زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موسسه مهستان؟

ارسال: #۴۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ب.ظ، توسط n a z a n i n.)
موسسه مهستان؟

از ظاهرش میشه فهمید باطنش چه خبره... اصن معلوم نیست با پولای بچه ها چیکار میکنن براشون مهم نیست بچه ها کجا باشن ...
۱
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: saranipedram
ارسال: #۴۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ب.ظ
RE: موسسه مهستان؟
انقد جو الکی ندین لطفا.از بحثای حاشیه ای متنفرم.شما پول ندین خب

Sent from my C6603 using Tapatalk

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: saranipedram , Asemaneabi
ارسال: #۴۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ب.ظ
موسسه مهستان؟

مثه اینکه موسسه شماس که اینقد بهتون بر خورده !!!
منم مثه همه نظرمو گفتم حرف بدی هم نزدم حالا شما متنفری برو تاپیکای دیگه مجبور نیستی بیای اینجا نظر مارو بخونی اینجا بحث آزاده و همه نظرشونو میگن حالا یه سری موافقن یه سری مخالف این دیگه ناراحتی نداره .
اگه یکی مثه شما که همش داری تعریف و تبلیغ میکنی بیاد تاییدت کنه خوشت میاد و این اسمش حاشیه نیست اما تا ما انتقاد میکنیم این میشه جو سازیو حاشیه سازی !!!!!
جدآ راسته که میگن حقیقت تلخه ...
۲
۲
ارسال: #۴۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط A V A.)
چقد جالب.من هیچ تعریف از هیچ جا و بدی ای از هیچ جا نگفتمSmile) خدایی یکی بیاد بخونه متوجه جبهه گیری شما میشه،خودتونو اصلاح کنین،زشته.خیلی زشته

خندم میگیره میخونم حرفاتونوSmile))) مشکل ندارین؟

نکته باحالش اینه من فقط گفتم کلاس ثبت نام کردمSmile)) جزغاله نشو خب من که حرفی نزدمSmile))

۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: n a z a n i n , saranipedram , mahyamk
ارسال: #۵۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط n a z a n i n.)
موسسه مهستان؟
زشت رفتار چیپه تو که تو ۱۰ پست هی داری تبلیغ موسسه در پیته مهستانو میکنی و تا نظری بر خلاف نظرت دیدی خودکشی کردی هر کی پستتاتو بخونه میفهمه تبلیغاتچی مهستانی Big GrinBig GrinBig Grin
نمیدونم چه اصراری داری حتمآ بیای اینجا خوب نیا اینقد حرص نخوری Huh
البته از تبلیغاتچی مثه تو بیشتر ازینم نباید انتظار داشت تو داری پول همین تبلیغاتتو میخوریبیای با مخالفا بجنگی ... ولی اینو بدون ما عاقلتر از تو اییم این همه موسسه درست حسابی و خوب هست کسی پولشو تو جیبه موسسه درپیت مهستان نمیریزه عزیزم...
برو خدا روزیتو یه جا دیگه حواله کنه خودتو اینجا علاف نکنBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۴
۹
ارسال: #۵۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ
موسسه مهستان؟
بله.خانم n a z a n i n والا ما هم ثبت نام کردیم.خوب نیست اینطوری بگی.
بله منم میگم اصلا محیطش نسبت به بقیه موسسه ها خوب نیست.اصلا که چه عرض کنم حساب نمیشه.ولی مهم استاداش هستند.
و اینکه خوب طبیعتا قیمتش به صرفه تره.من میخواستم برم پارسه ولی خدا وکیلی اخه مگه چی داره که سه برابر مهستان میگیره؟.دکتر حقیقت درس میده درست.بالاتر بگیره.محیطش بهتره.قبول ولی دیگه ۳ برابر بیشتر خدایی زیاده.در ثانی دکتر خلیلی فر و دکتر یوسفی هم از استادای خوب ما هستند.
من ماهان هم کلاس رفتم.محیطش عالیه و بسیار خوب ولی در عوض استاداش غیر یکی ودتا اصلا بلد نیستند درس بدن.
حالا محیط بهتر با استادای ضعیف یا محیط بدتر با استادای خوب؟.من به شخه دومی رو انتخاب میکنم
۵
۱
ارسال: #۵۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ب.ظ
موسسه مهستان؟
Smile))) در جوابت فقط باید خندید

