زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک به دوستان و متقاضیان ارشد ۹۱

ارسال: #۶۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ب.ظ
RE: کمک به دوستان و متقاضیان ارشد ۹۱
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۴ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  این دکتر حقیقتی که میگید همون ابوالفضل طرقی حقیقت است؟
۲- این کتابی که میگید ۳کتاب استالینگ‌، تننبام و سیل... رو تو خودش داره اسم دقیقش چیه؟
مرسی

من به جای دوستمون جواب میدم
بله دکتر حقیقت ایشون هستن اسم این کتاب هم هست:

"سیستم های عامل با رویکرد حل مسائل"

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , mass2009
ارسال: #۶۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  آره همونه که می تونی از نمایندگی پارسه اونو بصورت تکی هم بخری چون کتابه.
ببخشید که بد جایی میپرسم کتابهای پارسه فقط از نمایندگیشون میشه تهیه کرد؟؟

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
ارسال: #۶۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  آره همونه که می تونی از نمایندگی پارسه اونو بصورت تکی هم بخری چون کتابه.
ببخشید که بد جایی میپرسم کتابهای پارسه فقط از نمایندگیشون میشه تهیه کرد؟؟
برخی از کتابهاش که چاپ قدیمی تره( اونا هم زیتون سبز چاپ کرده )میشه بصورت خیلی سختی گیر اورد که ارزش زحمتش رو نداره

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mass2009 , Helmaa
ارسال: #۶۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  ببخشید دوست عزیز شما متن خوبی برای زبان تخصصی نداری بفرستی رو ایمیلم( مقاله یا هر چیز مناسبی که هم مفید باشه هم برا کنکور مناسب باشه)
میشه این متن رو برای منم ایمیل کنید.
ممنونم ازتون
۰
۰
ارسال: #۶۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ ق.ظ
ممنون از شما که کمک می کنید‌، یه سوال داشتم.من کتاب clrs خوندم و تستهای طراحی الگوریتم و خوب زدم ولی توی تستای ساختمان کاملا گیج شدم و فکر می کنم فقط یکیشو درست زدم.به نظر شما علتش چیه؟ البته من حل تمرینشو نداشتم و می دونم دلیل اصلی همونه!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا
ارسال: #۶۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ)rezvan_m نوشته شده توسط:  ممنون از شما که کمک می کنید‌، یه سوال داشتم.من کتاب clrs خوندم و تستهای طراحی الگوریتم و خوب زدم ولی توی تستای ساختمان کاملا گیج شدم و فکر می کنم فقط یکیشو درست زدم.به نظر شما علتش چیه؟ البته من حل تمرینشو نداشتم و می دونم دلیل اصلی همونه!!

در غیاب دوست عزیزم‌، من هم نکته ای میگم تا انشاالله ایشون بیاد کاملتر توضیح بده:
ببینید خوندن به تنهایی فایده نداره‌، شما باید اینقدر مغز خودتون رو انعطاف پذیر نمایید که بتونید ساختمان های داده ای رو که خوندید ترکیب کنید( هنر بزرگ طراح‌ها و نابغه‌ها )و یه ساختار جدید که از نظر عملکرد صحیح است رو خودتون ایجاد کنید.
تست‌ها معمولاً به این سمت رفتن.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , rezvan_m , mass2009 , **sara**
ارسال: #۶۷
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط mass2009.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ)rezvan_m نوشته شده توسط:  ممنون از شما که کمک می کنید‌، یه سوال داشتم.من کتاب clrs خوندم و تستهای طراحی الگوریتم و خوب زدم ولی توی تستای ساختمان کاملا گیج شدم و فکر می کنم فقط یکیشو درست زدم.به نظر شما علتش چیه؟ البته من حل تمرینشو نداشتم و می دونم دلیل اصلی همونه!!

