زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۱ نرم افزار

ارسال: #۳۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط website.expert.)
سلام جناب آقای توکلی،

اول از هر چیز رتبه خوشکلتون رو بهتون تبریک میگم،مبارکتون باشه.
درصد تخصصی تون خیره کننده هست.
ممنون بابت صحبت هایی زیبایی که کردید و همچنین رفع ابهامی که کردید.
از دوستان مانشتی عذر خواهی کردم،همین جا بطور ویژه از شما هم عذر میخواهم اگه ناخواسته سبب ناراحتیتون شدم.
خواستم تشکر کنم از لطفتون که بدون هیچ چشم داشتی اطلاعات خوبتون رو در اختیارمون قرار میدید.

اگه اجازه بفرمائید یه سوال کلی هم داشتم از خدمتون البته با چند سوال جزئی که فعلا اونها رو فاکتور میگیرم:
رتبه ۴۰۰ ۵۰۰ رو چیکار کنیم که به تک رقمی برسونیم؟
مثل اینکه خودتون همچین شرایطی داشتین،چطور این کار رو انجام دادید؟
با خوندن کتاب مرجع یا رفع مشکل یا حل تست و... . لطفا در این باره توضیح بدید.

همچنین اجازه میخوام از مسئولین سایت مانشت تشکر ویژه کنم که چنین محیطی رو فراهم کردن که براحتی میتونیم با استاد و رتبه ۱ رشتمون خیلی راحت صحبت کنیم و از تجربه هاشون استفاده کنیم.

در ضمن این کنار مقبولیتم که قرمز و منفی بود خیلی اذیت میکرد،همین جا از تمام دوستان عزیزی که باعث شدن از بین بره تشکر میکنم.Big Grin
براتون بهترین ها رو آرزو میکنم.Heart

اگر در مسیر رسیدن به هدف مصمم باشید کائنات هم به یاریتان خواهند آمد
۱۵
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , ریحان , nazi takpar , hnarghani , shamim_s , sand , n268
ارسال: #۳۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ب.ظ
سلام به شما دانشجوی موفق و هدفدار!
بهتون خیلی تبریک میگم ،امیدوارم درتمامیه مراحل زندگیتون موفق باشین...
۴
۲
ارسال: #۳۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط reza23108.)
RE: مصاحبه با رتبه ۱ نرم افزار
سلام.
می خواستم با اجازتون نظرم رو راجع به چند تا موضوع که تعدادی از بچه ها(تو ایمیل)دغدغه ‌داشتن بگم،شاید مفید باشه.
راجع به خلاصه نویسی به نظرم بسیار مهمه،خیییلی،با توجه به حجم مطالب و همچنین اهمیت زدن تست های کنکور های سال قبل، روز های آخر وقت زیادی لازم دارید و اگر بخواید سر در گم باشید که چی بخونید خیلی بده.همه درسا رو یا خلاصشو بنویسید یا بدونید برا یاد آوری چیکار می خواید بکنید، چون مرور و زدن تست های سال قبل جزو مهم ترین کارهاست.

راجع به دوستانی که می خوان امسال برا سال دوم شرکت کنند.(هم برا اونایی که می خوان بهتر شن و هم اونایی که متاسفانه امسال خوب نشدن) به نظرم من نمی تونم مشاور خوبی باشم آخه من بچه ها رو کامل نمی شناسم. ولی می تونم بگم چه عامل هایی به نظرم مهم می آد.
اینکه سال قبل چقدر خوندین و در واقع الان از لحاظ علمی در وضعی هستین.
اینکه چقدر وقتی تصمیم بگیرین می خونین واقعا می خونید.این خیلی مهمه،آخه حیف هست که یه سال وقت بزارید و خوب نشه.
پارسال که من مشورت می کردم برم یا بمونم یکی از اساتید می گفت برا دوره ای که ۲ سال هست ۱ سال نمون ولی از طرفی فکر کنم ارشد آینده علمی فرد رو مشخص می کنه و شاید بیارزه آدم یک سال بمونه.
اینکه علتی که پارسال موفق نبودین چیا بوده(بد شانسی،بی تجربگی،نرسیدن که بخونید یا هر چیز دیگه ای) و اینکه امسال برطرف می شه ایشالا.
بعضی موقع آدم اگر اولش یه چیزی رو پایه ای نخوند دیگه هیچوقت درست نمی شه،یعنی اگر بخواد درست باید یه وقت زیادی گذاشت.باید دید برا این درس ها می رسیم وقت بزاریم.
اینکه با ارشد می خواید چیکار کنید و از زندگی هم چی می خواید خوب مهمه،البته بعضی موقع آدم آینده اش رو نمی دونه و فقط کار پیش روش رو انجام می ده.