۳
۲
ارسال: #۵۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ب.ظ
موسسه مهستان؟
توی ازمونا عزیزم که فقط به نظر من مدرسان خوبه.پارسه و ماهان و مهستان و ... رو هم بذاریم به مدرسان نمیرسه.(نظ شخصی منه)
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ ب.ظ
موسسه مهستان؟
من فقط نظر شخصی خودم رو میگم:
اکثر (نمیگم همه) این موسسات کلاه بردار هستن ... حتی با اسم های خیلی بزرگی که دارن... حتی با استادای خفنی که دارن
مثلا یه استاد بسیار معروفی (اسم نمیارم) داره تو چند تا موسسه معروف گسسته درس میده ... کتاب گسسته هم نوشتن و خیلی خیلی هم پر فروش هست بین کتاب های کنکوری که جلد آبی هم داره!!! ... گسسته رو ظرف ۲ الی ۳ ماه سر هم میاره و بابت این کلاس از هر دانشجو چند صد هزار تومن شهریه گرفته میشه و یک مشت چرندیات تحویل دانشجو داده میشه ... اونی که قبول میشه و میره شریف خودش خونده و توانش رو داشته ... فکر نکنین در حد صفر بوده و دو سه تا کلاس رفته و از شریف و امیرکبیر سر در آورده!!!
اونم این کلاس های در پیت دکتر فلانی و مهندس بهمانی که سوادشون در حد تست های کنکور های سال های پیشه!!!
حتی وقتی ازشون میخوای که جواب رو تحلیل کنه، میگه این یه نکته ست!!! نکته چیه بی سواد؟!!! ریاضی یعنی تحلیل... وقتی سوادت نمیرسه مجبوری میلیونی پول بگیری و تو کلاس چرندیات تحویل بچه مردم بدی؟!!! حتی هستن کسایی که از شهرستان میان سر این کلاس ها...
رفتم تو نمایشگاه کتاب و یکی از همین نویسنده های خیلی بزرگ رو پیدا کردم که مشغول شکار دانشجو برای کلاس هاش بود ... یه ربعی که باهاش حرف زدم و خیلی از جاهای کتابش رو بردم زیر سوال، به زور شماره مو گرفت و ازم قول گرفت که برای ویراستاری کتابش برم پیشش و قول داده اسم منم بزنه کنار اسم خودش روی جلد کتاب ... هر چند که فکر نمیکنم همچین کاری کنم...

نمیخوام تبلیغی کنم ... فقط مقایسه می کنم ...
من خودم گسسته تدریس میکنم (و چند تا درس دیگه) ... جزوه ای که دانشجو سر کلاس من مینویسه نهایتا بیشتر از ۶۰۰ صفحه جزوه میشه و کل گسسته رو تحویل دانشجو میدم تا هیچ نیازی به هیچ کلاس و جزوه دیگه ای نداشته باشه ... حتی نیاز به کتاب هم نداشته باشه و فقط بره تست بزنه و تمرین کنه ... اون وقت جزوه گسسته دکتر فلانی رو با فونت ۲۸ بنویسی به زحمت برسه به ۱۰۰ صفحه و نصف مباحث ذاتا توش نیست!!!

