زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تابستون ۱۳۹۰

ارسال: #۴۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: تابستون ۱۳۹۰
من اگه نظرمو میگم و نظر بقیه رو نقد میکنم یه وقت دوستان به حساب بی ادبی یا دشمنی و اینها ندارنا. هدف من اینه که داوطلبای کنکور رویکرد های مختلفو ببینن تا بتونن رویکردی که مناسب خودشون هست رو انتخاب کنن.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage , **sara** , faraaz_mb , ali_computer69 , - rasool -
ارسال: #۴۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من اگه نظرمو میگم و نظر بقیه رو نقد میکنم یه وقت دوستان به حساب بی ادبی یا دشمنی و اینها ندارنا. هدف من اینه که داوطلبای کنکور رویکرد های مختلفو ببینن تا بتونن رویکردی که مناسب خودشون هست رو انتخاب کنن.

نه عزیزم‌، این چه حرفیه
باید نقد باشه ،باید بحث بشه
دانشجو‌، دانشگاه یعنی همین دیگه‌، حالا دوستان هر روش تمایل دارن میتونن انتخاب کنن‌، وگرنه روشها باید بیان بشه و نقد بشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , - rasool -
ارسال: #۴۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۱ ب.ظ
امروز با یکی از دوستان صحبت میکردم که ۱۷ و ۳۴ IT شده بود. میگفت اصلا مرجع نخونده!!!
اینکه میگم راه های رسیدن به موفقیت زیاده یعنی این.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Jabar-Asadi , fatima1537 , ali_computer69 , - rasool -
ارسال: #۴۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۱۱ ب.ظ
تابستون ۱۳۹۰
وبلاگ مفید برای تابستان ۹۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این وبلاگ برای کمک به داوطلبین آزمون ارشد کامپیوتر ایجاد شده و شروع فعالیت آن از اول خرداد ۹۰ می باشد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۵۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۶ ب.ظ، توسط parimehraban.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۴ ب.ظ)۱۲۳۴۵۶۷۸۹ نوشته شده توسط:  سلام دوستان
آیا واسه ساختمان داده‌ها خوندن دقیق "اصول ساختمان داده های لیپ شوتز" کافی است؟؟؟ضمن اینکه من میخوام این درس رو ۱۰۰ بزنم.
راستی آیا راهنمای آنالیز عددی بوردن (ترجمه عالم زاده‌، امیدوار و ... انتشارات ققنوس) توی بازار موجود هس؟
خواهش میکنم اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره حتما بگه،خیلی نیاز دارم.
ممنون
برادران و خواهران گرامی بدین وسیله تقاضا میشود که جون هر کیو دوس دارین، زودتر حواب بدین.

ساختمان داده شوتز خوبه ولی به صورت موردی بخونید خیلی وقتتونا میگیره.
راهنماشو فکر نمی کنم . آنالیز عددی ترجمه عالم زاده تو بازار هست من خودم ندارمش ولی بیشتر از کتابخونه استفاده می کنم فصل نرم هاش عالیه . کلا کتاب خوبیه البته اگه برسید بخونیدش باید به صورت موردی بخونید چون کتاب قطوریه.

اگرچیزی را از ته دل بخواهید نیروی اراده دستیابی به آن را پیدا خواهید کرد
اعتقاد + تلاش = پیروزی
۰
۰
ارسال: #۵۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۵۹ ب.ظ
ساختمان لیپ شوتز ساده ترین کتاب ممکن برای ساختمان داده‌ها هست .
هر چند فرقی نمیکنه چه کتاب مرجعی برای کنکور بخونید‌، مهم یادگیری مفاهیم و بعدش حل تمرین و تست هست .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۵۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ ب.ظ)parimehraban نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۵۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  ساختمان لیپ شوتز ساده ترین کتاب ممکن برای ساختمان داده‌ها هست .
هر چند فرقی نمیکنه چه کتاب مرجعی برای کنکور بخونید‌، مهم یادگیری مفاهیم و بعدش حل تمرین و تست هست .

