زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟

ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ق.ظ
سلام به همگی.
امیدوارم در یکایک مراحل زندگی موفق باشید.
قصد دارم از تابستون واسه ارشد بخونم.رشتم نرم افزاره.به نظرتون کدوم موسسه میتونه مفیدتر باشه؟

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۷ ق.ظ
من سال قبل ای تی پارسه شرکت کردم.
برا همین فقط راجع به دروس خوبش میگم
زبانش خوب بود
ساختمان داده طراحی الگوریتم عالی بود
نرم افزار و پایگاه داده ش اوایل خوب نبود اما با چاپ کتاب جدید خیلی سوالات خوبی شده بودن
هوش مصنوعی خیلی شبیه به کنکور۹۳ بود
معماری متوسط بود

---------------------------
خویشتن را بردار
عشق می ماند و تو
۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , n268 , alim93
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ)alim93 نوشته شده توسط:  سلام به همگی.
امیدوارم در یکایک مراحل زندگی موفق باشید.
قصد دارم از تابستون واسه ارشد بخونم.رشتم نرم افزاره.به نظرتون کدوم موسسه میتونه مفیدتر باشه؟

من مدرسان ثبت نام کردم به نظرم آزمون های آزمایشی مدرسان به لحظ پاسخنامه و کیفیت سوالات بهتر از پارسه است جامعه آماریشم ظاهرا بیشتره
۸
۱۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , n a z a n i n , alim93
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۹ ب.ظ
Re: RE: پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  هیچ کدام، فقط پولتونو هدر میدید!!! ولی یه دونه جامع روزای آخر ثبت نام کنید هر جا که شده. ولی بدونید که رتبه ازمون ازمایشی فقط شما رو گول میزنه و این خیلی خیلی بده!!! من تمام ازمونای ازمایشی رتبم بین ۱۷ تا ۲۰ بود ولی کنکور خیلی جوش با ازمون فرق داره و با دو سه تا تست بالا پایین زدن رتبه آدم کلی عوض میشهUndecided

آره هیچ کدوم
فقط و فقط تلاش خود فرد

Sent from my LT22i using Tapatalk
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , mammad_asir
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۵ ب.ظ
من نظرم اینه که کنکور آزمایشی خیلی هم مهمه و ما رو برای کنکور اصلی بیشتر آماده میکنه چون یه جور شبیه سازی کنکوره مدیریت زمان و استرس و خیلی چیزای دیگه رو یاد میگیریم
۱۴
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , ریحان , shishabori , fatemeh69
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۰ ب.ظ، توسط shahram.nasaji.)
برای رشته های فنی مهندسی آزمون های پارسه یا مدرسان

مدرسان شنیدم که جامعه آماری بیشتری توی رشته IT و کامپیوتر داشت امسال

ولی من خودم پارسه بودم و راضی هم بودم. رتبه کنکورم هم تقریبا تو حدود آزمایشی هام بود.

فقط نکاتی که وجود داره اینه که نباید از خوب شدن رتبه توی آزمایشی ها مغرور بشی همین طور از بد شدن رتبه هم نباید نا امید بشی

فقط باید یک وسیله ای باشه که در مرحله اول خودت رو محک بزنی و با جو کنکور و حدود سوالات آشنا بشی

و در مرحله دوم خیلی خیلی خیلی به خوندنت جهت میده آزمون های آزمایشی از لحاظ برنامه ریزی متعهد

دونستن خودت به اینکه باید مطلب رو تا اون تاریخ بخونی و گرنه عقب افتادی از بقیه شرکت کننده ها
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: n268 , alim93 , ریحان , shishabori , tayebe68 , Dream_high
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط n268.)
RE: پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟
من هم پارسال شرایط شما رو داشتم و تحقیق کردم

آخرش بخاطر جامعه اماری تصمیم گرفتم برم مدرسان

اما یه چیزی رو نمی دونستم.برنامه ریزی و بودجه بندی که خیلی مهمتر از جامعه اماریه.قطعا برنامه ریزی و بودجه بندی پارسه بهتر بود.یعنی من اگه با برنامه ی پارسه پیش می رفتم اینطوری نمیشد

