زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک به دوستان و متقاضیان ارشد ۹۱

ارسال: #۴۶
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ ب.ظ
RE: کمک به دوستان و متقاضیان ارشد ۹۱
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  سلام دوستان

من یک سوال بی سوادی با اجازتون بپرسم

من میخوام ارشد گرایش هوش بخونم ... اما وقتی کارنامه خیلی از دوستان رو میبینم میبینم که طرف دروس تخصصی همه گرایشات رو زده یا مثلا دو تاش رو زده یکی رو سفید گذاشته (تا حالا ندیدم کسی فقط یک درس تخصصی رو زده باشه)

دلیلش چیه؟ واسه این بوده که طرف خواسته شانسش رو توی دو گرایش امتحان کنه؟!! یا سر دیگه ای هست؟

مثلا منی که تصمیم قطعی روی هوش دارم و اصلا نمیخوام معماری یا نرم برم فقط دروس تخصصی هوش رو بخونم و بزنم؟!!(تو تخصصی‌ها میگم)

آخه اصل سوال اینجا واسم پیش اومده ...اگر زمان هر کدوم از تخصصی‌ها جداست که قضیه فرق میکنه اما اگر قراره همه تخصصی هارو توی یک تایم آدم بزنه خوب همه وقتش رو بذاره واسه یک گرایش که خییییلی بهتره؟!!!!!

گفتم که سوالم مبتدیه ...آخه تا حالا آزمون ارشد ندادم ...ممنون میشم راهنمایی کنید بنده روBlush
راستی دوستان خریدن این بسته مانشت رو به جای خرید هرگونه کتاب و منبع دیگه کافی و مفید میدونید؟؟

سلام عزیز

تا پارسال (یعنی آزمون ورودی های مهر ۸۹) ۲ درس معماری و نرم افزار رو در دروس تخصصی با هم میدادند و ۵۰ دقیقه بعد هم جمع میکردند و هوش میدادند‌، برای آزمون امسال همرو باهم دادند و ۱۰۰ دقیقه براش وقت گذاشتند‌، معمولا کسی که نرم افزار شرکت میکنه‌، الگوریتم هم بلده وجزو درساش هست‌، بنابراین میتونه تو رشته هوش هم تستای الگوریتمشو بزنه
بنابراین میتونه یه ۱۰ تا ۱۵ درصد از هوشرو بزنه، و برعکس ،برای کسایی که هوش میدن میتونند واسه نرم افزار‌، درس الگوریتم رو بزنند ،بنابراین تو دروسی که بین تخصصی های رشته‌ها مشترکه این امکان وجود داره که شما بتونید شانس خودتون و امتحان کنید ،اما ۹۰ درصد شرکت کننده‌ها یا بیشتر فقط یک رشته رو انتخاب میکنند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , Jabar-Asadi , پشتکار , **sara** , ali_computer69
ارسال: #۴۷
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ب.ظ، توسط alamdar.)
ضمن تشکر

ببخشید من بازم متوجه نشدم ... یعنی توی سوالات تخصصی هر سه بخش جدا شده و مثلا نوشته هوش بعد توش قسمت الگوریتم هم داره و بعدش تو بخش نرم افزار هم باز سوالات الگوریتم داره؟ اینطوری مثلا:

سوالات تخصصی هوش:

آ) سوالات الگوریتم

.
.
.

سوالات تخصصی نرم افزار:

آ) سوالات الگوریتم
.
.
.

و یا نه اینطوری سوالات تخصصی رو جدا نکرده و مثلا الگوریتم هوش با نرم افزار یکیه؟
یک سوال دیگه هم داشتم

تعداد سوالاتی که از هر درس توی کنکور میاد مشخصه؟ مثلا چنتا ریاضی مهندسی؟ چنتا آمار؟ چنتا الگوریتم؟ چنتا ساختمان؟

حدودا به نسبت مساوی میاد؟؟ یعنی مثلا مشترک که ۵ درسه با ۳۰ تست از هرکدوم ۶ تا میاد؟

و اینکه نحوه زمانبندی آزمون چطوره؟ تا جایی که من شنیدم در دو مرحله هست؟

الان شما قسمت اختصاصی هارو فرمودید که انگار ۱۰۰ دقیه وقت داره....چنتا تست داره؟

و قسمت های دیگه رو هم میشه بفرمایید زمان هاشو....مثلا ریاضی چقدر وقت داره؟ مشترک چقدر؟ زبان چقدر؟ اینها همش توی یک روزه و .....