سعی کنید حل کتاب clrs رو کامل حل کنید‌، البته امسال درس ساختمان داده از جمله درسهای سخت کنکور بود به نظرم و اول همرو غافلگیر کرد
درکل ممکنه شما مطلبی رو از clrsبخونید ولی طوری ازش سوال بدن که براتون جدید باشه‌، فقط راهکارش اینه که بتونید در سوالات مختلف دو سه سال اخیر ربط بین مطالب و سوالاتو پیدا کنید تا بفهمید که چطور اساتید تمرینها و متن کتابو تست میکنند .
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ)rezvan_m نوشته شده توسط:  ممنون از شما که کمک می کنید‌، یه سوال داشتم.من کتاب clrs خوندم و تستهای طراحی الگوریتم و خوب زدم ولی توی تستای ساختمان کاملا گیج شدم و فکر می کنم فقط یکیشو درست زدم.به نظر شما علتش چیه؟ البته من حل تمرینشو نداشتم و می دونم دلیل اصلی همونه!!

در غیاب دوست عزیزم‌، من هم نکته ای میگم تا انشاالله ایشون بیاد کاملتر توضیح بده:
ببینید خوندن به تنهایی فایده نداره‌، شما باید اینقدر مغز خودتون رو انعطاف پذیر نمایید که بتونید ساختمان های داده ای رو که خوندید ترکیب کنید( هنر بزرگ طراح‌ها و نابغه‌ها )و یه ساختار جدید که از نظر عملکرد صحیح است رو خودتون ایجاد کنید.

خواهش میکنم مسعود جان‌، واقعا عالی توضیح دادی‌، دقیقا منظور منم که توضیح دادم همین بود ،
مرسی که من نبودم بچه‌ها رو راهنمایی کردی و نزاشتی سوالات بچه‌ها‌، جوابش زیاد طول بکشهHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , rezvan_m , **sara** , پشتکار , ssjj
ارسال: #۶۸
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ)rezvan_m نوشته شده توسط:  ممنون از شما که کمک می کنید‌، یه سوال داشتم.من کتاب clrs خوندم و تستهای طراحی الگوریتم و خوب زدم ولی توی تستای ساختمان کاملا گیج شدم و فکر می کنم فقط یکیشو درست زدم.به نظر شما علتش چیه؟ البته من حل تمرینشو نداشتم و می دونم دلیل اصلی همونه!!

سعی کنید حل کتاب clrs رو کامل حل کنید‌، البته امسال درس ساختمان داده از جمله درسهای سخت کنکور بود به نظرم و اول همرو غافلگیر کرد
درکل ممکنه شما مطلبی رو از clrsبخونید ولی طوری ازش سوال بدن که براتون جدید باشه‌، فقط راهکارش اینه که بتونید در سوالات مختلف دو سه سال اخیر ربط بین مطالب و سوالاتو پیدا کنید تا بفهمید که چطور اساتید تمرینها و متن کتابو تست میکنند .
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  

