زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب من در نمایشگاه کتاب

ارسال: #۱۶
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۲۳ ب.ظ، توسط موج.)
کتاب من در نمایشگاه کتاب
البته من اصلن صاحب نظر نیستم و توی این زمینه اطلاعاتم نزدیک به صفره
ولی خب این جمله سجاد رو "کسی که AVR بدونه خیلی سریع ARM رو یاد می گیره. اما در غیر این صورت کار سختی رو در پیش داره" قبلا از یکی از رفقا که توی این زمینه اطلاعات داشت شنیدم
دوما ناراحت نشو سجاد جان ما تورو که عضو قدیمی تالار هستی رو میشناسیم و همه میدونیم که هدف از معرفی کتاب بعد مادیش نبوده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال: #۱۷
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ ب.ظ
کتاب من در نمایشگاه کتاب
چاپ کتاب کار خیلی سختیه وبیشتر سود میره تو جیب ناشر .
فکر میکنید چرا استادای دانشگاه کتابایی که خودشون می تونن بنویسن رو منتشر نمی کنن؟
خب سودی براشون نداره تازه با کلاسهای فوق برنامه اشون می تونن بیشترپول در بیارن.

در هر حال اطلاع رسانی در دنیای امروز یه چیز عادیه .خدا وکیلی اگه خودتون یه کتاب نوشته بودین هیچی ازش نمی گفتین ومیذاشتینش تو گنجه و درشو قفل می کردین؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۲۷ ب.ظ، توسط موج.)
کتاب من در نمایشگاه کتاب
آره سجاد جان
اصلا همینه دیگه خردادی‌ها بچه های باحالی هستن
از توی انجمن متخصصین ایران تولدت رو خوندم
راستی بگم به بچه‌ها مدیر بنیاد شمس هم شدی یا نه؟؟Big Grin
بابا این همه افتخار با این که هم سن هستیم
حسودی مان شد شدید
راستی بنیاد شمس سایتش قبلا خوب بود ولی فرومش خیلی بی رمق امیدوارم اونجا هم موفق باشی
پادو خواستی در خدمتیمSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
ارسال: #۱۹
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ، توسط parsaNA.)
RE: کتاب من در نمایشگاه کتاب
شما لطف داری موج جون، سروری‌، دیگه هویتمو فاش نکن به طور کامل Wink . یه وقت واسم بد می شه‌ها: دی البته من دیگه مدیر سایت بنیاد شمس نیستم . یه همکاری چند ماهه داشتم و بعد انصراف دادم. واسه کنکور و ...
خوشحالم که خردادی هستی‌!

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۲۰
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۰۹ ب.ظ
کتاب من در نمایشگاه کتاب
منم بهتون تبریک می گم
به ما تو دانشگاه ۸۰۵۱ درس می دادند
بچه هایی که AVR کار می کردن می گفتن با وجود AVR کار کردن با ۸۰۵۱ مسخرس
ولی من هیچ وقت نفهمیدم فرق avr و ۸۰۵۱ چیه
فک کنم اگه میکرو کنترلر را
به برنامه نویسی تشبیه کنیم ۸۰۵۱ مث پاسکال میمونه و avr مث سی شارپ اگه یکی از اول بخواد با avr کار کنه اصول میکروکنترلر را یاد نمی گیره
حالا باز اگه اشتباه گفتم تصحیح کنید

راستی آقای ابراهیمی میشه چند تا نمونه از پروژه های کتاب را واسمون اسم ببرین

منم تو زمینه فلش خیلی کار کردم تو یه آموزشگاه که فلش درس می دادم یه pdf درست کرده بودم که دوستام میگفتن ما یه همچین آموزش راحت و گام به گام از فلش ندیدیم بهم پیشنهاد دادن کتابش کنم که وقتی خواستم واسه ارشد بخونم کلا همه چیز از جمله فلش را ترک کردم

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۱۰ ب.ظ)محسن هنرمند نوشته شده توسط:  شما شایعه رو قبول نداری برا اینکه مشتریات نپره.جسارت نشه.
ببخشید خوب نیست قبل از شناخت کسی در موردشون قضاوت کنید!!
من همون دیروز از آقای ابراهیمی درمورد چاپ کتاب پرسیده بودم و طبق صحبتهای ایشون مطمئنم که هدفشون چیز دیگری جز کسب درآمد است پس لطفا اینقدر یک طرفه قضاوت نکنید.
با تشکر

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , parsaNA
ارسال: #۲۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۵۴ ق.ظ
کتاب من در نمایشگاه کتاب
من هم به شما تبریک می گویم. امیدوارم کتابتون بتونه برای ما مفید باشه.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  ببخشید خوب نیست قبل از شناخت کسی در موردشون قضاوت کنید!!
من همون دیروز از آقای ابراهیمی درمورد چاپ کتاب پرسیده بودم و طبق صحبتهای ایشون مطمئنم که هدفشون چیز دیگری جز کسب درآمد است پس لطفا اینقدر یک طرفه قضاوت نکنید.
با تشکر

سلام افاق خانوم.
ضمن تایید صحبتاتون.

