زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک به دوستان و متقاضیان ارشد ۹۱

ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط mass2009.)
سلام دوستان‌،
قصد دارم به دوستانم تو این سایت کمک کنم ،کارناممو در یکی از تاپیک های این سایت گذاشتم. مسیر کنکور ارشد رو با همه‌ی پائین و بالاش پشت سر گذاشتم‌، میدونم اوناییکه قصد خوندن برای آزمون ارشد رو از امسال دارن‌، ممکنه کمی مشکل تو بعضی مباحث داشته باشن‌، بخاطر همین قصدم براینه‌، تا می تونم و در توانم باشه کمک کنم
ایمیل من هم‌: asgharian_87@yahoo.com
۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Mile Stone , mehrdad123 , SarahArshad , HighVoltage , mosaferkuchulu , fantasia , parimehraban , Mozhgan , - rasool - , marjan2001 , fateme66 , arshadhoush , آرمین , parmiss , ssjj , fatima1537 , reyhaneh64 , faraaz_mb , پشتکار , admin , هاتف , najme60 , 123456789 , ahmadi_development , Helmaa , ali_computer69 , kadoos , nikou , salehi57 , fateme_68 , Donna , mat , khavar_1365 , Xilinx , mosenabdoli , رضا_ایرانی , saba7 , silent , Lantern , 2063 , soyuz , zoom , M.H.P , گنجشک , mbagheri , hajar2261 , farzaneh1991 , sssamaneh , stucom , one hacker alone , moazameh1991 , misagh01 , e4me , mis masi , MoonRise , mahsa.yadegari , ashena1
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ ق.ظ
سلام دوست عزیز . رتبت رو بهت تبریک می گم ان شاالله دکتری . ممنون می شم کمکم کنی
شما به نظرت برای زدن ریاضی از بین درس امار و محاسبات کدوم سر کنکور راحت‌تر میشه زد؟ و کدوم سخت‌تر و نکته دارتر و باید زودتر شروع به خوندنش کنم؟
در مورد معماری شما چند تاش رو امسال درست زدین؟ و به نظرت برای زدن ۴ تا تست معماری باید از چه منبعی استفاده کنم؟
در مورد درس منطقی من تمام تست هاش رو باید بزنم . شما برای این درس کتاب نلسون رو چطور ارزیابی می کنین به نسبت مانو؟
برای طراحی زبان چندتاتست درست زدی؟ چه منبعی رو صلاح می دونی. ممنون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , ali_computer69
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۳ ق.ظ
RE: کمک به دوستان و متقاضیان ارشد ۹۱
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ ق.ظ)mehrdad123 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز . رتبت رو بهت تبریک می گم ان شاالله دکتری . ممنون می شم کمکم کنی
شما به نظرت برای زدن ریاضی از بین درس امار و محاسبات کدوم سر کنکور راحت‌تر میشه زد؟ و کدوم سخت‌تر و نکته دارتر و باید زودتر شروع به خوندنش کنم؟
در مورد معماری شما چند تاش رو امسال درست زدین؟ و به نظرت برای زدن ۴ تا تست معماری باید از چه منبعی استفاده کنم؟
در مورد درس منطقی من تمام تست هاش رو باید بزنم . شما برای این درس کتاب نلسون رو چطور ارزیابی می کنین به نسبت مانو؟
برای طراحی زبان چندتاتست درست زدی؟ چه منبعی رو صلاح می دونی. ممنون

