زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۱۲۱
۱۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ ب.ظ
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۰۴ ب.ظ)زهرا سادات نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  [quote='omidkk' pid='260541' dateline='1394101639']
بسته پارسه تا عید تخفیف داره بنظرتون ارزش خرید داره ؟

به نظر من،بسته هر موسسه ای رو بخرین،چند تا کتابش به در میخوره فقط....من البته بسته پارسه رو ندارم،بسته مدرسان رو دارم،چند تا از کتاباش خوبه،چند تاش افتضاحه....فکر میکنم بسته بقیه موسسه ها هم اینجوری باشه،کتاب هایی که لازم دارین تکی بگیرین بهتره..البته این فقط نظر منه،چون خودم یک بار بسته گرفتم و پشیمون شدم....

Sent from my ME172V using Tapatalk

منم موافقم . من هم بسته مدرسان رو کامل خریدم اما فقط بعضی هاش خوبه البته من همه رو که نخوندم هنوز! با یه نگاه فهمیدم Big Grin اما به نظرم از تجربیات دوستان استفاده کنید توی مصاحبه ها گفتن چه کتابی از چه موسسه ای بهتره تک تک بخرین بهتره Blush

(۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۹ ب.ظ)alireza tnt نوشته شده توسط:  منم تازه عضو شدم سال اولیه که میخوام کنکور بدم اگه قبول نشدم هم احتمالا دیگه درس نخونم و برم دنبال یه تخصص ولی میخوام خوب بخونم ایشالا که قبول بشم
ضریب درس ها هنوز همونه یا فرق کرده کسی خبر داره چطور شدن؟؟
چون ریاضی مهندسی و مدار الکتریکی رو اصلا نمیخوام بخونم با اینکه اینا رو خصوصی درس میدادم و یه جورایی تقریبا بلدمشون ولی چون وقت گیرن میخوام وقتش رو بزارم برای درسای دیگه

ضرایب که تغییری نمی کنه .همه ی گرایش ها رو نوشتم براتون : (دانشگاه دولتی )
۱) زبان تخصصی و عمومی ضریب ۱
۲) مشترک (سیستم عامل- مدار منطقی-ساختمان داده-نظریه - معماری ) ضریب ۴
۳) ریاضیات ( مهندسی-آمار-محاسبات- گسسته) ضریب ۲

۴) اختصاصی نرم افزار : (کامپایلر- برنامه سازی- پایگاه داده - الگوریتم) ضریب ۲
۵) اختصاصی هوش : (هوش مصنوعی- طراحی الگوریتم- مدار الکتریکی) ضریب ۲
۶) اختصاصی معماری : (مدار الکتریکی-انتقال داده- الکترونیک دیجیتال - VLSI) ضریب ۲
[/دروس تخصصی هم ضریبشون ۴ هست نه ۲
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۱۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ، توسط ریحان.)
سلام دوستان.من تلاش میکنم با غم از دست دادن دخنرم کنار بیام. داستان غمبارم در...
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از نیمه ی فروردین هم برنامه ی جدی واسه شروع درس خوندن دارم.منابعم هم امادست...و هدفم اینه که اول با توکل به خدای مهربون که بهم عمر دوباره داده و دوم با تلاش.تلاش.تلاش که از سنتهای خداست برای قرارگیری در معرض الطافش امسال جزو قبولی های صد در صد خودم را خواهم دونست...احتمالا یه کلاس کنکور برم و کنکور ازمایشی هم شرکت خواهم کرد.با تمام قدرت به جلو خواهم رفت.با یک سبک زندگی استاندارد

تنبلی دزد آرزوهاست...
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: H-Arshad , زهرا سادات , Pegasus , ezra
ارسال: #۱۲۳
۱۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۲۹ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  سلام دوستان.من تلاش میکنم با غم از دست دادن دخنرم کنار بیام....از نیمه ی فروردین هم برنامه ی جدی واسه شروع درس خوندن دارم.منابعم هم امادست...و هدفم اینه که اول با توکل به خدای مهربون که بهم عمر دوباره داده و دوم با تلاش.تلاش.تلاش که از سنتهای خداست برای قرارگیری در معرض الطافش امسال جزو قبولی های صد در صد خودم را خواهم دونست...احتمالا یه کلاس کنکور برم و کنکور ازمایشی هم شرکت خواهم کرد

از ته قلبم تسلیت میگم.خدا برای هیچکس نیاره........واقعا سخته
امیدت به خدا باشه.
برات دعا میکنم که همیشه سلامت و پیروز باشی.

