زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امسال شریف رسما هیچی نمیگیره

ارسال: #۱۲۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ
RE: امسال شریف رسما هیچی نمیگیره
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ب.ظ)maryam368 نوشته شده توسط:  وای خدایا من چقدر خوشبختم

دیگه غصه ی این مسائل رو نمیخورم چون رتبه ام به هیچ دانشگاه روزانه ای نمیخوره. دغدغه ی فکری این مسائل رو ندارم خخخخخ
فقط دغدغه ام اینه چرا باید بعد از چند ماه درس خوندن بشم ۳۳۰؟
چرا ۳۰ درصد مشترکم شد ۲۰؟

ولی در کل هر چه پیش آید خوش آید

شما هم نگران نباشید شریف هم خیلی خبری نیست دوست من اونجا درس میخونه خیلی ناراضیه خیلی اذیت میکنند.
فقط اسمش دررفته ولی تا بیاین فارغ التحصیل بشین یه تار مو هم رو سرتون باقی نمیمونه
راضی باشید به هرچی که خدا براتون مقدر کرده شاید یه دانشگاه دیگه مثل امیرکبیر خیلی موفق تر باشید

به نظرت ۳۹۲ غیرانتفاعی صفاهان میاره؟
۰
۷
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  چطور میشه با دکتر ربیعی صحبت کرد؟
دکتر ربیعی مدیرگروه آی‌تی هستند. دانشکده‌ی مهندسی کامپیوتر شریف

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa
ارسال: #۱۲۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ)mndn نوشته شده توسط:  به نظرت ۳۹۲ غیرانتفاعی صفاهان میاره؟

لطفا مطالب نامربوط رو وارد تاپیک نکنید.
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h
ارسال: #۱۲۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ب.ظ، توسط karname.)
دوستان نظرتون چیه بچه های رتبه های زیر ۵۰ مثلا (یا حتی زیر ۲۰۰) فردا بریم دم در سازمان سنجش، نه برای شلوغ کاری ،
صرف اینکه یک تعدادی از بچه ها باشیم و بگیم میخوایم راجع به این قضیه جواب بشنویم . بالاخره داره با آینده هممون بازی میشه (حتی کسی که رتبش ۳۰۰ هم شده)
من اگر این اتفاق نمی افتاد روزانه شریف قبول بودم و خوب حالا میشه امیرکبیر!
این اتفاق هم میتونه برای کسی که مثلا میخواسته روزانه قبول شه و حالا میشه شبانه و یا اینکه شبانه بیوفته غیرانتفاعی هم صدق کنه .
من با یکی از استادای مطرح و به نام که اگر اسمش رو بگم اکثر دانشجوهای آی تی میشناسنش (فقط به علت اینکه براش مشکل پیش نیاد اسمش رو نمیگم) مشورت کردم و ایشون این نظر رو داشت .
گفت برید دم در سازمان سنجش ۲۰ نفر- ۵۰ نفر هم که باشید بالاخره میان جوابتون رو میدن .
من الان مشهدم، اگر دوستان آمادگی داشته باشن همین فردا صبح خودم رو میرسونم تهران .
میشه یک ساعتی رو برای فردا (ترجیحا چهار شنبه که اومدنش راحت تر باشه) مشخص کنیم و بریم
آدرس سنجش هم اینه :

آدرس : تهران ، ابتدای پل کریمخان زند، بین خیابان های استاد نجات الهی (ویلا) و سپهبد قرنی، پلاک ۲۰۴، سازمان سنجش آموزش کشور

آقا یک خبر غیر مستقیم از معاون سازمان سنجش دارم (یکی از دوستان پدرم ظاهرا صحبت کرده) ، معاون سازمان سنجش گفته که این رشته به صورت کامل از سمت وزارت خونه حذف شده !
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , Good!
ارسال: #۱۲۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ)karname نوشته شده توسط:  
آقا یک خبر غیر مستقیم از معاون سازمان سنجش دارم (یکی از دوستان پدرم ظاهرا صحبت کرده) ، معاون سازمان سنجش گفته که این رشته به صورت کامل از سمت وزارت خونه حذف شده !