برا من اینجور بود که پارسال خیلی خونده بودم، ولی تو کنکور خوب عمل نکردم. یادمه روحیه دوستام خیلی بهم کمک کرد که حس کنم شاید اتفاق بوده و می تونم سال دیگه کنکور بدم(ببخشید به بحث ربطی نداره ولی دوس دارم باز از آقای مهرابی و شمس و زند نیا و احمدی و معین تشکر کنم،خوشحالم همشون موفق هستن)
بعد به خودم گفتم کار می کنم، کنکور هم می دم،اینجوری اگر کنکور نمی شد وقتم زیاد تلف نشده بود.کارم ساعت ۸:۳۰ تا ۲:۳۰ بود،بعضی موقع هم تو خونه کار می کردم ولی ماه آخر کار نکردم و فقط خوندم.

امیدوارم قسمتی از جواباتون رو تونسته باشم بدم.در خدمتیم.
۲۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , hnarghani , Riemann , reyman , shamim_s , nlp@2015 , Parisa-SH , atiangel8003 , مهرانگیز , ana9940 , atenaa , sand , n268 , mahyamk , nazi takpar , Xilinx , fatemeh69 , alagh , RASPINA , d_felfelak , mrsh1372 , IT.girll
ارسال: #۳۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۹ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۹ ب.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  بعضی موقع آدم اگر اولش یه چیزی رو پایه ای نخوند دیگه هیچوقت درست نمی شه،یعنی اگر بخواد درست باید یه وقت زیادی گذاشت.باید دید برا این درس ها می رسیم وقت بزاریم.
آقا نا امیدمون نکنید دیگه! Smile
یه جاهایی تا حدی دست ما نبوده که پایه ای نخوندیم، بد مطالب رو بهمون گفتن و تا به خودمون اومدیم که اصل مطلب چیه و باید از کجا و چطوری یاد گرفت، یه کم طول کشیده ولی این که میگید هیچوقت درست نمیشه یه کم روحیه آدم خراب میشه!
من با جمله بعدش موافقم، شاید زمان زیادی بطلبه تا درست بشه.

من دقیقا میدونم چرا کنکور پارسال نتیجه خوبی نگرفتم و همونطور که گفتید با توجه به یه سری عوامل میخوام برنامه ریزی کنم.
فقط میخواستم ببینم شما کار و درس رو چطور با هم هماهنگ کردید.
تشکر از پاسختون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۳۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۸ ق.ظ
ممنون
۱
۰
ارسال: #۳۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ق.ظ)mohammad900 نوشته شده توسط:  واقعا اگر با نکات کنکوری و تست بیشتر (اونهم اگر شده به صورت روخوانی وحفظی)، بتونید درصد بالاتری بزنید ورتبه ی بهتری بیارید، حقتونه که وارد دانشگاه بهتری بشید؟

من باید جواب بدم؟
نمی دونم منظورتون دقیقا چیه ولی به نظر منم کنکور خیلی معیار خوبی نیست.
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Ametrine , tayebe68 , fatemeh69 , mrsh1372
ارسال: #۳۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ ق.ظ
سلام دوست عزیز

بازم تبریک میگم و براتون آرزوی موفقیت میکنم.

اگه میشه در مورد طراحی الگوریتم و ساختمان داده هم توضیح بدین. که چه منابعی مناسب هستن. آخه کتاب ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی فقط تست هست.
به نظرتون کتاب درسیشون خوبه برای تسلط روی موضوع؟ یا CLRS زبان اصلی بهتره؟ یا اصلا فرقی ندارن و نحوه خوندن ما مهمه؟

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , shamim_s
ارسال: #۳۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ق.ظ
ببخشید من انقدر سوال میپرسم.

