تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶
گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - SarahArshad - 02 مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۴ ب.ظ

سلام دوستان ادامه بحث را در این جا برای مرداد ادامه دهید. ببخشید که دیر شدBlushBlushBlushBlush

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - Br2012 - 02 مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۷ ب.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها بد جور رو نظریه گیرکردم تازه فصل سه رو شروع کردم هر جور شده باید امشب فصل سه رو تموم کنم و از فردا برم سراغ درسای دیگه. فکرمی کنم این هفته هم برناممو کامل انجام ندم.: -)
در جواب به پشتکار عزیز من تو اتاقم درس می خونم تو کتابخونه واسم سخته مطالعه کنم.

من چند بار کامنت هایی که گذاشتیو دیدم به نظرم یه عجله تو درس خوندنت داری و اگه اینطورهست سعی کن با عجله درسارو جلو نبری شرطو برای عبور از یه فصل یا یک کتاب فهمیدن اون بذار و نه تموم شدن مقدار زمانی که برای اون درس گذاشتی هر چند که زمان هم مهمه اما درک ناقص یک مبحث به سر وقت تموم کردن درسا نمی ارزه به نظر من سعی کن یه کم از شتابی که داری کاهش بدی چون همین عجله موجب استرس و درک ناقص درس و در نتیجه استرس سر جلسه امتحان به دلیل ترس از کم آوردن وقت

یا علی

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - Jabar-Asadi - 02 مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ ب.ظ

سلام ...امروز خوب درس خوندم .... یه فصل نظریه (بدون تمریناش). یه فصل سیستم(بدون تمریناش) . راستش زیاد برام مهم نیست بگم چند ساعت ....ولی از خوندنه لذت بردم
کسی راجع به این ازمون انلاین پارسه خبر داره ؟ به من گفتن ۱۴ مرداد ازمون داری ولی از کم و کیف اون هیچی بم نگفتن !!!! . در ضمن من امسال تازه اول باره کامپیوتر شرکت میکنم ....یهویی نرن تو ازمون جامع و اینا ؟؟؟

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - HRZ - 03 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ق.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  سلام ...امروز خوب درس خوندم .... یه فصل نظریه (بدون تمریناش). یه فصل سیستم(بدون تمریناش) . راستش زیاد برام مهم نیست بگم چند ساعت ....ولی از خوندنه لذت بردم
کسی راجع به این ازمون انلاین پارسه خبر داره ؟ به من گفتن ۱۴ مرداد ازمون داری ولی از کم و کیف اون هیچی بم نگفتن !!!! . در ضمن من امسال تازه اول باره کامپیوتر شرکت میکنم ....یهویی نرن تو ازمون جامع و اینا ؟؟؟
سلام، سیستم از رو چی می خونی؟

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - Jabar-Asadi - 03 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ

(۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ق.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  سلام ...امروز خوب درس خوندم .... یه فصل نظریه (بدون تمریناش). یه فصل سیستم(بدون تمریناش) . راستش زیاد برام مهم نیست بگم چند ساعت ....ولی از خوندنه لذت بردم
سلام، سیستم از رو چی می خونی؟

===========
دکتر حقیقت پارسه . البته برای محکم کاری استالینگز و سیلبر شاتس رو هم موازی میخونم

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - narges_r - 03 مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۳۴ ق.ظ

من امروز هم مثل دیروز امار و نظریه خوندم
امروز خیلی خسته شدم اما وقتی دیدم تمرینهای نظریه را راحت دارم حل میکنم کلی خستگی از تنم بیرون رفت...
فصل اول نظریه با تمریناش امروز تموم شد
یک سوال امار هم تو موضوع امار و احتمالات مهندسی گذاشتم لطفا یک سری بزنید و اگر جواب سوالمو میدونید راهنماییم کنید
ممنون میشم

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - SarahArshad - 03 مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۸ ق.ظ

