زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد سهمیه رتبه اولی

ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۰۴:۳۵ ب.ظ
سوال در مورد سهمیه رتبه اولی
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من سهمیه رتبه اولی دوره کارشناسی رو دارم و فرم مربوطه رو هم تکمیل کردم و به دانشگاه تحویل دادم
الآن معدل فارغ التحصیلی من ۱۷/۶۲ هست.
میخواستم بپرسم توی قسمت اطلاعات داوطلب سایت سازمان سنجش که یک فیلد معدل هم داره، من الآن باید معدل فارغ التحصیلیم که ۱۷/۶۲ هست رو وارد کنم یا همون میانگین نمرات تا تاریخ ۹۸/۱۱/۳۰ که مثلا ۱۷/۴۰ هست رو باید بذارم بمونه!!!
لطفا دوستان راهنمایی کنن
میترسم اشتباه وارد کنم و مشکل پیش بیاد برام
ممنون از همگی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۶۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۴۹۳ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۷۵۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۰۸۲ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۴۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۸۲۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۴,۹۷۴ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110
  افتتاح اولین مرکز تست سنتر ایرانی در ترکیه mahdi_atd@yahoo.com ۰ ۱,۵۶۳ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  سوال در مورد منبع و دروس آزمون استخدامی mostafa272 ۳ ۴,۳۶۹ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close