زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خدا هیچکی رو سر دو راهی نذاره!

ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط salam5.)
سلام
من بدجوری گیر کردم نمی تونم تصمیم بگیرم، میخوام خواهش کنم شرایط منو بخونید و نظراتونو بگید شاید بتونم جمع بندی کنم
من امسال نتونستم تو کنکور رتبه خوبی بیارم اما احتمالا علوم تحقیقات قبول شم،
دیگه فک می کنم بیشتر از این نباید پشت کنکور بمونم از طرفی فکر دکترا(اینکه اگه برم دانشگاه آزاد باید قید دکترا ملی رو بزنم) و اینکه مدرک آزاد معتبر نیست، راحتم نمی ذاره چند روزیه که درسامو شروع کردم اما خیلی بی انگیزم می خواستم ببینم شما اگه جای من بودین چیکار می کردین؟

"یارب نظر تو برنگردد"
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , n268 , pouran
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ ب.ظ
RE: خدا هیچکی رو سر دو راهی نذاره!
از بین دانشگاه های ازاد علوم تحقیقات خیلی معتبره
ولی بقیه شون رو برای دکتری ، حسابی روش نیست.ممکنه موقع مصاحبه رد کنن

اگه علوم تحقیقات قبول بشید به نظر من ارزششو داره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , salam5
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۹ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  سلام
من بدجوری گیر کردم نمی تونم تصمیم بگیرم، میخوام خواهش کنم شرایط منو بخونید و نظراتونو بگید شاید بتونم جمع بندی کنم
من امسال نتونستم تو کنکور رتبه خوبی بیارم اما احتمالا علوم تحقیقات قبول شم،
با توجه به اینکه متولد ۶۹ هستم دیگه فک می کنم بیشتر از این نباید پشت کنکور بمونم از طرفی فکر دکترا(اینکه اگه برم دانشگاه آزاد باید قید دکترا ملی رو بزنم) و اینکه مدرک آزاد معتبر نیست، راحتم نمی ذاره چند روزیه که درسامو شروع کردم اما خیلی بی انگیزم می خواستم ببینم شما اگه جای من بودین چیکار می کردین؟ چون با توجه به شناختی که از خودم دارم می دونم حتی اگه بازم بخونم شاید بتونم تو یه دانشگاه درجه دو و سه قبول شم،می ارزه دوباره بخونم با توجه به اینکه همکلاسی ای من دیگه ارشد و امسال تموم می کنن اگه جای من بودین دوباره می خوندین،اصلا مدرک دانشگاه های دو و سه برتری خاصی به مدرک علوم و تحقیقات داره؟

دوست عزیز من شنیدم اگه ارشدو از آزاد بگیرید دیگه دکترا جز آزاد جایی پذیرش نمیشید داخل ایران.مگر اینکه یه رزومه و معدل خوب داشته باشید و بتونید برید خارج از کشور(حتی با فاند خوب)بالاخره هدفتون مهمه بخواین ایران بمونین یا نه
موفق باشید
۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۵۴ ب.ظ
راستش من با اینکه سنم از شما خیلی بیشتره ولی نتونستم خودمو راضی کنم که ارشد رو برم آزاد(سال گذشته تهران شمال قبول شدم، سال قبلش قزوین رو توی تکمیل ظرفیت آورده بودم) امسال به قول شما دانشگاه درجه دو/سه قبول شدم ولی راضیم به خاطر اینکه موقع مصاحبه استخدام دید م چه دید منفی به فارغ التحصیلان آزاد دارن متاسفانه، اصلا براشون مهم نبود طرف شبانه یه دانشگاه پرت توی یه شهرستان پرت درس خونده باشه، همین که پسوند دولتی رو یدک میکشید براشون کافی بود
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , teraktor2003 , نازین
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ)n268 نوشته شده توسط:  از بین دانشگاه های ازاد علوم تحقیقات خیلی معتبره

