زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چه کتابی خوندین که فکر میکنید فقط وقتتون رو هدر دادید و فایده ای نداشته!

ارسال: #۳۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط fatima1537.)
RE: چه کتابی خوندین که فکر میکنید فقط وقتتون رو هدر دادید و فایده ای نداشته!
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ ق.ظ)ali reza نوشته شده توسط:  کسی از دوستان از انتشارات سپاهان کتابی خونده؟ کتاباش خوبه ؟
من سیستم عاملش رو یه مروری کردم کاملا کپی کتاب سیستم عامل مقسمی هستش حتی عکسهاش . تنها فرقی که داره بهد از پایان هر مطلب تستهاش رو همون جا گذاشته و یه سری تست هم آخر هر بخش داره
پایگاه داده مقسمی خوبه ولی حتما باید از کتابهایی مثل c.j.date هم کنارش یه نگاهی بندازیم و مثالهاش رو مطالعه و تمرین کنیم
کتاب رانکوهی هرچند مثالهاومطالبش خوبه ولی خیلی مفصل گفته و به درد دانشجوها میخوره نه کنکوری هایی که وقت ندارند
من کتاب date (ترجمه علیخانزاده)رو توصیه میکنم و خودم ازش خیلی راضیم مختصر و مفید گفته
نظریه پوران رو هم خوندم خیلی خوب بود و بهتر از بقیه کتابهای کنکوری نظریه بود ولی همونطور که برای پایگاه داده هم گفتم بایدهمراهش کتاب مرجع و مثالهاش هم کار کنیم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , ali_computer69
ارسال: #۳۲
۱۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۵ ب.ظ
من فکر می کنم بهتره به جای تنبلی خوندن کتاب های مقسمی و پوران و ... کتاب های مرجعی که توی دانشگاه برای پاس کردن تو سر خودمون و اونا می زدیم بخونیم.. من که خودم امسال واقعا از تنبلیم اونهارو نخوندم و واقعا اشتباه کردم... نظر شما چیه؟؟
اما پایگاه داده من واقعا پایگاه را خوب میزدم اما امسال منفی زدم... از کجا باید خوند؟

گفتمش پیرمغان را عشق چیست ** گفت رو رو این سخن بازیچه نیست
عشق بازی کار مرد ره بود ** عاشق از قالو بلی آگه بود
خیز گر مرد رهی با ما بیا ** یک سفر تا سر زمین کربلا
معنی عشق و محبت را ببین ** تا که بگشاید در حق الیقین
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , ali_computer69 , SarahArshad
ارسال: #۳۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۵ ب.ظ)shaghayegh نوشته شده توسط:  من فکر می کنم بهتره به جای تنبلی خوندن کتاب های مقسمی و پوران و ... کتاب های مرجعی که توی دانشگاه برای پاس کردن تو سر خودمون و اونا می زدیم بخونیم.
واقعا باید از کتابهای مرجع غافل نشیم.واگه تو مطلبی مشکل داریم اول اون رو از طریق مرجع حل کنیم.کتاب تستها هم بعضی هاشون خیلی خوبند ولی نه برای عمقی یاد گرفتن مطالب بلکه برای مرور و آماده کردن و ورزیده کردن ما سر جلسه کنکور.این کتابها بعضی هاشون به خوبی اکثرمطالب کنکوری رو پوشش دادن و تستهای خوبی هم دارن
ولی کنکور ارشد اون هم از نوع دولتیش شوخی بردار نیستConfused
در مورد پایگاه هم ،من مثالهای کتابهای رانکوهی و date و مقسمی رو خوندم و امسال انصافا با اینکه نخوانده بودم خوب زدم
الان که تازه تابستون داره شروع میشه پس چرا با این همه وقتی که داریم از روی مرجع‌ها هم نخونیم
به نظرم بهتره از روی کتاب کنکور شروع کنیم و هرجا به مشکل برخوردیم بریم سراغ مرجع
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۳۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط parimehraban.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ ق.ظ)parimehraban نوشته شده توسط:  کتاب ریاضیات گسسته بهروز قلی زاده وقتتونا میگره و برای ارشد قوی نیست
البته فصل روابط بازگشتی کتاب قلی زاده واقعا فوق العاده است.من که با این فصلش خیلی حال کردم.

