زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تابستون کم خوندم، امیدوار باشم؟!!

ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۴ ب.ظ
سلام به همه ی بچه های گل مانشت
کلی برنامه ریزی کرده بودم برای در خوندن تو این تابستون
اما کاراموزی (ساعت ۶ صبح تا ۳ عصر هر روز)، ترم تابستون و یه سری مشکلات شخصی باعث شد نتونم زیاد درس بخونم

پایم بد نیست (درسای پایم خوب نیستا، درسایی که خوندمو تقریبا خوب خوندم)
کنکور آزمایشی که دادم رتبم ۱۵۰۰ نرم فزار شده
ترم بعد هم باید ۲۰ واحد بردارم !!!!!

ولی شدیدا انگیزه دارم واسه درس خوندن (میخوام واسه رتبه یک بخونم)

لطفا نگین نخون و ... چون کلا خوشم میاد کارای نشدنی رو شدنی کنم

اگه کسی راهنماییم کنه که چطوری میتونم این راهو مطمئن تر برم واقعا ممنونش میشم

ایشالله رتبه یک شدم همینجا تو مصاحبه ازش تشکرم میکنم
بازم ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , ashena1
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ
RE: تابستون کم خوندم، امیدوار باشم؟!!
سلام

اینکه تابستون رو نرسیدی خوب بخونی جای نگرانی نیست هنوز خیلی وقت داری به خصوص که انگیزه بالایی داری برای خوندن
حالا اگه بتونی این ترم رو کمتر واحد بگیری خیلی بهتره اگه هم مجبوری که باز اشکالی نداره فقط باید برنامه ریزیت رو دقیق تر کنی
من میشناسم کسی رو که سال آخری بوده از اواخر شهریور هم شروع کرد تا کنکور هم به خاطر امتحان ترم و.... گاهی کمتر خونده ولی تونسته رتبه خوبی کسب کنه.

پس تصمیمت رو بگیر و به خدا توکل کن...
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , happy07 , ashena1 , nnourani72
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ ب.ظ
به نظر من تابستون فصل حل مشکلات هستش
اگه با درسهایی که مشکل داری تونستی مشکلتو حل کنی که ادامه بده اگه نتونستی رو راست بهت بگم زیاد به روتبه خوب امید نداشته باش
بازم خودت بهتر میدونی شرایطت چطوره و بهتر میتونی تصمیم بگیری.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ
بشین از همین الان بخون، که امتحانا بد جور روانت رو خراب میکنه، اگه میتونی واحد کمتر بگیر که سبک تر بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , shamim_s , nnourani72
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ب.ظ
[quote='explorer' pid='292949' dateline='1408905394']
اگه با درسهایی که مشکل داری تونستی مشکلتو حل کنی که ادامه بده اگه نتونستی رو راست بهت بگم زیاد به روتبه خوب امید نداشته باش

چرا مردومو اینقدر ناامید می کنید تازه از مهر هم شروع کنیم ۴ ماه و اندی فرصت هست چرا نشه من خودم از مهر شروع می کنم ببینم می شه یا نه اینقدر خودتونو اذیت می کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: nnourani72
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چرا مردومو اینقدر ناامید می کنید تازه از مهر هم شروع کنیم ۴ ماه و اندی فرصت هست چرا نشه من خودم از مهر شروع می کنم ببینم می شه یا نه اینقدر خودتونو اذیت می کنید

نا امید نکردم
تجربه خودمو گفتم
حقیقت اینه میخوای قبول کن میخوای نکن
ایشالا شما و همه دوستان که میخوان شروع کنن موفق بشن.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: n268
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ب.ظ
هروقت جلو ضرر رو بگیری ، سوده
الان ١ ماه از تابستون مونده
بعدشم خیلی ها رو میشناسم که از مهر خوندن و سال اولشون بود و نتیجه خوبی گرفتن
انقدر نامید نباشین
..........!!!

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , happy07 , sahar salehi , ashena1 , nnourani72 , zorro
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ب.ظ
همه چی بستگی به خودت داره.ولی باید چند تا از درسهارو حذف کنی تا بهتر نتیجه بگیری.
به نظر من قید گسسته و معماری رو فعلا بزن

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ
هیچ ربطی نداره که کی شروع کنی ! مورد داشتیم از تابستون شروع کرده رتبش شده ۴۰۰ ! مورد داشتیم وسط مهر شروع کرده رتبش شده دو رقمی ! بستگی به نوع خوندن و برنامه ریزی داره.
من خودم بطور جدی از مهر شروع کردم.

