زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موسسه مهستان؟

ارسال:
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ
موسسه مهستان؟
سلام.وقت بخیر.
دوستان میدونم که باید بر اساس استاد و هر درس موسسات رو سنجید.
ولی میخوام ببینم کسی این موسسه کلا رفته؟.نمره چند بهش میدید؟>.
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۰ ب.ظ
موسسه مهستان؟
اصلا واسم مهم نیست کسی منفی بده یا مثبت.
دوستان اگر کسی میدونه جواب میده.
من از شهرستان میخوام بیام.واسم سخته بیام و نتیجه نگیرم.
۲
۱
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ
موسسه مهستان؟
سلام.
لطفا بفرمایید چه درس هایی را قصد دارید کلاس برید.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: saranipedram , ajabgol
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ ق.ظ
موسسه مهستان؟
سلام داداش.
کلا میخوام در مورد موسسش بدونم.ای تی دوتا استاد بیشتر نداره.
اخه خیلی ارزون تر میگیره و این آدم رو میترسونه.
۱
۰
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ق.ظ
موسسه مهستان؟
فکر می کنم جای دیگه ای هم در این مورد بحث کرده بودید. اساتیدی که نام آن ها در وب سایت مهسان آمده است ( دکتر یوسفی و دکتر خلیلی فر و دکتر زرگر و ... ) همگی عالی و با تجربه هستند و در موسسات دیگر نیز تدریس می کنند.
در هر صورت برای موفقیت در کنکور ارشد رشته های کامپیوتر، درک مفهومی و عمیق مطالب اولین شرط است. استاد کنکور قسمت کوچکی از این شرط است و قسمت بزرگ آن به وقت، عمق و منابعی بستگی دارد که به مطالعه خود اختصاص می دهید.
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saranipedram
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ب.ظ
موسسه مهستان؟
جای دیگه در مورد دکتر خلیلی فر بود نه موسسه مهستان.
اون که صد در صد ولی به هر حال باید اول راه رو بفهمم کجاست تا بتونم به اخرش برسم.
گویا هیچکی این موسسه نرفته.
بازم تشکر.ان شاء الله ببینیم خدا چی میخواد
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ب.ظ
موسسه مهستان؟
من توی مهستان با استاد یوسفی کلاس داشتم ، ایشون که حرف نداره...
اما خود موسسه خیلی خوب نیست.. شرایط محیطی پارسه خیلی بهتره، از نظر زمان خالی بین کلاس ها و اینا.. کتابخونه ای جایی هست که بشه استفاده کرد.

تو آینه رو به فرداها بایستُ ....
بگو می تونمُ ... می خوامُ... می شه...
۲
۰
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ب.ظ
موسسه مهستان؟
دوست عزیز من امسال مهستان رفتم توصیه می کنم (حتی اگه خیلی پایه ضعیف داری) کلاس نرو خودت درس بخون (از الان شروع کن)

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: saranipedram , mohammad.ardeshiri
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۵ ب.ظ
موسسه مهستان؟
تا حالا تعریفی ازش نشنیدم به نظرم موسسات بهتر از مهستان هم هست به نظرم خدمات مدرسان خیلی خوبه پارسه هم همین طور ...
۲
۲
ارسال: #۱۰
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ، توسط saranipedram.)
موسسه مهستان؟
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ)momonia نوشته شده توسط:  من توی مهستان با استاد یوسفی کلاس داشتم ، ایشون که حرف نداره...
اما خود موسسه خیلی خوب نیست.. شرایط محیطی پارسه خیلی بهتره، از نظر زمان خالی بین کلاس ها و اینا.. کتابخونه ای جایی هست که بشه استفاده کرد.
سلام.ممنون. پارسه کلاساش ۳ برابر مهستان قیمت داره.من میتونم سه دفعه کلاس برم با این هزینه.به این خاطر پرسیدم.
من تماس گرفتم گویا گفتن هم کتاخونه داره، هم نمازخونه، هم بوفه.

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ب.ظ)SHayAN_567 نوشته شده توسط:  تا حالا تعریفی ازش نشنیدم به نظرم موسسات بهتر از مهستان هم هست به نظرم خدمات مدرسان خیلی خوبه پارسه هم همین طور ...
خوب ما کلا نسبت هزینه به خدمات رو داریم میسنجیم.
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ)gholamreza jalili نوشته شده توسط:  دوست عزیز من امسال مهستان رفتم توصیه می کنم (حتی اگه خیلی پایه ضعیف داری) کلاس نرو خودت درس بخون (از الان شروع کن)

