زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نام نویسی گروهی مدرسان

ارسال: #۱۲۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ق.ظ، توسط hiddenman.)
نام نویسی گروهی مدرسان
یه نکته که جا موند و نگفتم اینه که شخصی که منو ثبت نام کرد و اطلاعات و مشاوره اولیه رو به من داد هم رشته خودم و دقیقا همون گرایش بود ...

نکته دوم این واقعیتی هست که ۲ تا موسسه پارسه و مدرسان الان حرف اول تو کنکورهای ازمایشی میزنن اما هم جهت با صحبت های خود اقای جهانی اگر کسی برنامه مناسب نداشته باشه و دل به این موسسات خوش کنه نتیجه خوبی نمیگیره و بلعکس کسی هم هست که بدون شرکت در هیچ کدوم از این برنامه ها بهترین نتیجه رو میگیره

سعی کنید هر جا که هستید بیشتر از حال و هوایه کنکوری و زمان بندی که این موسسات که در اختیارتون میذارن استفاده کنید و ۹۹ درصد کار به همت خودتون بستگی داره
امیدوارم همه نتیجه زحمت هاشونو بگیرن Smile
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nazanin_kheradmand
ارسال: #۱۲۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ ق.ظ
RE: نام نویسی گروهی مدرسان
اگه الان مشخصاتمو ایمیل کنم دیگه فایده نداره؟چون آخه فردا آخرین مهلت ثبت نامه.Huh
۰
۰
ارسال: #۱۲۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ق.ظ
سلام
یک نفر می تونه یک زمان بندی درست ارائه بده برای یک نفر که فول تایم از الان در رشته نرم افزار می خواد بخونه ؟
از چه درس هایی شروع کنه؟
چند ساعت وقت بزاره؟
چه درس هایی رو زودتر شروع کنه؟
مثلا من با نظریه زبان و معماری کمی آشنایی دارم، اما در سیستم عامل ، ساختمان و مدار منطقی مشکل دارم.
می خوام فول تایم وقت بزارم.
چون اینجا نوشته بودید زمان بندی موسسات، می خواستم ببینم اینا چجوری زمان بندی می کنن
ممنون
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۳ ق.ظ
Exclamation RE: نام نویسی گروهی مدرسان
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ق.ظ)eli naz نوشته شده توسط:  دوستان من خودم و دوستام این کاره ایم

۱-مدرسان مشاوراش هم خیلی قوی اند هم با تجربهBlush
۲-کلا هم این موسسه واسه کیفیت آزموناش از جاهای دیگه بیشتر خرج میکنه از تبلیغاتش معلومه !Rolleyes
۳-اتفاقا مدرسانی ها اصلا پولکی نیستند آقای esi که اینقدر تخفیفای بالا گذاشتند Idea
۴-نتیجه: هر روز هم این موضوع پررنگ تر میشه که ورودی های دانشگاه های قوی تهران ی روزی خروجی های مدرسان بودندBlush

آیدیتونو بجای eli naz بگزارید مدرسان شریف و خلاص...
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , eng_majid
ارسال: #۱۲۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ق.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
۸نوبت آزمون تسلط سنجش میشه ۲۴۰ هزارتومن.سه نوبت جامعشم ۱۴۰///با اینکه هر تک آزمونش۵۵۰۰۰ س.

مارا که تو منظوری/ خاطر نرود جایی...(سعدی )
۱
۲
ارسال: #۱۲۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ق.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
حیف شد، من دیر فهمیدم که اینجا میشه گروهی ثبت نام کرد.
روزی که رفتم نمایندگی شهرمون فقط گفتن ۱۵ درصد تخفیف، از مانشت هم که خبر نداشتن.
سرآخر خودم پیگیر شدم از خانم ناصری، تخفیف شد ۲۵ درصد.

سال قبل مایه تیله نداشتیم نتونستم شرکت کنم و هیچ کتاب منبعی هم نداشتم. رفتم سرکار و با درآمد خودم تونستم هزینشو جور کنم که امسال شرکت کنم.

