زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امسال شریف رسما هیچی نمیگیره

ارسال: #۲۱۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ ب.ظ
RE: امسال شریف رسما هیچی نمیگیره
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  دوباره یه اصلاحیه دیگه اومده
بازم شریف حذف! Angry Angry
الان مشخص نیس مشکل چیه؟؟کنکور؟شاگرد اولی؟تخلف شریف؟اعتراض بقیه دانشگاهها؟
خب ینی هیچ راهی نداره بقیه هم بیشتر دانشجو بگیرن؟یا سیاست پذیرش دانشجو رو تغییر بدید یا پذیرش دانشجوها رو بیشتر کنید!یکی نیس به سنجش بگه خیلی ناراحتی کنکور نگیر!انقد که تو مصری رو کنکور، شریف و بقیه هم مصرن رو پذیرش.ینی چی ۲ نفر ۴ نفر ۵ نفر پذیرش واسه ۴تا دونه دانشگاه.جاهای دیگه دنیا اینجوری دانشجو نمیگیرن که اینجا!چرا اینجا انقد فرق میکنه؟؟؟؟من هنوز متوجه نشدم! :|
من هیچ اهانتی به هیچ کس نمیکنم چون همه رو نمیشه بر یک اساس قضاوت کرد.و این مشکلیه که به نظرم باید بین دانشگاهها و سنجش حل شه.سنجش زور میگه فقط!
الان هم وقت این تنبیهات نیس!اینکه سنجش همین الان بیاد بگه شریف حذف درست نیست!خیلیها به امید شریف خوندن و این اصلا نه عادلانه س نه عاقلانه!
هر اتفاقی میفته دودش تو چشم بچه های آی تی ه!نمیدونم چرا واقعا؟؟؟ :| :| :/ Angry

نه این اصلاحیه روی سنجش تازه نیست این اصلاحیه رو همزمان با اون یکی تو سایت زده بودند.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۱۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ
آخه من یکی اون اول گرفتم.دیشبم یکی دیگه گرفتم.امروزم یکی دیگه گرفتم :|
۰
۰
ارسال: #۲۱۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ب.ظ، توسط khaste2.)
بابا چی شد؟ چرا به همتون بر میخوره؟ بابا من غلط کردم! من کوچیک همه شمام. من فقط چیزایی که دیدم گفتم. یکی که رتبه کنکورش خوب شده بود اما تا حالا دو خط کد نزده بود. یا کسی که شاگرد اول پیام نور بود اومده بود شریف به گفته خود استادا نه من، نمیکشید. حالا من نگفتم همه رتبه بالاها یا معدل بالاها اینطورین! ولی قوانین سهمیه رو خیلی قبول ندارم. کنکور آیتی هم به نظرم آسونه. در ضمن چیزی که مطمئنم اینه که من خودم نباید برم شریف! چون من آدم تنبلی هستم اصلا به درد شریف نمیخورم حوصله درس خوندن ندارم. شریف جای آدمای کوشا و زرنگی مثل شماهاست. من دارم جوش شمارو میزنم و الا من که میخواستم علم و صنعت قبول شم حالا خواجه نصیر قبول میشم! راستش زیادم واسم مهم نیست مثل شماها ۶-۷ ماه درس نخوندم یه ماه و نیم خوندم از سرم هم زیاده. بازم میگم منظورم به شما باهوشا و درس خونا نبود! منظورم به کسایی بود که سطح علمیشون خیلی پایینه مثل منBig Grin ولی به دانشگاههای خوب نه فقط شریف میرسن مثلا همون دانشگاه اصفهان که دوستمون گفتن از سطح علمی قبول شده هاش ناراضیه. بازم از همه عذرخواهی میکنم! مثل اینکه خیلی بد گفتم همه فکر کردن منظور من اینه که من باید میرفتم شریف نه بابا بخدا اصلا اینطوری نیست. من فقط به نظام سنجش کشور یکم انتقاد دارم همین! اونم اصلا به من هیچ ربطی نداره بیخود نظر دادم شرمنده
۱۵
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Asemaneabi , berkeley , mohsen@profex.ir , neda.h , ka arman , zoltrix_66 , tayebe68 , Amoojan
ارسال: #۲۱۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ
دوستانی که شریف هستین میشه این رو هم بپرسین که اگر آموزش محور شبانه شریف رو بزنیم امکام در اومدن از آموزش بودن هست؟
۰
۱
ارسال: #۲۱۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ، توسط Good!.)
khaste2 البته نا گفته نمونه کنکور آی تی اصلا اسون نیست! Smile
گذشت اون زمانا
۲
۱
ارسال: #۲۱۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۸ ب.ظ
من که نتونستم برای امروز بلیط گیر بیارم (مشهدم) ، یکی از دوستام الان شریفه ، اس ام اس داده میگه الان پیش دکتر ربیعی هستند و ظاهرا یک نامه از شریف رفته وزارت، از وزارت رفته سنجش، ولی ظاهرا قراره توی تکمیل ظرفیت شریف بگیره!
خوب اینجوری که نمیشه !
۱- تکمیل ظرفیت میشه بهمن به بعد!
۲ - ما اگر روزانه بزنیم که دیگه نمی تونیم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنیم !
مسخره بازیه !
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , reza777gh
ارسال: #۲۱۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ ب.ظ، توسط khaste2.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  khaste2 البته نا گفته نمونه کنکور آی تی اصلا اسون نیست! Smile
گذشت اون زمانا
کدوم زمونا؟ منم همین زمونم دیگه! البته خود کنکورش آسون نیست ولی میشه راحت رتبه نسبتا خوبی آورد
۴
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , Riemann , Asemaneabi , shamim_s , Amoojan
ارسال: #۲۱۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ب.ظ)karname نوشته شده توسط:  من که نتونستم برای امروز بلیط گیر بیارم (مشهدم) ، یکی از دوستام الان شریفه ، اس ام اس داده میگه الان پیش دکتر ربیعی هستند و ظاهرا یک نامه از شریف رفته وزارت، از وزارت رفته سنجش، ولی ظاهرا قراره توی تکمیل ظرفیت شریف بگیره!
خوب اینجوری که نمیشه !
۱- تکمیل ظرفیت میشه بهمن به بعد!
۲ - ما اگر روزانه بزنیم که دیگه نمی تونیم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنیم !
مسخره بازیه !

