زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نام نویسی گروهی مدرسان

ارسال: #۱۰۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
آقای esi
خیلی داری تند میری.از یه مهندس کامپیوتر انتظار میره یه کم دقیق تر به موضوع نگاه کنه!
موسسه داره سودشو میکنه تعداد بیشتر رو با سود کمتر ثبت نام میکنه.مثل این می مونه که بری از یه شرکت یک نرم افزار بخری معلومه هزینه ایی که شخص میده بیشتر از هزینه ایه یه شرکت تعداد بیشتری از اون نرم افزار رو میخره.
بعدشم همه جا وقتی گروهی ثبت نام میکنی تخفیف می گیری،بحث مانشت نیست..سعی نکنید با این حرفا ما رو دلسرد کنید .یه موسسه مثل مدرسان شریف با دانشجو راه میاد یه موسسه نه! یه موسسه با این کار شرایط رو واسه ثبت نام راحت تر میکنه یه موسسه با داشتن سوال تکراری و جامعه آماری پایین تازه دسته بالا هم میگیره.
در ضمن دیروز که من رفتم ثبت نام کردم بروشوری به من دادند که وقتی مطالعه کردم دیدم که داخلش برای افراد بی بضاعت هم تخفیف ۲۰ تا ۵۰درصد گذاشتن.پس موسسه اونارو هم در نظر گرفته.
بهتره از در ترحم ،سنگ موسسات دیگه رو به سینه نزنید ما تحقیق کردیم و شنیدیم که موسسه ای مثل پارسه سوالات تکراریه سال گذشته رو دست داوطلب میده وبا داشتن ۶۰تا نمایندگی گزینه مناسبی نیست!
۶
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , mfXpert
ارسال: #۱۰۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ ب.ظ
RE: نام نویسی گروهی مدرسان
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ب.ظ)Farnoosh.m نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ق.ظ)sanaz_29 نوشته شده توسط:  از مانشت با این همه اعتبار توقع اینو نداشتم که خیلی راحت چشم پوشی کنه ، اگه قراره تبلیغ واسه کنکور باشه باید همه موسسات باشن دانشجو ها بتونن انتخاب کنند نه فقط یک موسسه.....
اونم تازه با این تبلیغات ......

ببین دوست عزیز این موسسات کارشون همش تبلیغه و خالی کردن جیب مردم ، ما هم تا می تونستیم ازشون تخفیف گرفتیم با این ۵۰ درصد این موسسه کلی هم سود کرده و در طرف مقابل اون یکی موسسه متاسفانه با ۳۰ درصد تخفیف و کلی شرایط و تعهد متاسفانه بخاطر این که تخفیفشو بالاتر نبرد ضرر کرد ، خیلی گیر دادی به این موسسه ، در کل همه موسسات کارشون تبلیغ هست و خالی کردن جیب مردم ، هرکس خودش خوند و زحمت کشید قبول شد . در ضمن فامیل شما اسدی نیست ؟

ببین دوست عزیز، اولا که من اسدی نیستم،با کسی هم کاری ندارم، امسال میخوام ارشد بخونم، خیلی هم پیگیری کردم موسسه خوب پیدا کنم که آزمونش خوب باشه،شما میگی ۵۰% اما کدوم ۵۰، من از حق دفاع میکنم ، کاری به این حرفای شما هم ندارم .من فقط حرفم اینه که اگه داری تبلیغ میکنی بزارید همه باشن ولی اگه داری پول در میاری که دیگه هیچی
۲
۸
ارسال: #۱۰۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط Mehrdad7soft.)
نام نویسی گروهی مدرسان
چون دوستان دارند همه‌‌جا پست یکسان میذارند من جوابشون اینجا هم میدم که کاربران گمراه نشند

ببینید دوست عزیز ما فقط جهت تقویت خودمون تو یک موسسه ثبت نام کردیم شرایط دیدیم به طور آزادانه تصمیم گرفتیم شما که نمیتونی‌ جای ما تصمیم بگیری اوکی؟

بعد از دید مادی هم نگاه کنیم پارسه با ۳۰% میشد ۳۴۰ مدرسان میشد ۲۷۵ پس بنده به شخصه موسسه که هم جامعه آماری خوبی‌ داره هم ارزون تر درمیاد انتخاب کردم من سود خودمو نگاه می‌کنم جیب موسسه نگاه نمیکنم که سنگشو به سینه بزنم

در ضمن من عکس قرارداد میزارم که شما نگید ۵۰% نیست جهت اطمینان شما و دوستان دیگه

[تصویر:  210813_1_1379079854.jpg]

این که چرا تایپیک شما هارو بستند اینا مربوط به مدیریت می‌شه ،فکر نکنم پول خاصی‌ تو جیب تیم مدیریت بشه که سنگ موسسه به سینه بزنن خدمات این سایت کاملا فکر کنم داوطلبی باشه

