زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لطفا" ادمین انجمن پاسخ دهند.

ارسال: #۱۶
۱۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ
RE: لطفا" ادمین انجمن پاسخ دهند.
سلام و تبریک سال نو خدمت دوستان عزیز. انتقادات رو تا اونجا که ممکن بود با دقت خوندم. چکیده اون هم بی تجربگی خانم گودویشز هست تقریبا. من از جهاتی با انتقادات موافقم و از جهاتی هم مخالف. واقعیت اینه که حساسیت زیاد روی کار و وظیفه شناسی زیاد توی مدیریت خیلی اوقات نتیجه برعکس میده. بسیاری از برخوردها به جهت ایجاد نظم هست، و قصد و غرضی پشتشون نیست. زمان مدیریت آقا فرداد هم خیلیها همین انتقادات رو داشتن و این اتفاق رو میشه کاملا طبیعی دونست. خانم گودویشز به دلیل سنگینی کارهاشون تو سال جدید استعفا دادن. من سعی میکنم که با توجه به نظرات کاربران و تجربه سایر مدیران شخص مناسبی رو انتخاب کنم. مطالب بسیار زیادی در مورد مانشت هست که باید خیلی شفاف مطرح بشه، واقعیت اینه که خود من هیچ رضایتی از وضعیت کنونی ندارم. مشکلات خود مانشت و زندگی شخصی سبب شده که خیلی نتونم برای تغییر این وضعیت تلاش کنم. از همه کاربران به جهت شرایط کنونی عذرخواهی میکنم. وضعیت کنونی تا زمانی که بچه های کنکوری جدید احساس مسولیت لازم رو نداشته باشند ادامه خواهد یافت. تا ۸ ماه دیگه فعلا فعالیت مانشت ادامه داره. بعد از اون با توجه به همه جوانب تصمیم گیری میشه. در هر حال، ان شا الله سال خوب و خوشی برای همه بچه ها خصوصا کنکوری های عزیز باشه. خیلی دلگیر نباشید و سخت نگیرید. سعی میکنیم با تیم مدیریتی جدید اندکی فضا رو با توجه به جو کنونی بازتر کنیم.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , Amoojan , zahra2012 , aamitis , nlp@2015 , Engineer , مورتن , انرژی مثبت , behnaz110 , احسان مومنی
ارسال: #۱۷
۱۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
بنظرم در حق خانم گودویشز ظلم شد
هیچ کس کامل نیست و نمیتونه ادعا کنه که عیبی نداره
از طرفی یه مدیر هم هرچند هم عالی باشه باز هم افرادی هستن که ناراضی هستن چون سلیقه متفاوت و نظری متفاوت دارن و حق هم دارن

اما چیزی که هست اینه که حتی مدیریت در سطح مدیرکل مانشت واقعا سنگین و طاقت فرسا هست و بسیار زمان بر هست و واقعا هرکس مدیرکل بشه واقعا بار بزرگی بر دوش خودش گذاشته . همین خانم گودویشز بنده خدا چقدر اذیت شده برای همین مدیریت.
واقعا اقا فرداد بخش بزرگی از زندگی روزمره اش رو اینجا صرف کرد
انتقاد خوبه اما بی انصافی ممنوعه ( اصلا من نمیگم که کسی که انتقاد کرده بی انصافه . اصلا من نصف ارسال ها رو نخوندم و کلی میگم بی انصافی نباید کرد)
واقعیت بعدی اینه که مانشت فعلی بسیار خسته کننده شده و هیچ شباهتی به سال ۸۹ نداره و اگه دقت کنید قدیمی های سایت دیگه یا نمیان یا اگه هم بیان خیلی ساکت هستن
من واقعا دلم میسوزه که چرا مانشت اینطوری شده و میدونم مقصر کاربران هستن نه مدیران چون اگه کاربرها پر انرژی باشن مدیران ۲ راه دارن یا اونا هم خوب و پر انرژی عمل میکنن یا جا به یکی دیگه میدن