دوستای عزیزم ... نرین این کلاس های چرند رو ... پول تو جیب این موسسات در پیت کلاه بردار نریزین
بشینین خودتون بخونین ... اگه خیلی نیاز به کلاس دارین یکی مثل من و امثال من رو پیدا کنین که حداقل یه درسی رو کامل بهتون ارائه کنه
بنده خدا رفته خدا تومن خرج کلاس معماری کامپیوتر یکی از استادای خیلی خیلی معروف کرده (بازم اسم نمیارم) آخرشم تو کنکور سفید گذاشته معماری رو ... چون واقعا با اون جزوه ۶۰ صفحه ای نمیشه معماری کنکور رو جواب داد!!!
یکم دقت کنین ... زمان شما و پول شما بیشتر از اینا ارزش داره
۹
۵
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , ana9940 , saranipedram , saeedx
ارسال: #۵۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط saranipedram.)
موسسه مهستان؟
ممنون از نظرت.به هر حال نظر هر شخص محترمه.ولی بنده دکتر یوسفی رو قبول دارم.قبلا باهاش کلاس داشتم.شما خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید.یکی که مثلا همین گسسته رو هیچی بلد نیست.بعد باید یکی راه رو بهش نشون بده یا نه؟.
مثلا همین معماری من خودم تحت هیچ شرایطی نخوندمش.تو دانشگاه نداشتیم این درس رو.وقتی کتاب رو گرفتم که خودم بخونم یک هفته طول کشید تا مباحث اولیه رو بفهمم.حالا یادگیریش و نکاتش بمونه.
ولی همزمان با بنده یکی از دوستان رفته بود کلاس حداقل ۲۰ قدم از من جلوتره.
دو راه بیشتر نیست.یا من عقب مونده ام یا کلاس خوبه.
در ضمن جناب اونی که شریف یا امیرکبیر قول میشه مادر زادی درسا رو بلد نبوده.تلاش کرده زحمت کشیده به اونجا رسیده.پس هر کسی هم تلاش کنه و زحمت بکشه قطعا شریف و امیرکبیر که سهله MIT هم قبول میشه.
۳
۱
ارسال: #۵۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ ق.ظ
موسسه مهستان؟
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ)saranipedram نوشته شده توسط:  ممنون از نظرت.به هر حال نظر هر شخص محترمه.ولی بنده دکتر یوسفی رو قبول دارم.قبلا باهاش کلاس داشتم.شما خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید.یکی که مثلا همین گسسته رو هیچی بلد نیست.بعد باید یکی راه رو بهش نشون بده یا نه؟.
مثلا همین معماری من خودم تحت هیچ شرایطی نخوندمش.تو دانشگاه نداشتیم این درس رو.وقتی کتاب رو گرفتم که خودم بخونم یک هفته طول کشید تا مباحث اولیه رو بفهمم.حالا یادگیریش و نکاتش بمونه.
ولی همزمان با بنده یکی از دوستان رفته بود کلاس حداقل ۲۰ قدم از من جلوتره.
دو راه بیشتر نیست.یا من عقب مونده ام یا کلاس خوبه.
در ضمن جناب اونی که شریف یا امیرکبیر قول میشه مادر زادی درسا رو بلد نبوده.تلاش کرده زحمت کشیده به اونجا رسیده.پس هر کسی هم تلاش کنه و زحمت بکشه قطعا شریف و امیرکبیر که سهله MIT هم قبول میشه.
شما خیلی متوجه منظور من نشدید
من گفتم کلاس نرید و اگر خیلی نیاز دارید که کلاس برید، با کسی کلاس برید که درس رو درست و حسابی بهتون ارائه کنه نه اینکه ناقص بیاد درس بگه و فقط پول بگیره!
ضمنا نگفتم ملت مادرزادی شریفی و امیرکبیری هستن!!! گفتم خودشون نشستن و تلاش کردن و خوندن ... اکثرشون (نمیگم همه شون) یا کلاسی نرفتن یا نهایتا یکی دو تا کلاس رفتن
ولی بعضی بنده خدا ها هستن که تحت جو تبلیغات این اساتید و موسسات قرار میگیرن و ۷-۸ تا کلاس میرن و آخرشم رتبه ۴ رقمی میارن ...
همه حرف من اینه که تو انتخاب کردن موسسات کمی بیشتر دقت کنین