در مورد کتاب که راستش به نظر نمیرسه درامد خیلی خاصی برای نویسنده به همراه داشته باشه

و سجاد رو هم که هممون میشناسیم و نوشتن کتابش کاری بسیار بزرگه و من خیلی خیلی ازش ممنونم که کتابش رو معرفی کرده.

فقط یه سوال برام ایجاد شده. مگه اشکالی وجود داره که نویسنده با نوشتن کتاب درامد مادی داشته باشه؟؟؟
یعنی مادیات اینقدر بده؟؟

البته میدونم که درامدی که نوشتن کتاب داره با زحمتی که سجاد کشیده اصلا قابل مقایسه نیست. ولی بازم به نظرم اگه سجاد هدفش هم از نوشتن کتاب کسب درامد باشه اصلا اشکالی نداره و خیلی هم خوبه.

اتفاقا شخص بنده و همه‌ی بچه هایی که سجاد رو دوست داریم خیلی خوشحال میشیم که کتاب ایشون فروش خوبی هم داشته باشه و سجاد هم درامد خوبی داشته باشه که البته فکر نمیکنم نوشتن و یا ترجمه کتاب واقعا درامد خوبی برای نویسنده به همراه داشته باشه.

ضمن اینکه نوشتن یا ترجمه کتاب در هر موردی نیاز جامعه هست و مطمئنا کسی میره کتاب رو میخره که حس کنه به این کتاب نیاز داره و من از اقای هنرمند متعجبم که چرا اینگونه سخن میگن. یکی ندونه و حرفهای جناب هنرمند رو ببینه فکر میکنه سجاد اینجا داره بچه‌ها رو هیپنوتیزم میکنه و پولاشون رو به زور میگیره و یه کتاب قراضه عصر حجر بهشون میده!!!!

سجاد جان . هر حرفی ارزش خوندن و جواب دادن نداره. به دل نگیر عزیز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , موج , parsaNA , sepid
ارسال: #۲۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ ق.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ق.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  فقط یه سوال برام ایجاد شده. مگه اشکالی وجود داره که نویسنده با نوشتن کتاب درامد مادی داشته باشه؟؟؟
یعنی مادیات اینقدر بده؟؟

نه چه اشکالی داره اتفاقا خیلی خیلی هم خوبه.
آدمها واسه پول درآوردن چه کارها که نمیکنن حالا یه نفر با چاپ کتاب بخواد پول دربیاره وقتی داره گره از کار مردم باز میکنه و یه چیزی بهشون یاد میده چرا باید اشکال داشته باشه؟!

منم با اینکه میدونم آقای ابراهیمی دنبال کسب درآمد نیستن اما امیدوارم که کتابشون فروش خوبی داشته باشه تا با سود اون بتونن کتابهای بیشتری به چاپ برسونن و علم رو بیشتر رواج بدن.
کاش من هم یک روز بتونم کتاب بنویسم....

کتاب یار مهربانBig Grin

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ ق.ظ
همه جوره تبریک....HeartHeartHeart
من که با خوندن پست اول فقط احساس افتخار بهم دست داد.
امیدوارم در مراحل بعدی زندگی نیز موفق باشید.Shy
(ولی من که هنوز باورم نمیشه شما ۶۸ ای باشید.Tongue)

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ب.ظ، توسط parsaNA.)
از همه دوستای گلم‌، موج، دانیال‌، آفاق‌، مریم ،مرجان ،روزا‌، دلتا و دوستهای جدیدمون نجمه و فاطمه‌، که با سخنان زیباتون بهم دلگرمی می دید تشکر می کنم. جواب اون پست رو واقعا با دل شکستگی دادم‌، چیکار کنم خوب زودرنجم دیگه Sad من هم مثل دانیال فکر می کنم که دیگه نباید جواب ایشونو بدم‌، این تالار واسه دعوا که راه نیفتاده Smile .