واقعا؟؟؟
میگم شرایط شرکت توی تکمیل ظرفیت چیه؟؟؟
اگه روزانه بیاری نمیشه تکمیل ظرفیت شرکت کنی؟؟؟HuhSad
۰
۱
ارسال: #۲۱۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ
بچه ها چی شد؟؟؟

پاک کنیم؟؟؟؟

کی خبر میدید؟؟؟

اگه روزانه بیاریم تکمیل ظرفیت منتفیه؟؟؟؟؟

۰
۱
ارسال: #۲۲۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۱ ب.ظ
بچه ها نتیجه نهایی رو اینجا بخونید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , happy07 , Asemaneabi , Good! , sarah_azd , tayebe68
ارسال: #۲۲۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۱ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ)khaste2 نوشته شده توسط:  بابا چی شد؟ چرا به همتون بر میخوره؟ بابا من غلط کردم! من کوچیک همه شمام. من فقط چیزایی که دیدم گفتم. یکی که رتبه کنکورش خوب شده بود اما تا حالا دو خط کد نزده بود. یا کسی که شاگرد اول پیام نور بود اومده بود شریف به گفته خود استادا نه من، نمیکشید. حالا من نگفتم همه رتبه بالاها یا معدل بالاها اینطورین! ولی قوانین سهمیه رو خیلی قبول ندارم. کنکور آیتی هم به نظرم آسونه. در ضمن چیزی که مطمئنم اینه که من خودم نباید برم شریف! چون من آدم تنبلی هستم اصلا به درد شریف نمیخورم حوصله درس خوندن ندارم. شریف جای آدمای کوشا و زرنگی مثل شماهاست. من دارم جوش شمارو میزنم و الا من که میخواستم علم و صنعت قبول شم حالا خواجه نصیر قبول میشم! راستش زیادم واسم مهم نیست مثل شماها ۶-۷ ماه درس نخوندم یه ماه و نیم خوندم از سرم هم زیاده. بازم میگم منظورم به شما باهوشا و درس خونا نبود! منظورم به کسایی بود که سطح علمیشون خیلی پایینه مثل منBig Grin ولی به دانشگاههای خوب نه فقط شریف میرسن مثلا همون دانشگاه اصفهان که دوستمون گفتن از سطح علمی قبول شده هاش ناراضیه. بازم از همه عذرخواهی میکنم! مثل اینکه خیلی بد گفتم همه فکر کردن منظور من اینه که من باید میرفتم شریف نه بابا بخدا اصلا اینطوری نیست. من فقط به نظام سنجش کشور یکم انتقاد دارم همین! اونم اصلا به من هیچ ربطی نداره بیخود نظر دادم شرمنده
سلام دوست عزیز
پشیمونی و عذرخواهیت خیلی با مزه است
کلی خندیدمBig GrinBig GrinBig Grin
دمت گرم این بعداز ظهریه کلی سر حال آوردیمون!