سوالات هر آزمون مدرسانو چک میکردم و با سوالای پارسه مقایسه میکردم.واقعا عجیب غریب بود ولی پارسه با اینکه سطح سوالا بالا بود ولی استانداردتر بود .
رتبه های برتر اکثرا پارسه شرکت می کردند.می تونید تحقیق کنید
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , masoud67
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۳ ب.ظ
تا جایی که میدونم پارسه دیگه مثله سابق نیست دیگه کیفیتشو از دست داده جدیدآ دنباله تیم فوتبالشه .
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , masoud67
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ، توسط v-e.)
سلام دوستان
علی رغم نظر منفی بعضی ها در مورد ثبت نام توی یکی از ازمونا، نظر من اینه که این ازمونا میتونن برنامه ای برای بهتر پیشرفتن و مرتب و اصولی خوندن داشته باشن...
البته شاید چون خود من یطوریم که باید حتما زور بالای سرم باشه تا یه کاری رو به موقع و درست انجامش بدم، برای خود من این نگرش کارسازتره!...
درسته خودم توی ازمونای قلمچی! ثبت نام کرده بودم ولی هدفم از ثبت نام صرفا دراوردن رتبه م از بین جامعه اماری اونا نبود، چون این دید اصلا درست نیست! روز ازمون خیلی با روزای ازمون های ازمایشی فرق داره... بلکه بیشتر برنامه ش و نحوه برخورد با سوالای جدید و تا حدودی توی شرایط روز ازمون قرار گرفتن برام مهمتر بود
البته علاوه بر برنامه ریزی مناسب، باعث میشه با سوالات هرچه بیشتر اشنا بشید و همینطور خودتونو بیشتر در معرض امتحان قرار بدید. میتونید ببینید تا چه حد ابتکار عمل در رویارویی و حل سوالات ناشناخته دارید

باز نظر هرکسی محترمه و براساس اصول شخصیتی و روش درس خوندن خودشه Blush
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , ریحان , ziba.O
ارسال: #۱۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۷ ب.ظ
من خودم مدرسان شرکت کردم و رتبه هم همون رتبه آزمون آزمایشی شد . ولی یه نکته وجود داره که رتبه آزمون آزمایشی یه چیز گول زننده میتونه باشه ولی میتونه روند رو به شما نشون بده .
آزمونهای جامع پارسه رو که دیدم ( آخریا ) از مدرسان بهتر بود . در مورد جامعه آماری اطلاع ندارم .
ولی برای تحلیل آزمون پاسخنامه مدرسان خیلی بهتر از پارسه است.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93
ارسال: #۱۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۰ ب.ظ
من مدرسان بودم اصلا راضی نبودم....یه زمانی بها میدادن به کیفیت این موسسات ولی الان فقط پول براشون مهمه من فقط کنکور ازمایشی شون شرکت میکردم..همش سوالات تکراری و قدیمی و...بخصوص تو مدار و معماری و نظریه...کنکور کلا فرق داشت با کنکور این موسسات من خودم رتبه هام یک رقمی بود دوبار هم دو رقمی ولی کنکور شدم ۴۱۱ رفیقم تو رشته معماری ۵ بار اول شد تو کنکورشده ۱۲۰۰!!! این ها به نظرم دکونی بیش نیستند فقط فکر جذب پول اند دریغ از یذره کیفیت!!! پارسه هم همینطور ...باز کتاب های پارسه چندتایی خوبند ولی مدرسان اصلا...کنکور ازمایشی هیچکدوم نمی ارزن .اگه قصد شرکت در کنکور ازمایشی دارید که خودتونو بسنجید پولتونو حروم نکنید اگه اصرار به شرکتدر ازمون دارید سنجش شرکت کنید که خیلی ارزونتره بعدشم حسرت نمیخورید که چرا این همه پول بابت .....