شما برای جلوگیری از استرس و نگرانی از اینکه ممکنه امسال هم نتیجه مطلوب رو نگیرید و یک سال دیگه رو از دست بدید و از این قبیل افکار چکار میکردید؟
درسته اگر آدم به خودش اطمینان داشته باشه و با برنامه پیش بره به هدفش نزدیک میشه ولی خب همیشه این افکار منفی هستن و گه گاهی به سراغ آدم میان و گاهی هم اطرافیان به این افکار دامن میزنن.
چیکار کنم که بیشتر وقتمون رو صرف درس خوندن کنیم نه صرف فکر کردن به نتیجه نهایی و نگرانی از آینده؟

به عنوان آخرین سوال، لطف کنید اگر راه حلی برای تقویت مهارت تحلیل مسائل ساختمان داده و الگوریتم دارید، بفرمایید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s , anika
ارسال: #۳۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ق.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ق.ظ)mohammad900 نوشته شده توسط:  واقعا اگر با نکات کنکوری و تست بیشتر (اونهم اگر شده به صورت روخوانی وحفظی)، بتونید درصد بالاتری بزنید ورتبه ی بهتری بیارید، حقتونه که وارد دانشگاه بهتری بشید؟

من باید جواب بدم؟

مثلا کسی از عهده ی سوالات کتاب ۶۰۰ مسئله بر میاد که وقت بگذاره و مفاهیم ساختمان داده رو از روی کتاب مرجع یا کتاب دکتر قدسی عمیقا فهمیده باشه. چون بسیاری از سوالاتش در حد المپیاده.
دو حالت داره:
یا واقعا در حد نیاز مسط میشه که با توجه به حجم مطالب برای کنکور ارشد، بعیده این اتفاق بیافته.
یا اینکه میشینه سوالات و جوابهای این کتاب تست رو روخوانی و حفظ میکنه. که در اینصورت اگه بهش کمک بکنه، نتیجه اش این میشه که شما گاهی اوقات صحنه هایی در دانشگاه شریف میبینید که تعجب میکنید.
منظورم اینه که جالب نیست، بچه ها رو تشویق کنیم تا تست ها رو روخوانی کنند. هر کی حقشه وارد دانشگاه بشه.
۲
۲
ارسال: #۴۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ ب.ظ، توسط reza23108.)
با سلام مجدد.
من برا طراحی و دیتا اینجوری خوندم که پوران رو خوندم ،مسایلش رو ( چه تستی چه تشریحی) حل می کردم،هر کدومش هم که بلد نبودم علامت می زدم. بعد رفع اشکال می کردم یا تو همین کتابایی که فرمودین می گشتم دنبالشون. آخرش هم ۶۰۰ تست قدسی ۴۰ درصدشو رو میتونستم بزنم بقیش رو هم از رو حلش می خوندم باز اگر نمی فهمیدم می پرسیدم.
۶۰۰ تست (و کلاهرچی بیشتر سوال تو دیتا و طراحی) ببینید،حتا اگر اوایلش نتونید حل کنید،اگر بفهمید حلشون رو بعد از یه مدتی هم دستتون راه میوفته و هم دید پیدا می کنید نسبت به کل مسایل.

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ب.ظ)mohammad900 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ق.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ق.ظ)mohammad900 نوشته شده توسط:  واقعا اگر با نکات کنکوری و تست بیشتر (اونهم اگر شده به صورت روخوانی وحفظی)، بتونید درصد بالاتری بزنید ورتبه ی بهتری بیارید، حقتونه که وارد دانشگاه بهتری بشید؟

