زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک به دوستان و متقاضیان ارشد ۹۱

ارسال: #۱۶
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: کمک به دوستان و متقاضیان ارشد ۹۱
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ب.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  mass2009 عزیز‌، شما کتاب طراحی الگوریتم سپاهان رو بررسی کردید؟ چطوریه من میخوام از روی این بخونم .
برای نظریه هر چی گشتم یه کتاب تستی گیر بیارم که خوب باشه نبود که نبود آخر سر کتاب انتشارات جهش رو گرفتم

سلام مسعود جان‌، اسم برادر منم مسعود‌، خودمم هم محمد هستم.
کتاب سپاهانو من ندیدم‌، ولی باور کن‌، کتابی بخوبی clrs نیست‌، اگه یه کتاب باشه که بگم قطعا ازش سوال میاد‌، همینه . حیف این فرصت زیادی که در اختیار داری‌، بری سراغ کتابهای تستی که فقط نکات تستی سالهای قبل رو بررسی کردن‌، و بطور جامع به مباحث نپرداختند‌، یکی از نقاط ضعف این کتابا اینه اصلا مباحث مهم و واقعا سوال خیز گرافو مورد بررسی قرار ندادند‌، بعنوان مثال پیمایش عمقی و سطحی رو تو ۴ سال گذشته همیشه سوال بوده ،و در این کتابها جز مباحث کاملا ابتداییش‌، چیزی رو مورد بررسی قرار ندادند
فصل ۲۲ -۲۳ کتاب clrs بخون و بعد برو سراغ تستا‌، اون صورت که درک میکنی من چی میگم
بابا کشتیمون زودتر اسمت رو میگفتی‌، من حدس میزدم اسمت مسعود باشه( خیلی اسم قشنگیه: cool Smile
حرفتون کاملاً صحیحه

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۱۷
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ب.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  mass2009 عزیز‌، شما کتاب طراحی الگوریتم سپاهان رو بررسی کردید؟ چطوریه من میخوام از روی این بخونم .
برای نظریه هر چی گشتم یه کتاب تستی گیر بیارم که خوب باشه نبود که نبود آخر سر کتاب انتشارات جهش رو گرفتم

کتاب سپاهانو من ندیدم‌، ولی باور کن‌، کتابی بخوبی clrs نیست‌، اگه یه کتاب باشه که بگم قطعا ازش سوال میاد‌، همینه . حیف این فرصت زیادی که در اختیار داری‌، بری سراغ کتابهای تستی که فقط نکات تستی سالهای قبل رو بررسی کردن‌، و بطور جامع به مباحث نپرداختند‌، یکی از نقاط ضعف این کتابا اینه اصلا مباحث مهم و واقعا سوال خیز گرافو مورد بررسی قرار ندادند‌، بعنوان مثال پیمایش عمقی و سطحی رو تو ۴ سال گذشته همیشه سوال بوده ،و در این کتابها جز مباحث کاملا ابتداییش‌، چیزی رو مورد بررسی قرار ندادند
فصل ۲۲ -۲۳ کتاب clrs بخون و بعد برو سراغ تستا‌، اون صورت که درک میکنی من چی میگم
بابا کشتیمون زودتر اسمت رو میگفتی‌، من حدث میزدم اسمت مسعود باشه( خیلی اسم قشنگیه: cool Smile
حرفتون کاملاً صحیحه

خواهش میکنم‌، آره مسعود اسم خیلی قشنگیه‌، امسال جایی از آزمونارو میخای شرکت کنی؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ب.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  

بابا کشتیمون زودتر اسمت رو میگفتی‌، من حدث میزدم اسمت مسعود باشه( خیلی اسم قشنگیه: cool Smile
حرفتون کاملاً صحیحه

خواهش میکنم‌، آره مسعود اسم خیلی قشنگیه‌، امسال جایی از آزمونارو میخای شرکت کنی؟
حتماً . البته پارسه اصلاً جالب نیستSad شاید برم سنجش تکمیلی یا شاید هم مهستان(پوران پژوهش).
راستی برای نظریه زبانها میشه یکم توضیح بدی(میدونم اول با لینز باید شروع شه اما بعدش ...)
راستی الان یه ایمیل برات میفرستم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۳ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ب.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  

حرفتون کاملاً صحیحه

حتماً . البته پارسه اصلاً جالب نیستSad شاید برم سنجش تکمیلی یا شاید هم مهستان(پوران پژوهش).
راستی برای نظریه زبانها میشه یکم توضیح بدی(میدونم اول با لینز باید شروع شه اما بعدش ...)
راستی الان یه ایمیل برات میفرستم.