اگر این رشته حذف شده ، پس چرا فقط از شریف حذفش کردن !!!!
به نظرم این حرف شاید صحت نداشته باشه ....
۳
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۲ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ)karname نوشته شده توسط:  دوستان نظرتون چیه بچه های رتبه های زیر ۵۰ مثلا (یا حتی زیر ۲۰۰) فردا بریم دم در سازمان سنجش، نه برای شلوغ کاری ،
صرف اینکه یک تعدادی از بچه ها باشیم و بگیم میخوایم راجع به این قضیه جواب بشنویم . بالاخره داره با آینده هممون بازی میشه (حتی کسی که رتبش ۳۰۰ هم شده)
من اگر این اتفاق نمی افتاد روزانه شریف قبول بودم و خوب حالا میشه امیرکبیر!
این اتفاق هم میتونه برای کسی که مثلا میخواسته روزانه قبول شه و حالا میشه شبانه و یا اینکه شبانه بیوفته غیرانتفاعی هم صدق کنه .
من با یکی از استادای مطرح و به نام که اگر اسمش رو بگم اکثر دانشجوهای آی تی میشناسنش (فقط به علت اینکه براش مشکل پیش نیاد اسمش رو نمیگم) مشورت کردم و ایشون این نظر رو داشت .
گفت برید دم در سازمان سنجش ۲۰ نفر- ۵۰ نفر هم که باشید بالاخره میان جوابتون رو میدن .
من الان مشهدم، اگر دوستان آمادگی داشته باشن همین فردا صبح خودم رو میرسونم تهران .
میشه یک ساعتی رو برای فردا (ترجیحا چهار شنبه که اومدنش راحت تر باشه) مشخص کنیم و بریم
آدرس سنجش هم اینه :

آدرس : تهران ، ابتدای پل کریمخان زند، بین خیابان های استاد نجات الهی (ویلا) و سپهبد قرنی، پلاک ۲۰۴، سازمان سنجش آموزش کشور

من هم خیلی موافقم اگه دوستان براشون مقدوره و لطف کنند برن خیلی عالی می‌شه، رتبه های خوب سال های قبل و امسال و کلا هر کس که دوست داره سال دیگه دچار این مشکل نشه و برای سال آینده برنامه ریزی می خواد بکنه.
به نظرم همه باید بفهمن و درک کنند که یه انتخاب اونها اگه خدای نکرده از روی سلیقه یا هرچیز دیگه ای باشه روی زندگی خیلی ها تاثیر داره و باید به خیلی ها جواب پس بدن. باید انقدر گفته بشه تا بدونن نباید سر بعضی چیزها سلیقه ای رفتار بشه. اصلا چرا باید ظرفیت ای تی و کامپیوتر به نسبت خیلی از مهندسی ها مثل عمران و برق پایین باشه مطمئنا کشور اگه بیشتر از مهندسی برق به ای تی و کامپیوتر نیاز نداشته باشه به همون اندازه که داره. نمی دونم مسئولین نمی بینن دنیا داره به کدوم سمت می ره که به فکر تربیت نیروی بیشتر متخصص توی زمینه ی ای تی و کامپیوتر اونم در دانشگاه های خوب که بعد بشه حسابی ازشون استفاده ی مفید کرد نیست!! واقعا کاش می شد با یه اعتراض اصولی و منطقی مشکل رو برای همیشه حل کرد.

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , afa90 , Good!
ارسال: #۱۲۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۰ ب.ظ
منظور من حذف این رشته از شریف امسال هست .
توی یکی از تاپیک های دیگه هم یکی از دوستان به این موضوع اشاره کرده بود که مشکل سره اینه که اینا امسال گرایش ۴ رو با ۳ عوض کردن و حالا ظاهرا بین وزارت خونه و دانشگاه شریف اختلاف به وجود آمده
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۱۲۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۱ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ)karname نوشته شده توسط:  دوستان نظرتون چیه بچه های رتبه های زیر ۵۰ مثلا (یا حتی زیر ۲۰۰) فردا بریم دم در سازمان سنجش، نه برای شلوغ کاری ،

خواهش منم از دوستانی که دسترسی دارن اینه که حتما این کار انجام بشه
و از طریق اینترنت هم اگه بتونیم یه کمپین ایجاد کنیم حداقل ماهایی که نمیتونیم بیایم تهران- اینجوری اعلام حضور کنیم

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ)karname نوشته شده توسط:  آقا یک خبر غیر مستقیم از معاون سازمان سنجش دارم (یکی از دوستان پدرم ظاهرا صحبت کرده) ، معاون سازمان سنجش گفته که این رشته به صورت کامل از سمت وزارت خونه حذف شده !