به هر حال شما جزو تازه های مانشتی هستین و طبیعیه منو نشناسین و ارزش حرفای منو ندونین
موفق باشین
۴
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940
ارسال: #۵۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ ق.ظ
اولا دوست عزیز اینکه شما نظرتون رو بگید و منم بگم که ناراحتی نداره.فرکم واسه همینه که بنده و امثال بنده نظر بقیه رو بپرسیم.کسانی که راه رو رفتن و خوب و بد رو میدونن.
برای امثال بنده فقط همین موسسات هستند. شاید دوستانی شهرهای بزرگ هستند اساتید قابل قبولی داشته باشند ولی شما به مقوله هزینه هم توجه کنید. نکات کنکوری همیشه ناقصه. ما میخوایم کنکور بدیم. اگر بحث دانشگاه بود بله. ۶۰۰ صفحه اگر هر درسی باشه میشه حدودا ۶۰۰۰ صفحه. اون وقت من چه جوری باید ۶۰۰۰ صفحه(برا بچه های نرم افزار بالای ده هزار صفحه) رو بخونیم؟ و در ثانی بفهمیم؟. بعضا موردی بوده که راه حلش کلی طولانی بوده ولی با نکته کنکوری یک خط شده.پس نکات مهمه نه کل درس.
ماهم ناراحتیم از پول مفت گرفتن ولی فعلا چاره ای نیست.
به هر حال اون درسایی که ضعیف بودن رو طبق گفته خودتوت کلاس رفتن. پس حساب اون شخصی که ۹۰ درصد درسا رو ضعیفه چیه؟.کلاس نره؟.یا کلا بذاردشون تو کنکور کنار؟.
بله ما اساتید رو انتخاب میکنیم نه موسسات ولی بعضی اوقات مجبوریم انتخاب کنیم.
شما و حرفهاتون کاملا محترم هستید ولی بنده تقریبا با تمام دیدگاههای شما مخالفم.
بچه های شریف منجمله خود شما حسابی زحمت کشیدید.تلاش کردید.به قول عامیانه شبا دود چراغ خوردید.ولی راه رو بلد بودید.فقط طی کردیدش.ما هم دنبال اینیم جاده رو پیدا کنیم.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
۲
۱
ارسال: #۵۸
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۲۳ ق.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ق.ظ)saranipedram نوشته شده توسط:  اولا دوست عزیز اینکه شما نظرتون رو بگید و منم بگم که ناراحتی نداره.فرکم واسه همینه که بنده و امثال بنده نظر بقیه رو بپرسیم.کسانی که راه رو رفتن و خوب و بد رو میدونن.
برای امثال بنده فقط همین موسسات هستند. شاید دوستانی شهرهای بزرگ هستند اساتید قابل قبولی داشته باشند ولی شما به مقوله هزینه هم توجه کنید. نکات کنکوری همیشه ناقصه. ما میخوایم کنکور بدیم. اگر بحث دانشگاه بود بله. ۶۰۰ صفحه اگر هر درسی باشه میشه حدودا ۶۰۰۰ صفحه. اون وقت من چه جوری باید ۶۰۰۰ صفحه(برا بچه های نرم افزار بالای ده هزار صفحه) رو بخونیم؟ و در ثانی بفهمیم؟. بعضا موردی بوده که راه حلش کلی طولانی بوده ولی با نکته کنکوری یک خط شده.پس نکات مهمه نه کل درس.
ماهم ناراحتیم از پول مفت گرفتن ولی فعلا چاره ای نیست.
به هر حال اون درسایی که ضعیف بودن رو طبق گفته خودتوت کلاس رفتن. پس حساب اون شخصی که ۹۰ درصد درسا رو ضعیفه چیه؟.کلاس نره؟.یا کلا بذاردشون تو کنکور کنار؟.
بله ما اساتید رو انتخاب میکنیم نه موسسات ولی بعضی اوقات مجبوریم انتخاب کنیم.
شما و حرفهاتون کاملا محترم هستید ولی بنده تقریبا با تمام دیدگاههای شما مخالفم.
بچه های شریف منجمله خود شما حسابی زحمت کشیدید.تلاش کردید.به قول عامیانه شبا دود چراغ خوردید.ولی راه رو بلد بودید.فقط طی کردیدش.ما هم دنبال اینیم جاده رو پیدا کنیم.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