خدایا این انصافه!!! اصلا این تاپیک رو ندیده بودم!!!
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nazanin_kheradmand , sara_sb92 , fatima.sr68
ارسال: #۱۲۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط mahyar0011.)
نام نویسی گروهی مدرسان

ممنون از راهنماییت دوسته عزیز با تخفیفی که مدرسان گذاشته قیمت هاشون که چندان تفاوتی با هم ندارن و اینکه سنجش جامعه آماری خوبی نداره
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nazanin_kheradmand
ارسال: #۱۲۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
سلام دوستای خوبم منم میخوام از این تخفیف ۵۰ درصدی استفاده کنم چطوری این کارو کنم؟؟؟ چطور تو لیست اسم بنویسم؟
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۵ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ب.ظ)narges73 نوشته شده توسط:  سلام دوستای خوبم منم میخوام از این تخفیف ۵۰ درصدی استفاده کنم چطوری این کارو کنم؟؟؟ چطور تو لیست اسم بنویسم؟

صفحه اول شماره خانم ناصری هست زنگ بزنید بپرسید بهتون توضیح میده

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۲
۰
ارسال: #۱۳۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۷ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  شما هم کاسه داغ تر از آشید و هم نسنجیده و خود رای در مورد دیگران قضاوت می کنید. من نه کسی رو مجبور کردم و نه قصد گمراه کردن کسی رو داشتم و نه توهینی میشه از این حرفام استدلال کرد ونه از موسسه خاصی دفاع کردم و نه به کسی بی احترامی. من می گم همه جور دانشجو هست و با هر وسعی، بعد تو می گی توهین کردی ؟ این چه طرز فکری من نمی دونم. شما فقط به فمر خودتی که چرا چند روز دیر اومدی شدی شدی لیست دوم !!! واقعا متاسفم براتون. آیا به فکر دوستان دیگه نیستی . به فکر کسایی که چون ماشنت نبودن باید ۵- درصد اشافه پول بدن ؟ شما به این میگید تبلی یا بی عدالتی.
" ... اگه راست می گی خودتو بهبود بده! .... " ، آخه چرا در مورد فردی صحبت می کنی که نمیشناسیش، من هر کیم به خودم مربوطه، آیا من در مورد شخص خاصی صحبت کردم. ما داریم از موسسات و قیمت های بالا حرف می زنیم تا شاید رسیدگی بشه و سال بعد ببین قیمت ها بهتره خوشحال بشیم.
"لابد بعدش میای جواب میدی که من قصدم توهین نیست و برداشت شما اینه !!!!!" بخدا قسم من از احدی نه نترسی دارم و نه واهمه، من این حرف رو تویه موسسه هم پیش مدیرشون گفتم، کلی گلایه و انتقاد هم کردم اما قبول نکردن و بهم گفتن زوری که نیست. چی فکردید شما ؟ مشخصات خودم رو با شمامو به مدسان هم تویه قسمت انتقادات فرستادم اما جواب ندادن ، شما به هیچ وجه متوجه منظور من نخواهید شد چون به فکر اون تخفیفی هستید که نگرفتید و واقعا من متاسفم. در مورد کسی هم زود قضاوت نکنید.
من نه کسی رو مجبور کردم و نه اصلا در مورد کسی صحبت کردم. همه خودشون آگاهن و به اختیار تصمیم خواهند گرفت و من از اوضاعی که از موسسات دیدم و می بینم ازشون انتقاد کردم و مطمئنم این حرف تا حدی به گوش اونا خواهد رسید که ان شاالله اینطوری باشه شاید وجدانشون بلند شد و هزینه های عادلانه تری رو برای آزمون ها تصویب کردن اما احتمالش به سمت ۰ میل می کنه و کسی براش مهم نیست مه بچه ها چی می کشن.

جای هیچ بحث و صحبتی نیست. نیت من هر چه هست خدای من می دونه و فراری از اون نیست ولی نیتی جز انتقاد از این موسسات نیست و برام مهم نیست دیگران چی می گن و چی فکر می کنن. اما دوست دارم بین دوستان سوء تفاهم پیش نیاد برای دوستان، هدف از این پستهام فقط اینه که شاید با یه احتمال کوچیکی این حرف به گوش مسئولی برسه و در راستای کاهش این نرخ های سرسام آور آزمونای موسسات رسیدگی کنه ، البته شاید . من نه خیری می بینیم و نه ضرری . البته شاید برای آزمونی باز رفتیم تو این موسسات ضررشم دیددیم اما با دیدن اینقدر بی انصافی در حق بچه هایی که من خودم هم یکی از اونام که دارن از سر اجبار میرن موسسات واقعا آدم رو اذیت می کنه.