I feel loneliness in my room
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , alim93 , ezra , n268
ارسال: #۱۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ، توسط masoud67.)
مدرسان یا پارسه.
توی هر کدوم نوشتی هیچ فرقی باهم ندارند. اینها را باید بنویسی که ۴ چیز را درست انجام بدی (اگه مثل من اراده ات داغونه و ممکنه وسط کار شل بشی)

۱/ برنامه ریزی درسی

۲/ نشستن ۴ ساعته سر کنکور (تو خونه شما با بیژامه راحت میشینی و احتمالا صندلی راحتی داری ولی تو آزمون آزمایشی هر اتفاق بدی من جمله صندلی بد، هوای نامطلوب ، سردی و گرمی زیاد و ... پیش میاد)

۳/ گرم شدن دستت برای تست زدن و آشنایی با تست ها (در حد کم)

۴/ زمان بندی آزمون (اینکه برای هر قسمت و هر تست چقدر وقت میذاری)

هیچ دلیل دیگه ای برای آزمون آزمایشی وجود نداره. یعنی بار علمی آزمون های آزمایشی در حد صفر تشریف داره و به این امید آزمون ننویس.

این که میگم مدرسان یا پارسه بنویس به این خاطره که جامع آماری بیشتری داره و رتبه ات گواهی از سر درون میدهد.
اگر هم هزینه این دوتا زیاده میتونی موسسات دیگه هم بنویسی و اشکالی نداره.

در کل از من به تو نصیحت : زیاد خودتو درگیر موسسه نکن. اگه پولشو داری این دو تا که گفتم بنویس کتابهاشون هم بد نیست. بگیر چون کتاب و آزمون ظاهرا زیاد تخفیف میدن. اگر هم پولشو نداری و یا امکانش نیست هر چی دیگه نوشتی اشکالی نداره. بعد بیا از تو مانشت آزمون را دانلود کن و بده.

مهم فقط تلاش خودته. دیدم کسی که بدون حتی دادن یه دونه آزمون آزمایشی رفت شریف.

New LifeHeart
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , mehrdad_tclh , آرمانا , tanhatarin
ارسال: #۱۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۱ ب.ظ
سلام به همگی، من پارسال آزمون های مدرسان رو تبلیغ زیاد میکردند شرکت کردم، راستشو بگم خیلی پشیمون شدم، چون همش تبلیغ بود، جامع آماری ای اعلام میکرد که میرفتی سر جلسه میدیدی خیلی کمتره،کارنامه هاش خیلی فرق داشت، در مورد نمایندگی هاش تبلیغ میکنه به خودش میباله که همون تعدادم اشتباه نکنم ماهان داره،
همه ایناش به کنار،میرفتیم سر جلسه میدیدیم سوالاتش همه کپی شده کتاباشه،
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , mehrdad_tclh , tanhatarin
ارسال: #۱۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ب.ظ
من کلاس های پارسه رو پیشنهاد نمیدم چون قیمت هاش بالاست در صورتی که میتونید با همون استادای پارسه تو موسسات دیگه کلاس بگیرید با نصف هزینه یا شایدم کمتر ! ولی آزموناش خوبه جدا از اینکه بار علمی داره یا نه حداقل روند پیشرفتت رو خوب بهت نشون میده و رتبه هاشم با رتبه کنکور اصلی خیلی بی ربط نیست ! حداقل با برنامه کنکوراش پیش برید خیلی خوبه اگرم شرکت کنید که به قول دوستان با محیط و شرایط واقعی کنکور روبه رو میشید (تا حد زیادی) که خیلی از استرس تو روز آزمون کم میکنه Shy
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , tanhatarin
ارسال: #۱۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ق.ظ
با احترام به نظرات همه ی دوستان !

اما با عرض پوزش نظر من اینه :

"ثبت نام در این آموزشگاه ها حماقت محضه "

۳
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , masoud67 , alim93 , tanhatarin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۸ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۵ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۳۲ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۷۸۴ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close