همت میخواده اراده
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , happy07 , پوونه , ashena1 , shamim_s , zorro , احسان مومنی
ارسال: #۱۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ق.ظ
اگه می خوای رتبه ۱ بشی اولین شرطش اینه که نه به امید دادن های واهی توجه کنی و نه به حرفهای ناامید کننده.
بنده شخصا ۲ نفر رو از نزدیک می شناسم که فقط ۲ هفته خوندن و رتبه هاشون زیر ۲۰ شد و آدم هم میشناسم که ۲ سال برای کنکور خوند و آخر هم هیچی نشد! تقریبا هم شرایط این ۳ نفر یکسان بود (از نظر دانشگاه و منابع و ...) به نظر من کنکور خیلی به خود آدم بستگی داره تا شرایط بیرونی که همه دنبالش می گردن.
ارسال: #۱۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۶ ب.ظ، توسط nnourani72.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  سلام

اینکه تابستون رو نرسیدی خوب بخونی جای نگرانی نیست هنوز خیلی وقت داری به خصوص که انگیزه بالایی داری برای خوندن
حالا اگه بتونی این ترم رو کمتر واحد بگیری خیلی بهتره اگه هم مجبوری که باز اشکالی نداره فقط باید برنامه ریزیت رو دقیق تر کنی
من میشناسم کسی رو که سال آخری بوده از اواخر شهریور هم شروع کرد تا کنکور هم به خاطر امتحان ترم و.... گاهی کمتر خونده ولی تونسته رتبه خوبی کسب کنه.

پس تصمیمت رو بگیر و به خدا توکل کن...

نمیتونم واحد کمتر بردارم
ولی خوبیش اینه که سیستم عامل و محاسبات و آمار و کامپایلرو تو همین ترم بر میدارمو خوندنشون دو طرفه میشه

مرسی
توکلم به خداست
شما هم دعا کنین برام
بازم ممنون

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  به نظر من تابستون فصل حل مشکلات هستش

والا با درسی مشکل ندارم
همشونو دوس دارم

مرسی از راهنماییتون

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بشین از همین الان بخون، که امتحانا بد جور روانت رو خراب میکنه، اگه میتونی واحد کمتر بگیر که سبک تر بشه.

واحد که نمیتونم کم بردارم اما میتونم از الان بخونم
ممنون Wink

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  [quote='explorer' pid='292949' dateline='1408905394']

چرا مردومو اینقدر ناامید می کنید تازه از مهر هم شروع کنیم ۴ ماه و اندی فرصت هست چرا نشه من خودم از مهر شروع می کنم ببینم می شه یا نه اینقدر خودتونو اذیت می کنید

به نظر منم آدما به هر جایی که میرسن قدرت فکرشون همون قدره (قدرت فکره که پشتکارو میاره)

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  همه چی بستگی به خودت داره.ولی باید چند تا از درسهارو حذف کنی تا بهتر نتیجه بگیری.
به نظر من قید گسسته و معماری رو فعلا بزن

آره
دیگرانم بهم گفتن
ببینم چی میشه
ولی معماری رو حذف نمیکنم پیشنهاد میکنم شما هم این کارو نکنی

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  هیچ ربطی نداره که کی شروع کنی ! مورد داشتیم از تابستون شروع کرده رتبش شده ۴۰۰ ! مورد داشتیم وسط مهر شروع کرده رتبش شده دو رقمی ! بستگی به نوع خوندن و برنامه ریزی داره.
من خودم بطور جدی از مهر شروع کردم.

همت میخواده اراده

منم میخواستم همینو بشنوم
مرسی
ایشالله منم میشم رتبه ی یکی که تابستونو کم خونده ولی پاییز دوبرابرش خونده
دعا کنین برام
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07
ارسال: #۱۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ ب.ظ، توسط happy07.)
سلام
بنده هم ایشالا قراره تازه شروع کنم، امروز که برنامه ریزی و فردا هم شروع رسمی، شاید دیر باشه ولی اراده و پشتکار و هدف هم خیلی مهمه، پرامید برنامه ریزی کنید، با انگیره ادامه بدین، و کلا از محیط بیرون هر فکر مثبتی رو فقط قبول کنید.
به نظر من تو این شرایط خب آدم دو راه داره، یا بدون توجه به هر فکری تلاش جدی کنه یا اینکه فکر کنه نمی شه و سعیی نکنه. در حالت اول حتی اگه آدم رتبه ی خوبی نیاره بازم یه واسطه ی اینکه تلاشش رو کرده خیالش راحته، هم اینکه برای سال بعد خیلی شرایط ایده‌آل تری خواهد داشت کلی از مباحث رو خیلی خوب بلده، پس بازم این شرایط از شرایط عدم تلاش و گذاشتن برای سال بعد بهتره Smile ولی خوب احتمال کسب رتبه ی خوب هم زیاده، بنده دوستانی داشتم که با شرایط مشابه شما نتایج خوبی گرفتند Smile
به خدای بزرگتر از هر فکر و رویدادی توکل کنید و شروع کنید Smile