سلام دوستای خوبم .نمی دونم چرا امروز خیلی سرحالم .پر از انرژی وشاد !!!!
صبح که بلند شدم حس کردم دیدم ماهی کوچولوی قشنگم خودش رو زد به شیشه ونمی دونم چی شدکه شنیدم دیدم از تو تنگ کوچولوش زل زده به من حس کردم داره بهم میگه‌: صبحت بخیر سارا جون !!!چقدر دلم شاد شد.یه ماهی کوچولو که دنیاش فقط یه تنگ کوچولو چقدر خوشحاله وبه من صبح بخیر میگه .وای چرا من با این همه نعمت شاد نباشم .با این دنیای بزرگ اطرافم .دلم می خوادد جیغ بزنم وبگم خدایا برای آرامشی که همیشه دنبالش بودم وتوی کارهای بزرگ وتوی چیزهای بزرگ میدیدمش حالا دارم حسش میکنم .شادی وآرامش توی چیزهای کوچیک اطرافمونه نه؟؟؟؟؟؟
نمی دونم چرا ذلم خواست با شما این شادی رو قسمت کنم .بفریمایید قابل نداره یکم شادی!!!!
لای لای لای لای .حس یه دختر کوچولو درم که داره می پره وشاده !!!!

شاد باشید دوستای خوبم شاد شاد HeartHeartHeartHeartHeartBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinCoolCoolCool

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - hadi_m - 03 مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۴ ق.ظ

دانلووود جزوه سیستم عامل دکتر حقیقت(کامل)
لینک جزوه سیستم عامل دکتر حقیقت رو براتون گذاشتم دوستان اگر کسی خواست دانلود کنه
این جزوه مال سال ۸۸ هستش و تقریبا تمام مطالب رو پوشش داده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - پشتکار - ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ ق.ظ

خدا رو شکر
الهی این شادی تا اابد پایدار بمونه و به دیگران منتقل شه...
دوستان منم دیروز کلی آمار خوندم و گسسته و خیلی نکات جالبی یاد گرفتم که فکرشم نمی کردم...
راستی یه سر به این لینک هم بزنید، خالی از لطف نیست...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم یه سایت پر از جزوه

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - ارمان - ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ب.ظ

سلام به درس خوانها
من چون سال چهارمی است که میخواهم کنکور بدهم
هر کتاب و جزوه و رفرنسی که باز میکنم میبینم بلدم!! و قبلا ۴ بار خوندمشون
هیچ چیز جدیدی برای خوندن ندارم
جزوه های ماهان ،پارسه، مدرسان را از برم
چون هر سال یکی ار انها بودم D:
به نظر شماها چی کار کنم ؟؟
آیا بهتر نیست ۱ ماه مانده به کنکور شروع کنم؟؟

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - summer_66 - 03 مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۱۲ ب.ظ

(۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ب.ظ)ارمان نوشته شده توسط:  سلام به درس خوانها
رئیس نازیهاExclamation
فقط بپا مثل داستان لاک پشت و خرگوش به سرت نیادDodgy

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - موج - ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۴ ب.ظ

(۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ب.ظ)ارمان نوشته شده توسط:  سلام به درس خوانها

شما اگه تمام کتابها رو فول هستین چطور چند ساله قبول نشدین
شما اول دلیل قبول نشدنتون رو بگین تا دوستان بتونن بهتون پیشنهاد بدن

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - Jabar-Asadi - 03 مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۱ ب.ظ

(۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۴ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  شما اگه تمام کتابها رو فول هستین چطور چند ساله قبول نشدین
شما اول دلیل قبول نشدنتون رو بگین تا دوستان بتونن بهتون پیشنهاد بدن
=============
دلیل قبول نشدنشون که مشخصه . خودشون هم گفتن ...زیادی منبع دارن !!! و البته ۴ ساله که یک ماه مونده به کنکور میخونن Big Grin (دارم شوخی میکنم !!!)

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - hiva_msh - 04 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ق.ظ

سلام. منم یکی دو هفته‌ی که جدی شروع کردم. چند روزه دارم ساختمان داده و طراحی الگوریتم می خونم. من رشته م آی تیه ولی انگار اینجا اکثرا بچه های مهندسی نرم افزار هستند !؟

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - SarahArshad - 04 مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۳ ق.ظ

(۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ق.ظ)hiva_msh نوشته شده توسط:  سلام. منم یکی دو هفته‌ی که جدی شروع کردم. چند روزه دارم ساختمان داده و طراحی الگوریتم می خونم. من رشته م آی تیه ولی انگار اینجا اکثرا بچه های مهندسی نرم افزار هستند !؟
حوش امدی مشکلی نیست که رشته شما جی باشه .