سلام مهرداد جان‌، اصلا مهم نیست من چی رو درست زدم‌، مهم اینه که قراره تو همرو درست بزنی و رتبه‌ی ۱ کنکور باشی‌، در مورد سوال اولت‌، آمار راحتتر (نظر من) ولی حجم بیشتری داره و میتونی تستاشو سر کنکور بزنی‌، بنابراین از این درس شروع کن،اما برای خوندن محاسبات ،چند نکترو اصلا فراموش نکن ،
۱- وقتی سوالی رو حل میکنی‌، حتما تا آخرش برو‌، حتما تا آخرش‌، نگو میزاریم تو این‌، دیگه تمومه‌، حتی اگه غلط یه تستو زدی‌، برگردو مراحلو باز محاسبه کن‌، مثل رانگ کوته مرتبه ۴، دوم زمانی تستاشو بزن که ذهنت از خوندن چند درس خسته شده‌، و فکر میکنی دیگه حوصله نداری‌، اون بهترین وقت برای محاسباته،سوالای ارشد سال قبلو حل کن و بر خستگی ذهنت غلبه کن‌، چون تو کنکور‌، ۸۰ درصد افراد اول مشترکارو میزنن بعد میان سراغ ریاضی‌، واسه همین کاملا ذهن خستست
سوالات کنکور چندساله قبل برای محاسبات کافیه
در مورد معماری ،بهت کتابه مقسمی که کتاب بسیار خوبیه توصیه میکنم، قطعا با خوندن اون در کنار کتاب مانو تمام خلاءهای کتاب مانو ازبین میره ،
در مورد درس مدار منطقی‌، قطعا نلسون بسیار مفیدتره، البته چند ساله گذشته این درس جزو دروس ساده‌ی ارشد بوده‌، زیاد خودتو از این درس نگران نکن،کتاب مقسمی اصلا مفید نیست اما فصل آخرش مباحثی رو درس داده که تکمیل کننده‌ی مانو و ازش چند باری تو کنکور سوال اومده وکتاب پوران پژوهش نوشته هادی یوسفی بسیار خوب و مفید و دقیقا جزوه‌ی خودش تو کلاساشه ولی متاسفانه ایشون هم فصل آخر مباحث منطقی رو توضیح ندادن..
در مورد طراحی زبان کتابی که جعفر نژاد قمی ترجمه کرده بسیار مفیده‌، بخصوص فصل آخرش که در مورد تک تک زبانها توضیح داده از قلم ننداز ،ولی کلا درسی نیست که بخوای روش حسابی باز کنی‌، بدلیل اینکه اساتید از کتب مختلف سوال در میارن و مبحثیه که بسیار گستردست ..
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , Sina_B , fatima1537 , - rasool - , هاتف , tahereh , ali_computer69 , Donna , Xilinx , l.sh , 3aeed66 , SarahArshad , M.H.P , misagh01
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۶ ق.ظ
درود این حس کمک به هم نوع شما قابل ستایشه.
یکی از بهترین کارهایی که در این راستا میتونید انجام بدید اینکه مصاحبه انجام بدید به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سر بزنید.
سوالات که فکر کنم مورد تایید باشه و با همین استاندارد میتونید جواب بدید.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , ali_computer69
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ق.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  درود این حس کمک به هم نوع شما قابل ستایشه.
یکی از بهترین کارهایی که در این راستا میتونید انجام بدید اینکه مصاحبه انجام بدید به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سر بزنید.
فوق العاده بود مخصوصاً تحلیل شما از درس محاسبات

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ ق.ظ، توسط mass2009.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ق.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  درود این حس کمک به هم نوع شما قابل ستایشه.
سر بزنید.
فوق العاده بود مخصوصاً تحلیل شما از درس محاسبات

خواهش میکنم مسعود جان‌، این چیزی بود که من تجربه کردم و اگه دوستانم با خوندنش موفق شدن ،مثل این میمونه من موفق شدم
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ق.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  درود این حس کمک به هم نوع شما قابل ستایشه.
سر بزنید.