البته توصیه من هم اینه که زیاد به این آزمونا دل نبندید و می تونید از مانشت و بچه های مانشت برای حل مشکلات و مسائل استفاده کنید. البته هر کسی نظر خاص خودوشو داره. اما میشه واقعا تو خونه نشست و حسابی درس خودن و رتبه خوبی هم آورد. خیلی از آزمونهای سال های پیش هم در دسترسی هست و برای تست زنی ازشون می تونید استفاده کنید. یا حداکثر تویه ۲و۳ تا آزمون نهایی ثبت نام کنید( از سر اجبار) تا یه محک کلی هم داشته باشین اما مسلما همه می دونن که نباید به این رتبه های آزمونا موسسات دل بست . می تونید کتاب ها و مراجع رو کامل بخونید و مبعدش مشکلات خودتون رو اینجا مطرح کنید که مسلما دوستان زیادی پاسخ خواهند داد تا فشار هزینه های آزمون هارو تحمل نکنید.

موفق باشید
سلام
- ما اینجا نمیایم واسه بحث و طرفداری از موسسات
- در ضمن این شمایی که شدی کاسه داغ تر از آش. بازم می گم اگه دلت به حال مردم می سوزه سعی کن فقط حرف نزنی، یه گوشه جامعه اندازه یه نفر در جامعه خودت عدالت رو اجرا کن. اونوقت میشه گفت واقعا داری کاری واسه اعمال عدالت می کنی.
- موسسات دلشون به حال کسی نمی سوزه که بخای وجدانشون بیدار کنی.
- اصلا ناراحت تخفیف گرفتن نبودم و منظورم این بود که منم تنبلی کردم که گروه دوم شدم.
- مسئله ترس و واهمه نیست، مسئله انتقاد درست و احترام به اشخاصه برای حق انتخاب.
-من خودم هم پارسال دو تا جامع شرکت کردم چون واقعا هزینشو نداشتم. امسال هم کار کردم بازحمت خودم پولشو جور کردم که بتونم شرکت کنم. همه مشکل دارن. به هر نوعی. منظورم اینه که شما می تونید انتقاد کنید خدا هم از نیت شما آگاهه ولی ما آدمیم خدا نیستیم، منظورتون خوب برسونید و اینکه قصدم توهین به شخصیت شما نبوده و نیست.
قبول دارم بی عدالتی هست در همه ی جامعه، ولی کاری که می تونم بکنم اینه که خودم عادل رفتار کنم و فقط حرف نزنم و هر جا می تونم به هر کس به هر نوعی می تونم کمک کنم.
- من کلی از آزمونهای سال قبل + بودجه بندی موسسات دارم و خودم واسه خودم برنامه ریزی کردم و فقط می خاستم در جو امتحان باشم تا بهتر به هدفم برسم. شخصا دلم به آزمون و درصدهاش خوش نمی کنم. اینا مفیدن اما کافی نیستن و دلم به تلاش خودم و یاری خداوند خوشه.
دلم میخاد همه به درسامون بچسبیم تا موفق بشیم اونوقت بتونیم مفید باشیم بدون ترحم. ( منظورم خودم هم هست)
موفق باشید.

