زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۱۹۵۱
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۶ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  البته من ازحرفتون ناراحت نشدم ولی کلا این حرفا توی کشور هایی که به درس خوندن و دانشگاه رفتن به چشم رفع تکلیف نگاه میشه طبیعیه. من به مدرکش هم نیازی ندارم چون مدرک لیسانس هم به دردم نخورد. پارسال اولین سالی بود که امتحان کارشناسی ارشد دادم تازه چند ماه بعد از امتحان شروع کردم به درس خوندن. ضمنا باید بگم من متولد ۶۴ هستم.Big Grin

منم خدایی نکرده قضد ناراحت کردن شما رو نداشتم
گفتم شاید دارم با شما شوخی میکنم ولی مثل اینکه اشتباه شده بود
مثل اینکه بقیه بیشتر از شما ناراحت شدن. چون شاید تریپم نمیخوره به بچه ها (با این اوصاف که دیدم مثل اینکه آدم بده اینجا من بودم) تصمیم گرفتم به عنوان مستمع آزاد دیگه فقط پست هاتون رو بخونم
با آرزوی موفقیت برای همه
خدا نگهدار

شما مث داداشای من هستید و منم آبجی بزرگتون فقط یکم شیطونی اشکال نداره ناراحت نشید و بمونید نباشید دق میشیم لطف کنید نرید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , minami , hosshah
ارسال: #۱۹۵۲
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  رشت ۳>

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واقعیه این ؟:-O
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah
ارسال: #۱۹۵۳
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  منم خدایی نکرده قضد ناراحت کردن شما رو نداشتم
مثل اینکه بقیه بیشتر از شما ناراحت شدن. چون شاید تریپم نمیخوره به بچه ها (با این اوصاف که دیدم مثل اینکه آدم بده اینجا من بودم) تصمیم گرفتم به عنوان مستمع آزاد دیگه فقط پست هاتون رو بخونم
با آرزوی موفقیت برای همه
خدا نگهدار

شرمنده، اینجا قانون داره! قانونشم اینه که درسته که پایِ خودت میای اینجا. اما با پای خودت نمیتونی بری.
دست خودت نی دادا. بر میگردی تو جمع خوبم بر میگردی.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , minami , AEM4949 , kh.jafarzade , mehdi.m2 , maryam.raz , Pegasus , tayebe68 , hosshah
ارسال: #۱۹۵۴
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ ب.ظ
الان دیدم رسیدم به قله مانشت. کی رسیدم خودم نفهمیدم؟

اگه آقا فرداد بود الان می گفت چرا انقدر میان اینجا گپ و گفتگوی غیر درسی می کنین
من به جانشینی ازش می گم Tongue

تاپیک دی رو نگه کنین صغحه هاش خیلی کمتر جلو رفته، این هر روز ۲۰ صعحه بهش اضافه می شه

راستی اقا فرداد اون موقع به نظرم الکی گیر می داد ولی الان که دقت می کنم می بینم حق داشت Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , maryam.raz , tayebe68
ارسال: #۱۹۵۵
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۰ ب.ظ
تا کنکور برگزار بشه من فک کنم بیست سال پیرتر شم بس مامانم غر می زنه برو درس بخون Smile))
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , AEM4949
ارسال: #۱۹۵۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۰ ب.ظ
اوم با چه طنابی خودما داربزنم از دس این سنجش اونایی که نخونده بودن رسیدن به اونایی که خوندن و اینجوری رقابت افتضاح شد مسخره کردن خودشونا اون بدبختا که تو راهن باید برگردن چی کننHuh چی بگم به این سنجشAngryAngryAngry
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , AEM4949
ارسال: #۱۹۵۷
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ ب.ظ
بچه ها این بحثای پیش اومده رو از اینجا cut کنید، که خدا یه فرصت دوباره بهمون داد! جدا میگم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , mehdi.m2 , soheila2012 , kh.jafarzade , maryam.raz , Pegasus , tayebe68 , mahyamk , hosshah , هانی الرضا
ارسال: #۱۹۵۸
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط:  خیر سرم برنامه ریزی کرده بودم،خلاصه ها رو مرور کردم و پاره کردم.ای خدا!!!!!!!!Angry

