زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟

ارسال: #۱۰۶
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ب.ظ
RE: ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟
(۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ب.ظ)directline نوشته شده توسط:  دوستان پارسال، تعدادی از بچه ها جمع شدن و دسته جمعی ثبت نام کردن که بتونن تخفیف خوبی بگیرن...

امسال دوستان نمیخوان جمع بشن که تخفیف بگیرن؟؟؟؟

پارسال یادمه اواخر شهریور بود.که هم تخفیف گروهی گرفتن همم تخفیف کلی موسسه به همه Cool
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ ق.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ب.ظ)directline نوشته شده توسط:  دوستان پارسال، تعدادی از بچه ها جمع شدن و دسته جمعی ثبت نام کردن که بتونن تخفیف خوبی بگیرن...

اگه تخفیف میشه گرفت، منم هستم Cool
چجوری گروهی؟ یعنی قرار گذاشتن همه با هم یهو رفتن؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۵ ق.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ق.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ب.ظ)directline نوشته شده توسط:  دوستان پارسال، تعدادی از بچه ها جمع شدن و دسته جمعی ثبت نام کردن که بتونن تخفیف خوبی بگیرن...

اگه تخفیف میشه گرفت، منم هستم Cool
چجوری گروهی؟ یعنی قرار گذاشتن همه با هم یهو رفتن؟

یکی با موسسه هماهنگ کرد هرکی ثبت نام کرد گفت از طریق فلانی

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۰۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ق.ظ
منم میخوام بارسه ثبت نام کنم.اما تهران نیستم...اونوقت تخفیف گروهی چطوری میشه؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
ارسال: #۱۱۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ب.ظ
پارسال بچه ها با هم هماهنگ کردن از قبل شهریور، تو شهریور چندتا از بچه ها زحمت هماهنگی هاش رو با موسسه ها انجام دادن و لیست بچه های که میخواستن ثبت نام کنن رو به مرکز موسسات دادن و هر موسسه به نمایندگی هر شهرش خبر داد که شخصی با این مشخصات رو با تخفیف ثبت نام کنن ( یعنی مشکلی برای بچه های که شهرستان هستن نیست)

تا اونجا که یادمه از مدرسان ۵۰% و از پارسه ۲۵% (پارسه رو درصدش دقیق یادم نیست فکر کنم ۲۵% بود) تخفیف گرفتن.

اگر بچه ها پایه هستن تا تاپیکی برای این کارو مشخص شدن تعداد نفرات میخوان ثبت نام کنن باز کنیم؟؟؟

اگر هم کسی توانایی پیگیری تخفیف برای بچه ها از طریق موسسات هست اعلام کنن خیلی عالی میشه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , ریحان
ارسال: #۱۱۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ)directline نوشته شده توسط:  پارسال بچه ها با هم هماهنگ کردن از قبل شهریور، تو شهریور چندتا از بچه ها زحمت هماهنگی هاش رو با موسسه ها انجام دادن و لیست بچه های که میخواستن ثبت نام کنن رو به مرکز موسسات دادن و هر موسسه به نمایندگی هر شهرش خبر داد که شخصی با این مشخصات رو با تخفیف ثبت نام کنن ( یعنی مشکلی برای بچه های که شهرستان هستن نیست)

تا اونجا که یادمه از مدرسان ۵۰% و از پارسه ۲۵% (پارسه رو درصدش دقیق یادم نیست فکر کنم ۲۵% بود) تخفیف گرفتن.

اگر بچه ها پایه هستن تا تاپیکی برای این کارو مشخص شدن تعداد نفرات میخوان ثبت نام کنن باز کنیم؟؟؟

اگر هم کسی توانایی پیگیری تخفیف برای بچه ها از طریق موسسات هست اعلام کنن خیلی عالی میشه.