شوخی می کنی دیگه چون فصل روابط بازگشتی از تابع مولد تا آخر همین فصل اصلا به درد نمی خوره حتی فکر می کنم نویسنده زیادی خلاصه اش کرده Big Grin

اگرچیزی را از ته دل بخواهید نیروی اراده دستیابی به آن را پیدا خواهید کرد
اعتقاد + تلاش = پیروزی
۱
۰
ارسال: #۳۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ ق.ظ)parimehraban نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ ق.ظ)parimehraban نوشته شده توسط:  کتاب ریاضیات گسسته بهروز قلی زاده وقتتونا میگره و برای ارشد قوی نیست
البته فصل روابط بازگشتی کتاب قلی زاده واقعا فوق العاده است.من که با این فصلش خیلی حال کردم.

شوخی می کنی دیگه چون فصل روابط بازگشتی از تابع مولد تا آخر همین فصل اصلا به درد نمی خوره حتی فکر می کنم نویسنده زیادی خلاصه اش کرده Big Grin
فصل بازگشتی کتاب قلی زاده خیلی قشنگ گفته اما تابع مولدش رو نه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۱
ارسال: #۳۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۵۱ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ق.ظ)parimehraban نوشته شده توسط:  خودم فصل شمارش گریمالدی را تایید می کنم حتما بخونید+ تمریناش
کتاب نظریه زبانها سود کمپ خوب هست ولی به خوبی کتاب لینز نمی رسه کتاب سود کمپ خیلی وقت گیر و ترجمه جلیلی جملات سنگینی را داره .
کتاب ابراهیم اکبری بعد از کتاب لینزهم کتاب خوبیه
بچه هایی که کتاب ارشد سپاهان خوندن نظر بدن کدوم کتابش خوبه ؟

برای دوستانی که میخوان هوش مصنوعیو به صورت ساده با بیان روان یاد بگیرن به نظرم هوش مصنوعی سپاهان خیلی خوب بود.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , ali_computer69
ارسال: #۳۷
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ ب.ظ
RE: بچه‌ها کمکم کنید
(۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ق.ظ)master066 نوشته شده توسط:  سلام دوستان گرامی
من رشتم دبیری ریاضی بود ،خوندم و لیسانس گرفتم.اما علاقه زیادی به رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم و میخام تغییر رشته بدم و هدفم رو کاملا مشخص کردم(لطفا از ناامیدی حرفی نزنید!!)
از همه اعضای با تجربه مانشت خواهش می کنم به من بگید چه کتابایی رو باید بخونم
درباره اطلاعاتم باید بگم که در حد کاردانی خوب می دانم
کتابهایی رو معرفی کنید که به تفضیل و خوب مطلب رو توضیح دادن نه کتابهایی که برا تست خوبن
در کل همه عزیزان راهنمایی کنند
کتابهایی که الان دارم میخونم رو نوشتم اونایی که ندارم و نمیدونم کدوم رو بخونم ؟؟:
زبان: ۵۰۴
ریاضی: اروین کرویت
معادلات دیفرانسیل: نیکوکار
امار: خوشم نمیاد نمیخام بخونم!
گسسته:؟؟
محاسبات عددی:؟؟
ساختما ن داده:لیپ شوتز-ترجمه قلزم
مدار منطقی: موریس مانو-ترجمه سپید نام
نظریه زبان:؟؟
معماری:؟؟
سیستم عامل:استالینگز-ترجمه:پدرام
سی: جعفر نژاد قمی
پاسکال:کافمن
کامپایلر:؟
طراحی الگریتم:؟
پایگاه داده‌ها: ؟