بله مسلما که ساختمان داده شوتز از هوریتز ساده‌تر گفته شده ولی چون سوالات ساختمان داده به سمت مفهومی شدن پیش می ره باید حتما مرجع بخونیم البته clrs هم به قوی شدن ساختمان داده می تونه کمک کنه

من ۲۵۰ صفحه هورویتز خوندم بعد یکی از دوستانCLRS رو معرفی کردم نیم فصل نمونه خوندم بقیه ساختمان رو از روی CLRS خوندم. کلا CLRS یه سرو گردن بالاتر از هرویتز هست و کتاب مفهومی و بسیار خوبی هست. اگه امسال میخواستم دوباره کنکور بدم ساختمانو فقط از CLRS میخوندم. البته مشکلش اینه که اگه یکی بخواد فقط ساختمان رو از رو CLRS بخونه کارش سخت میشه چون ساختمان و الگوریتم تو کتابش با هم مخلوط هستن.( البته این ضعفه کتاب نیست بلکه حسنشه چون این ۲ مبحث در مقابل هم معنی پیدا میکنن. منتها واسه کنکور یه مقداری اوضاع متفاوت میشه. )
ولی اگه کسی بخواد هم الگوریتم هم ساختمان رو بخونه من پیشنهادم اینه که جفتشو از روی CLRS بخونه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , **sara** , parimehraban , bitbit , fatima1537 , faraaz_mb , ali_computer69 , shobair87
ارسال: #۵۳
۲۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۴۳ ب.ظ
سلام دوستان
چند تا سوال داشتم Huh
البته اگه اشکالی نداره!!!!!!
اولی اینکه اگه ساختمان داده رو کلاس برم بازم لازمه clrs بخونم؟؟؟
دوم اینکه اگه تابستون چند ساعت درس بخونم میتونم رو رتبه خوب در نرم افزار فکر کنم؟؟؟؟؟؟؟
من درس خوندن موازی رو دوست دارم اما درسی مثل طراحی الگوریتم و معماری پی نیاز دارن!!!!!
سوم اینکه اگه با این برنامه پیش برم خوبه؟؟؟؟؟
تابستون
منطقی، ساختمان داده، نظریه، سیستم عامل، گسسته، آمار رو بخونم
بقیه رو بذارم واسه پاییز؟؟؟؟
البته زبان کلا بخونم.
ممنونم اگه کمکم کنید.Smile

بهترین راه پیش بینی آینده خلق کردن آن است!!!
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ ب.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط:  دوم اینکه اگه تابستون چند ساعت درس بخونم میتونم رو رتبه خوب در نرم افزار فکر کنم؟؟؟؟؟؟؟

نمیشه ساعت گفت هر کی یه جوره. من یه سری اصول کلی واسه مقدار درس خوندن دارم که به همه هم همونارو میگم.اگه دوستان تمایل داشته باشن میتونم اونارو بگم.
جوابه بقیه سوالتونو هم فردا میدم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , ali_computer69
ارسال: #۵۵
۲۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۰ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ ب.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط:  دوم اینکه اگه تابستون چند ساعت درس بخونم میتونم رو رتبه خوب در نرم افزار فکر کنم؟؟؟؟؟؟؟

نمیشه ساعت گفت هر کی یه جوره. من یه سری اصول کلی واسه مقدار درس خوندن دارم که به همه هم همونارو میگم.اگه دوستان تمایل داشته باشن میتونم اونارو بگم.
اصول کلی!!!؟؟ نسختو بده مهندس ببینیم چیه Shy

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ ق.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ ب.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط:  سلام دوستان
چند تا سوال داشتم Huh
دوم اینکه اگه تابستون چند ساعت درس بخونم میتونم رو رتبه خوب در نرم افزار فکر کنم؟؟؟؟؟؟؟
من درس خوندن موازی رو دوست دارم اما درسی مثل طراحی الگوریتم و معماری پی نیاز دارن!!!!!
تابستون
البته زبان کلا بخونم.

اینکه چه درسایی رو تابستون بخونید بستگی به پایه درسیتون داره.به نظرم ببینید چه درسایی رو باید بیشتر زمان بذارید تا مسلط بشید اون درسا رو تابستون بخونید.برنامه خودم هم همینه.ساعت خوندن هم بستگی به سرعت خوندن و درک مطلب خودتون داره.بیشتر به این فکر کنید که چقدر نیازه برای یه مبحث زمان بذارید تا به تسلط برسید.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shazde kuchulo , shobair87 , ali_computer69
ارسال: #۵۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ ب.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط:  سلام دوستان
چند تا سوال داشتم Huh
تابستون
البته زبان کلا بخونم.