با این وضع تا چندروز آینده باید دم در وزارت خونه و بعد هم لابد ریاست جمهوری هم تجمع کنیم!
۱
۱
ارسال: #۱۲۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۳۰ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۱ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  و از طریق اینترنت هم اگه بتونیم یه کمپین ایجاد کنیم حداقل ماهایی که نمیتونیم بیایم تهران- اینجوری اعلام حضور کنیم

منم با کمپین موافقم، اگه کار درست و منطقی و در نهایت ادب و احترام انجام بشه و دوستان زیادی هم حمایت کنند مطمئنم بدون تاثیر نخواهد بود ان شااللهSmile

لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
ارسال: #۱۳۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۱ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  و از طریق اینترنت هم اگه بتونیم یه کمپین ایجاد کنیم حداقل ماهایی که نمیتونیم بیایم تهران- اینجوری اعلام حضور کنیم

منم با کمپین موافقم، اگه کار درست و منطقی و در نهایت ادب و احترام انجام بشه و دوستان زیادی هم حمایت کنند مطمئنم بدون تاثیر نخواهد بود ان شااللهSmile

من که بعید میدونم کمپین اینترنتی جواب بده .
اینا روزهای عادی ممکنه اهل اینترنت رفتن و ... نباشن ، چه برسه به الان که موقع انتخاب رشته و ... هست!
تا حرفمون به جایی بخواد برسه دیر میشه!
بهترین راه همون مراجعه حضوری به سازمان سنجش یا وزارت خونه و اعتراضه
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: v-e
ارسال: #۱۳۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۴ ب.ظ، توسط ghaderZ.)
دوستان بازم همونه دفترچه !شریف حذف شده
۵
۴
ارسال: #۱۳۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۰ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)ghaderZ نوشته شده توسط:  دوستان خوشبختانه اصلاح شد،شریف از همون شبکه و امنیت میگیره

خدارو شکر حل شدSmile:

می شه یه کم بیشتر توضیح بدین، چی شده دقیقا می گین حل شد؟ مسئولی قولی داد؟!

لینک زیر و پرداخت آنلاین

۲
۱
ارسال: #۱۳۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۴ ب.ظ
اینارو دارم میگم که کسایی که دور هستن و به اینجا دسترسی ندارن یکم خیالشون راحت شه. صبح که اونجا بودیم مسئولین اوجا خودشون به سازمان سنجش نامه زدن تا این اشتباه تصحیح بشه، تا وقتی اونجا بودیم جوابی به دانشگاه نرسیده بود. ولی خودشون به ما گفتن که نهایتا تا فردا صب جواب میرسه. شماره داخلی خودشون هم دادن که ما بتونیم فردا صبح پیگیری کنیم. ولی به توصیه یکی از دوستان سال بالایی اونجا که سال پیش اینارو تجربه کرده بودن، اگه جواب سنجش مثبت باشه، ما باز قراره بریم فردا سنجش تا از این قضیه مطمئن بشیم. حتما هم فردا این کارو انجام میدیم چون پسفردا دیر میشه. خلاصه که همه دارن پیگیری میکنن، جای امیدواری زیاده.
اینقدم شلوغش نکنید که حتما فلان منظورو دارن و اینا که اینجوری شده! الکی استرس میگیرین بچه ها.

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , hosseina4 , Mohammad-A , reza777gh , tayebe68 , fz_916 , gholizadeh1992 , neda_Network , ghaderZ , CATIGA , neda.h
ارسال: #۱۳۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط ghaderZ.)
اصلاحیه رو دانلود کن پایین ترین قسمت صفحه ۷

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۰ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)ghaderZ نوشته شده توسط:  دوستان خوشبختانه اصلاح شد،شریف از همون شبکه و امنیت میگیره

خدارو شکر حل شدSmile:

۱
۵
ارسال: #۱۳۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ب.ظ)ghaderZ نوشته شده توسط:  اصلاحیه رو دانلود کن پایین ترین قسمت صفحه ۷

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۰ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)ghaderZ نوشته شده توسط:  دوستان خوشبختانه اصلاح شد،شریف از همون شبکه و امنیت میگیره

خدارو شکر حل شدSmile:

من الان اصلاحیه رو دانلود کردم پایین صفحه ۷ شریف رو زده از گرایش ۲و۳ میگیره

مشخصه که اصلاحیه عوض شده ها، چون تیترش عوض شده. ولی بازم که تو صفحه ۷ اون حذف شده رو میبینم من.

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۶۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۳۶ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۹۹ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۷۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۴۵۹ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  علوم کامپیوتر شریف Sinmaz ۰ ۲,۱۹۴ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sinmaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close