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: soolmaz , tayebe68 , Amoojan , Eternal , maneshty , zahra2012 , saeedehs , sahar bano , مهرانگیز , aamitis , admin , عاصفه , Sakura , Engineer , Jooybari , Andrew S.Tanenbaum , hosshah , equilibrium , Lonely Palm , احسان مومنی , - rasool - , nazanin_sh , Aref Safari , yasemi
ارسال: #۱۸
۱۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ ق.ظ
علاوه بر این مدیریت کلی در مانشت هوش و حوصله زیادی می‌خواد. اینکه اخلاق هر کسی رو بتونی درک کنی و متناسب رفتار کنی واقعاً سخت هست. متاسفانه در زمینه انتقادپذیری ما ایرانی‌ها خیلی پرحوصله نیستیم. اگه مدیری انتقاد کنه از رفتارمون سریع جبهه می‌گیریم، اگه کاربری به مدیریت ما انتقاد کنه سریع برخورد می‌کنیم و الی آخر...
واقعیت اینه که مانشت دیگه اون خاصیت سال‌های قبل رو از دست داده، و به نوعی رسالت خودش که در اختیار گذاشتن اطلاعات به صورت مناسب رو انجام داده. خیلی از مطالب بالغ شدن و کلی مطالب در دسترس هست. همه این‌ها هم جز زحمات فرداد عزیز و مدیران حاضر و قبلی نبوده و نیست. در هر حال، ان شا الله روزی برسه که این تکلیف از روی دوش من یکی برداشته بشه و بتونم با خیال آسوده مانشت رو برای همیشه تعطیل کنم...
با گرفتن آگهی تو مانشت حجمه عجیبی به مانشت وارد شد و کلی برچسب به اون چسبید. در حالی که در وضعیت کنونی جامعه خودمون و افزایش وحشتناک هزینه‌ها، چاره‌ای جز این کار برای حفظ مانشت نبوده و نیست. سازمان‌های بزرگی مانند صدا و سیما با قدرت رسانه‌ای بسیار بالاشون الان دچار مشکلات زیادی هستند. بسیاری از انتقادات توی این مدت واقعاً از سر دلسوزی نبوده و تنها نقش مخرب داشته و خیلی از کاربران قدیمی رو فراری داده. در هر حال، مانشتی بود که یه زمانی بدون دغدغه‌های کنونی فعالیت می‌کرد و کلی کاربر مشتاق داشت. متاسفانه اون مانشت هر چه به جلوتر می‌ریم داره بیشتر از بین می‌ره، تا روزی که دیگه خیلی بودن و نبودنش مهم نباشه و بشه با خیال راحت از کنارش گذشت.
متاسفانه جریانات داخل مانشت به تحصیل من هم ضربه وارد کرده، بسیاری از دوستان به قصد تخریب مطالبی رو برای روسای برخی از دانشگاه‌ها ارسال می‌کنن و از طرفی دیگر خودشون رو دلسوز مانشت می‌دونن. این جریانات تنها به دلسردی و یاس از ادامه فعالیت منجر می‌شه و دل‌کندن از مانشت رو ساده‌تر می‌کنه.
ان شا الله دوستان جدیدی به یاری مدیرکل جدید سایت که به زودی تعیین می‌شه بیان و بتونن راه‌گشای این راه باشن.
یا علی

۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Sakura , Amoojan , Engineer , behnaz110 , Jooybari , _1368صبا , Mänu , tayebe68 , friends , nazanin_sh , احسان مومنی , abji22 , neda_Network
ارسال: #۱۹
۱۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ ق.ظ
حقیقت رو بخواین منم از دست خانم مدیر دلگیرم...من تاپیکی باز کردم و داستان غمبار به رحمت خدا رفتن دخترم را نوشتم همه ی دل نوشته هامو یادداشت کردم ۵۵ روزی میشه دلبندمو ز دست دادم حرفای دل شکستمو زدم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و ابراز لطف دوستان مرهمی داشت مرهمی میشد بر قلب اندوهگینم....اما یه نفر از راه رسید و حرفای بیربطی گفت خانم ادمین هم سریع تاپیک را بستن و اعلام کردن به زودی حل میشه و بازش میکنن که دیگه تاپیک را باز نکردن ومنو از محبتهای دوستان محروم کردن....و این باعث شد من از حداقل دلگرمی که میتوستم داشته باشم و انگیزه ای برای شروع دوباره محروم شم و حالا تنهاتر از قبل خودم هستم و خودم با ندای یا علی دوباره ای که تنها گفتم برای شروع دوباره به امید قبولی در دانشگاه دولتی....

تنبلی دزد آرزوهاست...
۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۲۰
۱۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ق.ظ
سلام
دکتر تنهایی حرفی زدن که یک آن شوک بهم وارد شد،خواهش میکنم بخاطر حاشیه ها از مانشت کناره گیری نکنید...

Sent from my C6603 using Tapatalk

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
ارسال: #۲۱
۱۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۵:۳۳ ب.ظ
خواهش میکنم.به هرحال خدا را شکر که عمدی در کار نبوده....به هر حال منم به خاطر فشارهای عصبی کمی زودرنج شدم....خسته نباشید خدمتتون میگم

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۲
ارسال: #۲۲
۱۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ
با صحبت های admin ممکنه مانشت ۸ ماه دیگه تعطیل بشه یا مثلا به صورت دایره المعارف در بیاد؟
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , مهرانگیز , mehdi.m2
ارسال: #۲۳
۱۸ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ ب.ظ
من که به شخصه نه تنها از همه راضیم بلکه کمال تشکر رو هم ازشون دارم و امیدوارم تو تمام مراحل زندگیشون موفق باشن.
اینجا جایی نیست که کسی بخواد حرف یکی دیگه رو به دل بگیره. هدف این سایت کمک بودن تو زمینه درسیه و مباحثی که به درس مربوط میشه و واقعا هم هدفشو به نحو احسن انجام داده و میده
باز هم از همه مدیران عزیز تشکر میکنم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , mcse2010 , Amoojan , mehdi.m2 , tayebe68
ارسال: #۲۴
۲۰ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ب.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  با صحبت های admin ممکنه مانشت ۸ ماه دیگه تعطیل بشه یا مثلا به صورت دایره المعارف در بیاد؟

عمدی در تعطیلی وجود نداره. ولی با شیوه حرکت کنونی مانشت، ۸ ماه دیگه چیزی ازش باقی نمونده که بشه ازش دفاع کرد. راهکارهایی وجود داره ولی تا زمانی که وقت و فکر آزادی برای انجامش وجود نداشته باشه نمی‌شه کاری کرد.
ان شا الله به زودی یک تیم با انگیزه انتخاب بشه و فعالیت‌ها به نحو مناسبی ادامه پیدا کنه. از افراد مشتاق هم دعوت به همکاری می‌شه.

۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , hosshah , مهرانگیز , patrick , AI.
ارسال: #۲۵
۲۰ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۴۳ ب.ظ
بنظر من هیچکس و هیچ چیز همیشه کامل نیست وانسان جایزالخطاس!درا ینکه سایت میتونه بهتر باشه شکی نیست ولی واسه خوده من همین خوندن مصاحبه ها و مشاوره ها ومخصوصا پرسیدن سولات درسی خیییییییییییییلی مفید بوده من اگه بامانشت اشنا نشده بودم قصد ارشد خوندن نداشتم چون همیشه میگفتم من کجا و رتبه ۱۰۰کجا؟
از مدیران هم خیلی تشکر میکنم امیدوارم واسه سال جدید هم باسایت بتونیم درس خوندنو ادامه بدیم چون واقعا به من روحیه میده
مدیریت همچین سایتی خیلی زمان بره توقع زیادیه که مدیران تمام وقتشون واسه این سایت بزارن
موفق باشید