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , Riemann , nlp@2015 , zibaziba , ajabgol , ashena1
ارسال: #۱۲۴
۲۰ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ ق.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  سلام دوستان.من تلاش میکنم با غم از دست دادن دخنرم کنار بیام....از نیمه ی فروردین هم برنامه ی جدی واسه شروع درس خوندن دارم.منابعم هم امادست...و هدفم اینه که اول با توکل به خدای مهربون که بهم عمر دوباره داده و دوم با تلاش.تلاش.تلاش که از سنتهای خداست برای قرارگیری در معرض الطافش امسال جزو قبولی های صد در صد خودم را خواهم دونست...احتمالا یه کلاس کنکور برم و کنکور ازمایشی هم شرکت خواهم کرد.با تمام قدرت به جلو خواهم رفت.با یک سبک زندگی استاندارد

واقعا ناراحت شدم از ته دل به شما تسلیت میگم انشاا... موفق باشید و با موفقیتتون روح گذشتگانتون رو شاد کنید از ته دل از خدا سربلندی و موفقیت رو میخوام

واقعا شرمنده میشم وقتی شرایط خودم رو می بینم و باید با شما به صورت نابرابر از لحاظ روحی رقابت کنم و باز هم تنها می تونم براتون ارزوی موفقیت و سربلندی کنم
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۲۵
۲۰ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  سلام دوستان.من تلاش میکنم با غم از دست دادن دخنرم کنار بیام. داستان غمبارم در...
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از نیمه ی فروردین هم برنامه ی جدی واسه شروع درس خوندن دارم.منابعم هم امادست...و هدفم اینه که اول با توکل به خدای مهربون که بهم عمر دوباره داده و دوم با تلاش.تلاش.تلاش که از سنتهای خداست برای قرارگیری در معرض الطافش امسال جزو قبولی های صد در صد خودم را خواهم دونست...احتمالا یه کلاس کنکور برم و کنکور ازمایشی هم شرکت خواهم کرد.با تمام قدرت به جلو خواهم رفت.با یک سبک زندگی استاندارد

منم از صمیم قلب بهتون تسلیت میگم
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۱۴ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ق.ظ
سلام دوستان گلم
منم بعد از تعطیلات میخوام جدی شروع کنم
امیدوارم بتونیم این غول کنکور ارشد رو شکست بدیمSmile
۰
۰
ارسال: #۱۲۷
۱۶ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  سلام دوستان.من تلاش میکنم با غم از دست دادن دخنرم کنار بیام. داستان غمبارم در...

چقد زود بهار زندگی شما خزان گرفت ....

چه سرگذشت غم انگیزی

دلم گرفت ...

به هر حال گل نرگس همیشه عمرش کوتاست
خیلی زود میره ....

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , ashena1
ارسال: #۱۲۸
۱۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ ق.ظ
بچه ها کجایین؟ شروع کردین؟

Sent from my C6603 using Tapatalk

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۱۲۹
۱۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۵:۳۷ ب.ظ
سلام.من از امروز با سیستم عامل شروع کردم...نظریه هم توی برناممه.

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: زهرا سادات
ارسال: #۱۳۰
۱۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ
من چند روزه شروع کردم. روزی نهایت۳ ساعت میخونم.شبکه و ساختمان خوندم هر کدوم یک فصل
ساختمان مقسمی دارم میخونم و شبکه حقیقت
به نظرتان مقسمی کافی نیست؟؟شاید نمایشگاه کتاب نصیر یا پارسه را خریدم.
clrs فکر نکنم بدردبخوره.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: زهرا سادات
ارسال: #۱۳۱
۱۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ب.ظ
بچه ها من امروز ریاضی مهندسی خوندم سخت بود
واسه روز اول سنگین بود
محسن من رفتم کتاب پارسه بگیرم تکی نمی فروختن
۰
۰
ارسال: #۱۳۲
۱۸ فروردین ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ق.ظ
چه استارتی؟با ریاضی مهندسی شروع کردید؟؟؟چرا از پارسه زودتر خرید نکردید؟من سیستم و شبکه را قبل از عید خریدم.حالا ساختمان داده را چه جوری بگیرم!!ولی هر جور شده تهیه میکنم

۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۱۸ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ ق.ظ
خرید اینترنتی نداره ساختمان داده ی پارسه؟ میدونین خوبه که بخریم؟ من ساختمان مقسمی راهم دارم

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
ارسال: #۱۳۴
۱۸ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۱۵ ق.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  خرید اینترنتی نداره ساختمان داده ی پارسه؟ میدونین خوبه که بخریم؟ من ساختمان مقسمی راهم دارم

همه بهترین کتاب برای تست را مقسمی معرفی میکنند و برای درس پارسه یا نصیر.
پارسه داره کتاب ساختمان خودش را ویرایش میکنه ولی فکر نکنم تک فروشی کنه.نصیر هم کتابش عالیه و تو سایتش میتونید بخرید ولی تا نمایشگاه صبر کنید احتمالا یه چیزهایی اضافه میشهBig Grin

۱
۰
ارسال: #۱۳۵
۱۸ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ق.ظ، توسط SHayAN_567.)
(۱۸ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  خرید اینترنتی نداره ساختمان داده ی پارسه؟ میدونین خوبه که بخریم؟ من ساختمان مقسمی راهم دارم

به نظرمنم فعلا واسه خرید کتاب عجله نکن تا نمایشگاه صبر کنی بهتره ولی اگه خواستی شروع کنی پارسه فکر نمیکنم فروش اینترنتی داشته باشه میتونی ساختمان داده مدرسانو از سایتش بخری تعریفشو زیاد شنیدم .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marde TANHA , ریحان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۴۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۲۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۵۱ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۸ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۲ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۴۹ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۴۹ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۱۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close