حتما یه آزمونو شرکت کن‌، آره ایمیلتو خوندم‌، جواب این سوالتم الان از اونجا میدم.Heart
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ ب.ظ
بچه‌ها ثبت نام سنجش تکمیلی کی هست؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ق.ظ
سلام میشه بگید کتاب لینز اصلی خوندین یا ترجمه شده ؟
و حل المسایل لینز می تونم از اینترنت پیدا کنم ؟

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲
۱۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ق.ظ، توسط mass2009.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ق.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  سلام میشه بگید کتاب لینز اصلی خوندین یا ترجمه شده ؟
و حل المسایل لینز می تونم از اینترنت پیدا کنم ؟

من اصلیشو از یک ایبوک خوندم‌، ولی ترجمش هم خوبه‌، یک کتابی پارسال ازش ترجمه شد‌، که اسم نویسندش یادم نیست‌، دقیقا جلد خود لینز و به عنوان جلد کتاب استفاده کردن (جلد سیاه و آبی پر رنگ) اون ترجمه خوبیه بدلیل اینکه ۱۴ فصل و آورده ‌، قطعا واسه ارشد‌، تا فصل ۱۳ الزامیه‌، خیلیا تا ۱۱ فصل بیشتر نمیخونن‌، در مورد تمریناش‌، من حل المسائل یکی از دوستامو موقع دانشجویی گرفته بودم‌، نمیدونم میشه تو اینترنت پیدا کرد یا نه ،اما مهم‌تر از خوندن کتاب تمارینش، هر تمرین بارها بارها بخونید و نکاتشو استخراج کنید .
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه‌ها ثبت نام سنجش تکمیلی کی هست؟

فکر میکنم از شهریور به بعد باشه ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , **sara** , fatima1537 , ali_computer69
ارسال: #۲۳
۱۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۸ ق.ظ
ممنون که جواب دادین ؟
راستی سیستم عامل چی هر سه کتاب معروف خوندین یه نه ؟ آخه خوندن سه تا کتب خیلی سنگینه ؟
من ریاضیم خیلی ضعیفه به نظر تون با چه کتا ب هایی شروع کنم اگه در مورد هر ۴ تا کتاب ریاضی بگید ممنون میشم ؟

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط mass2009.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ق.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  ممنون که جواب دادین ؟
راستی سیستم عامل چی هر سه کتاب معروف خوندین یه نه ؟ آخه خوندن سه تا کتب خیلی سنگینه ؟
من ریاضیم خیلی ضعیفه به نظر تون با چه کتا ب هایی شروع کنم اگه در مورد هر ۴ تا کتاب ریاضی بگید ممنون میشم ؟

من این تاپیک راه انداختم که اول خودم از دوستان یاد بگیرم وبعد اگه کمکی از دستم بر میاد انجام بدم‌، من واسه سیستم عامل تننبام و خوندم‌، دکتر حقیقت یک کتابی داده واسه سیستم عامل جلد سیاه رنگی داره و از انتشارات پارسه است که من تو کتاب فروشی های انقلاب دیدم ومیشه از اونجا هم پیدا کرد، کتابی که ۳کتاب استالینگ‌، تننبام و سیل... رو تو خودش داره و بسیار روان‌، وزیبا مباحث مورد بررسی قرار داده‌، البته صدای دکتر حقیقت به همراه جزوه‌ی پارسشو داشتم
در مورد ریاضیات
باز پارسه ۲کتاب فوق العاده برای آمار و ریاضی مهندسی داره که کاملا مباحث پوشش داده و احتیاج به هیچ منبعی نیست
آمار - نوشته طورانی
ریاضی مهندسی - نوشته دکتر معتقدی
در مورد محاسبات من تو همین تاپیک توضیح دادم
ولی گسسترو زیاد جدی نگیرید‌، سعی کنید کلیاتو بپردازید‌، بدلیل گستردگی مطالب‌، هر استادی میتونه به نحوی سوال بده که شما اگه بارها خونده باشین‌، باز براتون آشنا نباشه‌، در حدی بخونید که اگه سوال آشنا و سبکی دادن از دست ندید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , nino , fatima1537 , پشتکار , ali_computer69 , بهارک_۱
ارسال: #۲۵
۱۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۱۵ ق.ظ، توسط kashir.)
اگه فرض کنیم چیزی ریاضی مهندسی نمیدونین و الان بخواین واسه کنکور بخونین کتاب دکتر معتقدی رو میخونین؟
اگه بخواین کلاس برین معتقدی(پارسه) رو میرید یا کریمی(نصیر)؟
واسه محاسبات چه راهی پیشنهاد میدین؟ محاسباتو پاس نکردم میشه خونه خوند یا کلاس برم؟