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92
ارسال: #۱۰۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۰ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
من نگفتم ارزون تر نیست دوست گرامی، بدم من نگفتم که چرا تایپیک منو بستید انگار هر کی ندونه فکر میکنه تایپیک ماله من بوده!!!! به من چه که بسته شده ، بی زحمت می خوایی جواب بدی اول درست بخون بعد جواب بده!!!!!
من نه تبلیغ پارسه رو کردم نه بدی از مدرسان مدرسان رو گفتم
من مقایسه کردم، که میگید ۵۰% تخفیف و گندشم میکنید....
بعدام جای کسی هم تصمیم نگرفتم و فقط نظرمو دادم و با این جبهه ای که گرفتی یعنی کاملا با حرف من موافقی و می خوایی بپوشونی خطاهای خودتو Big Grin
من حرفم این بود که به عنوان یک دانشجو دوست دارم حق انتخاب داشته باشم، بتونم بین بد و بدتر انتخاب کنم نه از روی اجبار، و از مدیریت سایت هم فقط خواستم اگه وجدانی داره کار میکنه یا جفتشو باز کنه یا جفتشو ببنده. همین
حالا باز اگه میخوایی دعوا کنی که دیگه اون بحث جداست Big Grin
۴
۶
ارسال: #۱۱۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۳ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
آقای مهرداد من هم می خواستم برگه ثبت نام رو اینجا بزارم تا این افرادی که از پارسه نشستن با مولتی یوزر بودنشون،میخوان ثبت نام ما رو ببرن زیر سوال و مارو احمق فرض کردن، ساکت شن!!! مرسی که شما سرعتت بیشتره چه جالب که فکر میکنن خیلی زبلن..۲۰تا کاربر دارن اینجا میخوان مخ مارو بزنن بابا با یه مشت مهندس طرفین به جای این ترفند ها برید دنبال طراح بگردید واسه آزموناتون هر سال سوال تکراری ندید دست مردم ما ثبت نام کردیم ،بچه های دیگه هم ثبت نام میکنن به قوله معروف مدرسان شریف...............مچکریمSmile
۴
۰
ارسال: #۱۱۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۵ ب.ظ
دوستان منم امروز ثبت نام کردم Big Grin خیلی خوب و عالی و با احترام و بدون هیچ مشکلی و خیلی سریع ۵۰ درصد تخفیف حساب کردن و قرارداد رو بستن و کلی هم راهنمایی و از این حرفا - (به نظرم گروه خوبی هستن Smile )

گفتن به دوستانی که میخوان ثبت نام کنند هم بگم که انتخاب این موسسه اختیاریه و کسی رو مجبور نکردن برای ثبت نام
یسری افراد به دلایلی که نامعلومه دارن حاشیه درست میکنن Dodgy

دوستانی که میگن اینجا فلانه یا چرا اینکارو میکنه نظرتون کاملا محترمه ولی کسانی که اینجا هستن رو چی فرض کردید !! همه تحصیل کرده هستن و با تحقیق موسسه مورد نظرشونو انتخاب میکنن بنابراین اگه قصد سوء ندارد این بحث های بی اساس رو ادامه ندید و تصمیم رو به خود بچه ها واگذار کنید Sleepy
۵
۰
ارسال: #۱۱۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۰ ب.ظ)sanaz_29 نوشته شده توسط:  من نگفتم ارزون تر نیست دوست گرامی، بدم من نگفتم که چرا تایپیک منو بستید انگار هر کی ندونه فکر میکنه تایپیک ماله من بوده!!!! به من چه که بسته شده ، بی زحمت می خوایی جواب بدی اول درست بخون بعد جواب بده!!!!!
من نه تبلیغ پارسه رو کردم نه بدی از مدرسان مدرسان رو گفتم
من مقایسه کردم، که میگید ۵۰% تخفیف و گندشم میکنید....
بعدام جای کسی هم تصمیم نگرفتم و فقط نظرمو دادم و با این جبهه ای که گرفتی یعنی کاملا با حرف من موافقی و می خوایی بپوشونی خطاهای خودتو Big Grin
من حرفم این بود که به عنوان یک دانشجو دوست دارم حق انتخاب داشته باشم، بتونم بین بد و بدتر انتخاب کنم نه از روی اجبار، و از مدیریت سایت هم فقط خواستم اگه وجدانی داره کار میکنه یا جفتشو باز کنه یا جفتشو ببنده. همین
حالا باز اگه میخوایی دعوا کنی که دیگه اون بحث جداست Big Grin

دوست عزیز احساس می‌کنم اگه حرف خودتون که می‌گید درست بخونید اول خودتون انجام بدید بعد به دیگران نصیحت کنید قشنگ تر