وای چقدر خندیدم Big Grin
عالی بوده این حرکتتون! Big Grin

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: azarakhsh1986 , zoltrix_66 , tayebe68
ارسال: #۱۹۵۹
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  نچ با شما نبوده منظورم شما داداش من هستید من داداش ندارم از حرفم ناراحت نشید فقط یکم شیطونید همینBig Grin
خب خدا رو شکر Angel
چون اگه قرار باشه کسی پیرمرد مانشت باشه که من به احتمال خیلی زیاد از خیلی هاتون پیرتر هستم. متولد ۶۷ هستم و فکر کنم الان متولدهای ۷۰ و ۷۱ دارن اولین امتحانو میدن.

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , zoltrix_66 , mehdi.m2 , maryam.raz , neda_Network
ارسال: #۱۹۶۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ ب.ظ
چقدر خوشحال بودم که امروز دیگه تموم میشه!
شوخیشم جالب نیس!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , AEM4949 , hosshah
ارسال: #۱۹۶۱
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۱ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط:  خیر سرم برنامه ریزی کرده بودم،خلاصه ها رو مرور کردم و پاره کردم.ای خدا!!!!!!!!Angry

وای چقدر خندیدم Big Grin
عالی بوده این حرکتتون! Big Grin

راست میگه خداییش
چرا خب پاره کردید دیگه CoolBig Grin
ارسال: #۱۹۶۲
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  البته من ازحرفتون ناراحت نشدم ولی کلا این حرفا توی کشور هایی که به درس خوندن و دانشگاه رفتن به چشم رفع تکلیف نگاه میشه طبیعیه. من به مدرکش هم نیازی ندارم چون مدرک لیسانس هم به دردم نخورد. پارسال اولین سالی بود که امتحان کارشناسی ارشد دادم تازه چند ماه بعد از امتحان شروع کردم به درس خوندن. ضمنا باید بگم من متولد ۶۴ هستم.Big Grin

با آرزوی موفقیت برای همه
خدا نگهدار

ای بابا الآن آخه چه وقت قهر کردنه با این اوضاع آب و هوا و عقب افتادن کنکور. بیا پسرم قهر نکن دیگه...هرچی بزرگترت میگه باید گوش کنی Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , mehdi.m2 , neda_Network , elynn66 , tayebe68 , hosshah , هانی الرضا
ارسال: #۱۹۶۳
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ ب.ظ
حالا یه هفته عقب افتاد نکنه امتحان و سختش کنن Big Grin

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , zoltrix_66 , mehdi.m2 , azarakhsh1986 , kati , neda_Network , elynn66 , Pegasus , hosshah , هانی الرضا , msalehi1991
ارسال: #۱۹۶۴
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ب.ظ)jigarak نوشته شده توسط:  چقدر خوشحال بودم که امروز دیگه تموم میشه!
شوخیشم جالب نیس!

چی میگی بنده تا الان زیر ۵۰ فکر میکردم بشم، ولی الان کمتر از ۲۰ راضی نیستم! میدونی این روزای نزدیک به کنکور هرکدومشون به اندازهی تقریبا ۳ روز مهر ماه بازده داره؟ انجوری انگار که به من ۲۵ روز وقت دادن!
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , mehdi.m2 , azarakhsh1986 , neda_Network , elynn66 , Mänu , e.shrm , هانی الرضا , sand , Engineer , msalehi1991
ارسال: #۱۹۶۵
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ ب.ظ

با آرزوی موفقیت برای همه
خدا نگهدار
ای بابا اغا فرداد کم بود باید برای شما هم کمپینگ راه بندازم؟؟؟؟؟؟؟
این اخرین تهدید منه خودت با پای خودت(دست برای تایپ) برمیگردی این یک هفته ام ایشا... به خوبی با هم سر می کینم(هر چند که من روی یک ماه برنامه ریخته بودم) ایشا... این اتفاق عقب افتادن هم به نفع همه بچه ها خواهد بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila2012 , neda_Network , Pegasus , hosshah

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۵۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۹۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۷۳۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۲۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۶۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۴۱۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۶۲۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۶۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close