مقدار مطالعه به عوامل زیادی بستگی داره مثل:
پایه تون
عادت قبلیتون
شرایط
و . . .
در کل نمیشه ساعت تعیین کرد. فقط میشه یه سری اصول گفت که حتی این اصول هم بعضی وقتا اختلاف هست سرشون. کاری که شما میتونید انجام بدید اینه که نظرای مختلفو بخونید و بر اساس شناختی که از خودتون دارید و هم چنین تجربه‌ی قبلیتون تصمیم گیری کنید. یادتون باشه هیشکی شما رو بهتر از خودتون نمیشناسه.

منظورتون از درس خوندن موازی خوندن چه تعداد درس به صورت همزمانه؟
منظورتون از پی چیه؟ اگه منظورتون پیشنیاز هست که همینطوره. بهتره بعضی درسارو قبل از بعضی درسا بخونید.
راجع به اینکه تابستون چه کنید و بعدش چه کنید تو همین تاپیک کلی بحث شده. اول تمام این تاپیک رو بخونید بعد اگه سوالی بود در خدمتم.
(۲۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ ب.ظ)kashir نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ ب.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط:  دوم اینکه اگه تابستون چند ساعت درس بخونم میتونم رو رتبه خوب در نرم افزار فکر کنم؟؟؟؟؟؟؟

اصول کلی!!!؟؟ نسختو بده مهندس ببینیم چیه Shy

نسخه ای وجود نداره فقط یه سری اصول کلی هست که همون طوری که گفتم تو بعضیاشون اختلاف نظره.

به نظر من این نکات تو ساعت درس خوندن مهمه:
مهم‌تر از کمیت کیفیت درس خوندنه. کیفیت یعنی با علاقه درس خوندن , مفهومی خوندن , تو شرایط محیطی خوب درس خوندن و در کل با بازدهی بالا درس خوندن. یعنی حداکثر مطلبو تو حداقل وقت یاد بگیرید.
هر چی به کنکور نزدیکتر میشید وقت با اهمیت‌تر میشه. شاید یه مطلب که تو اول تابستون دیدید تا کنکور یادتون نمونه ولی احتمال اینکه مطلبی که نزدیکای کنکور دیدید تو ذهنتون بمونه بیشتر. بنابراین جوری درس بخونید که بتونید یکی دو ماه اخر ساعت مطالعاتیتونو زیاد کنید. از اون طرف هم نباید کم درس بخونید به بهانه‌ اینکه نزدیکه کنکور جبران میکنم.
باید طوری باشه که وقتی کنکور تموم شد دیگه انرژی واسه بیشتر خوندن نداشته باشید. اینطوری نباشه که کنکورو بدید بعد بتونید یه هفته دیگه هم درس بخونید. برای اینکه این اتفاق بیفته به نظر من بهتره که تا یکی ۲ ماه مونده به کنکور رو برنامه کار کنید مثلا بگید مهر ۷ ساعت آبان ۷/۵ و تو یکی دو ماه اخر هر چی میتونید درس بخونید.
زیاد خوندن نشانه‌ موفقیت نیست ولی کم خوندن نشانه‌ شکسته.
برنامه ریزی هر کس برای خودش مناسبه. مثلا من دیدم کسی رو که واسه کنکور لیسانس اینطوری درس خوند و رتبش شد ۳۰۰: ۶ روز روزی ۱۶ ساعت جمعه‌ها استراحت مطلق. سعی کنید نه تنها برنامه و ساعت درس خوندن بلکه کتابائی که میخونید و بقیه‌ چیزارو هم برای خودتون شخصی سازی کنید.
سعی کنید تو خودتون انگیز ایجاد کنید اگه انگیزتون تموم شده یا کم شده دیدن دانشجویان ارشد میتونه انگیزتونو برگردونه. اراده داشته باشید(تقویت اراده راه داره. اگه ارادتون ضعیفه از راهش استفاده کنید و قویش کنید). وقتایی که حال و حوصله‌ درسو دارید نهایت استفاده رو ببرید و سعی کنید همیشه حوصله داشته باشید. اگه یه موقع واقعا حوصله نداشتید درس نخونید و تفریح کنید که حوصلتون بیاد سر جاش. با درس خوندن تو بی حوصلگی نه خوب درس خوندید و نه خوب تفریح کردید در نتیجه وقتتون تلف شده. البته اینطوری هم نباشه که یه روز در میون حوصله نداشته باشید. من مثلا هر چند ماه یک بار نیم روز حوصله نداشتم هیچی نمیخوندم و تفریح میکردم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , SarahArshad , **sara** , shazde kuchulo , najme60 , faraaz_mb , fatima1537 , ali_computer69 , shobair87
ارسال: #۵۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۳ ب.ظ
از همگی ممنونم
راهنمایی های خوبی بود
فعلا که انگیزه بالایی دارم
اما حدودا تا ۱ هفته دیگه امتحان دارم
بعد به امید خدا شروع میکنم