عزیزان اگه لطف کنن کامل جواب بدن ممنون میشم

من فکر می کنم که معادلات دیفرانسیل را نیازی نیست بخونی. در مورد پاسکال و سی اونقدری بخون که بتونی کد هایی را برای ساختمان داده و الگوریتم میاد را درک کنی . برای طراحی الگوریتم و ساختمان داده clrs عالیه. در مورد معماری من کتاب پترسون را پیشنهاد میکنم .البته کتاب استالینگز هم خوبه. نظریه هم کتاب لینز ترجمه صادق زاده خوبه.
موفق باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H.Mohammadi
ارسال: #۳۸
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ق.ظ)master066 نوشته شده توسط:  سلام دوستان گرامی
من رشتم دبیری ریاضی بود ،خوندم و لیسانس گرفتم.اما علاقه زیادی به رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم و میخام تغییر رشته بدم و هدفم رو کاملا مشخص کردم(لطفا از ناامیدی حرفی نزنید!!)

این سایت بشتر درمورد کارشناسی ارشد هست
اگرمیخواید دوباره کنکور بدیدورشته کامپیوتر رو انتخاب کنید که باید برید سراغ دروس دبیرستان و اگر هم بخواید تغییر رشته بدید (که خیلی بعید میدونم این کار به راحتی صورت بگیره)دانشگاه دروسی رو معرفی میکنه و ازکتاب و جزوه ای که خود استاد معرفی کرده باید بخونید

در این قسمت بحث روی کتابهای مفید برای ارشده وجواب سئوالتون رو نمیگیرید

توی آدرس زیر مباحث مناسبتری هست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۴ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ ب.ظ)Ely نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ق.ظ)master066 نوشته شده توسط:  سلام دوستان گرامی
من رشتم دبیری ریاضی بود ،خوندم و لیسانس گرفتم.اما علاقه زیادی به رشته کامپیوتر گرایش
....
پایگاه داده‌ها: ؟

من فکر می کنم که معادلات دیفرانسیل را نیازی نیست بخونی. در مورد پاسکال و سی اونقدری
...
موفق باشید.

کاربران گرامی‌، لطفا هنگام نقل قول کردن‌، متون طولانی رو تگ (tag )نکنید ‌،

بدین صورت که مابین عبارات quote باز و quote بسته‌، کافیه فقط یکی دو خط از اول و آخر رو عینا باقی بگذارید و بقیه سطرها رو پاک کنید و بجاش نقطه چین بگذارید‌، سپس توضیحات خودتون رو در ادامه بنویسید
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۱۹ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ق.ظ)master066 نوشته شده توسط:  سلام دوستان گرامی
من رشتم دبیری ریاضی بود ،خوندم و لیسانس گرفتم.....
این سایت بشتر درمورد کارشناسی ارشد هست........

ممنون از راهنمایی خوبتون
اما من نمیخام دوباره کنکور سراسری بدم
الان من کارشناسی رشته ریاضی دارم و می تونم براحتی به مهندسی کامپیوتر تغییر رشته بدم
می دونم سخته.اما انتخاب کردم و خودم هم یه برنامه دوساله فشرده ریختم.یک سال برا دروس کاردانی و یک سال برا کارشناسی .بعداز اون کنکور ارشد بدم.
لطف کنید کتاب های جامع و کامل رو معرفی کنید.
ممنون