اصول آموزش به سبک پروفکس
اصل اول، یادگیری عمیق و ساخت هندسه مفهومی درست | درک درستی از مفاهیم داشته باش!
اصل دوم، تمرین کد نویسی با ساخت برنامه های کاربردی | تجربه کن!
اصل سوم، یادگیری best practice ها | از تجربه بیاموز!
اصل چهارم، کسب مهارت های کار حرفه ای از جنبه فنی و اجتماعی و تسلط به ابزارها | حرفه ای باش!
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: khaste2 , neda.h
ارسال: #۲۲۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  آقا بیخیال این صحبتا.... اینارو پاک کنیم با پاک ننماییم؟؟
من پارسال تو انتخاب رشته یکی از کدرشته هارو اشتباه وارد کرده بودم
موقع اومدن نتایج جاش یه * گذاشته بودن جلوش هم نوشته بود شما مجاز به انتخاب رشته در این زیرگروه(یا همچین چیزی!) نیستید.
پس زیاد نگران نباش.وقتم که هست هنوز.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Asemaneabi
ارسال: #۲۲۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ)khaste2 نوشته شده توسط:  بابا چی شد؟ چرا به همتون بر میخوره؟ بابا من غلط کردم! من کوچیک همه شمام. من فقط چیزایی که دیدم گفتم. یکی که رتبه کنکورش خوب شده بود اما تا حالا دو خط کد نزده بود. یا کسی که شاگرد اول پیام نور بود اومده بود شریف به گفته خود استادا نه من، نمیکشید. حالا من نگفتم همه رتبه بالاها یا معدل بالاها اینطورین! ولی قوانین سهمیه رو خیلی قبول ندارم. کنکور آیتی هم به نظرم آسونه. در ضمن چیزی که مطمئنم اینه که من خودم نباید برم شریف! چون من آدم تنبلی هستم اصلا به درد شریف نمیخورم حوصله درس خوندن ندارم. شریف جای آدمای کوشا و زرنگی مثل شماهاست. من دارم جوش شمارو میزنم و الا من که میخواستم علم و صنعت قبول شم حالا خواجه نصیر قبول میشم! راستش زیادم واسم مهم نیست مثل شماها ۶-۷ ماه درس نخوندم یه ماه و نیم خوندم از سرم هم زیاده. بازم میگم منظورم به شما باهوشا و درس خونا نبود! منظورم به کسایی بود که سطح علمیشون خیلی پایینه مثل منBig Grin ولی به دانشگاههای خوب نه فقط شریف میرسن مثلا همون دانشگاه اصفهان که دوستمون گفتن از سطح علمی قبول شده هاش ناراضیه. بازم از همه عذرخواهی میکنم! مثل اینکه خیلی بد گفتم همه فکر کردن منظور من اینه که من باید میرفتم شریف نه بابا بخدا اصلا اینطوری نیست. من فقط به نظام سنجش کشور یکم انتقاد دارم همین! اونم اصلا به من هیچ ربطی نداره بیخود نظر دادم شرمنده

خدایی قشنگ گفتی....منم قبول دارم....

به نظره من کنکور مزخرف ترین روش تعیین سطح افراد تو جهانه...

الان یه برنامه ای به اسمه کنکور آسونه داره پخش می شه...خدایی از وقتی این برنامه رو دیدم ،حالم از سیستمه آموزشی و سنجش و وزارت علوم به هم می خوره

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۲۲۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۳۴ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  سلام... ببخشید.. اگه ما اینو پاک نکنیم مشکلی پیش میاد؟؟؟ کامپیوتر موقع بررسی هنگ نکنه بگه کلا هیچ جا قبول نشدی>>>

بابا من استرس دارم... یکی جواب بده... فردا ۴شنبست... چکار کنیم؟؟؟؟؟

آسمان آبی عزیز الان نگرانی های بزرگتری برای تو و هممون وجود داره شما نگران کدهای باطلی؟؟؟؟Big Grin
عزیزم گمون نکنم کدهای باطل تأثیری داشته باشن. همونطور که یکی از دوستان گفت فکر کنم جلوی کدهای غیرمجاز * میذارن و توضیح مینویسن که غیرمجازه
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi
ارسال: #۲۲۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۵۷ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی که خوبه، یکی از دوستام رتبه کارشناسیش شد ۴۰۰۰، با سهمیه فرزند جانبازی شد ۶۰!!! اینارو چی میگی!
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h , khaste2

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۷۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۴۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۲۹۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۶۳ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۷۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۲۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۸۶۹ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۰۵ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۴۸۵ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  علوم کامپیوتر شریف Sinmaz ۰ ۲,۲۰۴ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sinmaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close