زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۴۵۱
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۰ ب.ظ
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  سلام به همه. امیدوارم منو تو گروه گرم و صمیمی تون بپذیرید. این اولین پیامیه که دارم تو مانشت میذارم. خواستم چند جمله باهاتون صحبت کنم شاید به دردتون بخوره. من وقتی تصمیم گرفتم واسه کنکور ارشد بخونم پایه علمی فوق العاده ضعیفی داشتم و خیلی مشکلات دیگه. اما به لطف خدا شروع کردم، اوایل برام خیلی سخت بود اما هرچی که بیشتر میگذشت و مطالب بیشتری یاد میگرفتم درس خوندن واسم راحتتر و لذت بخش تر میشد. من از شهریور پارسال شروع کردم به درس خوندن و پارسال هم کنکور دادم اما چون هدفم فقط شریف بود قبول نشدم. شاید واسه بعضی خنده دار باشه این حرفم که چجوری با پایه علمی ضعیف و معدل پایین این حرفو میزنم. اما من رتبه یک سال ۹۴ خواهم شد. اینو همین جوری نمیگم بلکه به خاطر تلاشی که دارم میکنم میگم. من از شهریور که شروع کردم به خوندن بدون وقفه دارم میخونم. من درست روز بعد از کنکور رفتم کتابخونه و تا شب درس خوندم. من تو این مدت خیلی چیزا رو تجربه و خیلی اشتباهاتو انجام دادم.
حرفای من شاید به درد بچه هایی که پایه علمی خوبی دارند البته شاید به درد بقیه هم نخوره ولی خب گفتنشون ضرر نداره
من چون پایه ی خوبی نداشتم این کتابا به دردم خورد.
اول زبان:یکی از اشتباهاتی که من تو زبان انجام دادم این بود که شروع کردم به حفظ لغت. ۵۰۴ رو حفظ کردم. یه مجموعه ۱۴۰۰ لغت تو اینترنت دیدم اونم حفظ کردم. یه مجموعه ۴۰۰۰ تایی هم دیدم که لغاتش تقریبا سخت بود. لغات ازمونای چند سال قبل رو داخل این ۴۰۰۰ تا سرچ کردم تقریبا بالای ۹۰ درصد لغات تو این مجموعه بود حدود ۶۰۰ تا لغت هم از این مجموعه حفظ کردم.
به جرات میتونم بگم تمام این کارام بی فایده بود چون من لغت رو فقط حفظ میکردم در حالی که باید سعی میکردم کاربردشو تو جمله ببینم. من لغات رو حفظ میکردم اما هیچی از قید و صفت نمیدونستم و به خاطر همین اگه فعل تبدیل به صفت یا قید میشد نمیتونستم درست معنیش کنم. در حالی که روش درست خوندن اینه که هم لغات بخونه و هم گرامر نباید به این نگاه کنیم که چون ۵ تا سوال گرامر هست پس اهمیت گرامر کمتره. از روزی که گرامر خوندم خیلی راحتتر میتونم معنی کنم.
کتاب لغات ضروری تافل رو گرفتم لغت رو همراه با اسم و فعل و صفت و قید گفته بود بعد دوتا جمله مثال زده که لغت به کار رفته بود و بعدش یه پاراگراف نوشته و اینجور خوندن خیلی به یادگیری من کمک کرد . البته دوستان میتونن واسه مشاوره زبان به سایت اقای تقی زاده(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) سر بزنن و هر سوالی داشته باشن بپرسن. به نظر من اول کتاب ۵۰۴ رو بخونین بعد کتاب لغات ضروری تافل. در مورد زبان تخصصی هم سعی کنین زیاد متن تخصصی بخونین.(یه موضوع مهم در مورد زبان اینه که زبان رو باید پیوسته خوند)