به مریم‌: تازه این که چیزی نیست تو این سایت پره از بروبچ ۶۸ ای !!!! Smile

به مرجان‌: دوست خوبم‌، همین یک ساعت پیش من یک فایل PDF از کتاب آماده کردم و تو وبلاگم گذاشتم . یه فایل ۵۰ صفحه ای به اندازه ۲/۲ مگابایت برای آشنایی با ساختار کلی کتاب . این فایل شامل جلد‌، مقدمه‌، فهرست‌، زیر عناوین فصول و ۳ صفحه اول هر فصله و البته این فایل ویراستاری های انجام شده در انتشارات رو نداره و نسخه چاپ شده کتاب از این لحاظ بهتر از این فایله. اگه علاقه مند بودید با این کتاب و محتواش آشنا بشید این فایل رو از یکی از سرورهای زیر دانلود کنید، لیست پروژه های انجام شده در کتاب تو همون فهرست هست.

اگه دانلود کردید و نظری داشتید خوشحال می شم بشنوم.

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001 , موج , ف.ش , delta , fatima1537 , MehrTa , SarahArshad
ارسال: #۲۷
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۱۲ ب.ظ
کتاب من در نمایشگاه کتاب
جناب ابراهیمی
به نظر کتاب روان و راحتی میاد
پروژهای ۱۲ به بعد برام جدیدن البته با صفحه کلید کار کردیم
مخصوصا تو قسمتهای مربوط به اتصال به کامپیوتر و پورتهای سریال و موازی اشکال دارم
خیلی به یادگیری avr علاقه دارم
ان شاا.. خواستم یاد بگیرم مزاحم شما می شم
من یه کتاب میکرو از حسن محمدی آبدر دارم ظاهرا کتاب شما کاربردی تره

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۱۶ ب.ظ
کتاب من در نمایشگاه کتاب
آقای ابراهیمی تبریک میگم..
من دارم میرم نمایشگاه و قطعا کتاب رو میخرم..به دوستامم پیشنهاد خریدشو میکنم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , ف.ش
ارسال: #۲۹
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ب.ظ)محسن هنرمند نوشته شده توسط:  چه قدر آقای پارسانا طرفدار داره از جمله خواهران عزیز سایت میخواید دسته جمعی بر علیه ما بیانیه صادر کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من نمیدونم چرا اینجا دوست دارید همه چیز رو به دختر یا پسر بودن ربط بدین!!

من اصلا خیلی از کاربرها رو نمیدونم دختر هستند یا پسر !!

خواهشا این بحث رو تموم کنیدHuh

(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid , parsaNA , **sara** , Maryam-X , ROZA
ارسال: #۳۰
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ق.ظ
کتاب من در نمایشگاه کتاب
سجاد عزیز بیش از پیش خوشحال شدم وقتی این تاپیک رو خوندم
چون خیلی این مبحث رو دوست دارم کتابت رو خط به خط میخونم و سعی میکنم
ازش استفاده کنم و همیشه افتخار میکنم دوست خوبم نویسنده کتاب هست
حق نگه دارت باشه

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۳۷ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  آیا کتاب جدید پارسه طورانی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می رسه؟ shahryar711 ۲۳ ۱۳,۷۰۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: ریحان
  بن کتاب دانشجویی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قابل استفاده در کدام انتشارات است؟ Good! ۱ ۳,۰۶۳ ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: masoomeh_s
  نمایشگاه الکامپ ۹۳ shamdooni ۰ ۲۹ ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: shamdooni
Bug معرفی کتاب ... در آستانه برپایی نمایشگاه کتاب .... ezra ۲۳ ۱۰,۹۱۸ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  خرید اینترنتی از نمایشگاه کتاب با بن دانشجویی s_abdi ۱ ۲,۷۹۷ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: s_abdi
  ثبت نام بن کارت الکترونیکی یارانه‌ای بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب آغاز شد. masoomeh_s ۱۸ ۱۰,۳۵۷ ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Nfrs
Lightbulb دارم میرم نمایشگاه کتاب - کتاب مرجع خوب معرفی کنید Neda_H ۲۳ ۱۷,۰۱۸ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: milad.fashi@gmail.com
  ثبت نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب آغاز شد Pakzad ۲۰ ۹,۹۳۳ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: solarita
  سوال: نحوه تهیه بن کتاب نمایشگاه ۲۵!!! kashir ۲۹ ۱۴,۹۸۳ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close