زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۹ ب.ظ
به نظرتون برای کنکور ۹۴ برای کنکور ازمایشی کدوم موسسه ثبت نام کنیم...چرا؟ نگید فرقی نداره...باالاخره باید یه جایی ثبت نام کنیم...همونجا رو لطفا اگه تجربه و نظری دارین بفرمایید...و اینکه کدوم درصدها رو؟ ۲۵ درصدها؟۵۰ درصدها؟ ۱۰۰ درصدها؟ همش...هیچدام.گزینه ی الف...؟؟؟؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , S - Is
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ
RE: ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  به نظرتون برای کنکور ۹۴ برای کنکور ازمایشی کدوم موسسه ثبت نام کنیم...چرا؟ نگید فرقی نداره...باالاخره باید یه جایی ثبت نام کنیم...همونجا رو لطفا اگه تجربه و نظری دارین بفرمایید...و اینکه کدوم درصدها رو؟ ۲۵ درصدها؟۵۰ درصدها؟ ۱۰۰ درصدها؟ همش...هیچدام.گزینه ی الف...؟؟؟؟

مگه قبول نشدید؟!!!!
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ق.ظ، توسط SHayAN_567.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  به نظرتون برای کنکور ۹۴ برای کنکور ازمایشی کدوم موسسه ثبت نام کنیم...چرا؟ نگید فرقی نداره...باالاخره باید یه جایی ثبت نام کنیم...همونجا رو لطفا اگه تجربه و نظری دارین بفرمایید...و اینکه کدوم درصدها رو؟ ۲۵ درصدها؟۵۰ درصدها؟ ۱۰۰ درصدها؟ همش...هیچدام.گزینه ی الف...؟؟؟؟

آزمون حتمآ نیازه چون مدیریت زمان و خیلی چیزارو یاد میگیریم اکه وقت نشد آزمون های آزمایشی رو شرکت کنیم حداقل آزمون های جامع رو شرکت کنیم. به نظر منکه جامعه آماری یه موسسه خیلی مهمه ودر حال حاضر فکر میکنم مدرسان شریف بالاترین جامعه آماریو داره چون وقتی در یک سطح وسیع ازمون میدیم یه جور شبیه سازی کنکور ایجاد میشه و اینجوری بیشتر میتونیم سطح خودمونو نسبت به رقبامون بسنجیم
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط ریحان.)
من که امسال اصلا نتونستم کنکور بدم...چرا فکر کردین من امسال کنکور دادم؟ همون موقعهای پرواز دخترم بود.....

تنبلی دزد آرزوهاست...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ب.ظ
[/quote]

پس چرا من فکر میکردم پارسه بیشترین جامعه ی اماریو داره...؟؟؟
[/quote]

شما به سایت مراجعه کنید میبینید مدرسان ۱۸۰ نمایندگی داره آزموناش در ۱۸۰ شهر برگزار میشه جامعه آماریش ظاهرآ از همه بالاتره پارسه فکر میکنم حدودآ ۶۰ تا نمایندگی داشته باشه.
۱
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط ریحان.)
شما به سایت مراجعه کنید میبینید مدرسان ۱۸۰ نمایندگی داره آزموناش در ۱۸۰ شهر برگزار میشه جامعه آماریش ظاهرآ از همه بالاتره پارسه فکر میکنم حدودآ ۶۰ تا نمایندگی داشته باشه.
[/quote]

فکر کنم ما داریم در مورد جامعه اماری شرکت کننده ها یعنی داوطلبین صحبت میکنیم نه جامعه اماری نمایندگیها!!!!!!!!!!

[/quote]

فکر کنم ما داریم در مورد جامعه اماری شرکت کننده ها یعنی داوطلبین صحبت میکنیم نه جامعه اماری نمایندگیها!!!!!!!!!!

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۱۲ ب.ظ
[/quote]

[/quote]

حرفتون خیلی خنده داره یعنی واقعآ منظورمو متوجه نشدین !!! اصلا میدونید جامعه اماری یعنی چی؟!! دوست عزیز هر چقدر تعداد شرکت کنندها بیشتر باشه به این میگن جامعه اماری و تعداد زیاد نمایندگی ها در هر استان سطح وسیع از شرکت کنندها رو نشون میده .
۳
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۰۸ ب.ظ، توسط ریحان.)

