زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امسال شریف رسما هیچی نمیگیره

ارسال: #۴۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ق.ظ
RE: امسال شریف رسما هیچی نمیگیره
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ق.ظ)afa90 نوشته شده توسط:  یعنیییییییی چییییییی آخه!!!
خب با این وضع اگر دانشگاه قم قبول شم که دیگه باید راضی باشم!!!
بچه ها اگر کسی رو شریف دارید بگین صبح بره بپرسه.اگر واقعا بگن که حذف شده باید جمع شیم اعتراض کنیم.من خودم که رتبم به شریف نمیرسه، ولی اگر حذف شه دیگه درصدی امید واسه قبولی تو تهران ندارم.
ولی من فکر کنم اشتباه شده.آخه این حرف خیلی غیر منطقیه که بخواد از بچه های نرم بگیره.اینجوری دیگه چرا کنکور آی تی برگذار میشه اصلا؟

من با اینکه تو شریف چن نفرو دارم ولی تا خودم نرم اونجا ببینم قضیه چیه دلم راضی نمیشه. برا همین فردا صب میخوام خودم برم.

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۴۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  دوستان تو دفترچه جدید که ظرفیت وجود داره فقط کاهش ( و افزایش) یافته به سه نفر در روزانه و شبانه آموزش محور و پزوهش محور( :-؟)

عنوانش رشته های حذف شده هست و اون ۳ هم گرایش ۳ ای تیه
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , tayebe68
ارسال: #۴۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط codin.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ق.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  دوستان تو دفترچه جدید که ظرفیت وجود داره فقط کاهش ( و افزایش) یافته به سه نفر در روزانه و شبانه آموزش محور و پزوهش محور( :-؟)

عنوانش رشته های حذف شده هست و اون ۳ هم گرایش ۳ ای تیه

حق با شماست.نصف شبی قاطی کردیم.خیلی ناراحت کنندست واقعا ...
۰
۱
ارسال: #۴۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ)Samaneh1991 نوشته شده توسط:  واقعا برداشتن ۱۷ تا ظرفیت خیلی جا به جا میکنه همرو!! حرکت مسخره ای بوده که امیدوارم اصلاح بشه.
این کار به گرایش های دیگه مهندسی کامپیوتر هم ضربه میزنه. خیلی حالا امسال همپوشانی داشتیم؟ همون چند تا همپوشانی ای تی با مهندسی هم نابود شد .....
۴
۱
ارسال: #۵۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۸ ق.ظ
دوستان اگر فردا میاید بگید که هماهنگ کنیم همزمان بریم گروه آیتی ، مثلا ساعت ١٠ خوبه؟
لطفا بگید که میاین
۱
۱
ارسال: #۵۱
یعنی باز باید ۸۰ تا کد وارد کنم؟
واقعا گند زدن
با این حساب امید سال دیگمم نا امید کردن

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۰
۱
ارسال: #۵۲
یکی از دوستان عذر خواهی کردن گفتن این از بدشانسی ایشونه و ازمون خواستن ببخشیمش!!من خواستم این و بگم!!کاش من تغییر رشته میدادم تا شما این همه اذیت نشید!با این وضعیت اونی که میخواست بره مثلا شبکه شریف شاید بیادآی تی و تجارت و همینجوری زنجیر وار ادامه پیدا کنه و ......ای خدا این رسمش نبود!
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jaho
ارسال: #۵۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ق.ظ
این قضیه مربوط میشه به مدیر گروه شریف از طرفی من از دوستم که ارشد شبکه شریف میخونه شنیده بودم که میخوان امنیت بدن یه کامپیوتر ها چون که اونا تو این زمینه قوی ترن و از این حرفااا... اما دیگه همه میدون شبکه مال رشته ماست اصلن مگه کامپیوتر ها از شبکه قد بچه ابتداییم هم میدونن که الان ارشد ما رو بدن به اونا به شخصه نزدیک ۱۰ واحد پاس کردم مرتبط با شبکه تو لیسانس پس برای چییی..؟؟!!!! این کامپیوتر هاا یه ۳واحدی شبکه دارن اونم با کلی مصیبت پاس میکنن ..!!!!
اشتباه در این غیر ممکن اینا از قبل میخواستن این کار بکنن اما از اول اعلام نکردن که اعتراض زیاد نشه الان که دیگه وقتی نیست یهو اعلام کردن...!!!!!!
الان اگه ما هم خیلی ساده بیخیال بشم اینا همین ۱۰۰ نفرم که برای ای تی میگیرن سال بد نمیگیرن.. همه زورشون یه رشته ما میرسه اون از لیسانس ما این از فوق..!!! الان کلی دلم میخواد به بعضی هر چی از دهنم میاد بگم.. Sad(
۲
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ق.ظ، توسط codin.)
بچه ها اگر کمی از من بر میاد حتما بگید.این شماره تحصیلات تکمیلی دانشکده خانم لشکریه شاید بتونه کمک کنه نمی دونم
۰۲۱۶۶۱۶۶۲۴۵