به مصلحتم نبود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , tayebe68
ارسال: #۲۶
۲۰ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۲۰ فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  دقیقا از مانشت چه استفاده ای کرده اند؟؟
دقیق و ملموس بگوید از مانشت چه استفاده ای کرده اید و در مقابل برای مانشت چه خدماتی انجام داده اید ؟
شخصا چند تا کارنامه و مصاحبه خواندم و چند تا سوال درسی و همچنین چند تا مطلب مشاوره ای. که کلا همه ی اینها دو روز از وقت من را گرفته.
منم موافقم باهات ولی بحث انگیزشی هم خیلی مهمه.
به شخصه خودم تو تاپیکای گروه درسی فعالیتی نداشتم.ولی وقتی توی دوران سخت کنکور و اوج کلافگیم میومدم تو این تاپیکا و بعضی پیام های روحیه بخش بچه هارو میخوندم انگیزه میگرفتم و همین باعث میشد دیگه امیدم رو از دست ندم.نمیدونم بقیه هم همینطور بودن یا نه ولی برای من این جنبه از مانشت هم مفید بودش.
در مورد زدن بقیه شاخ و برگ ها هم نظرم کاملا هم عقیده با شماست ولی شاید تصمیم سختی برای مدیریت باشه چون همینطوری که خودتون گفتید دایره کاربرا خیلی محدودتر میشه و بازدید سایت بشدت کاهش پیدا میکنه.

از تو حرکت از خدا برکت..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , hosshah
ارسال: #۲۷
۲۱ فروردین ۱۳۹۳, ۰۱:۴۴ ق.ظ
مانشت الان با اوایل تاسیس خیلی فرق کرده این وضعیت زمانی شروع شد که بخش های تفریحی به سایت اضافه شد اون اوایل بحث های چالشی رو موضوعات مختلف سیاسی ومذهبی شکل گرفت الان دیگه اون بحث ها کم تر شده البته جاش هم این سایت علمی نبود ولی الان کاربرا برای تفریح وگذران وقت به مانشت میان کاربرا قبلا به هم کمک می کردن یاد اقا هاتف ودیگران بخیر با اینکه هزینه کرده بودن وکلاس رفته بودن در همون سال کنکور خودشون صدای کلاس ها وجزوه دست نویس خودشون رو در اختیار بچه ها می گذاشتن معمولا بخش های پاسخ گویی به سوالات درسی فعال بود بیشتر بحث ها درسی بود الان به مانشت نگاه کنید وقتی سایت رو باز می کنی اولین چیزی که می بینی بخش بالاترین ومباحث عمومی ست یعنی خود به خود به این سمت کشیده می شی تابیای به مسائل درسی سایت برسی می بینی کلی زمان رو تو تاپیک های این جوری تلف کردی تازه یادت میاد برای چیز دیگه ای اومدی مانشت
در هر صورت مانشت این روزها حال خوشی نداره من اگه جای اقای دکتر بودم بخش عمده ای از بخش ها ی متفرقه رو تا یک مدتی به صورت ازمایشی غیر فعال می کردم مطمئنا عده زیادی از کاربرا دیگه نمیان مانشت ولی در طولانی مدت این برای مانشت بهتره
ان شاءالله مانشت به روندعلمی خودش برگرده

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , AI. , Amoojan , nlp@2015 , hosshah , هانی الرضا
ارسال: #۲۸
۲۱ فروردین ۱۳۹۳, ۰۲:۰۴ ق.ظ
(۲۰ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(17 فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  با صحبت های admin ممکنه مانشت ۸ ماه دیگه تعطیل بشه یا مثلا به صورت دایره المعارف در بیاد؟

عمدی در تعطیلی وجود نداره. ولی با شیوه حرکت کنونی مانشت، ۸ ماه دیگه چیزی ازش باقی نمونده که بشه ازش دفاع کرد. راهکارهایی وجود داره ولی تا زمانی که وقت و فکر آزادی برای انجامش وجود نداشته باشه نمی‌شه کاری کرد.
ان شا الله به زودی یک تیم با انگیزه انتخاب بشه و فعالیت‌ها به نحو مناسبی ادامه پیدا کنه. از افراد مشتاق هم دعوت به همکاری می‌شه.

