زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سمهیه ای مثل شاگرد اولی آیا بی عدالتی است!؟

ارسال: #۱۰۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ ب.ظ
RE: سمهیه ای مثل شاگرد اولی آیا بی عدالتی است!؟
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  آیا اگه منطقی باشیم سهمیه های علمی بی عدالتی است؟!

می دونید در یک دانشگاه درجه ۳-۴ تقریبا ۸۰% دروس تدریس نمیش و خود داوطلب مجبور هست تمام سختی مطالعه حین کنکور رو به دوش بکشه و خودش بخونه!در صورتی که در دانشگاهها درجه ۱-۲ اینگونه نیست!
می دونید کیفیت آموزش اساتید در یک دانشگاه درجه ۳-۴ چقدر ضعیف هست و یک داوطلب این دانشگاه واسه کسب کردن رتبه زیر ۱۰۰۰ مجبور هست تمام سختی مطالعه حین کنکور رو به دوش بکشه و خودش بخونه!در صورتی که در دانشگاهها درجه ۱-۲ اینگونه نیست!

احمدیان

دانشگاه پیام نور هم اساتیدش میان شاید ۳۰ درصد مطالب رو میگن و مطالعه بقیه مطالب از کتابی که دستش هست و البته مرجع به خودش برمیگرده اصلا این اجازه رو هم میدن که کلاس هم نیاد در حالی که خیلی از دانشجوها هستند که فقط موقع کنکور ارشد اسامی دروس مرجع رو لیست میکنن که تهیه کنن برای مطالعه !
به این بعد قضیه بچه های پیام نور عادت کردند اما اما اما سوال من اینه که دانشجوی پیام نوری (در بیشتر موارد) که نمیتونه معدل خیلی خوبی بیاره که از این سهمیه برخوردار بشه چه کنه !!

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۱۰۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ ب.ظ
اگه فرد مناسب تری پیدا نشه منم نمایندگی شهر کرج یا دانشگاه آزاد کرج رو قبول میکنم. ولی برام سخته ۱۰۰۰ تا امضا بگیرم هم مشغله زیادی دارم، هم فارغ التحصیل شدم و این کار برای دانشجوها راحت تره.
Fardad-A، در تاریخ ۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

هزار نفر لازم نیست شما صدتا دویست نفر از رشته های مختلف را هم بگیرید کافی است. اگر در هر دانشگاهی بین صد تا دویست نفر امضاء کنن،خودش دو سه هزار نفر میشه.
حتی اگر در یک دانشگاه کوچک ده بیست نفر هم امضاء کنند کافیست.
این موضوع بیشتر بصورت منطقی استدلال میشود تا اینکه بحث اکثریت یا تعداد مطرح باشد.
یکی از بچه ها درخواست کرده که یک وبلاگ برای اطلاع رسانی همه رشته ها ایجاد شود. شاید چنین شد.

۱
۱
ارسال: #۱۰۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط ghaderiyaser.)
من به افرادی که قبول شدن حالا به هر طریقی تبریک می گم. اما دومسئله در رابطه با این قضیه وجود داره. اولا اینکه فردی دانشگاه خوب قبول بشه دیگه آخر راه نیست تاریخ ثابت کرده پیشگامان علم کامپیوتر از دانشگاه اخراج شدن و شاگرد اولا کارمند اخراجی ها شدن و دوما چرا باید قوانینی را وضع کنیم که بعدش پشیمون بشیم؟ زمونه عوض شده باید به مهارت فکر کنیم نه به القاب و دانشگاه. جامعه ما اسیر چشم هم چشمی شده همه می خوان یک مسیر رو برن این وسط تکلیف خلاقیت چی میشه؟

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , nina69 , سجاد۶۷ , persian_boy
ارسال: #۱۰۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ
چرا پست من حذف شد؟ من هم نظری دارم مثل همه چرا باید مال منو حذف کنید؟ حداقل دلیلشو میگفتید.
Fardad-A، در تاریخ ۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

در ارسال شماره ۱۰۰خواهش کردیم که دیگه موافقین و مخالفین برای اینکه برخورد پیش نیاد اظهار نظر نکنن. البته نظر شما دوست خوبم نه جزء موافقین بود نه جزئ مخالفین ولی چون نظر بقیه را رد تایید کردیم برای اینکه استثناء نباشه از شما را هم خارج کردیم. من با اجازه دوستان پست شما را برمیگردانم چون نه موافق بود و نه مخالف. از موافقین با سهمیه شاگرد اولی خواهش میکنم چون نظرات باندازه کافی داده شده و حرف جدیدی هم جز تحریک مخالفین درش نیست نظری ندهند. مخالفین هم فقط اگه میتونن و مایلند که فرمی که آماده میشه را بامضاء دوستانشون در دانشگاهشون برسانن در اینجا بگویند یا خصوصی بگویند از کدام دانشگاه هستند.