سلام دوست عزیز هم استانی.

برای شما آرزوی موفقیت می کنم. دارید هزینه و تحقیق می کنید. اگر با همین انگیزه مطالعه کنید مطمئننا قبول خواهید شد. کلاس های کنکور مطلقا هم بد نیستند. خوبی هایی هم دارند. مطالب در این کلاس ها طوری تدریس می شوند که گاهی احساس می کنید آنچه در کلاس های دانشگاه خوانده اید چیز دیگری بود. عده ای از دوستان من که در دانشگاه های درجه دوم درس خوانده بودند، بعد از اینکه در کلاس های کنکور، مجددا این دروس را آموختند، تجربه های اینچنین داشتند. یکی از دوستانم می گفت با گذراندن این کلاس فهمیدم که در مورد این درس هیچ نمی دانستم.

از دیگر مزایای آن در ارتباط قرار گرفتن با افرادی است که در مورد کنکور خبره شده اند (چه استاد و چه دانشجو) و به طور دایم از اخبار جدید مطلع خواهید شد. درست است که دوستان مانشتی نیز لطف می کنند و بعضی از اخبار داغ آموزشگاه های کنکور را در مانشت مطرح می کنند ولی اولا تعداد این دوستان کم است و دوما همه اخبار را منتقل نمی کنند. بنابراین رفتن به کلاس کنکور بی فایده هم نیست. مثلا پارسال از یکی از دوستانم شنیدم که یکی از اساتید جزوه ای بسیار عالی در فلان درس منتشر کرده است. خبر این موضوع به هیچ وجه در مانشت مطرح نشد ! حتی موضوعی که در این رابطه ایجاد کرده بودم پاک شد ! (شاید به این خاطر که در محل مناسب ایجاد نشده بود). دوستانی بودند که هنگام پاسخ دادن به سوالات درسی من دقیقا به موارد این جزوه استناد می کردند و حتی جمله بندی آن ها مانند این جزوه بود اما لب تر نکردند که چنین چیزی در اختیار دارند. البته یکی از دوستان عزیز بعد از اینکه از من قول گرفت آن را در اختیار عموم قرار ندهم، لطف کردند و آن را برای من ارسال کردند.