سلام
آقای دکتر اجازه هست من هم حرف بزنم؟ امیدوارم به دوستان دیگر برنخوره اما خب حرفش پیش اومده دوست دارم من هم حرف هام رو بگم.
سال ۹۰ آدرس این سایت رو یکی از دوستان مجازی به من داد که بیام در جمع بچه های مانشت باشم و بتونم انگیزه پیدا کنم برای درس خوندن و علاقمند بشم به رشته ام. یعنی اون موقع جو این سایت اینطوری بود. هرچند یکسال بعدش عضو مانشت شدم و به صورت مهمان پیگیر پست ها بودم اما مانشت سابق کم تاثیر نداشت تو زندگی من.
برای کسی مثل من که هیچی از ارشد و منابعش نمیدونست اینجا شد یک دایره المعارف بزرگ درسی.
اما مانشت اون جو رسمی و علمیش رو از دست داد. بعدها شاهد استارت تاپیک های ازدواج و .. بودیم که آقای علیخانی با همان قاطعیت خاص خودشون فقط یک تاپیک رو برای مسائل ازدواج و مشاوره و .. مجاز دوسنستند و بقیه ممنوع شد. یه مدت جو بهتر شد اما باز تغییر کرد.
این اصلا تقصیر مدیران نیست بلکه ما کاربران ماهیت فروم رو تغییر دادیم. دغدغه خیلی از ما دیگه تحصیل نیست بلکه دنیای مجازی رو برای تنها نبودن و هم صحبتی با دو سه نفر انتخاب کردیم. یادمه من چند بار اینجا تاپیک زدم خواهش کردم دوستان به سوالات پژوهشی من جواب بدن بازدید داشت تاپیک هام اما کسی پاسخی نمیداد. خیلی هم عصبانی شده بودم وقتی که تنها یک راهنمایی کوچیک میتونست بهم خیلی کمک کنه. این نشون میده عمومیت کاربران نه دغدغه درس دارند، نه پژوهش ونه برنامه نویسی. و اون هایی که واقعا با هدف علمی عضو این سایت شدند ناخودآگاه به حاشیه کشیده شدند.
بذارید رک تر از این هم حرف بزنم هرچند احتمالا منفی باران میشم و هرچند خیلی ها ناراحت بشند از من. اینجا چیزهایی که درددل میشه چیزی رو عوض نمیکنه جز اینکه بقیه رو هم دچار یاس و ناامیدی میکنه. باور بکنید همه ما مشکل داریم. فقط مایی که سکوت میکنیم بلد نیستیم مثل شما خیلی راحت مشکلاتمون رو بنویسیم بلد باشیم هم نمیخوایم چیزی بگیم. همه چیز رو میریزیم توی خودمون. فوق فوق فریاد زدنمون اینه که یه پست بزنیم بگیم حوصله ندارم !! یا هم دعا. هر کسی با توجه به ظرفیت روحی خودش مشکل داره و خدا تو آزمایش همه با مشکلات مسلما عدالت رو رعایت کرده واسه یکی خراب شدن موبایلش ممکنه همون قدر دردناک باشه واسش که برای من مثلا قبول نشدن در ارشد! حتی در صحت بعضی درددل ها هم سوال هست. چیزهایی در دنیای مجازی دیدم که به آواتار خودم هم شک دارم چه برسه به باقی مسائل. فروم های زیادی هست برای مشاوره ازدواج، درددل در مورد مشکلات و راهنمایی برای حلشون و ....
خواهش میکنم آقای دکتر این سایت حفظ بشه چون واقعا کمک میکنه به دوستانی که میخوان ارشد و یا دکترا بدن و یا کار پژوهشی انجام میدن (تازه من تو خیال هام سوالات مصاحبه مانشت رو برای سال بعد جواب میدادم که مثلا رتبه برتر شدم و اینا Big GrinBig GrinBig Grin)اصلا اسم مانشت خودش انگیزه میده .فقط مشکل تاپیک های غیردرسی هستش که اون هم پیشنهاد آقای AI رو قبول دارم. حذف کنید تاپیک ها رو. کاربری که دغدغه تحصیل داشته باشه می مونه کسی هم که به هر دلیل غیردرسی اینجاست مجبور هست در صورت ماندن در این سایت من بعد درسی بحث کنه.

