زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عوامل موفقیت درزبان عمومی وتخصصی کنکور ارشد

ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ ق.ظ
به نام خدا

با سلام
بچه ها من دیدم هیچ مرجع عالی به اندازه ترجمه سایتهایی که اطلاعات روز کامپیوتر و دارن مناسب واسه تقویت زبان نیست.
ترجمه روزی یه خبر ده خطی میتونه کلی به تقویت زبان تخصصی کمک کنه.علاوه بر اینکه اطلاعات ما هم بالا میره وشاید تو کنکور راجع به اون موضوع متن بدن که ما پیش زمینه ایی هم داریم کلی هم به زبان عمومی کمک میکنه.من اسامی چندتا سایت خوب رو براتون گذاشتم.هرکی سایت بهتری میشناسه اضافه کنه ممنون میشم.
باور کنید ترجمه هر متن نیم ساعت بیشتر طول نمیکشه.کم کم با چشم میفهمید موضوعش چیه وبه ده دقیقه ترجمه اش نمیرسه.
واسه زبان عمومی هم کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین کتاب خوبیه انتشارات نگاه دانش.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۳۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fereshte_b , pooyaa , arefeh.hp , A V A , mcse2010 , fatemeh69 , ana9940 , ava.ava , p_farhadi , fimen , fa_shinobi , friends , saeidkhan , neda_Network , iammiti , hnarghani , Parisa-SH , lFahimeh , mrsh1372 , misagh01 , juyaye danesh , احسان مومنی , n_amiry , AI. , آرمانا , AmiriManesh , anonetumer , hamedmehdihamed , sorlin , RASPINA , Mänu , tayebe68 , student_92 , Architecture2015 , vahid2068 , happy07 , khadij147 , alagh , sarehkar , bahar davudi , baran , نارین , jafarir , Bahar_HS , mostafa2012 , Venus. , d_felfelak , viase , Happiness.72 , tiran22
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ
ممنونم دوست عزیزم
من حتما مطالعه میکنم چون هم به زبان علاقه زیادی دارم هم ترجمه متون
مرسی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , saeidkhan , hnarghani
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ق.ظ
لایک رفیق، بدجور لایک

Sent from my iPad using

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , fereshte_b , saeidkhan , hnarghani
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۵ ب.ظ، توسط iammiti.)
اگه من می خواستم این کارو انجام بدم..ترجیح می دادم از یه سایت مث این شروع کنم :

اخرش تو یه زمینه متخصص میشی اینطوری ولی خبر خیلی مفید نیس :دی

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrsh1372 , alagh , sarehkar , software94
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ
خب کسی بوده از قبولی های کنکور که قبلا این کارو انجام داده باشه؟ نتیجه گرفتن؟

میدونین که واقعا وقت خطا و آزمایش نیست...
۰
۰
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۶ ب.ظ، توسط hkma.)
به نظر من هیچی مثل دیدن فیلم برا یادگیری عالی نیست
سه تا پلیر اموزشی عالی بلدم که تقدیم دوستان میکنم

اولیش که ثبت اختراش هم داره پلیر ایریس ایرانیه

دومیش پلیر پایشه ایرانیه نسخه رایگان هم داره

سومیش پلیر فلیکسه که فعلا ۲۹ زبان رو پشتیبانی مکنه کاملا رایگانه

لذتی که توی خوابیدن با لباس مدرسه توی رختخواب بین ساعات ۷:۰۰ تا ۷:۱۵ وجود داشت توی هیچ چیزی دیگه وجود نداشت و ندارد و نخواهد داشتRolleyes
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , alagh , software94
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ب.ظ
سلام؛
راهی که برای موفقیت در زبان عمومی و تخصصی کنکور گفتین، راه بسیار خوبی هست.
اما میخواستم یه چیزی رو از روی تجربه بگم؛ اونم اینکه دایره‌ی لغاتتونو برای کنکور خیلی بالا ببرین، چون معمولا لغات بسیار سختی توی ۱۰ تا سوال اول میاد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ ق.ظ، توسط sorlin.)
RE: عوامل موفقیت درزبان عمومی وتخصصی کنکور ارشد
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ب.ظ)roger670 نوشته شده توسط:  سلام؛
راهی که برای موفقیت در زبان عمومی و تخصصی کنکور گفتین، راه بسیار خوبی هست.
اما میخواستم یه چیزی رو از روی تجربه بگم؛ اونم اینکه دایره‌ی لغاتتونو برای کنکور خیلی بالا ببرین، چون معمولا لغات بسیار سختی توی ۱۰ تا سوال اول میاد.
در تکمیل فرمایشات دوست عزیزمون بگم که ابتدا لغات ۵۰۴ سپس در صورت امکان لغات اسنشیال ورزد فور تافل رو مطالعه کنید سپس برید روی خوندن و ترجمه کردن , شاید به نظر برسه که خوندن این لغات تنها برای جواب دادن به اون ۱۰ تا سوال اول ضروری هستش در صورتی که خیر شما اون لغات رو میخونید که ریدینگ هارو بفهمید.پیشنهاد هم میکنم همه روزه نیم ساعت تا یک ساعت برای زبان وقت بزارید.
فراموش هم نکنید که بهترین منبع برای زبان تخصصی ارشد همون ریدینگ های سالهای گذشته کنکور ایتی ,کامپیوتر و علوم کامپیوتر هست که حجم قابل توجهی هم دارن.پیشنهاد میشه هر ریدینگ حداقل دوبار خونده بشه و به سوالاتش پاسخ داده بشه.در صورتی که میبینید رو اونا امادگی دارید یا با کمبود متن مواجه شدید سراغ منابع دیگه مثل سایت هایی که دوست خوبمون ذکر کردند برید.