فرق نمیکنه علوم تحقیقات چه شهری باشه؟

"یارب نظر تو برنگردد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ ب.ظ
سلام دوست عزیزم
چرا بی انگیزه شدی ؟
مطمین باش اگه خودتو باور داشته باشی ۱۰۰%سال دیگه دولتی قبول میشی.
بشین بخون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , salam5 , RASPINA
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ب.ظ، توسط n268.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ)n268 نوشته شده توسط:  از بین دانشگاه های ازاد علوم تحقیقات خیلی معتبره

فرق نمیکنه علوم تحقیقات چه شهری باشه؟
برای دکتری مهم رزومه ی دانشجوعه.دانشگاه ازاد و غیرانتفاعی رو برای این رد میکنن که اکثر فارغ التحصیلاشون رزومه ی خوبی ندارند.و جو و اساتید دانشگاه جوری نیست که بچه ها رو سوق بده به سمت مقاله ی خوب نوشتن

اما من امروز با یکی از اساتید مشورت کردم.گفت علوم تحقیقات تهران خوبه
۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ب.ظ
علوم و تحقیقات تهران ویترین دانشگاه آزاده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۷ ق.ظ
دوست من نگران نباش.من با اینکه ارشد آزاد علوم تحقیقات یکی از شهرستانها هستم ولی دکتری روزانه دولتی قبول شدم.برای مصاحبه رزومه مهمه.مقالات و پایان نامه قوی میتونه نقاط ضعف رو بپوشونه.البته من کارشناسیم دولتی بوده که بازم تاثیر داشت.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network , salam5 , Pegasus , maryam331
ارسال: #۱۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ ب.ظ، توسط salam5.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۷ ق.ظ)reskandarinia نوشته شده توسط:  دوست من نگران نباش.من با اینکه ارشد آزاد علوم تحقیقات یکی از شهرستانها هستم ولی دکتری روزانه دولتی قبول شدم.برای مصاحبه رزومه مهمه.مقالات و پایان نامه قوی میتونه نقاط ضعف رو بپوشونه.البته من کارشناسیم دولتی بوده که بازم تاثیر داشت.
واقعا؟خیلی خوشحالم کردین، منم کارشناسی روزانه بودم،
من توی کارشناسیم مقاله داشتم،واقعا اگه رزومه مهم باشه من همه ی تلاشم و میکنم، ولی من شنیدم قانون نانوشته اس که ارشد آزاد و توی مصاحبه ی دکترا رد می کنن
موفق باشید

"یارب نظر تو برنگردد"
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Pegasus , reskandarinia

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۶۶۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
Music دو راهی انتخاب! αɾια ۰ ۱,۴۷۷ ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  لطفا کمکم کنید: راهی برای حذف ویروس WNCRY هست؟ hanie_M ۱ ۲,۳۹۲ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  دو راهی::شبانه ی دانشگاه خوب..یااینکه...روزانه ی دانشگاه معمولی؟؟؟ hadi 777 ۲۸ ۱۱,۸۹۱ ۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hadi 777
  برنامه ریزی کنکور ارشد ویژه شاغلین(این بندگان زحمتکش خدا که به امید فرداهای بهترند) minai ۲۱ ۱۵,۴۹۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ana9940
  ۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) moloodi ۱۷ ۳,۲۰۳ ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  خدا! (دعوت به بحث اصولی و بیان آزادانه‌ی اعتقادات) MShariati ۱۳ ۶,۸۳۱ ۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: MShariati
  دو راهی messi1991 ۰ ۱,۲۲۶ ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: messi1991
Question خیلی خیلی فوری: هیچکی سوالات ارشد آزاد سال های قبل رو نداره ؟؟! جمعه امتحان دارم ! fsky2010 ۶ ۳,۲۱۱ ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fsky2010
Star شبکه همدان یا تجارت قم؟ تورو خدا کمکم کنید elenaghasemi ۷ ۴,۴۱۳ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Densike

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close