سلام
من به این بخش سر زدم ولی بنظرم اصلا چیزی نیست که بدرد کسی بخوره اینکه سوال میشه چه منابعی رو خوندم‌، دیگه همه منابعرو میدونن‌، اینکه موقع تفریح چی کار کردم‌، هرکسی تفریح خودشو داره، اینکه چند ساعت میخونم‌، هرکس باتوجه به توان و استعدادش میخونه به عنوان مثال ،من شاید باید ۸ ساعت بخونم و شما با ۴ ساعت همون بازدهی رو دارید ،بنابراین این مصاحبه‌ها کمکی به عزیزان نمیکنه ،اون چیزی که ارزشمند تجربه‌ی بدست اومدست‌، من از عزیزانی که امسال کنکور دارن پیشنهاد میدم بیان اینجا هر چند شب و مباحث و برنامشون باهم چک کنن‌، وقتی یک نفر که سر کنکور رقیب شماست بگه من فلان درس تا فلان جا خوندم و شما حتی لای اون کتاب رو باز نکردید‌، تلنگری بر شما میشه ،و میتونه ریتم خوندن شمارو بیشتر کونه و الا آخر‌، خیلیا تو برخی مباحث مشکل دارن و با در میون گذاشتن سوالاتی که باهاش به مشکل خوردن‌، دیدگاه و راهکار دیگران و بفهمن‌، بارها شده سر یه موضوع‌، با سوالی خیلی ور رفتم و آخر هم به نتیجه نرسیدم‌، و این نیاز و واقعا حس کردم .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage , fantasia , ali_computer69 , Msccom , زلال
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۹ ق.ظ
ممنونم از کمکتون دوست عزیز mass2009‌، میشه راجع به تکنیک درس خوندن ریاضی مهندسی + طراحی الگوریتم خودتون رو بگید

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۳ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۹ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  ممنونم از کمکتون دوست عزیز mass2009‌، میشه راجع به تکنیک درس خوندن ریاضی مهندسی + طراحی الگوریتم خودتون رو بگید

در مورد الگوریتم‌، و ساختمان داده فقط فقط فقط clrs‌، بالا بری پایین بیای همینه
متن کتاب فوق العاده روتینه ،تو برخی سایتا حل تمارین رو داده‌، ولی ۶۰ درصد تمرین‌ها به این نحو که میگه اگه آرایه ای فلان مدل باشه و این طوری کنیم‌، اون طوری کنیم‌، در مرتبه‌ی زمان خطی مثلا میانه رو پیدا کنید‌، این خودش میتونه چشم طراحو نوازش بده که دقیقا همینو سوالش کنه، بیشتر سوالات الگوریتم و حتی ساختمان داده از تمرینات این کتاب و می تونه شما رو تاحدی بالا ببره که بتونید تستاشونو براحتی بزنید ‌، پس باخوندش اصلا نگرانی بخودتون راه ندید‌، اما ریاضی مهندسی‌، اول خیلی خشک‌، مباحث سنگین و گسترده به نظر میرسه ولی باور کنید انقدر مطالبش روتین و سادست بخصوص ۳ فصل اول‌، سری های فوریه‌، نگاشت و اعدادمختلط که براحتی میشه تستاشو زد‌، جزوه کتاب معتقدی مال پارسه‌، بهترین کتابی که تو بازار میشه پیدا کرد ،همه‌ی مباحثو پوشش داده‌، کلیه سوالات کنکور چند ساله اخیر و با جواب کاملا تشریح مطرح کرده و سوالات تالیفی بسیار قشنگی داره‌، فقط باید وقت بزاری و همشو بخونی‌، و دوره فراموشت نشه‌، اگه فصل ۱ خوندی ،رفتی سراغ فصل ۲ فصل ۱ بطور کامل کنار نزار و باز برگرد و چند تست و نکات مهمشو مرور کن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , - rasool - , ali_computer69 , Donna , Msccom , fateme66 , siloi , ashena1
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۶ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۳ ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۹ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  ممنونم از کمکتون دوست عزیز mass2009‌، میشه راجع به تکنیک درس خوندن ریاضی مهندسی + طراحی الگوریتم خودتون رو بگید