رییس گروه آیتی هم دکتر ربیعیه (تا جایی که خبر دارم)شماره های زیر تو برتال
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
براش ثبت شده

۰۲۱۶۶۱۶
بقیش
۶۶۳۳- ۶۶۸۳- ۶۶۹۳-۵۱۷۰
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fz_916 , tayebe68 , ka arman , itmanesh
ارسال: #۵۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ق.ظ
بچه‌ها من دارم فردا میرم شریف. ولی چیزی که هست، به نظرم اعتراض فایده نداره. سنجش مسخره‌ی شریف و امثالش نیس که اینا هی تحدید نظر کنن، سنجشم هی ورژن جدید اصلاحیه بده بیرون. درسته ما هم مسخره‌ی اونا نیستیم که با ما این کارو کردن ولی کیه که به ما توجه کنه.

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۰
۱
ارسال: #۵۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ ق.ظ
تا میتونید تعداد زیادی رو ببرید شریف.حتی برادری ،خواهری،دوستی دارید هم ببرید و حتی اگرشد دو یک برگه بنویسید حق ماراپس بدهید !!و خلاصه کاری کنید به مطبوعات بکشه.حقمون رو راحت خوردن.
۱
۱
ارسال: #۵۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط Nfrs.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ق.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  بچه‌ها من دارم فردا میرم شریف. ولی چیزی که هست، به نظرم اعتراض فایده نداره. سنجش مسخره‌ی شریف و امثالش نیس که اینا هی تحدید نظر کنن، سنجشم هی ورژن جدید اصلاحیه بده بیرون. درسته ما هم مسخره‌ی اونا نیستیم که با ما این کارو کردن ولی کیه که به ما توجه کنه.

شما ساعت چند میرین شریف ؟ من و ٢ نفر دیگه ١٠ میریم شما هم اگر مقدوره همون موقع بیاین گروه

بقیه دوستان هم اگر براشون مقدوره بیان بلکه بشه کاره مفیدی کرد
۲
۱
ارسال: #۵۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ق.ظ)Nfrs نوشته شده توسط:  شما ساعت چند میرین شریف ؟ من و ٢ نفر دیگه ١٠ میریم شما هم اگر مقدوره همون موقع بیاین گروه

بقیه دوستان هم اگر براشون مقدوره بیان بلکه بشه کاره مفیدی کرد

من میخواستم ۱۱ برم. ولی دیگه شماها ۱۰ میرید منم ۱۰ میام باشه.

۲
۱
ارسال: #۵۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  دوستان تو دفترچه جدید که ظرفیت وجود داره فقط کاهش ( و افزایش) یافته به سه نفر در روزانه و شبانه آموزش محور و پزوهش محور( :-؟)
بنده خدا تو لیست حذف شده ها هست.
شما جریان این حرکت شریف رو نمی دونید، یک پشت پرده ای هست که بعدا براتون می گم.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۶۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  دوستان تو دفترچه جدید که ظرفیت وجود داره فقط کاهش ( و افزایش) یافته به سه نفر در روزانه و شبانه آموزش محور و پزوهش محور( :-؟)
بنده خدا تو لیست حذف شده ها هست.
شما جریان این حرکت شریف رو نمی دونید، یک پشت پرده ای هست که بعدا براتون می گم.

لابد به نشانه اعتراض به اینکه امیرکبیر سوالای کنکور آیتی رو میده است !؟
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۰ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۰۸ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۷۱۱ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۴۶۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  علوم کامپیوتر شریف Sinmaz ۰ ۲,۱۹۶ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sinmaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close