پس حالا که هزینه کرده اید، گوش ها را ببندید و از آنچه خریده اید لذت ببرید. گوارای وجودتان باشد. کلاس کنکور می تواند بسیار هم مفید باشد. اما اگر وقت بگذارید، و کتب مرجع درستی را انتخاب کنید و مطالعه کنید و البته مطالعه کتاب های مرجع را نیز بلد باشد (خیلی ها این کار را بلد نیستند) و فلسفه هر درس را بدانید و برایتان مهم نباشد که مثلا اگر این سال نشد، سال بعد مجددا در کنکور شرکت کنید و واقعا عاشق کاری که انجام می دهید باشد، مطمئنا بهتر است از شرکت در کلاس های کنکور منصرف شوید چون آنگاه چیزی برای شما نخواهد داشت.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , saranipedram
ارسال: #۵۹
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۵۵ ق.ظ
خاطرات دو سال کنکور با کنکور های آزمایشی
نمی دونم بحث اصلی تون سرچیه ، ولی به همدیگه احترام بذارید
من دو سال کنکور دادم هردوسالم کنکور آزمایشی شرکت کردم ، هدفم هم فقط دادن کنکور آزمایشی و قرار گرفتن توی جو کنکور بودش،اولین بار سال ۹۰ اسم موسسه مهستان رو شنیدم توی دانشگاه ما یکی از دوستام با رتبه ۱۵۰ هوش علم و صنعت قبول شده بود، باهاش حرف زدم و مهستان و معرفی کرد منم دیدم با توجه به پولی که میگیرن ارزونترین هستن ، از طرفی چون با پوران پژوهش همکاری میکنن سال اول آزمون های حضوری شو شرکت کردم ، من و یکی از دوستام حضوری هاشو ثبت نام کردیم که اون موقع ۲۰۰ یا ۱۸۰ بود اون موقع ها پارسه ۳۴۰ تومن فک میکنم میگرفت مدرسانم هنوز اونقد اسمش نبود.ماهانم تبلیغ میکرد من به ماهانم زنگ زدم قیمتارو پرسیدم دیدم که مهستان ارزون تره واسه همین اونو انتخاب کردم. من تقریبا توی ۴-۵ تا از ازمونا جز ۱۰ نفر اول بودم ، ۲ تا هم رتبه ام در حد ۲۰ و ۸۰ بود و یکی از ازمون ها هم ۴۰۰ شدم ، کل داوطلباش هم ۶۳۰ - ۶۴۰ نفر بود،من یه ماهی به دلیل اینکه امتحان پایان ترم داشتم خیلی کم خوندم و افت داشتم با اینکه رتبه هام توی کنکور ازمایشی خوب میشد ، اخر سر هم توی کنکور رتبه ی ۱۰۰۰ اوردم ، اون یکی دوستم هم تقریبا توی همه ی ازمونا جز ۱۰ نفر اول بود و آخر سر هم رتبه اش نزدیک ۴۰۰ شد
سال بعدش من دوباره مهستان ثبت نام کردم این دفه اینترنتی هاشو ،ولی دوستم هیچ ثبت نام کرد.من اکثر ازمونا رتبه ام تک رقمی شد بهترین رتبه ام ۲ بود و بدترین رتبه ام هم ۱۴ بود وتوی کنکورم رتبه ام ۱۸۷ شد.و اون دوستم هم رتبه اش ۸۰ و خورده ای شد و الان تربیت مدرسه.هزینه ی آزمون های آنلاین اون موقع ۸۰ تومن بود
اگه الان بخوام به کسی توصیه کنم ، توصیه ی آزمون های آنلاین رو دارم ، خوبیش اینه ارزون تره ، و وقت هم واسه رفت و آمد تلف نمیشه و اگ یه هو یه مسافرتی پیش میاد هرکجا که باشی میتونی امتحانتو بدی.به نظرم پیشرفت علم و تکنولوژی خوبه ، ای کاش میشد خود مانشت یه کنکور آنلاین برا کامپیوتری ها میذاشت اونوقت بدون شک دیگ موسسه های کنکور واسه رشته کامپیوتر هیچ حرفی نداشتن.
امیدوارم این تجربیات ب دردتون بخوره.

HeartTongue
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , saranipedram
ارسال: #۶۰
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ب.ظ، توسط parisa68.)
موسسه مهستان؟
http://localhost:2996/Default.aspx

<a href='http://localhost:2996/ADs'>http://localhost:2996/ADs</a>
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۷۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۷ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۶۵ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۵۲۶ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۱۴ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۲۹ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج AlBaTeh ۱۸ ۳۴,۱۳۳ ۰۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  تفاوت ثبت شرکت و موسسه sabticall ۰ ۱,۶۸۸ ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sabticall
  کدام موسسه ؟ shadi sh ۶ ۵,۰۷۸ ۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: reza_bg_57

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close