خب با این شرایط خیلی خوبه که
تاپیکش نمی دونی کجاست؟ بریم دقیق بخونیم چیکار کردن
۰
۰
ارسال: #۱۱۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  منم میخوام بارسه ثبت نام کنم.اما تهران نیستم...اونوقت تخفیف گروهی چطوری میشه؟
از اون موسسه ای که بچها هماهنگ کردن شماره حساب میگیری ثبت نام میکنی بعد یکی از بچه ها یا همونی که هماهنگ کرده محل کنکورتونو جابجا میکنه به شهر خودتون

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۱۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۴ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  منم میخوام بارسه ثبت نام کنم.اما تهران نیستم...اونوقت تخفیف گروهی چطوری میشه؟
از اون موسسه ای که بچها هماهنگ کردن شماره حساب میگیری ثبت نام میکنی بعد یکی از بچه ها یا همونی که هماهنگ کرده محل کنکورتونو جابجا میکنه به شهر خودتون

سلام پس سریعتر شروع کنید بنده هم میخوام پارسه ثبت نام کنم
۰
۰
ارسال: #۱۱۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  منم میخوام بارسه ثبت نام کنم.اما تهران نیستم...اونوقت تخفیف گروهی چطوری میشه؟

آقا محمد ظاهرا خودت از همه با تجربه تری اگه خودت هم میخوای ثبت نام کنی
یه تاپیکی بزن و کار این قضیه رو دست بگیر
۰
۰
ارسال: #۱۱۵
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۱ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  

هرچقدر به ابتدای مهر نزدیک بشین تخفیف بیشتر میشه من خودم دارم در موردش فکر میکنم که آزمایشی بدم یا نه اگه بدم کدوم موسسه ولی فعلا زوده بچه های با تجربه زیادن و اینکه پارسال بچهها هر ۳و۴تا موسسه خوب رو تخفیف گرفتن یعنی ۳و۴ نفر هر کدوم برای یه موسسه تخفیف گرفتن

۰
۰
ارسال: #۱۱۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۱۹ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  

هرچقدر به ابتدای مهر نزدیک بشین تخفیف بیشتر میشه من خودم دارم در موردش فکر میکنم که آزمایشی بدم یا نه اگه بدم کدوم موسسه ولی فعلا زوده بچه های با تجربه زیادن و اینکه پارسال بچهها هر ۳و۴تا موسسه خوب رو تخفیف گرفتن یعنی ۳و۴ نفر هر کدوم برای یه موسسه تخفیف گرفتن

تو مصاحبه ها که همه یا پارسه بودن، یا هیچی
منطقی اینه بین این دو گزینه Big Grin یکی رو انتخاب کنیم
۱
۰
ارسال: #۱۱۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۵ ب.ظ
منم واسه آزمون ها هستم، میخواستم مهستان بنویسم ولی شاید مهستان رو بیخیال بشم و همون پارسه بنویسم. به دو دلیل: چون جامعه آماری مهستان خیلی کمتر از پارسه است و دوم اینکه منم بیشتر کتابام از پورانه و احتمال مشابه بودن سوالای آزمون هاشون با کتاباشون زیاده.
۰
۰
ارسال: #۱۱۸
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ ق.ظ
منم با خودم درگیرم که اصلا کنکور آزمایشی با روحیاتم سازگاره یا نه !!!
به امید یا نا امیدی الکی دچار نشم !!!
بعدهر آزمون کلی وقتمو صرف فکر کردن به رتبه و آزمون نکنم ....
و .....
نمیدونم !!!
۰
۰
ارسال: #۱۱۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ق.ظ، توسط seyed ehsn.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ)directline نوشته شده توسط:  پارسال بچه ها با هم هماهنگ کردن از قبل شهریور، تو شهریور چندتا از بچه ها زحمت هماهنگی هاش رو با موسسه ها انجام دادن و لیست بچه های که میخواستن ثبت نام کنن رو به مرکز موسسات دادن و هر موسسه به نمایندگی هر شهرش خبر داد که شخصی با این مشخصات رو با تخفیف ثبت نام کنن ( یعنی مشکلی برای بچه های که شهرستان هستن نیست)

سلام دست به کارشیم یه تایپیک برای اینکار تشکیل بدیم تا مشخص شه کیا میان زودتر ثبت نام کنیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , nlp@2015
ارسال: #۱۲۰
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۰ ب.ظ، توسط software94.)
اره بچه ها مدیر بیاد یه تاپیک یزنه سریع شرکت کنیم بدونیم کجا بریم چه جوری جمع کنیم
استاد یوسفی گفتن پارسه ومهستان وسنجش استانداردن
ار بین اینا هم پارسه جامعه اماریش بیشتره پس بهتره همونجا بریم
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۹۱,۱۴۹ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۷۴۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۸۴۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۸۱ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۶۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۶۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۳۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۱۶ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۷۹ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۹۰۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close