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۲
۰
ارسال: #۱۱۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۴۵ ب.ظ
سلام

ازآقا فرداد اجازه میخوام که من به عنوان موافق این سهمیه چند نکته رو متذکر بشم.چند روزه من نمیتونستم وارد مانشت بشم آقای تنهایی در جریان هستن به همین خاطر نتونستم نظرمو بگم.خواهشا حذفش نکنین.دلیلم موجهه!!!!

بچه ها من به عنوان موافق این سهمیه چند تا نکته بگم :

به نظرتون چند تا شاگرد اول تو کشور داریم؟
فک میکنین تو دانشگاهای سطح پایین آسونه شاگرد اول بشی؟اصلا چرا به این دانشگاه ها میگن سطح پایین؟

بذارین براتون بگم ما چی میکشیم، من توی یه دانشگاه سطح پایین اونم بخاطر انتخاب رشته بد قبول شدم، از همون روزی که وارد دانشگاه شدم تصمیم گرفتم کارشناسیمو جبران کنم.واسه بالا نگه داشتن معدل هم واقعا درس میخونم.نه اینکه فقط واسه معدل بخونم .میدونین چرا به این دانشگاه ها میگن سطح پایین؟الان براتون توضیح میدم.

میرفتیم سرکلاس ، استاد میومد سرکلاس، به استاد نگاه میکردی خوابت میبرد وقتی هم که شروع میکرد به درس دادن ، روصندلی مینشست وبرامون قصه میگفت(مثلا درس میداد).ته کلاس که همه خواب.
صبح استاد میومد سرکلاس، میدیدی اصلا یه ثانیه هم جلو آیینه نرفته.آخه این چ استادیه.

مهمترین علت همین استادا هستن، مث ... واسه امتحانامیخوندم وبه کاملترین وجه براشون مینوشتم وبعدش میدیدی که ۱۵ رد کرده، اصلا استادا برگه صحیح نمیکنن، همینجور الکی به یکی که تو کلاس فعال بوده میدن ۱۵ و ۱۶ وبه بقیه ۱۰، ۱۱/به استاد گفتم استاد ، من نمره نمیخوام فقط بهم بگو کدوم سوال و کجا اشتباه کردم....جوابگو نبود.

استاد میومد میگفت من امروز نتونستم تو ماشین رو درسی که میخوام بدم مرور کنم، کلاس تعطیل!!!!!!!!!!!!!!!!!!و خودخوان!این درسته به نظرتون، تو ماااااااشین هر روز مرور میکنه میاد سرکلاس!

به استاد میگفتیم استاد تمرین خارج از کلاس بده و تا یکم عملی تر با مباحث آشنا بشیم ، میگفت نه اینا نیاز نیس که همینا خوبه واز این حرفاااااااااااا.....

واسه اینکه استاد کامل درس بده خودمون میرفتیم پاور پوینت براش درست میکردیم وبهش میدادیم تا درسو کامل بده، نمونش هوش مصنوعی که پدرمون دراومد.به جای اینکه استادبه ما درس بده ، ما باید استادو مجبور میکردیم بهمون درس بده!

استاد میاد سرکلاس میگه برگه هاتونو میریزم رو پله و هرکدوماکه افتاد پله دوم صحیح میکنم وباتوجه به همونا به همتون نمره میدم.واقعا هم همینکارو میکرد، نمره میزد اگه میذاشتی جلو بچه یک ساله میخندید، به ترتیب از اول لیست ۱۳،۱۴،۱۵ دوباره ۱۳،۱۴،۱۵آخه به چه دلیلی این جور نمره میدادن نمیدونم، بعدم استاد میگفت هرکی میخواد بیادبرگشو ببینه ولی اگه افتاد پا خودش!!! اینا استادای ما هستن.

بار علمی که اصلا کم نذاشتن، استاد سرجلسه اومده به من میگه به نظرت این سوال که مطرح کردم درسته یا اشتباه طرح کردم؟؟؟چه استادیه که از دانشجوش صحت درستی سوالشو میخواد؟؟؟؟

مثل اینکه به بچه قصه میگی بهمون درس میدادن وبه سخت ترین وجه امتحان پایان ترم میگرفتن، هیچ میدونین بخاطر اینکه طراحی الگوریتم پاس بشم clrs رو خوندمو دقیقا سوالا همونجا اومده بود؟فک میکنین راحته نمره گرفتن؟

ما کم نذاشتیم، تا اونجا که میتونستیم و میشد خوندیم، واقعا ظلمه درمورد شاگرد اولا اینجور قضاوت بشه.متاسفم برا همه.