من در مورد هر درسی تقریبا چند تا کتاب خوندم بعضی کتابا واقعا واسم مفید بودن و بعضیا خوندنشون بی فایده بود. اینجا فقط یه کم از زبان گفتم.
نمیدونم این چیزا اصلا به درد کسی میخوره یا نه
من در مورد کتابای مختلف و ازمونای اموزشی و ... تجربه هایی یا شاید بهتر باشه بگم اشتباهات داشتم. اگه این مطالب به درد کسی خورد اونا هم میگم.
ببخشید زیاد نوشتم. عذرخواهی میکنم اگه خسته شدید
ممنون از توضیحات خوبتون
دقیقا سوال من رو جواب دادین.
فقط دوستان به نظرتون واسه زبان تخصصی چی بخونم؟ Huh
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۲
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  سلام به همه. امیدوارم منو تو گروه گرم و صمیمی تون بپذیرید. این اولین پیامیه که دارم تو مانشت میذارم. خواستم چند جمله باهاتون صحبت کنم شاید به دردتون بخوره. من وقتی تصمیم گرفتم واسه کنکور ارشد بخونم پایه علمی فوق العاده ضعیفی داشتم و خیلی مشکلات دیگه. اما به لطف خدا شروع کردم، اوایل برام خیلی سخت بود اما هرچی که بیشتر میگذشت و مطالب بیشتری یاد میگرفتم درس خوندن واسم راحتتر و لذت بخش تر میشد. من از شهریور پارسال شروع کردم به درس خوندن و پارسال هم کنکور دادم اما چون هدفم فقط شریف بود قبول نشدم. شاید واسه بعضی خنده دار باشه این حرفم که چجوری با پایه علمی ضعیف و معدل پایین این حرفو میزنم. اما من رتبه یک سال ۹۴ خواهم شد. اینو همین جوری نمیگم بلکه به خاطر تلاشی که دارم میکنم میگم. من از شهریور که شروع کردم به خوندن بدون وقفه دارم میخونم. من درست روز بعد از کنکور رفتم کتابخونه و تا شب درس خوندم. من تو این مدت خیلی چیزا رو تجربه و خیلی اشتباهاتو انجام دادم.
حرفای من شاید به درد بچه هایی که پایه علمی خوبی دارند البته شاید به درد بقیه هم نخوره ولی خب گفتنشون ضرر نداره
اول زبان:یکی از اشتباهاتی که من تو زبان انجام دادم این بود که شروع کردم به حفظ لغت. ۵۰۴ رو حفظ کردم. یه مجموعه ۱۴۰۰ لغت تو اینترنت دیدم اونم حفظ کردم. یه مجموعه ۴۰۰۰ تایی هم دیدم که لغاتش تقریبا سخت بود. لغات ازمونای چند سال قبل رو داخل این ۴۰۰۰ تا سرچ کردم تقریبا بالای ۹۰ درصد لغات تو این مجموعه بود حدود ۶۰۰ تا لغت هم از این مجموعه حفظ کردم.
به جرات میتونم بگم تمام این کارام بی فایده بود چون من لغت رو فقط حفظ میکردم در حالی که باید سعی میکردم کاربردشو تو جمله ببینم. من لغات رو حفظ میکردم اما هیچی از قید و صفت نمیدونستم و به خاطر همین اگه فعل تبدیل به صفت یا قید میشد نمیتونستم درست معنیش کنم. در حالی که روش درست خوندن اینه که هم لغات بخونه و هم گرامر نباید به این نگاه کنیم که چون ۵ تا سوال گرامر هست پس اهمیت گرامر کمتره. از روزی که گرامر خوندم خیلی راحتتر میتونم معنی کنم.
کتاب لغات ضروری تافل رو گرفتم لغت رو همراه با اسم و فعل و صفت و قید گفته بود بعد دوتا جمله مثال زده که لغت به کار رفته بود و بعدش یه پاراگراف نوشته و اینجور خوندن خیلی به یادگیری من کمک کرد . البته دوستان میتونن واسه مشاوره زبان به سایت اقای تقی زاده(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) سر بزنن و هر سوالی داشته باشن بپرسن. به نظر من اول کتاب ۵۰۴ رو بخونین بعد کتاب لغات ضروری تافل. در مورد زبان تخصصی هم سعی کنین زیاد متن تخصصی بخونین.(یه موضوع مهم در مورد زبان اینه که زبان رو باید پیوسته خوند)