متن کتاب فوق العاده روتینه ،تو برخی سایتا حل تمارین رو داده‌، ولی ۶۰ درصد تمرین‌ها به این نحو که میگه اگه آرایه ای فلان مدل باشه و این طوری کنیم‌، اون طوری کنیم‌، در مرتبه‌ی زمان خطی مثلا میانه رو پیدا کنید‌، این خودش میتونه چشم طراحو نوازش بده که دقیقا همینو سوالش کنه، بیشتر سوالات الگوریتم و حتی ساختمان داده از تمرینات این کتاب و می تونه شما رو تاحدی بالا ببره که بتونید تستاشونو براحتی بزنید ‌، پس باخوندش اصلا نگرانی بخودتون راه ندید‌، اما ریاضی مهندسی‌، اول خیلی خشک‌، مباحث سنگین و گسترده به نظر میرسه ولی باور کنید انقدر مطالبش روتین و سادست بخصوص ۳ فصل اول‌، سری های فوریه‌، نگاشت و اعدادمختلط که براحتی میشه تستاشو زد‌، جزوه کتاب معتقدی مال پارسه‌، بهترین کتابی که تو بازار میشه پیدا کرد ،همه‌ی مباحثو پوشش داده‌، کلیه سوالات کنکور چند ساله اخیر و با جواب کاملا تشریح مطرح کرده و سوالات تالیفی بسیار قشنگی داره‌، فقط باید وقت بزاری و همشو بخونی‌، و دوره فراموشت نشه‌، اگه فصل ۱ خوندی ،رفتی سراغ فصل ۲ فصل ۱ بطور کامل کنار نزار و باز برگرد و چند تست و نکات مهمشو مرور کن.

این تحلیل شما برا کسی که ریاضی از پایه مشکل داره( چه برسه به ریاضی مهندسی) صادقه؟

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , ashena1
ارسال: #۱۰
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۱ ق.ظ، توسط mass2009.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۶ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۳ ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۹ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  ممنونم از کمکتون دوست عزیز mass2009‌، میشه راجع به تکنیک درس خوندن ریاضی مهندسی + طراحی الگوریتم خودتون رو بگید

این تحلیل شما برا کسی که ریاضی از پایه مشکل داره( چه برسه به ریاضی مهندسی) صادقه؟

اصلا مهم نیست و چندان ریاضیات ۱ و ۲ دانشگاه به ریاضی مهندسی ربطی نداره‌، مباحثشون کاملا متفاوته و جدا از هم . ریاضیات هیچ کس ضعیف نیست‌، فقط میزان خوندن فرق میکنه‌، شما هم مثل من باید بیشتر از بقیه دوستان که استعداد ریاضی دارن بخونید .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , **sara** , - rasool - , fatima1537 , ali_computer69 , ashena1
ارسال: #۱۱
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ ق.ظ، توسط mehrdad89.)
در مورد بقیه دروس که توضیحی ندادید هم میشه نظرتون را دقیق بگید.
مثل اون قسمت که گفتید"" ولی فصل های آخر کتاب معماری مقسمی به درد بخور بوده...""
چون کلی گویی از منابعی که خوندید سبب تکرار حرف میشه.
۰
ارسال: #۱۲
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ ق.ظ، توسط nino.)
سلام
ممنون که کمکمون میکنید.
کتاب clrs کدوم ترجمه اش بهتره؟
من با این کتاب آشنا نیستم چه فصل هایی و باید خوند؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ق.ظ، توسط mass2009.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۲ ق.ظ)nino نوشته شده توسط:  سلام
ممنون که کمکون میکنید.
کتاب clrs کدوم ترجمه اش بهتره؟
من با این کتاب آشنا نیستم چه فصل هایی و باید خوند؟

