبلا گفتم همه ما روحیات متفاوتی داریم و برای هر یک از ما برنامه خاصی جواب میده که باید خودتون اون رو برنامه ریزی کنید با توجه به روحیات و ظرفیت و تواناییتون
اما حتما حتما یک روز رو برای خودتون در نظر بگیرید
برای کارهای شخصی
تفریح
و لذت بردن و تقویت انرژی برای شروع یک هفته درسی که در پیش رو دارین

دومین اصل به نظرم اینه که نذارین این احساس بهتون غالب بشه که چرا کم خوندین .بلکه سعی کنید حدااقل یک ساعت بخونید حتی اگر حوصله خوندن مطالب جدید رو ندارین مطالب گذشته رو مرور کنید و...
البته اینها رو گفتم چون سابقه یک بار امتحان دادن و یکبار نتیجه مورد انتظارم رو نگرفتن را در پرونده خودم دارم .
کم وبیش هم ماه رمضان در پیش داریم امیدوارم نهایت استفاده رو از لحظه لحظه زندگیتون ببرید و مطمئن باشد اگر امروز درست فکر کنید فردا افسوس نخواهید خورد .امیدوارم که از خوندن لذت ببرید و بهترین نتیجه هم بگیرید

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87 , Helmaa , پشتکار , Br2012 , maedeh64 , najme60
ارسال: #۳۹
۰۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۸ ب.ظ، توسط narges_r.)
درسته که باید به کیفیت خیلی توجه باشه اما کمیت هم اهمیت داره باتوجه به حجم زیاد مطالب و همینطور اینکه اگر کسی مثل من خیلی کند درس بخونه اونوقت اگر فقط و فقط بخوایم به کیفیت توجه کنیم و کمیت برامون مهم نباشه به یکباره میبینیم که زمان تموم شده و نتونستیم درسارو کامل بخونیم و همون زحمتی هم که کشیدیم هم بی فایده بوده
البته من اصلا با اینکه یک روزهایی رو به خودمون off بدیم مخالف نیستم ولی به اندازه
پس هردو کیفیت و کمیت مهمه
در کنار اینکه کیفیت باید برامون خیلی مهم باشه نباید از کمیت هم غافل شد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maedeh64 , فاطمه , najme60 , پشتکار
ارسال: #۴۰
۰۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۳ ب.ظ
کاربران محترم اینجا محل رفع اشکال نیست-اشکالات را در تالار "مباحث درسی"مطرح کنید
۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ ق.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  میشه برنامتو بگی؟

==========
این که برنامه رو عوض کردم مربوط به شرایط و نحوه انتخاب درسهاست . نکته‌ی خاصی نداره جز اینکه بیشتر با وضعیت من سازگاری داره ...فقط همین...
در ضمن امروز کتاب مدار الکتریکی و امار رو بهم دادن اون هم حجیم !!! زهرم ترکید !!!!

how i wish....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ , پشتکار
ارسال: #۴۲
۰۷ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۸ ق.ظ
دیروز سه ساعت شبکه خوندم‌، دو ساعتی هم گسسته‌، دوست داشتم برای زبان هم هر روز وقت بگذارم ولی تا الان که نتونستم
موفق باشیم
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۷ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ب.ظ
روزی نیم ساعت واسه زبان وقت بذارید کافیه .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ ب.ظ
من که امروز به زور ۲ ساعت خوندم...دیدم دیگه نمی کشم بیخیال شدم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۸ ق.ظ
خوشم نیومد‌: کاربران محترم اینجا محل رفع اشکال نیست-اشکالات را در تالار "مباحث درسی"مطرح کنید
مثل اینکه شما متن رو خوب نمی خونید و ایراد میگیرید

من از بچه‌ها پرسیدم اگه اونور یعنی تو قسمت ساختمان داده اگه بپرسم جواب میدین یا نه یعنی وقت دارین یا نه . من که اینجا سوال نپرسیدم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۲۷ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۶۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۶۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۷۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۸۵ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۷۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۳۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close