بازم ممنون و شرمنده بابت این سوالات مبتدی Big Grin

همیشه خراب کردن آسونتر از ساختنه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , ali_computer69
ارسال: #۴۸
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۶ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  ضمن تشکر

ببخشید من بازم متوجه نشدم ... یعنی توی سوالات تخصصی هر سه بخش جدا شده و مثلا نوشته هوش بعد توش قسمت الگوریتم هم داره و بعدش تو بخش نرم افزار هم باز سوالات الگوریتم داره؟ اینطوری مثلا:

سوالات تخصصی هوش:

آ) سوالات الگوریتم

.
.
.

سوالات تخصصی نرم افزار:

آ) سوالات الگوریتم
.
.
.

و یا نه اینطوری سوالات تخصصی رو جدا نکرده و مثلا الگوریتم هوش با نرم افزار یکیه؟

نه سوالاتش که یکسان نیست‌، سوالات دروس تخصصی کاملا جدا ولی بعضی درسا بین رشته‌ها مشترکه‌، با سوالات مختلف
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , Jabar-Asadi , ali_computer69
ارسال: #۴۹
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ، توسط - rasool -.)
با سلام
شما کامپایلر ۹۰چه کردید؟ یعنی چند تا درست؟

متشکرم

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۵۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ب.ظ، توسط mass2009.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  ضمن تشکر

سوالات تخصصی هوش:

آ) سوالات الگوریتم

.
.
.

سوالات تخصصی نرم افزار:

آ) سوالات الگوریتم
.
.
.

یک سوال دیگه هم داشتم

تعداد سوالاتی که از هر درس توی کنکور میاد مشخصه؟ مثلا چنتا ریاضی مهندسی؟ چنتا آمار؟ چنتا الگوریتم؟ چنتا ساختمان؟

حدودا به نسبت مساوی میاد؟؟ یعنی مثلا مشترک که ۵ درسه با ۳۰ تست از هرکدوم ۶ تا میاد؟

و اینکه نحوه زمانبندی آزمون چطوره؟ تا جایی که من شنیدم در دو مرحله هست؟

الان شما قسمت اختصاصی هارو فرمودید که انگار ۱۰۰ دقیه وقت داره....چنتا تست داره؟

و قسمت های دیگه رو هم میشه بفرمایید زمان هاشو....مثلا ریاضی چقدر وقت داره؟ مشترک چقدر؟ زبان چقدر؟ اینها همش توی یک روزه و .....

بازم ممنون و شرمنده بابت این سوالات مبتدی Big Grin

درمورد ۶ تا ریاضی مهندسی ۵ تا آمار ۵تا محاسبات‌، ۴ تا گسسته
تستای مشترک هم معمولا مساوی میاد‌، حالا از یک درس یکی بیشتر ‌، یکی کمتر
زبان ،ریاضی‌، مشترکا همه ۱۶۰ دقیقه
تقسیم باید بکنید
آره
تو ۲ نوبت
یکیش ۵ شنبه ۲
یکیش جمعه ۸ صبح
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ)yaali نوشته شده توسط:  با سلام

متشکرم

با سلام
من واقعیتش اصلا نمیدونم چیرو درست زدم‌، چی رو غلط‌، اصلا پاسخ نامرو از استرس ندیدم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , پشتکار , ali_computer69
ارسال: #۵۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۷ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ب.ظ)yaali نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ)yaali نوشته شده توسط:  با سلام

متشکرم

؟

جواب دادم بالا
(با سلام
من واقعیتش اصلا نمیدونم چیرو درست زدم‌، چی رو غلط‌، اصلا پاسخ نامرو از استرس ندیدم )
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , پشتکار , ali_computer69
ارسال: #۵۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۲۲ ب.ظ
منطقی و ساختمان:۷تست
نظریه و معماری:۶
سیستم:۵
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , **sara** , ali_computer69
ارسال: #۵۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۸ ب.ظ
سلام.
آیا شما مایل به رفع اشکال در سایت هستید؟

سپاس

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , ali_computer69
ارسال: #۵۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ)yaali نوشته شده توسط:  سلام.

سپاس
سلام
بامن بودید دوست عزیز یا blackhalo1989
اگه با من بودید منظور از رفع اشکال چیه؟
اگه باایشون بودید که خودشون جواب میدن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , پشتکار , ali_computer69
ارسال: #۵۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۲۲ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ)yaali نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۰ ب.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ)yaali نوشته شده توسط:  سلام.

سپاس
سلام
بامن بودید دوست عزیز یا blackhalo1989
اگه با من بودید منظور از رفع اشکال چیه؟
اگه باایشون بودید که خودشون جواب میدن

با شما دوست گرامی
البته هر کس دیگری هم پاسخ سوالات بخصوص درسی این حقیر را بدهد سپاسگزار او خواهم بود.