کنکور تنها راه واسه منه!Blush من می تونم. Cool
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
نیلوفر گلی که توی مرداب رشد می کنه و گل میده، تا ثابت کنه در بدترین شرایط هم میشه بهترین بود.
۷
۱
ارسال: #۱۳۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۳ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
سلام دوستان عزیز
امیدوارم شاد و موفق باشید
من توی این مدت مسافرت بودم و نتونستم به مانشت سر بزنم, خودم امروز رفتم واسه ثبتنام ۵۰%تخفیف گرفتم.
با خود خانم ناصری که صحیت کردم وشرایطمو گفتم (اینکه سر کار میرم و زمان محدودی دارم) ایشون قبول کردن هر کسی بخواد مدرسان شرکت کنه به خود مدرسان میل بزنه که مشخصاتش وارد گروه میشه اونوقت از تخفیف ۵۰% برخوردار میشه
میل مدرسان:
sharif_amoozesh@yahoo.com
موفق باشید
۵
۰
ارسال: #۱۳۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۲۸ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۳ ب.ظ)rata نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز
امیدوارم شاد و موفق باشید
من توی این مدت مسافرت بودم و نتونستم به مانشت سر بزنم, خودم امروز رفتم واسه ثبتنام ۵۰%تخفیف گرفتم.
با خود خانم ناصری که صحیت کردم وشرایطمو گفتم (اینکه سر کار میرم و زمان محدودی دارم) ایشون قبول کردن هر کسی بخواد مدرسان شرکت کنه به خود مدرسان میل بزنه که مشخصاتش وارد گروه میشه اونوقت از تخفیف ۵۰% برخوردار میشه
میل مدرسان:
sharif_amoozesh@yahoo.com
موفق باشید

خب،اگه اینجوری فقط با یه ایمیل قیمت آزمون از ۵۵۰ هزار تومن تبدیل به ۲۷۵ هزار تومن میشه دیگه چه کاریه یه دفه به همه این تخفیف رو بدن چه مانشتی چه غیر مانشتی، با این کار هم برا خودشون تبلیغ میشه، هم جامعه آماریشون بالاتر میره و هم اون دوستانی که از مانشت بی اطلاعند این همه ضرر نمی کنند.Exclamation
من خودم دیروز رفتم ثبت نام کردم ولی کم کم داره معلوم میشه قیمت اولیه ی آزمون ها رو غیر منصفانه و خیلی بالا اعلام کردندDodgy
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rata
ارسال: #۱۳۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
من هم امروز ثبت نام کردم - ۲۷۵۰۰۰ تومان ... همه چیز هماهنگ شده بود و در عرض ۱۰ دقیقه انجام شد
۰
۰
ارسال: #۱۳۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ب.ظ، توسط esi.)
نام نویسی گروهی مدرسان
بعضی ها گویا بهم خبر دادن که من از طرف موسسه خاصی مثل پارسه دارم حرف می زنم.
بخدا قسم من نه از طرف موسسه ای صحبت می کنم و نه هدفی جز انتقاد از تمامی موسساتی چه مدرسان باشه، چه پارسه باشه، چه ماهان و چه ... ندارم. من نه کسی رو میشناسم و نه از طرفی شخصی یا گروهی حرف میزنم. من فقط انتقاد شخصی خودم رو در رباطه با قیمت های گزاف اکثر این موسسات مطرح کردم.

آقای موسسه ( فرقی نداره مدرسان، پارسه، ماهان ، سنجش و ....) هدف ما کاهش این هزینه های زیاد آزمونهاست. این هزینه ها واقعا برای بسیاری از دانشجوها خیلی زیاده و پرداختش با مشکل و سختی برای دانشجو همراهه.

ما هدفی جز انتقاد از این وضع و گرانی آزموناها نداریم، به هیچ شخص، موسسه یا گروهی هم تعلق نداریم و به صورت کاملا شخصی از این قیمت ها گله داریم و خواهش داریم تا این قیمتها رو پایین بیارید تا هم دانشجوهایی بیشتری بتونن ثبت نام کنن و برای آیندشون تلاش کنن و هم اینکه برای دانشجو ها هزینه قابل پرداخت باشه و این جمله رو به تمامی موسسات داریم می گیم و اسم موسسه برای ما اهمیتی نداره.
ما هدفمون رسوندن این حرفا به گوش مسئولان تمامی موسسات بود و لذا از این به بعد بنده هیچ صحبتی در این رابطه نخواهم داشت.
خواهشا رسیدگی کنید تا شما سهمی کثیری در موفقیت بچه ها و در نتیجه پیشرفت علم این سرزمین داشته باشید.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: guest12 , sir_ams
ارسال: #۱۳۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ق.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
این آزمون ها خیلی فایده ای ندارن
مهم یادگیری و تسلط به مفاهیمه
اونایی که قبول شدن هم به خاطر خوندن خودشون بوده نه شرکت تو این آزمونا
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۵۳۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۷ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۵ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close