پی سی کلوب
۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۳۵ ب.ظ
اخطار به کاربران:
لطفا قبل از اینکه سوالتون رو بپرسید به تاپیک هم نگاهی بیاندازید. آخه من نمی‌دونم تاپیک چه کتابی خوندین که وقتتون به هدر رفته با مشاوره در مورد انتخاب منبع چه ربطی داره. نکنه می‌خواید منابعی رو انتخاب کنید که وقتتون هدر بره؟ Smile از این دوستمون که دبیری خوندن توقع بیشتری می‌ره. این همه بحث روی منابع شده. شما حتی بهشون نگاه هم نکردین؟ فکر می‌کنید انتخاب منبع این‌قدر راحته که فلانی بگه این رو بخون و شما هم راحت همون رو انتخاب کنی؟ ما در مورد هر منبع چندین صفحه بحث کردیم و نظرات مختلفی رو گذاشتیم. در مورد منابع مصوب وزارت هم تاپیک مخصوص خودش رو در تالار داریم.
مدیران خواهشاً این مطالب رو یا انتقال بدن جایی دیگه و یا حذف کنند.
تاپیک رو بعد از اصلاحات باز نمایید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۳
۰
ارسال: #۴۲
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  مدیران خواهشاً این مطالب رو یا انتقال بدن جایی دیگه و یا حذف کنند.
تاپیک رو بعد از اصلاحات باز نمایید.
اصلاحات انجام و تاپیک باز شد
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۹ ب.ظ
کتاب جبه دار برای مدار الکتریکی خوندنش آدم از مدار زده می کنه....... جاش کتاب پارسه رو بخونید

هیچ اگر سایه پذیرد.......ما همان سایه ی هیچیم......[/font]
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , انرژی مثبت , Xilinx , soniasa
ارسال: #۴۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط marry20.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۴ ق.ظ)khodam نوشته شده توسط:  سلام کتابهایی که مفت نمی ارزد:
۱- تمام کتابهای ارشد سپاهان ۲-نظریه و پایگاه پوران ۳- گسسته طراحی الگوریتم معماری کامپیوتر مقسمی ۴- معماری کامپیوتر راهیان ارشد. اگر به فکر وقت خود هستید سراغ این کتابها نروید .
سلام کتابهایی که مفت نمی ارزد:
۱- تمام کتابهای ارشد سپاهان ۲-نظریه و پایگاه پوران ۳- گسسته طراحی الگوریتم معماری کامپیوتر مقسمی ۴- معماری کامپیوتر راهیان ارشد. اگر به فکر وقت خود هستید سراغ این کتابها نروید .
[quot

پس معماری از چی بخوانیم بعضی از رتبه های برتر در مصاحبه خودشون از معماری مقسمی اسم بردند؟؟؟

[quote='alime' pid='28594' dateline='1307180630']
کتاب معماری مقسمی واقعا وقتمو تلف کرد.
معماری آی تی مو منفی زدم.
پایگاه داده‌ی مقسمی هم از کتاب های مفیده

اقا تورو خدا بگید معماری از رو چه کتابی بخوانیم؟؟؟!!
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۱۸ ب.ظ، توسط mamat.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۳ ب.ظ)marry20 نوشته شده توسط:  اقا تورو خدا بگید معماری از رو چه کتابی بخوانیم؟؟؟!!
معماری رو از پوران پژوهش (یوسفی) بخون و ویس های یوسفی رو هم دانلود کن و همراه اون ادامه بده کتاب مانو رو هم داشته باش هرجا گیر کردی بهش رجوع کن

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saba7

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۲۴ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
Wink دکتری فقط به خاطر مدرک!! pouya47 ۲ ۳,۵۹۲ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۳,۰۵۹ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۴۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  آیا می توان فقط رشته شناور را انتخاب کرد ؟ moh3n.cinema ۷ ۱۵,۱۸۴ ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: cyprus
  فروش کتاب ۳۰۰۰ مسئله حل شده شبکه فقط ۱۵۰۰۰ تومن کاملا نو Maral93 ۰ ۱,۶۰۷ ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Maral93
  فروش هر کتابی (کاملا نو) از پارسه که بخوای! (پیشنهاد تخفیفات فوق العاده جدید) lili36 ۵۱ ۲۶,۰۸۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: lili36
  چگونه فقط سایت های لازم برای کارمندان در دسترسشان قرار بگیرد zohre321 ۴ ۳,۳۷۲ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Hossein-AI
  لطفا کتابی به من معرفی کنید برای درس " رایانش ابری " AH64D ۲ ۲,۲۶۲ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close