سلام‌، کتاب clrs انقدر روان وسلیس توضیح داده که اصلا احتیاج به هیچ کتاب ترجمه نیست‌، من کنکور ،زبانو ۲۷ زدم‌، پس زبانم انقدرا هم خوب نیست‌، پس زبان اصلیشو بخرید ،هرجاش مشکل داشتید‌، من در خدمتم‌، اما چه فصل هاییش مهم ه
۱ - ۲ -۳ -۴ - ۶ - ۷ - ۸ - ۹ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۲ - ۱۳ - ۱۴(تا نیمه) - ۱۵ - ۱۶ - ۲۲(خیلی خیلی مهم)- ۲۳ (باز خیلی خیلی مهم) - ۲۴ (مهم البته تا نیمه فصل)-۲۵ - و فصل ۳۴ (در حد چند صفحه اول)
البته این فصولی که گفتم‌، ساختمان داده هم توش مطرحه که با یک تیر دو نشان هم میزنید .زیاد از تعداد فصول نترسید چون همشو تو دانشگاه بهتون درس دادن و براتون آشناست‌، مگر چند فصل وقت بیشتری میخواد و اون هم فصول ۲۲ - ۲۳ -۲۴ - ۲۵ که تو دانشگاهها کمتر یا اصلا بهش توجه نمیشه.
(از حجم کتاب نترسید‌، بیشترش فلسفه چینی که میشه ازش صرف نظر کرد‌، بخصوص ۳ فصل اول)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ ق.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  در مورد بقیه دروس که توضیحی ندادید هم میشه نظرتون را دقیق بگید.
مثل اون قسمت که گفتید"" ولی فصل های آخر کتاب معماری مقسمی به درد بخور بوده...""
چون کلی گویی از منابعی که خوندید سبب تکرار حرف میشه.
سلام مهرداد جان‌، فصل آخر منطقی رو گفتم‌، وگرنه کتاب مقسمی تو معماری بسیار کتاب ارزشمنده و میشه ازش به عنوان کتاب مناسب در درس معماری استفاده کرد.
شما اگه ۳ فصل آخر کتاب مدار منطقی پوران پژوهش (نوشته هادی یوسفی رو ببینید)متوجه منظور من میشید‌، چون اصلا خوب توضیح نداده‌، و نمیشه تستاشو حل کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , nino , Mozhgan , fatima1537 , - rasool - , ali_computer69 , Msccom , byb
ارسال: #۱۴
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ ق.ظ
mass2009 عزیز‌، شما کتاب طراحی الگوریتم سپاهان رو بررسی کردید؟ چطوریه من میخوام از روی این بخونم .
برای نظریه هر چی گشتم یه کتاب تستی گیر بیارم که خوب باشه نبود که نبود آخر سر کتاب انتشارات جهش رو گرفتم

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  mass2009 عزیز‌، شما کتاب طراحی الگوریتم سپاهان رو بررسی کردید؟ چطوریه من میخوام از روی این بخونم .
برای نظریه هر چی گشتم یه کتاب تستی گیر بیارم که خوب باشه نبود که نبود آخر سر کتاب انتشارات جهش رو گرفتم

سلام مسعود جان‌، اسم برادر منم مسعود‌، خودمم هم محمد هستم.
کتاب سپاهانو من ندیدم‌، ولی باور کن‌، کتابی بخوبی clrs نیست‌، اگه یه کتاب باشه که بگم قطعا ازش سوال میاد‌، همینه . حیف این فرصت زیادی که در اختیار داری‌، بری سراغ کتابهای تستی که فقط نکات تستی سالهای قبل رو بررسی کردن‌، و بطور جامع به مباحث نپرداختند‌، یکی از نقاط ضعف این کتابا اینه اصلا مباحث مهم و واقعا سوال خیز گرافو مورد بررسی قرار ندادند‌، بعنوان مثال پیمایش عمقی و سطحی رو تو ۴ سال گذشته همیشه سوال بوده ،و در این کتابها جز مباحث کاملا ابتداییش‌، چیزی رو مورد بررسی قرار ندادند
فصل ۲۲ -۲۳ کتاب clrs بخون و بعد برو سراغ تستا‌، اون صورت که درک میکنی من چی میگم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , ali_computer69 , Manix , فرهادن , Msccom , fateme.733 , ashena1

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۵۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۹۷۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۳۵ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۵۰ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۷۸ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  کمک از دوستان برای حل تمارین omidgh74 ۰ ۱,۷۵۷ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: omidgh74
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۲۹۰ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  کمک در نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد amin181a ۱ ۲,۴۶۷ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: سیستم عامل
  کمک به انتخاب گرایش کنکور ارشد ۹۸ noori759 ۵ ۴,۸۹۶ ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  کد پیگیری ۱۲ رقمی ایثارگری برای متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران یه نفر ۹ ۵۲,۴۸۲ ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: neda1992

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close