می خواستم بپرسم کدام دروس را شما با تسلط کامل سر جلسه رفتین و اتفاقا سوالاتش رو هم پاسخ صحیح دادید؟

سپاس

ریاضی مهندسی ،آمار‌، محاسبات‌، الگوریتم‌، منطقی‌، پایگاه‌، سیستم عامل‌، اما اصلا نمیدونم چه کردم‌، اما ریاضیاتو میدونم که خیلی خب بود.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , - rasool - , پشتکار , **sara** , ali_computer69 , Manix
ارسال: #۵۶
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۴۲ ب.ظ
از همین جا و به نیابت از بقیه دوستان از جناب آقای Mass2009 به خاطر اینکه وقت میذارن و به بچه های سال پایینی و ایضا خودم مشاوره میدن تشکر میکنم و براشون بهترین هارو آرزو میکنم Heart

how i wish....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , fatima1537 , پشتکار , **sara** , parimehraban , ali_computer69 , rezvan_m , kerm , sa123
ارسال: #۵۷
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ ب.ظ
خریدن بسته مانشت رو به جای هر کتاب و جزوه دیگه توصیه میکنید؟

همیشه خراب کردن آسونتر از ساختنه
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط mass2009.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۲ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  از همین جا و به نیابت از بقیه دوستان از جناب آقای Mass2009 به خاطر اینکه وقت میذارن و به بچه های سال پایینی و ایضا خودم مشاوره میدن تشکر میکنم و براشون بهترین هارو آرزو میکنم Heart

با سلام خدمت دوست عزیزم Mystack
خواهش میکنم‌، کاری نکردم‌، قدری کمک شاید دوستانو تو مسیر راهشون کمک کنه و بتونم برخی از سوالاشو جواب بدم
مرسی از لطفی که به من داشتید
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  خریدن بسته مانشت رو به جای هر کتاب و جزوه دیگه توصیه میکنید؟

سلام
واقعیت من بسته‌ی مانشتی ندیدم‌، اگه بدونم چیه
قطعا میتونم بهتر کمکتون کنم
۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  من این تاپیک راه انداختم که اول خودم از دوستان یاد بگیرم وبعد اگه کمکی از دستم بر میاد انجام بدم‌، من واسه سیستم عامل تننبام و خوندم‌، دکتر حقیقت یک کتابی داده واسه سیستم عامل جلد سیاه رنگی داره و از انتشارات پارسه است که من تو کتاب فروشی های انقلاب دیدم ومیشه از اونجا هم پیدا کرد، کتابی که ۳کتاب استالینگ‌، تننبام و سیل... رو تو خودش داره و بسیار روان‌، وزیبا مباحث مورد بررسی قرار داده‌، البته صدای دکتر حقیقت به همراه جزوه‌ی پارسشو داشتم
این دکتر حقیقتی که میگید همون ابوالفضل طرقی حقیقت است؟
۲- این کتابی که میگید ۳کتاب استالینگ‌، تننبام و سیل... رو تو خودش داره اسم دقیقش چیه؟
مرسی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۶۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۴ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  من این تاپیک راه انداختم که اول خودم از دوستان یاد بگیرم وبعد اگه کمکی از دستم بر میاد انجام بدم‌، من واسه سیستم عامل تننبام و خوندم‌، دکتر حقیقت یک کتابی داده واسه سیستم عامل جلد سیاه رنگی داره و از انتشارات پارسه است که من تو کتاب فروشی های انقلاب دیدم ومیشه از اونجا هم پیدا کرد، کتابی که ۳کتاب استالینگ‌، تننبام و سیل... رو تو خودش داره و بسیار روان‌، وزیبا مباحث مورد بررسی قرار داده‌، البته صدای دکتر حقیقت به همراه جزوه‌ی پارسشو داشتم
این دکتر حقیقتی که میگید همون ابوالفضل طرقی حقیقت است؟
۲- این کتابی که میگید ۳کتاب استالینگ‌، تننبام و سیل... رو تو خودش داره اسم دقیقش چیه؟
مرسی

آره همونه که می تونی از نمایندگی پارسه اونو بصورت تکی هم بخری چون کتابه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , پشتکار

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۸۳۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۰۸۹ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۳۲ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۶۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  کمک از دوستان برای حل تمارین omidgh74 ۰ ۱,۷۵۱ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: omidgh74
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۲۵۵ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  کمک در نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد amin181a ۱ ۲,۴۵۵ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: سیستم عامل
  کمک به انتخاب گرایش کنکور ارشد ۹۸ noori759 ۵ ۴,۸۵۷ ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  کد پیگیری ۱۲ رقمی ایثارگری برای متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران یه نفر ۹ ۵۲,۴۲۹ ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: neda1992

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close