بهترین راه پیش بینی آینده خلق کردن آن است!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , ali_computer69
ارسال: #۵۹
۰۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۰۵ ب.ظ
سلام
"زیاد خوندن نشانه‌ موفقیت نیست ولی کم خوندن نشانه‌ شکسته."
این جمله خیلی راست میگه ممنونم جناب blackhalo1989

تو زبان از ۱۰۰ نمره ۳۰ به خودم میدم
بنظر دوستان تابستون واسه زبان خوندن خوبه یا اینکه از اول مهر شروع کنم
واسه منبع کتاب پارسه و ۵۰۴ رو مد نظر دارم انتخاب خوبیه؟ اگه پیشنهادی داریم بگین

ممنونم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , blackhalo1989 , ali_computer69
ارسال: #۶۰
۰۳ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۵ ب.ظ)bitbit نوشته شده توسط:  بنظر دوستان تابستون واسه زبان خوندن خوبه یا اینکه از اول مهر شروع کنم
واسه منبع کتاب پارسه و ۵۰۴ رو مد نظر دارم انتخاب خوبیه؟ اگه پیشنهادی داریم بگین
کلمات زبان رو باید چند بارمرورکردوزود از یاد آدم میره.ازهمین اول تابستون شروع کنید به خوندن من که دارم این کاررو میکنم
۵۰۴لازمه اماکافی نیستSmile حتما کتاب دیگه ای هم در کنارش بخونید.پارسه رو تابحال ندیدم ولی خودم تستهاو reading های سالهای قبل رو از روی مقسمی خوندم و خوب بود ولی زمان زیادی میخواد
کتاب لغات ضروری تافل هم خوبه برای اینکه دامنه لغاتمون زیاد بشه
توی آدرس زیرر دوستان دیگه هم تجربیاتشون رو درمورد زبان نوشتن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , parimehraban , ali_computer69 , shobair87

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درسهای ضروری برای خواندن در تابستون Mansour_mhz ۵ ۳,۳۷۲ ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: darush12
  تابستون کم خوندم، امیدوار باشم؟!! nnourani72 ۲۶ ۹,۴۰۱ ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemeh69
  فروش پکیج کامل کتاب های پارسه سال ۱۳۹۰ faranak.jahedi@gmail.com ۰ ۱,۹۶۵ ۲۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: faranak.jahedi@gmail.com
  برای تابستون اول از کجا و کدوم درسها شروع کنم؟ farhud ۲۲ ۱۰,۷۳۵ ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: M.Amin.M
Rainbow [دانــــلود] ویس و جزوه معماری دکتر اجلالی - ۱۳۹۰ مازیار صفایی ۳۷ ۳۲,۹۶۲ ۱۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: shahbazi
Question بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰ nasirodin ۱۶ ۱۳,۲۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: parizad1
  اصلاحیه در مورد کنکور دکترای دولتی ۱۳۹۰ mosavat ۲ ۳,۸۷۲ ۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sport
  اطلاعیه پذیرش دانشجوی کارشناسی ­ارشد بدون شرکت در آزمون سراسری سال تحصیلی ۱۳۹۱-۱۳۹۰ -Ali- ۱ ۴,۲۸۸ ۲۷ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A
  کارنامه مهندسی کامپیوتر سال ۱۳۹۰ موج ۷ ۵,۷۹۱ ۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed-kh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close