خواهش میکنم مسعود جان‌، واقعا عالی توضیح دادی‌، دقیقا منظور منم که توضیح دادم همین بود ،
مرسی که من نبودم بچه‌ها رو راهنمایی کردی و نزاشتی سوالات بچه‌ها‌، جوابش زیاد طول بکشهHeart
خواهش میکنم. قصد جسارت نداشتم فقط نظرم رو گفتم. برای ساختمان دیگه اینکه از چی بخونم زیاد فایده نداره باید به این فکر کنید چطور باید ساختارها رو ترکیب کنم . البته توصیه میکنم تست های سال های اخیر رو از چند منبع بررسی کنید تا دیدتون باز بشه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mass2009 , ایرسا , **sara** , rezvan_m
ارسال: #۶۹
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۷ ب.ظ
دوست عزیز mass2009
اگه براتون مقدوره جواب سوالات منم بدید:
مرسی
۱- کتاب سیستم های عامل با رویکرد حل مسائل رو اگه شهرستانی باشیم چطوری میشه تهیه کرد؟
۲- اگه از الان بخوام شروع کنم، چطوری بخونم و چه درسهایی از چه مدلی رو بخونم بهتره؟
(البته من درسهای ریاضیات مهندسی - کامپایلر - آمار و احتمالات - زبانهای برنامه سازی - معماری کامپیوتر رو یه جورایی فراموش کردم و باید از صفر شروع کنم.)
۳- من زبان حدود ۲۶% امسال زدم به نظرتون دیگه وقت روش نذارم؟
بازم ازتون متشکرم
۰
۰
ارسال: #۷۰
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ب.ظ، توسط mass2009.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  دوست عزیز mass2009
مرسی
۱- کتاب سیستم های عامل با رویکرد حل مسائل رو اگه شهرستانی باشیم چطوری میشه تهیه کرد؟
۲- اگه از الان بخوام شروع کنم، چطوری بخونم و چه درسهایی از چه مدلی رو بخونم بهتره؟
(البته من درسهای ریاضیات مهندسی - کامپایلر - آمار و احتمالات - زبانهای برنامه سازی - معماری کامپیوتر رو یه جورایی فراموش کردم و باید از صفر شروع کنم.)
بازم ازتون متشکرم
کتاب سیستم عاملو میتونی از کتاب فروشی هایی که کتب دانشگاهی یا کتب تست کارشناسی ارشد میفروشن ،بخری یا نمایندگی پارسه حتما باید داشته باشن.
یسری درسارو در ابتدا شروع کن‌، تو ریاضیها اول آمار و ریاضی مهندسی و تو مشترکا ساختمان داده‌، منطقی‌، سیستم عامل و تو تخصصی‌ها الگوریتم و پایگاه
روزتو به ۴ قسمت تقسیم کن‌، ۲ قسمتشو به مشترکا و ۱ قسمت به ریاضی و ۱ قسمت به تخصصی‌ها
بعد از این که درسی رو تموم کردی‌، از همون فیلد درس جدید اضافه کن به برنامت‌، یعنی وقتی ساختمان دادرو تموم کردی‌، نظریه زبان‌ها رو اضافه کن به برنامت .
ولی ساختمان دادرو کنار نزار و مدام باحل تست و رفع اشکال در خلال درس خوندن دوره کن ‌، تا از یادت نره
درمورد زبان‌، آره خوبه در همین حد‌، ولی بطور کامل کنار نزار‌، سعی کن‌، دربین درسا بهش رجوع کنی بالاخره میدونی زبان درس فراری و ممکنه با کنار گذاشتن کامل درس‌، این درصدو نتونی تکرار کنی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , پشتکار , vovin
ارسال: #۷۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط پشتکار.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ ب.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  دوست عزیز mass2009
مرسی
بازم ازتون متشکرم
کتاب سیستم عاملو میتونی از کتاب فروشی هایی که کتب دانشگاهی یا کتب تست کارشناسی ارشد میفروشن ،بخری یا نمایندگی پارسه حتما باید داشته باشن.
یسری درسارو در ابتدا شروع کن‌، تو ریاضیها اول آمار و ریاضی مهندسی و تو مشترکا ساختمان داده‌، منطقی‌، سیستم عامل و تو تخصصی‌ها الگوریتم و پایگاه
روزتو به ۴ قسمت تقسیم کن‌، ۲ قسمتشو به مشترکا و ۱ قسمت به ریاضی و ۱ قسمت به تخصصی‌ها
بعد از این که درسی رو تموم کردی‌، از همون فیلد درس جدید اضافه کن به برنامت‌، یعنی وقتی ساختمان دادرو تموم کردی‌، نظریه زبان‌ها رو اضافه کن به برنامت .
ولی ساختمان دادرو کنار نزار و مدام باحل تست و رفع اشکال در خلال درس خوندن دوره کن ‌، تا از یادت نره
درمورد زبان‌، آره خوبه در همین حد‌، ولی بطور کامل کنار نزار‌، سعی کن‌، دربین درسا بهش رجوع کنی بالاخره میدونی زبان درس فراری و ممکنه با کنار گذاشتن کامل درس‌، این درصدو نتونی تکرار کنی
اول‌: خیلی خیلی خیلی متشکرم از راهنمایی قشنگتون...Blush
دوم: من رشته اصلی‌ام علوم کامپیوتر بوده و میخوام مهندسی نرم رو انتخاب کنم. ریاضیات مهندسی رو هم که اصلا در دانشگاه نداشتیم. اگه راهکاری می دونید ممنونم که راهنمایی کنید.
سوم: من ساختمان گسسته رو کتاب زبان اصلی روزن و CLRS رو منبع اصلیش می خونم فکر کنم واسه تخصصی کافی باشه. اینطور نیست؟ یا بهتره خاصا چیزی به عنوان زبان تخصصی رو در برنامه‌ام داشته باشم.
چهارم: در مورد تقسیم بندی روز به ۴ قسمت، صبح - عصر - شب رو به نظرتون بهتره به کدام قسمت (مشترک - تخصصی - ریاضی) اختصاص بدم؟
پنجم: نظرتون در مورد کتب سیستم عامل سیلبرشاتز - کامپایلر آهو - بانک اطلاعاتی دیت همشون زبان اصلی چیه؟ بهتره زبان اصلیشون خونده شه یا راه حل بهتری دارید؟
متشکرم
۰
۰
ارسال: #۷۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۸ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۹ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ ب.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  دوست عزیز mass2009
مرسی
بازم ازتون متشکرم
اول‌: خیلی خیلی خیلی متشکرم از راهنمایی قشنگتون...Blush
دوم: من رشته اصلی‌ام علوم کامپیوتر بوده و میخوام مهندسی نرم رو انتخاب کنم. ریاضیات مهندسی رو هم که اصلا در دانشگاه نداشتیم. اگه راهکاری می دونید ممنونم که راهنمایی کنید.
سوم: من ساختمان گسسته رو کتاب زبان اصلی روزن و CLRS رو منبع اصلیش می خونم فکر کنم واسه تخصصی کافی باشه. اینطور نیست؟ یا بهتره خاصا چیزی به عنوان زبان تخصصی رو در برنامه‌ام داشته باشم.
چهارم: در مورد تقسیم بندی روز به ۴ قسمت، صبح - عصر - شب رو به نظرتون بهتره به کدام قسمت (مشترک - تخصصی - ریاضی) اختصاص بدم؟
پنجم: نظرتون در مورد کتب سیستم عامل سیلبرشاتز - کامپایلر آهو - بانک اطلاعاتی دیت همشون زبان اصلی چیه؟ بهتره زبان اصلیشون خونده شه یا راه حل بهتری دارید؟
متشکرم