پیشنهادات زیادی هم دارم از لحاظ پژوهشی. اما فعلا بحث سر پیشنهادات نیست دوست دارم این سایت تداوم داشته باشه من به اینجا خیلی مدیونم و قصد داشتم بعد از کنکور سال دیگه ادای دین کنم. Sad
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , Amoojan , tayebe68 , tabassomesayna , frZne , هانی الرضا
ارسال: #۲۹
۲۱ فروردین ۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ ق.ظ
من هم به شدت موافق زدن شاخ و برگ های اضافی هستم . یه زمونی بود روزی ۳ - ۴ بار میامدم مانشت ذوق داشتم کسی به سوالم جواب داده یا نه و یا به سوال کسی اگه بتونم جواب بدم . البته بیشتر بعد از رفتن فرداد تاپیک هایی پیدا شد بیشتر شبیه پارک ارم بود . یکی دلش در می کرد . یکی حوصله خوندن نداشت اون یکی هم می گفت بچه ها بدویین بیاین تا دیر نشده برنامه ریزی کنیم بعد وقتی می رفتی تو تاپیک میدیدی همه میگن چه کنیم چه کنیم . همه سوال داشتن . اون زمونا شاید این ضعفی که الان می خوام بگم به چشم نمیومد بخاطر مدیریت فرداد بود . تا یکی تو گروه درسی ماهها می گفت حوصله ندارم فرداد تذکر می داد اقا روحیه خراب نکن . باری ... جناب دکتر تنهایی عزیز من شخصا فکر می کنم یکی از مشکلات واقعی مانشت که پنهان مونده بود به خاطر راننده خوبی که داشت این بود که شما به فکر تقویت موتور محرکه مانشت نبودین . موتور محرکه واقعی مانشت اعضای اون هستن و البته مهمتر اعضای قوی که بیان بشن مدیر بخش ها . ضمن احترام به مدیران بخشها ، اقای تنهایی من فکر می کنم تلاش محتوایی کافی ( و نه تلاش کاری و حجمی ) از سوی مدیران شما می تونست موتور محرکه قوی برای مانشت باشه . شما یک مدیر کل و چند دستیار برای نظم و سوق و سوی مانشت میخواستید و در کنار اونها چند مدیر بخش حرفه ای برای بخشهای تخصصی که فارغ از انتظامات بخش به فکر ایجاد محتوا ، تحول ، نقد و سوال علمی ، حل مسایل درسی اون بخش تخصصی خودشون باشن . درسته فروم به خودی خود یک حرکت رونده از سوی اعضا پیدا می کرد . اما به هر جهت از بین بچه ها بالاخره یکی قویتر ظاهر می شد که می تونست اون بخش رو زنده و پویا نگه داره . به کلمه زنده و پویا توجه کنید . مدیر هر بخش باید تصورش این می بود و تلاش می کرد که بخشش همش سر زبونا باشه و دایما پویا بمونه و مثل یک تاجر باید سعی می کرد با خوراندن محتوای علمی تخصصی مربوط به بخشش اون رو توی رنکینگ بالای سایت نگه داره . نمی دونم می تونم منظورمو درست بگم یا نه . راستشو بخواین کاشکی همون موقع ها مطرح می کردم که مثلا من خودم همش چشم انتظار بودم مثلا مدیر بخش گسسته یک برنامه پرحجمه به راه بندازه و همگی شروع کنند جواب سوالای گریمالدی رو توی فروم شرح و بسط بدن . نمیخوام بگم کاری نشد اما خودتون بهتر می دونید کافی نبود و دوام نیاورد . حتی توی یکی از فروما خانم محترمی پیشنهاد خوبی مطرح کرد (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) همگی رای دادیم حرف زدیم اما عقیم موند .
دکتر جان ، منم مانشت رو مثل تو دوست دارم . پیشنهاد می کنم قبل یا همزمان با حرص سایت به فکر یکسری مدیر توانمند نسبتا علمی برای بخشهای تخصصی باشید . مثلا خود گریمالدی رو که نمیخوایم پیدا کنیم ولی لا اقل یه جور باشه طرف خودشو تو گسسته قبول داشته باشه . رسالت مدیر های علمی هم کاملا فارغ از انتظامات این باشه که اونجا رو محل کسب خودشون فرض کنن و تلاش کنن بخش رو پویا نگه دارن .
ببخشید ولی من حرف دلمو واسه مانشت زدم و قصد جسارت به هیشکی رو هم نداشتم
یا حق
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , mcse2010 , tayebe68 , Amoojan , anika , هانی الرضا , nazi takpar
ارسال: #۳۰
۲۱ فروردین ۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ب.ظ، توسط Jooybari.)
سلام. به نظرم مشکل مانشت فقط بخاطر بخش های غیر درسیش نیست. این بخش کمترین تاثیر رو داره. بیشتر به فعالیت خودمون برمیگرده. یه نگاه به لینک های زیر بندازید:

عضویت من به مباحث داغ نمیرسه ولی تو مباحث درسی بودم. یه بخش دیگه هم بود که با بخش سوالات حل شده ادغام شد. توی گروه درسی قرار بود اعضا مباحث رو بخونن و چند سوال از سرفصل های مشخص شده جدا کنن و برای آقای علیخانی بفرستن و ایشون از اون سوالات یه آزمون برگزار کنه. کاربرا هم جوابهای تست رو تا زمان مشخص شده میفرستن و بعد جواب گزینه ها اعلام میشد و درمورد گزینه ها بحث میشد. روش جالب و موثری بود؛ اوایل علاقه مند زیادی هم داشت ولی کسی همکاری نمیکرد. اغلب طرح سوال هم به دوش آقای علیخانی بود و بعد از یه مدت کسی جواب هم نمیفرستاد. ایده ای که میتونست یه کلاس مجازی و آزمون مجازی باشه به طور کامل از بین رفت. سال بعدش هم دوباره درخواست برای تشکیلش بود. ولی دیگه انگیزه ای از طرف آقای علیخانی نبود.
روش به این شکل باز هم میتونه جواب بده ولی طوری که کاربرایی که ثبت نام میکنن حضورشون قطعی باشه. اینجور نشه که ۱۰۰ نفر علاقه مند داشته باشیم و ۱۵ نفر بازدید و ۳ نفر جواب بفرستن و کسی هم سوالی نفرسته.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , sybarite , مهرانگیز , Lonely Palm , پوونه , tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۳۸ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۶۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۱۹۵ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۳۱۷ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۷۱۵ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۹۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۸۴۳ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  تست کمک کنین لطفا Sanazzz ۹ ۷,۷۴۲ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  پاسخ کنکور ارشد ۹۵ ا یتی parving ۰ ۱,۵۹۷ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parving

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close