از چه لحاظ عرض میکنید؟.من بعضی درسا رو اصلا نخوندم.سعی کردم خودم شروع کنم ولی واقعا بعضی مسائل رو نمیشه بدون استاد و راهنما خوند.
۲
۰
ارسال: #۱۱
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۵ ب.ظ
موسسه مهستان؟
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ب.ظ)SHayAN_567 نوشته شده توسط:  تا حالا تعریفی ازش نشنیدم به نظرم موسسات بهتر از مهستان هم هست به نظرم خدمات مدرسان خیلی خوبه پارسه هم همین طور ...
خوب ما کلا نسبت هزینه به خدمات رو داریم میسنجیم.
[quote='gholamreza jalili' pid='265910' dateline='1398242068']

من خیلی برای پیدا کردن یه موسسه خوب پرسجو کردم نهایتا به این نتیجه رسیدم مدرسان نسبت به خدماتی که میده و جامعه اماریش خیلی قیمتاش منصفانه تر از بقیه است . البته شرایط هر کس خوب فرق میکنه خودت بیشتر تحقیق کن تا خدایی نکرده پشیمون نشی .
۱
۱
ارسال: #۱۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ ب.ظ
موسسه مهستان؟
مرسی دوستان.
احتمالا برم پارسه.گویا بهتره البته هزینش هم خیلی بیشتره
۲
۱
ارسال: #۱۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ ب.ظ
RE: موسسه مهستان؟
سلام...

من از پارسه واقعا راضی بودم...

بیش از اندازه راضی بودم....

با تشکر...Heart

۳
۲
ارسال: #۱۴
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ
موسسه مهستان؟
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  سلام...

من از پارسه واقعا راضی بودم...

بیش از اندازه راضی بودم....

با تشکر...Heart
با کدوم استادا کلاس رفتید؟. و کی؟
۱
۰
ارسال: #۱۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۱ ب.ظ
موسسه مهستان؟
سلام
من موسسه مهستان رفتم تقریبا تمام دروس به جز نظریه (که کلاس استاد کارگهی تو نصیر رفتم ) و آمار و احتمال (که خودم خوندم)
و از اکثر کتابهاش و آزمونهاشون استفاده کردم
به نظر من هم کادر علمی شون فوق العاده بود هم هزینه ی کلاس ها و آزمون ها و کتاب هاشون مناسب بود هم نحوه ی برخورد و رفتارشون با همه ی بچه ها خوب بود
بعضی از دوستامکه رفته بودن پارسه می گفتند پارسه فقط به فکر پول در آوردن خودشه و رفتاری خوبی با آدم ندارند
چند تا از آزمون ها پارسه رو هم دیده ام
به نظرم هم آزمون های پارسه خوب بود هم مهستان
یه بار هم که تو مدرسان همایش بود رفتم چند تا از استاداش با مهستان مشترک بود وقتی نگاه می کدم قیمتهای کلاس ها خیلی متفاوت بود
به نظرم استاد نهایتا ۴۰ % تو موفقیت تاثیر داره(تازه خیلی دست بالا گرفتم) و مهستان اساتیدی که بتونن بهت کمک کنند رو داره و علاوه بر این قیمت کلاس هاش خیلی کمتر از سایر موسساته
محیط آموزشگاهش امسال خیلی کوچیک بود و ما بعضی وقتا می رفتیم تو نمازخونه ی کوچیکش درس می خوندیم که اصلا فضای خوبی نبود. و بیشتر برای درس خوندن جای دیگری قرار می ذاشتیم.
به نظرم خیلی به خودتون بستگی داره که نیاز به کلاس داشته باشید یا نه
مثلا خودم قبل از کلاس های استاد یوسفی تو هر سوالی تتا و امگا و مرتبه زمانی می دیدم در می رفتم اما همون جلسه دوم چند تا نکته گفتند که احساس می کردم همه جور تست مرتبه زمانی رو می تونم بزننم از ذوقم تا خونهه ۵۰ تست زدم
منظور م اینه که اساتید علاوه بر این که از لحاظ علمی مسلط هستند علاقه ی زیادی به تدریس و کارشون دارن
من خیلی مدیون تمام اساتید هستم چون واقعا دلسوزانه بعد از کلاس با حوصله به سوالات جواب می دادند (در حالی که هیچ وظیفه ای نداشتند)
یه پیشنهادی هم که دارم اینه که از الان شروع کن که ببینی کدوم درسا رو با کتاب خوندن متوجه می شی و کدوما رو باید بری کلاس تا همه ی کلاس ها رو تو ترم تابستون بری کلاس رفتن تو ترم پاییز واقعا مصیبته

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۵
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۵۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۰۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۷۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۴۲ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۴۷۵ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۸۶ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۹۲ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج AlBaTeh ۱۸ ۳۴,۰۱۷ ۰۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  تفاوت ثبت شرکت و موسسه sabticall ۰ ۱,۶۶۷ ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sabticall
  کدام موسسه ؟ shadi sh ۶ ۵,۰۶۲ ۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: reza_bg_57

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close