[/quote]

حرفتون خیلی خنده داره یعنی واقعآ منظورمو متوجه نشدین !!! اصلا میدونید جامعه اماری یعنی چی؟!! دوست عزیز هر چقدر تعداد شرکت کنندها بیشتر باشه به این میگن جامعه اماری و تعداد زیاد نمایندگی ها در هر استان سطح وسیع از شرکت کنندها رو نشون میده .
[/quote]

فکر نکنم حرفم به خنده داری حرف شما باشه...درضمن مراقب طرز صحبتتون باشید.بهتره که تعریف جامعه ی اماری راهم برای خودتون داشته باشید مثل اینکه شما هستید که درست نمیدونین.در ضمن بهتره این نتایجی راهم که خودتون بدست اوردین که چون تعدادنمایندگی زیاده پس تعداد داوطلبینشم زیاده را به عنوان اطلاعات درست به کسایی که اینجا راهنمایی یخوان ندین.فکر کنم لا اقل دروس هوش و پایگاه و..که استنتاج توشونه و البته ریاضیات را پاس کرده باشین...این اعداد و ارقامه که نتایجو نشون میده نه ظواهر و استدلال شخصی

تنبلی دزد آرزوهاست...
۳
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: S - Is , آرمانا
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ق.ظ، توسط shishabori.)
از یکی از دوستان صنعت شریف شنیدم میگفت پارسه جامع اماریش بیشتره برای ارشد.خودم مطمئن نیستم!
هر چند برای کارشناسی که من پارسه بودیم دیدم که جامع اماری مدرسان حداقل جایی که ما میرفتیم برای امتحان چند برابر پارسه بود!!! از مشاوره پارسه هم خیلی راضی نبودم البته مشاوره های خیلی خیلی عالی دارن و امید زیادی میدن فقط یه مورد بد بود که سره انتخاب دانشگاه(کارشناسی) اطلاعاتشون یکسان نبود دو مشاور دو نظر متفاوت داشتن !!!!

ولی باز میریم پارسه!!!!!!!
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۱۲ ب.ظ
هر وقت صحبت از هر موسسه ای شد، کسایی که خودشون دقیقا دارن تبلیغ میکنن، بقیه رو متهم میکنن و با ادبیات کوچه بازاری حرف میزنن، از این دست کم نیستن توو مانشت، یکبار هم گزارش کردم و تاثیری نداشت، لطفا مدیران یکم پیگیری کنن

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , ریحان
ارسال: #۱۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ
ممتونم انشا ا... با پیگیریهامون ایشون رو مورد عنایاتمون قرار خواهیم داد تا یاد بگیرن باید چی بگن چی نگن و چطور بگن چطور نگن... و محیط اینجا را پاکیزه کنیم.

تنبلی دزد آرزوهاست...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , chaka
ارسال: #۱۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ
اگه هدف درستی از شرکت توی کنکور ازمایشی نداشته باشید، احتمالا جز اتلاف وقت نتیجه ای براتون نخواهد داشت. پارسال به چشم دیدم بچه هایی که توی کنکور ازمایشی شرکت میکنن چند دسته ن:

۱-اونهایی که برنامه جدی برای شرکت در کنکور دارن و واقعا مطالعه میکنن که شاید حدود ده درصد باشن.
۲-اونهایی که فکر میکنن فقط با شرکت توی کنکور آزمایشی توی کنکور قبول میشن، حدود ۷۰ درصد.
۳-اونهایی که الکی ثبت نام میکنن و مطالعه ای ندارن به اون صورت و انتظاری هم برای قبول شدن ندارن، حدود ۲۰ درصد.

هدف میتونه مطالعه بر اساس بودجه بندی موسسات، توی جو کنکور بودن، در شرایط مسابقه قرار گرفتن و انگیزه پیدا کردن و .. باشه.

به شخصه امسال ثبت نام نمیکنم یا اگه بکنم فقط جامع ها رو ثبت نام میکنم.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , Morris , Reyhaneh_B
ارسال: #۱۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ ق.ظ
ریحان خانم بنده به شما توصیه می کنم که حداکثر،امتحانات جامع را شرکت کنید
من خودم مدرسان شریف تمام آزمون هارو نام نویسی کردم ولی فقط ۳-۴ تاشونو تونستم شرکت کنم و به نظرم فقط و فقط آزمون های جامعش مفید هست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , chaka
ارسال: #۱۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ ب.ظ
سلام ریحانه جان
من امروز همایش مدرسان شریف بودم استاد علی جعفری دهکردی رو دعوت کرده بودند...
بحث خوبی بود من آزمون های مدرسان ثبت نام کردم چون جامعه آماری و تعدادنفراتش زیاده اینجوری بیشتر توی فضای رقابتی قرار میگیریم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ ق.ظ
سلام
به نظرم مدرسان سوالاش آسون بود. سوالای معماری و مدار منطقیش خیلی آسون بود و با سوالای کنکور زمین تا آسمون فرق داشت!
من که دور کنکور آزمایشی رو خط کشیدم!
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۳۳۰ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۹۹۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۶۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۱۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۳۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۰۵ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۷۷ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۸۲ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۴۵ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۶۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close