روی صحبتم با کسایی که میگن این سهمیه ناحقه، به نظرتون منی که چهارسال بخاطرش شب و روزمو گذاشتمو معدلمو بالا بردم وزحمت کشیدم برام ناحقه ولی اونی که باباش یا برادرش یا اقوامش از خانواده شهدا و ایثارگرانه حقه؟نمیگم اونم حقه ولی میخوام بگم شما به جای اینکه این سهمیه های الکی و آمار بالا رو براندازین ، نشستین و دارین زحمات چند ساله تعداد اندکی از هم کلاسیهاتونو از بین میبرین، واقعا درسته؟ چرا هیشکی جرات نداره در مورد سهمیه ایثارگران وشهدا انتقاد کنه؟طرف جانباز شده دیگه چیکار به بچش دارین؟به خودش میلیارد میلیارد پول بدین.

تشکر دوستان.
Fardad-A، در تاریخ ۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

من نمیدونم چرا این دوستمون فکر میکنه این حرفا دلیل بر درستی اینه که یه نفر با رتبه دو هزار از انجا بیاد شریفSmile
حرفات را حذف نکردم ولی خب اگه دلیل شما درست باشه شما بهتر بود برای کارشناسی بهتر درس میخونید و نمیرفتید تو اون دانشگاه.
الآنم که رفتید اصولا" چه ربطی به بقیه داره که باید بشما امتیاز بدن.
خیلیها تو همین سایت از پیام نور و دانشگاههای دور افتاده و بدون استاد اومدن رتبه آوردند و رفته اند شریف و تهران.
عزیز من حاصل دسترنج خودت را ببر . از الآن عادت کن که اینچنین باشه.
لطفا" اگه جوابی داشتید خصوصی بفرستید چون در غیر اینصورت حذف خواهد شد. پست شما حذف نشد ولی برای اینکه بی جواب نماند من یه پانویس گذاشتم. پس دیگه لطفا" در این تاپیک جوابی ندین. مرسی.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۳
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: alice , سجاد۶۷ , fa_shinobi
ارسال: #۱۱۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۱ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
منم اعلام آمادگی میکنم برای جمع آوری امضا
البته از دانشگاهای محل سکونتم تا حداقل ۱۰۰۰ نفر
باید یه فراخوان به دوستام بدم که با کمک اونا جمع آوری کنم.
اقا فرداد پ. خ دادم متن حقوقی که بایستی به دیوان عدالت اداری به گفته شما تحویل بشه برام لطف کنید ارسال کنید ممنون میشم.
Smile
اگرم اینجا فرم رو بذارین هم مچکر میشیم زیاد.
Smile
دوستان استینارو بزنین بالا
دیگه بحث بسه.
TongueBig Grin

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۱۱۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۴ ب.ظ، توسط abraham.)
خدا خیرتون بده کاری پیگیری می کنید برا حذفش

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۱
۱
ارسال: #۱۱۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ ب.ظ
اگه کسی بحث را ادامه بدهد مطمئنا" جریمه میشود.پستش هم حذف میشه.
اگر نگاه کنید تو ۶ صفحه قبل تمام حرفهایی که بعضی جدید میززنن زده شده. فقط اسباب درگیری و ناراحتی ایجاد میشه و افراد تحریک میشن جوابهای تند و اتشین بدن.

یه نمونه از افرادیکه اینجا خیلی مداومت بادامه بحث داشتند بمدت سه ماه هر پستی بزند اول خونده میشه بعد نمایش داده میشه.

همه حرفهاشون را زدند.تا قیامت هم بحث بشه دو طرف قانع نمیشوند.

اگر کسانی که مخالفند اعتراض کردند و بمراجع قانونی شکایت کردند هر چی اون مراجع تصمیم بگیرند درسته.اگر هم شکایت نکردند و یا مراجع مربوطه گفتند همین که هست خوبه باز هم همه تسلیم هستند.

پس لطفا" برید درستون را بخونید .

فقط کسانیکه موافقند باین سهمیه از راه قانونی اعتراض شود در اینجا یا خصوصی اعلام همکاری نمایند.

اگه لحن من کمی تند است بخاطر اینه که دفعه چندم هست که خواهش میکنم دیگه باین بحث ادامه ندین ولی بعضی ادامه میدن. عذرخواهی میکنم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: omidranjbar , maneshty , sybarite , Amir V , sir_ams , sd_javadi , 8Operation , fa_shinobi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۰۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۱۵ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۴۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۳۳ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Smile ۱۰ مدل آدم نخاله که به نفع خودتان است قیدشان را بزنید! αɾια ۱۷ ۹,۴۴۹ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sarasadati
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۱۹۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۰۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۴۹۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close