زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظرات در مورد ارائه دهندگان ADSL

ارسال: #۱۶
۰۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۲۸ ب.ظ
ممنون از پاسخ تون

خیلی خوبه

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۱۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ ب.ظ
سلام
من از پارس آنلاین گرفتم
حدود دو سالی هست... تا همین چند ماه پیش خیلی خوب بود:
روزا سرعت تا حد ۴۰۰ کیلو بایت (دقت کنین که گفتم بایت، نه بیت) بر ثانیه و شبا هم که رایگان هست حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ کیلوبایت بر ثانیه سرعت داشت و واقعا از این سرعت دانلود خیلی لذت می بردم و هر شب (که رایگان بود) حدود ۲ گیگابایت تا ۳ گیگابایت دانلود می کردم

ولی الان چند ماهی هست که شبا سرعتش میرسه (نهایتا) به ۱۰ کیلوبایت بر ثانیه! طول روز هم نهایتا ۳۰ تا ۴۰ کیلوبایت بر ثانیه ... البته حداکثر!!!

در واقع سرعت حدودا یک بیستم شده!!!

کلا کیفیت پارس آنلاین تو شش ماهه اخیر به شکل وحشتناکی افت کرده.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۰۸ ب.ظ
بابا این ADSL شون خرابه Confused مثلا ۲۵۶ هم هست.
داشتم دانلود می کردم، نزدیک ۶۰ درصدش دانلود شده بود، ۲۰ دقیقه طول کشیده بود همون ۶۰ درصد. اومدم مانشت سر زدم دانلودم پرید. با دانلود منیجر یا بدون اون بعضی وقتا همینجوری می شه. دیگه حوصله ندارم دوبارررررره [تصویر:  66136_1_1379095381.gif]

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
ارسال: #۱۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ ب.ظ
من از شاتل ۵۱۲ گرفتم تو روز راحت ۲۰۰ به بالا دانلود می کنه.
تو شب هم همین سرعت را داره تقریبا تو بازه محدودیت رایگانش.
منتهی یک قانون خیلی مسخره داره شاتل!! اگر تو بازه زمانی ساعات رایگان زیاد دانلود کنی میفرستنت تو بلک لیست!! اون وقت که ساعت ۱ که میشه گوگل هم بالا نمیاد!!!!!
این قانونش اگر نبود من از شاتل خیلی راضی بودم!
ارسال: #۲۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ ق.ظ
من پارس آنلاین ۵۱۲ دارم روزانه ۲۳۰ دانلود میکنم شبانه رایگان هم روی هم رفته ۲/۵ تا ۳ گیگ دانلود میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۲۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۱۰ ق.ظ
صبا نت ۱۲۸ عالی عالی ۲ سالی میشه دارمش .اصلا قطعی تا حالا نداشته مگه از خود مخابرات سراسری قطع بشه

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۳۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۳۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  adsl فن آوا یا شاتل؟ SepidehP ۷ ۴,۹۵۲ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۰۴ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منظور از "ارائه مدل" در برخی پایان نامه ها چیست؟ one hacker alone ۰ ۲,۰۰۲ ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  دروس ارائه شده در دانشگاههای دولتی تهران kadoos ۱ ۲,۶۶۵ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: kadoos
  تقریبا همه آنچه برای یک ارائه هوشمندانه، خلاقانه و تاثیر گذار بدان نیازمندیم good-wishes ۱ ۳,۱۲۰ ۱۳ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: seofreehome
  ترجمه کتب تخصصی یا ارائه مقاله؟؟ arvand ۵ ۵,۶۹۴ ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: alarm
  ارائه خدمات امور ثبتی برای کلیه اشخاص vionacompany ۰ ۱,۷۸۴ ۰۱ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: vionacompany
  ارائه خدمات باربری در تمام نقاط ایران saribartehran ۲ ۲,۰۶۸ ۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close