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , mohaddeseh70 , ashena1 , nlp@2015 , نارین
ارسال: #۱۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۰۱ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  سلام
بنده هم ایشالا قراره تازه شروع کنم، امروز که برنامه ریزی و فردا هم شروع رسمی، شاید دیر باشه ولی اراده و پشتکار و هدف هم خیلی مهمه، پرامید برنامه ریزی کنید، با انگیره ادامه بدین، و کلا از محیط بیرون هر فکر مثبتی رو فقط قبول کنید.
به نظر من تو این شرایط خب آدم دو راه داره، یا بدون توجه به هر فکری تلاش جدی کنه یا اینکه فکر کنه نمی شه و سعیی نکنه. در حالت اول حتی اگه آدم رتبه ی خوبی نیاره بازم یه واسطه ی اینکه تلاشش رو کرده خیالش راحته، هم اینکه برای سال بعد خیلی شرایط ایده‌آل تری خواهد داشت کلی از مباحث رو خیلی خوب بلده، پس بازم این شرایط از شرایط عدم تلاش و گذاشتن برای سال بعد بهتره Smile ولی خوب احتمال کسب رتبه ی خوب هم زیاده، بنده دوستانی داشتم که با شرایط مشابه شما نتایج خوبی گرفتند Smile
به خدای بزرگتر از هر فکر و رویدادی توکل کنید و شروع کنید Smile

ممنون دوست خوب
امیدوارم موفق باشین
شاید سال دیگه سر یه کلاس بودیم (شریف)
ایشالله
ممنون از امیدی که دادین بهم
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , ashena1
ارسال: #۱۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۴۰ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۰۱ ب.ظ)nnourani72 نوشته شده توسط:  شاید سال دیگه سر یه کلاس بودیم (شریف)

مرسی بابت این جمله ی خوبتون، پر حس خوب بود Smile
ایشالا ایشالا، ققط من تنها نیستم دوتا از دوستان نزدیکم هم با بنده هستند، ایشالا هر چهار نفر شریف Heart

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohaddeseh70 , ashena1
ارسال: #۱۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۵۱ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۰ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۰۱ ب.ظ)nnourani72 نوشته شده توسط:  شاید سال دیگه سر یه کلاس بودیم (شریف)

مرسی بابت این جمله ی خوبتون، پر حس خوب بود Smile
ایشالا ایشالا، ققط من تنها نیستم دوتا از دوستان نزدیکم هم با بنده هستند، ایشالا هر چهار نفر شریف Heart

منم هستمSmile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هنوز هم میتوان امیدوار بود... HamidReza1 ۱ ۱,۵۵۸ ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  با تعرفه هایی که وجود دارد می توانم تا ۱۰۰ میلیون هم درآمد داشته باشم H-Arshad ۲ ۶۱ ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  درسهای ضروری برای خواندن در تابستون Mansour_mhz ۵ ۳,۳۵۲ ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: darush12
  جزوه و ویس ابراهیمی مقدم خوبه واسه من که ۶۰ درصد مقسمی رو خوندم ولی اشکال زیاد دارم؟ hamide.m ۳ ۳,۹۸۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamide.m
Question با رتبه ۴۲۰۰ IT امید به قبولی کجا رو داشته باشم؟ ۲۰۱۲s ۲ ۱,۸۹۱ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: amirrrrrrr
  چه برخوردی با دانشجوها داشته باشم maryam... ۲۶ ۵۹۸ ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farhud
  چطور به زندگی امیدوار باشیم؟ نازین ۲ ۴۶ ۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: fzpakzad
  خریدار کتاب آمار پارسه می باشم نازین ۴ ۱,۶۱۸ ۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: نازین
  دوستان تو این دو سه ماه چه مطالعاتی داشته باشم تا واسه ارشد معماری آمادگی پیدا کنم؟؟؟ azadeh7 ۱۸ ۹,۰۰۳ ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: azadeh7
  مروری بر کتاب های مرجعی که خوندم pier ۰ ۱,۶۹۱ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: pier

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close