من باید جواب بدم؟

مثلا کسی از عهده ی سوالات کتاب ۶۰۰ مسئله بر میاد که وقت بگذاره و مفاهیم ساختمان داده رو از روی کتاب مرجع یا کتاب دکتر قدسی عمیقا فهمیده باشه. چون بسیاری از سوالاتش در حد المپیاده.
دو حالت داره:
یا واقعا در حد نیاز مسط میشه که با توجه به حجم مطالب برای کنکور ارشد، بعیده این اتفاق بیافته.
یا اینکه میشینه سوالات و جوابهای این کتاب تست رو روخوانی و حفظ میکنه. که در اینصورت اگه بهش کمک بکنه، نتیجه اش این میشه که شما گاهی اوقات صحنه هایی در دانشگاه شریف میبینید که تعجب میکنید.
منظورم اینه که جالب نیست، بچه ها رو تشویق کنیم تا تست ها رو روخوانی کنند. هر کی حقشه وارد دانشگاه بشه.

من کارایی که کرده بودم گفتم خدمتتون.
فکر کنم باید این رو بگم که هدف من از گفتن نظرام(و به نظرم هر کسی نظرشو میگه) اینه که با زمانی کم بشه نتیجه خوبی گرفت ایشالا.
کنکور سد مناسبی نیست، اگر قراره چیزی درست شه باید این درست شه و فضای آموزشی.

من منظورم از روخوانی این نبود اصلا،چون اصلا همون سوالا نمیاد که با حفظ بشه به جایی رسید.
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s , sand , nlp@2015 , nazanin_sh , artmiss , fatemeh69 , mrsh1372
ارسال: #۴۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ ق.ظ
بجای اینکه درس کنکور بگیرم درس فروتنی گرفتم.
با آرزوی موفقیت های بیشتر برای این دوست عزیز
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , trabehnam , n268 , reza23108 , mahyamk , nazanin_sh , tayebe68 , fatemeh69
ارسال: #۴۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ق.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  ببخشید من انقدر سوال میپرسم.

شما برای جلوگیری از استرس و نگرانی از اینکه ممکنه امسال هم نتیجه مطلوب رو نگیرید و یک سال دیگه رو از دست بدید و از این قبیل افکار چکار میکردید؟
درسته اگر آدم به خودش اطمینان داشته باشه و با برنامه پیش بره به هدفش نزدیک میشه ولی خب همیشه این افکار منفی هستن و گه گاهی به سراغ آدم میان و گاهی هم اطرافیان به این افکار دامن میزنن.
چیکار کنم که بیشتر وقتمون رو صرف درس خوندن کنیم نه صرف فکر کردن به نتیجه نهایی و نگرانی از آینده؟

به عنوان آخرین سوال، لطف کنید اگر راه حلی برای تقویت مهارت تحلیل مسائل ساختمان داده و الگوریتم دارید، بفرمایید.

من اینو جوواب دادم ولی برداشتنش، اگه نخوندین بگین دوباره جواب بدم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss
ارسال: #۴۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ ب.ظ
تبریک میگم
وآرزوی موفقیت روز افزون

Sent from my LT22i using Tapatalk
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza23108
ارسال: #۴۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۶ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ب.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ق.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  ببخشید من انقدر سوال میپرسم.

من اینو جوواب دادم ولی برداشتنش، اگه نخوندین بگین دوباره جواب بدم.
تشکر، خونده بودمش.
ولی چرا حذفش کردن؟!
۱
۰
ارسال: #۴۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ ب.ظ
به نام خدا
با سلام. ابتدا بابت تلاشتون و درصد های عالی تون و مصاحبه تون بهتون تبریک و تشکر عرض میکنم . من هم دانشجوی هستم که امسال به دلایل مختلفی نتونستم قبول بشم میخواستم بدونم به نظرتون برای سال آینده باید چه کارهایی باید انجام بدهم تا به هدفم برسم . من منابعی که برای ارشد آینده در نظر دارم خوندن گسسته از روی گریمالدی و طراحی الگوریتم clrs و سیستم عامل حقیقت را در تابستان میخواهم بخونم اینم بگویم من در هر سه تاشون ضعیف هستم میخواهم در هر سه تاشون قوی بشم ممنون میشم راهنماییم کنید چیکار کنم.

با سپاس فراوان

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۴۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۹۱ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۴۲۰ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۱۹۲ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۴۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close