ببین ریاضیات مهندسی به دلیل اینکه پیش زمینه‌ی آنچنانی ازش نداری‌، ممکنه در ابتدا گنگ و خسته کننده بنظر برسه‌، خیلیا سریع کنار میزارن‌، ولی من اصلا این قضیه رو به کسی پیشنهاد نمیدم
بدلیل اینکه ۱ تست هم در ارشد میتونه رتبه‌ی شما ۱۰ تا ۳۰ رتبه جابجا کنه‌، که میتونه این یک تست آسون از ریاضی مهندسی باشه ،
واسه ساختمان گسسته واقعا عالیه مرجع هایی که میخاید بخونید.
واسه زبان تخصصی‌، نه شما تستای سال قبل و نگاه بندازین براش کفایت میکنه‌، خوندن همین کتابا کافی
این تقسیم بندی که چیرو کی بخونم ،واقعا باید خودتون تصمیم بگیرین‌، مشترکارو زمانی که بیشتر حس میکنین توان یادگیریتون بالاتره بخونید‌، بعد ریاضی بعد تخصصی‌ها‌، بنظرمن دروس ریاضی رو راحتتر از تخصصی میشه زد عرض کردم
سیستم عامل شما کتاب تننبام ترجمه شده رو با کتاب دکتر حقیقت برای پارسرو بخونید کفایت میکنه‌، برای بانک اطلاعاتی مقسمی رو هم در کنارش داشته باشین واقعا عالیه
حالا همه هم احتیاجی به زبان اصلی نیست‌، مثلا پایگاه بنظرم چندان نیاز نداره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۷۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ، توسط پشتکار.)
مرسی
خیلی کمکم کردید...
دعا می کنم روز به روز قله های موفقیت رو یکی پس از دیگری بپیمایید.
ببخشید اینقده سوال می کنم چون وقتی این فروم رو مطالعه کردم دیدم چقده اشتباه فکر می کردم!!!!!!
من کتابهای مطالعه‌ام رو اینها انتخاب کردم . دوست دارم اگه براتون مقدوره نظرتون رو بگید:
۱- ریاضی مهندسی نصیر - استاد کریمی
۲- آمار و احتمال پارسه ۸۹
۳- ساختمان داده کتاب دکتر قدسی + CLRS
۴- مدار منطقی مانو
۵- سیستم عامل پوران - آقای موسوی
۶- بانک اطلاعاتی مقسمی
۷- طراحی الگوریتم نیپولیتان + مقسمی + CLRS
من بدلیل بار علمی کم نظرم اینه که مثلا برای طراحی الگوریتم ابتدا مقسمی و نیپولیتان و بخونم بعد برم سراغ CLRS
خیلی خیلی متشکرم
منتظر نظرات سازنده شما و سایر دوستان عزیز هستم
۰
۰
ارسال: #۷۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۹ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  مرسی
خیلی کمکم کردید...
ببخشید اینقده سوال می کنم چون وقتی این فروم رو مطالعه کردم دیدم چقده اشتباه فکر می کردم!!!!!!
من کتابهای مطالعه‌ام رو اینها انتخاب کردم . دوست دارم اگه براتون مقدوره نظرتون رو بگید:
۴- مدار منطقی مانو
۶- بانک اطلاعاتی مقسمی
من بدلیل بار علمی کم نظرم اینه که مثلا برای طراحی الگوریتم ابتدا مقسمی و نیپولیتان و بخونم بعد برم سراغ CLRS
خیلی خیلی متشکرم