من در مورد هر درسی تقریبا چند تا کتاب خوندم بعضی کتابا واقعا واسم مفید بودن و بعضیا خوندنشون بی فایده بود. اینجا فقط یه کم از زبان گفتم.
من در مورد کتابای مختلف و ازمونای اموزشی و ... تجربه هایی یا شاید بهتر باشه بگم اشتباهات داشتم. اگه این مطالب به درد کسی خورد اونا هم میگم.
ممنون از توضیحات خوبتون
فقط دوستان به نظرتون واسه زبان تخصصی چی بخونم؟ Huh
۰
۰
ارسال: #۴۵۳
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ
بالاخره بعد از کلی فکر کردن و سبک سنگین کردن تصمیممو گرفتم که حداقل یکبار کنکور بدم پس فردا به خودم نگم فرار کردم از کنکور!:دی
به هر حال
از امروز... من هم به کنکوری های۹۴ پیوستم
هرچند وقتم کمه و با پروژه پایانی و کارآموزی درگیرم اما بالاخره یه جوری سعی میکنم بخونم.

دوستان شماها که یه ماهه شروع کردین چقدر خوندین؟ و هر روز حداقل چند ساعت مطالعه میکنید؟
میخوام دقیقا بدونم چقدر عقب افتادم از بقیه؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti
ارسال: #۴۵۴
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ ب.ظ

ممنون از توضیحات خوبتون
فقط دوستان به نظرتون واسه زبان تخصصی چی بخونم؟
۰
۰
ارسال: #۴۵۵
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  نمیدونم این چیزا اصلا به درد کسی میخوره یا نه
سلام , لطفا" تجربیاتتون رو از کنکور سال قبل در این بخش قرار بدید تا بقیه دوستان هم استفاده کنند.

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
۰
۰
ارسال: #۴۵۶
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ
با سلام خدمت تمام دوستانی که مثل من دانشجو هستند و سال اولشونه
من خیـــــــــــــــــــــلی تو این مانشت جستجو کردم.هیچ کس یه برنامه کلی و جامع رو ارایه نداده بود.
من الان واقعا میخوام شروع کنم و با توجه به گفته های بقیه دوستان ترجیح میدم از اول راه درستی رو پیش بگیرم تا اینکه تحقیق نکرده راه اشتباه رو انتخاب کنم.
من نه به کلاس های آموزشی اعتقاد دارم نه به درس خوندن دوران کارشناسی.
از نظر من تنها چیزی که مهمه الانه.اگه تا کنکور "خودم" خوندم که ایشالله قبولم وگرنه کلاس های کنکور صرفا اعتماد به نفس میده به آدم.در شرایطی کلاسا خوبن که بازم "خود" آدم بخواد و بخونه.
من میگم از همه چی بهتر آزمونه.کجا مهم نیست،فقط دادن آزمون مهمه.

خب دوستان من دنبال اینم که برنامم رو چجوری شروع کنم؟
هیچکسی نگفت که برنامه کلی چجوری باشه خوبه؟
من برنامم رو اینجوری تنطیم کردم :
۱- تیر،مرداد،شهریور،مهر،آبان >>> فقط از منابع بخونم و در عین خوندن خلاصه نویسی کنم.هر جمعه هم خلاصه هارو مرور کنم.
۲- آذر،دی >>> فقط تست بزنم و خلاصه هارو مرور کنم
از خیلی ها پرسیدم و گفتن راه خوبی رو پیش گرفتی.
اما بعضی از دوستان دیگه میگن تست زیاد بزن و هر کتاب رو چند دور بخون..