از تو حرکت از خدا برکت..
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , roger670 , Architecture2015 , happy07 , احسان مومنی , bahar davudi , نارین , software94
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ ق.ظ
کسی از درصد های رتبه های برتر سال های گذشته تئ درس زبان خبر داره؟ واسه قبولی دانشگاه های تهران زبان حدودا چه درصدی میخاد؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ
سلام به همه
راستش من زبان م ضعیفه..........
بنظرتون بذارمش کنار یا بخونمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه نظرتون اینه که بخونم بگین از کجا شرو کنم؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ق.ظ)الام نوشته شده توسط:  کسی از درصد های رتبه های برتر سال های گذشته تئ درس زبان خبر داره؟ واسه قبولی دانشگاه های تهران زبان حدودا چه درصدی میخاد؟

با توجه به ضریب خیلی پایین زبان نسبت به دروس تخصصی و مشترک (در هر دو رشته ی آیتی و کامپیوتر)؛
میزان درصد این درس آنچنان تعیین کننده ی بازه‌ی رتبه نیست.
حتی میتونین با مراجعه به کارنامه‌ی سال های پیش ببینین که هستند کسانی که رتبه‌ی خیلی خوبی آوردند،تهران هم قبول شدند،
اما زبانشون حتی سفید یا خیلی خیلی پایین بوده.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ ق.ظ
دوستان نکات خیلی خوبی رو اشاره کردن که منم دوست دارم تجربه ای که در زبان دارم رو برای دوستان بگم.
از هر منبعی که دوستان در بالا گفتن استفاده می کنید یادتون نره که یکی از بهترین روش ها برای حفظ لغات جعبه ی لایتنر هست.من استفاده کردم توی کنکور ها موفق بودم (قسمت زبانش) از دوستام هم هستن که اتفاقا اونام توصیه می کنن.
من خودم توصیه می کنم روزی ۱۵ تا ۲۰ لعت رو با این جعبه یاد بگیرید.

زخم زبان از زخم شمشیر بدتر است.
۱
۰
ارسال: #۱۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ق.ظ
RE: عوامل موفقیت درزبان عمومی وتخصصی کنکور ارشد
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  به نام خدا

با سلام
بچه ها من دیدم هیچ مرجع عالی به اندازه ترجمه سایتهایی که اطلاعات روز کامپیوتر و دارن مناسب واسه تقویت زبان نیست.
ترجمه روزی یه خبر ده خطی میتونه کلی به تقویت زبان تخصصی کمک کنه.علاوه بر اینکه اطلاعات ما هم بالا میره وشاید تو کنکور راجع به اون موضوع متن بدن که ما پیش زمینه ایی هم داریم کلی هم به زبان عمومی کمک میکنه.من اسامی چندتا سایت خوب رو براتون گذاشتم.هرکی سایت بهتری میشناسه اضافه کنه ممنون میشم.
باور کنید ترجمه هر متن نیم ساعت بیشتر طول نمیکشه.کم کم با چشم میفهمید موضوعش چیه وبه ده دقیقه ترجمه اش نمیرسه.
واسه زبان عمومی هم کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین کتاب خوبیه انتشارات نگاه دانش.

۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ق.ظ
از سری
هم اکنون
در حال برقراری است.
در هر ساعت از روز می توانید تنها یکبار در آزمون شرکت نمایید.
لازم به ذکر است شرکت در این آزمونها کاملا رایگان می باشد و به دلیل اینکه اولین آزمون جامع است تعداد بسیاری از داوطلبین در حال رقابت هستند.
این آزمون تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۱ بهمن باز خواهد بود و پس از آن حذف خواهد شد.
زمان آزمون ۱۳ دقیقه است و در انتها پاسخنامه ای کاملا تشریحی با معنای کلیه سوالات به درخواست دانشجویان در آن درج شده است دریافت می نمایید.

این آزمون از این
قابل دسترسی است.
علاوه بر این آزمون رایگان ، دو سری سوالات رایگان جدید آزمون زبان عمومی با پاسخ های کاملا تشریحی به مدت سه روز روی سایت برای دانلود رایگان قرار خواهد گرفت.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , arefeh.hp , afagh.msm , sana70

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  دلایل شکست پروژه های CRM و راههایی برای موفقیت آنها m2m3m92 ۰ ۲,۲۴۳ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: m2m3m92
  سمینار موفقیت دکتر شاهین فرهنگ m.abbaszadeh1995 ۳ ۳,۳۹۶ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  سوالات عمومی استخدامی nobody90 ۱۰ ۸,۷۱۸ ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bayanh
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۳۲۶ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  سوال در مورد رویه ها (ریاضی عمومی ۲) negar76 ۰ ۲,۱۹۶ ۰۲ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negar76
Question امکان موفقیت برای کسی که دیپلمش ریاضی هست ولی میخواد ارشد هوش مصنوعی یا آی تی بخونه ؟ dashyasin ۹ ۶,۷۷۶ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۲۹۹ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  تست های گرامر زبان عمومی ارشد (با پاسخ های تشریحی) ali.arr74 ۰ ۲,۶۲۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74
  انتشارات کتاب زبان عمومی دکتر زارع matinpf ۲ ۴,۹۰۱ ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: matinpf

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close