خواهش میکنم‌، عزیزم‌، کاری نیست
ریاضی مهندسی من کتاب معتقدی رو بیشتر میپسندم ،(انتشارات پارسه )
آمار و احتمالت جزوه‌ی خوبی انتخاب کردی
ساختمان دادتم همین طور
مدار منطقی‌، کنار این پوران هم داشته باش
سیستم عامل دکتر حقیقت (پارسه عالی عالی با تننبام)
طراحی الگوریتمت واقعا عالیه بیشتر clrs رو بخون
بانک اطلاعاتیت هم عالیه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , پشتکار
ارسال: #۷۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۱۳ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  مرسی
خیلی کمکم کردید...
۴- مدار منطقی مانو
۶- بانک اطلاعاتی مقسمی
خیلی خیلی متشکرم

من توصیه میکنم مدار منطقی مانو رو فقط بصورت موردی بخون. ساختمان هم کتاب قدسی رو نخون

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , پشتکار

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۹۹۱ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۴۳ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۵۰ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۸۱ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  کمک از دوستان برای حل تمارین omidgh74 ۰ ۱,۷۵۷ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: omidgh74
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۲۹۶ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  کمک در نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد amin181a ۱ ۲,۴۶۹ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: سیستم عامل
  کمک به انتخاب گرایش کنکور ارشد ۹۸ noori759 ۵ ۴,۸۹۷ ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  کد پیگیری ۱۲ رقمی ایثارگری برای متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران یه نفر ۹ ۵۲,۴۹۱ ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: neda1992

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close