آخه مگه میشه؟؟؟ چجوری؟؟؟

خیــــــلی ممنون میشم همه نظرشون رو بگن.چون واقعا این سوال خیلی ها هست ولی کسی بهش اشاره نکرد.Huh
۰
۰
ارسال: #۴۵۷
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)ernika نوشته شده توسط:  با سلام خدمت تمام دوستانی که مثل من دانشجو هستند و سال اولشونه
من خیـــــــــــــــــــــلی تو این مانشت جستجو کردم.هیچ کس یه برنامه کلی و جامع رو ارایه نداده بود.
من الان واقعا میخوام شروع کنم و با توجه به گفته های بقیه دوستان ترجیح میدم از اول راه درستی رو پیش بگیرم تا اینکه تحقیق نکرده راه اشتباه رو انتخاب کنم.
از نظر من تنها چیزی که مهمه الانه.اگه تا کنکور "خودم" خوندم که ایشالله قبولم وگرنه کلاس های کنکور صرفا اعتماد به نفس میده به آدم.در شرایطی کلاسا خوبن که بازم "خود" آدم بخواد و بخونه.

۱- تیر،مرداد،شهریور،مهر،آبان >>> فقط از منابع بخونم و در عین خوندن خلاصه نویسی کنم.هر جمعه هم خلاصه هارو مرور کنم.

آخه مگه میشه؟؟؟ چجوری؟؟؟

خیــــــلی ممنون میشم همه نظرشون رو بگن.چون واقعا این سوال خیلی ها هست ولی کسی بهش اشاره نکرد.Huh

فایل ایشونو دانلود و مطالعه کنین.یکم طولانیه میتونین از فهرست چیزی که میخواینو پیدا کنین. مفیده

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ernika
ارسال: #۴۵۸
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)ernika نوشته شده توسط:  با سلام خدمت تمام دوستانی که مثل من دانشجو هستند و سال اولشونه

آخه مگه میشه؟؟؟ چجوری؟؟؟

می تونین جواب سوالات خودتون و مسایل حاشیه ای دیگه رو هم در تاپیک زیر پیدا کنین :

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ernika
ارسال: #۴۵۹
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۴ ب.ظ
بچه‌ها می‌دونین که تا کی وقت هست برای ثبت‌نام آزمونهای پارسه؟
۰
۰
ارسال: #۴۶۰
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ، توسط javad94.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  بچه‌ها می‌دونین که تا کی وقت هست برای ثبت‌نام آزمونهای پارسه؟
تا آخر شهریور و یا حتی دهه اول مهرماه وقت دارین.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash
ارسال: #۴۶۱
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  بچه‌ها می‌دونین که تا کی وقت هست برای ثبت‌نام آزمونهای پارسه؟
هر موقع برید ثبت نام می کنن ولی پول ازمون هایی که رد شده از شما میگیرن فک کنم :-؟ ( مدرسان دوست من ابان ثبت نام کرد گرفت ازش پول ازمون مهرو)

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash
ارسال: #۴۶۲
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ق.ظ
ممنون از دوستانی که راهنماییم کردن و لینک های مفیدی در اختیارم گذاشتن.خیلی خوب راهنمایی شدم و از سردر گمی برای برنامه ریزی اومدم بیرون
تا اینجا تصمیم گرفتم که تابستون نهایت تلاشمو کنم که درس هارو بخونم.
اما چون دوماه و خورده ای وقت دارم واقعا تو انتخاب منابع موندم.
توی مانشت هرکسی یه چیزی میگه.
من اول تابستون رفتم کتابای منبع رو گرفتم.اکثرا ۷۰۰ تا ۵۰۰ صفحه هستند.مثلا یه کتابی مثل شبکه تننباوم رو میارم که ۷۰۰ صفحه هست کلی میترسم که تموم نشه.چون مباحث کاملا جدید و پیچیده ای داره.
یه عده تو مانشت میگن مقسمی،پارسه،پوران،مدرسان و.... خوبن.بعضی ها میگن فقط و فقط کتابای سورس HuhHuhHuh
من خیلی گیج شدم.از طرفی هر روز که میگذره وقتمو دارم از دست میدم واسه تابستون....

خواهش میکنم دوستان مانشتی راهنماییم کنید..HeartHeart
۰
۰
ارسال: #۴۶۳
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  نمیدونم این چیزا اصلا به درد کسی میخوره یا نه

این چه حرفیه .واقعا ممنون از وقتی که برای گفتن تجربیاتتون برای ما گذاشتید.