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۶ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۹ ق.ظ)kashir نوشته شده توسط:  اگه فرض کنیم چیزی ریاضی مهندسی نمیدونین و الان بخواین واسه کنکور بخونین کتاب دکتر معتقدی رو میخونین؟
اگه بخواین کلاس برین معتقدی(پارسه) رو میرید یا کریمی(نصیر)؟
واسه محاسبات چه راهی پیشنهاد میدین؟ محاسباتو پاس نکردم میشه خونه خوند یا کلاس برم؟

من باز کتاب دکتر معتقدی (چاپ پارسه) رو به دلیل روان و سلیس بودن میخوندم‌، در مورد آقای کریمی‌، من اصلا نه جزوه‌ی ایشون رو دیدم و نه کتابی از ایشون رو مطالعه کردم ولی با توجه به شناختی که از جزوات آقای معتقدی دارم‌، ایشون رو انتخاب می کردم‌،
برای محاسبات من خدمت دوستان نحوه‌ی خوندشو توضیح دادم‌، ولی در مورد اینکه میشه این درس رو تو خونه خوند یانه‌، نظر من اینه که فکر نکنم بشه همچین کاری کرد .
مطالبش گنگ و احتیاج به کسی داره که مطالب رو به هم ربط بده‌، خیلی سخت درک مسائلش تو خونه و کار بیشتری میبره و شاید فرصت شمارو بسوزونه .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , kashir , fatima1537 , پشتکار , ali_computer69
ارسال: #۲۷
۱۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ ب.ظ
ببخشید دوست عزیز شما متن خوبی برای زبان تخصصی نداری بفرستی رو ایمیلم( مقاله یا هر چیز مناسبی که هم مفید باشه هم برا کنکور مناسب باشه)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  ببخشید دوست عزیز شما متن خوبی برای زبان تخصصی نداری بفرستی رو ایمیلم( مقاله یا هر چیز مناسبی که هم مفید باشه هم برا کنکور مناسب باشه)

چشم حتما مسعود جان
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۹ ق.ظ)kashir نوشته شده توسط:  اگه بخواین کلاس برین معتقدی(پارسه) رو میرید یا کریمی(نصیر)؟

یکی از دوستانی که در این زمینه بسیار تجربه داشت و خودش در واقع مسئول برگزاری کلاس‌ها در یکی از موسسات بود، عنوان میکرد که در زمینه‌ی ریاضیات مهندسی بالاتر از معتقدی وجود نداره و به شدت مورد تایید ایشون بودن. اما معتقدی ظاهرا از اون استادایی هستن که توسط مؤسسه پارسه مارک دار شدن؛ به این معنی که تنها در این مؤسسه تدریس میکنن و به طبع هزینه‌ی بالاتری رو در مقایسه با بعضی مؤسسات خواهد داشت.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , fatima1537 , ali_computer69
ارسال: #۳۰
۱۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ ب.ظ)آرمین نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۹ ق.ظ)kashir نوشته شده توسط:  اگه بخواین کلاس برین معتقدی(پارسه) رو میرید یا کریمی(نصیر)؟

یکی از دوستانی که در این زمینه بسیار تجربه داشت و خودش در واقع مسئول برگزاری کلاس‌ها در یکی از موسسات بود، عنوان میکرد که در زمینه‌ی ریاضیات مهندسی بالاتر از معتقدی وجود نداره و به شدت مورد تایید ایشون بودن. اما معتقدی ظاهرا از اون استادایی هستن که توسط مؤسسه پارسه مارک دار شدن؛ به این معنی که تنها در این مؤسسه تدریس میکنن و به طبع هزینه‌ی بالاتری رو در مقایسه با بعضی مؤسسات خواهد داشت.
سوای هزینه تعداد ساعات کلاس دکتر معتقدی ۲۸ ساعت و برای کریمی ۴۸ ساعته
یعنی ۲۸ ساعته ریاضی مهندسی رو تموم کردن کیفیت لازمو داره؟ بیشتر واسه من این ۲۰ ساعت اختلاف مهمه
اگه مطمئن بشم معتقدی با ۲۰ ساعت کمتر کیفیتش بیشتره پارسه میرم Undecided

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۸۲۹ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۰۸۸ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۳۲ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۶۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  کمک از دوستان برای حل تمارین omidgh74 ۰ ۱,۷۵۱ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: omidgh74
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۲۵۵ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  کمک در نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد amin181a ۱ ۲,۴۵۴ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: سیستم عامل
  کمک به انتخاب گرایش کنکور ارشد ۹۸ noori759 ۵ ۴,۸۵۷ ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  کد پیگیری ۱۲ رقمی ایثارگری برای متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران یه نفر ۹ ۵۲,۴۲۹ ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: neda1992

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close