(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  من در مورد کتابای مختلف و ازمونای اموزشی و ... تجربه هایی یا شاید بهتر باشه بگم اشتباهات داشتم. اگه این مطالب به درد کسی خورد اونا هم میگم.

اگر میشه بقیه تجربیاتتون رو هم به ما بگید .
من مطمئن هستم که با تلاش و پشتکاری که دارید ، حتما به هدفتون میرسید.
۱
۰
ارسال: #۴۶۴
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۸ ب.ظ
Rainbow RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ق.ظ)ernika نوشته شده توسط:  اما چون دوماه و خورده ای وقت دارم واقعا تو انتخاب منابع موندم.
من اول تابستون رفتم کتابای منبع رو گرفتم.اکثرا ۷۰۰ تا ۵۰۰ صفحه هستند.مثلا یه کتابی مثل شبکه تننباوم رو میارم که ۷۰۰ صفحه هست کلی میترسم که تموم نشه.چون مباحث کاملا جدید و پیچیده ای داره.
یه عده تو مانشت میگن مقسمی،پارسه،پوران،مدرسان و.... خوبن.بعضی ها میگن فقط و فقط کتابای سورس HuhHuhHuh
من خیلی گیج شدم.از طرفی هر روز که میگذره وقتمو دارم از دست میدم واسه تابستون....

مطمئن باشید اگه مصاحبه های دیگه ای رو بخونید و با افراد دیگه ای هم مشورت کنید به این لیست منابعی که میفرمایید هر کسی میگه فلان منبع خوبه اضافه خواهد شد و شما هم سردرگم تر میشید. اگه فکر میکنید منابعی که انتخاب کردید مباحث رو پوشش میده و شما باهاش راحتتر ارتباط برقرار میکنید از همون استفاده کنید و احتمالا اگر جایی دیدید با یه مبحث مشکل دارید اون بخش رو از روی یک منبع دیگه هم نگاهش بندازید. از یه جایی باید به مصاحبه ها به دید انگیزه دهنده نگاه کنید و اینطور نباشه که تا روزها و ماه های آخر چون میبینیم فلان شخص توی مصاحبش فلان منبع رو معرفی کرده به منبع خودتون شک کنید یا حس کنید باید اون منبع رو هم بخونید. گاها میبینیم کسانی منابعی رو خوندن که کسی اسمش رو نشنیده و با اون تونسته درصد خوبی بزنه. در مورد منابع وسواس زیادی نداشته باشید که همون طوری که خودتون فرمودید باعث بشه از برنامتون عقب بیفتید

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۱
۰
ارسال: #۴۶۵
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ق.ظ)ernika نوشته شده توسط:  ممنون از دوستانی که راهنماییم کردن و لینک های مفیدی در اختیارم گذاشتن.خیلی خوب راهنمایی شدم و از سردر گمی برای برنامه ریزی اومدم بیرون
تا اینجا تصمیم گرفتم که تابستون نهایت تلاشمو کنم که درس هارو بخونم.
اما چون دوماه و خورده ای وقت دارم واقعا تو انتخاب منابع موندم.

دوست عزیز اگه پایه ضعیفی دارین خوندن سورس لازمه مثلا واسه شبکه من امسال که واسه درس مهندسی آی تی فصل ۱ و ۲ کراس رو میخوندم ۲ تا سوال مستقیم از متنش تو کنکور پارسال دیدم اومده بود، پس واسه درسی مثل شبکه به نظرم خوندن پارسه واسه لایه های اول و خوندن کروس و راس واسه لایه شبکه و انتقال و کاربرد خیلی خوبه اما بعضی از درسا به نظرم نیاز نیس به مرجع خوندن مث هوش که کتاب راهیان ارشد واقعا کامل و زیبا توضیح داده من واسه امتحانم همونو خوندم این ترم و خیلی خوب بود...یا سیستم عامل پارسه...
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۳۳۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۹۸ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۰ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۰۸ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۶ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۵۶ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۵۴ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۳۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۵۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close