هم می‌شه اگه دقت میکردید بنده نوشتم (شما‌ها رو) این "ها" دوران محصلی ما نشان جمع بود به یک شخص اشاره نداشت اگه گسسته و بحث منطق هم بیشتر میخوندید یا دقت میکردید "استنتاج" می‌شه به اعضأ شرکت کننده در تایپیک مورد نظر شما این تایپک که هم میبینی‌ برای گرفتن تخفیف بود که اونم به نفع اعضأ شرکت کننده و "علاقه مند" بود شما آزادی اگه فکر میکنی‌ جای دیگه بهتره برو اونجا چرا می‌خوای نظر دگران عوض کنی‌

در ضمن کسی‌ فکر نکنم گنده کرده باشه عددیو این موسسه واقعا داره این درصد میده تبلیغ کرده و به حرفش پایبند بود

موسسات دیگر هم همینطور ،تبلیغ یه امر قانونیه چون تازه ثبت نام کردید من فقط محض اطلاع با اطلاعات جزی‌ خودم میگم که جدیدا سایت مانشت تبلیغات گذاشته برای در اوردن خرج سرور از این قبیل, این که با چه موسسه قرارداد بسته مربوط به ادمین

لابد موسسه‌های دیگه پیشنهاد ندادن دوست داشتن اقدام کنند این از زرنگی یه شرکت بود که تشخیص زودتر داده

تبلیغات صحنه رقابت

بنده دیگه این بحث ادامه نمیدم چون احساس کردم بی‌ انصافانه دارید صحبت می‌کنید سعی‌ کردم چیزی که از نظر من "حق" بود بگم باقی‌ چیز‌ها مربوط به ادمین‌ها ، بحث تایپیک و موضوش در مورد چیز دیگست بهتر به حاشیه کشیده نشه

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۵
۰
ارسال: #۱۱۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۵ ب.ظ، توسط Mänu.)
نام نویسی گروهی مدرسان
ببینید به نظر من دانشجوی کامپیوتری که میخواد کنکور بده و مانشت رو نشناسه و عضوش نباشه دانشجو کامپیوتر نیست،یه جستجوی ساده در مورد کنکور ارشد آدم با این سایت آشنا میکنه ،من به خیلی از دوستام میگم بیاین عضو بشین خیلی خوبه انواع اقسام جزوه بچه های درس خون،اما تنبلی میکنن ،آدم تنبل از خیلی چیزا محروم میشه،اونایی که فقط دنبال حاظری ان،این تخفیف هم به نفع ما هست هم به نفع موسسه که جامعه آماریشو بالا میبره،بنظر شما یه بچه کشاورز نمیتونه عضو مانشت باشه؟؟
شما مگه شغل پدرای ما رو میدونید؟؟؟
اقای esi شما با این حرفاتون کار بقیه رو خراب میکنید
از کجا میدونید بین این بچه هایی که دنبال تخفیف گروهی هستن؟؟کشاورز و کارگر نیست شغل پدرشون؟؟؟
حالا این شزایطی پیش اومده به نفع ما کاربرا هست،والا من تو عمرم بهم تخفیف نخورده،چون جزئ خیلی از گروههای خاص جامعه نبودم ،حالا بذارین یه بار از تخفیف شامل حال ما بشه

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۸
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehrdad7soft , yasin68 , sara_sb92
ارسال: #۱۱۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
منم ثبت نام کردم با ۵۰% تخفیف آزمون . ممنون از همه ی بچه های گروه و کسانی که هماهنگی رو انجام دادن
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehrdad7soft
ارسال: #۱۱۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
سلام یک پیامک واسه من اومده این شکلیه
مژده مژده
۵۰ درصد تخفیف باورنکردنی کارشناسی ارشد مدرسان
۰۳۸۱۲۲۴۱۲۷۱
چه یک نفر چه ده نفر به همه تخفیف میدن
میتونین ثبت نام کنین بعد تو شهر دیگه امتحان بدین
کاش موسسات دیگه هم قیمتاشون رو بیارن پایین
---------------------------------------------------------

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۱۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ب.ظ
سلام

منم امروز رفتم با۲۷۵ تمن ثبت نام کردم وای چقدر تخفیف مزه داره اونم ۵۰درصدشSmileSmileBig Grin
۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: PSHirazi
ارسال: #۱۱۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ب.ظ
سلام به همه دوستان عزیز
من نمیخوام دخالتی تو بحث انتخاب موسسه بکنم ولی سال پیش به عینه شاهد آزمون های مدرسان بودم
کسایی که رتبه های برتر تو آزمون ها میاوردن رتبه های جالبی تو کنکور نیاوردن
البته خودم میدونم شرایطی که تو کنکور هست تو آزمون ها نیست
فقط قصدم اینه به فکر این بحثا نباشین و دلتون به آزمون هیچ موسسه ای خوش نباشه بچه ها
تو هر موسسه ای که ثبت نام میکنین با برنامه پیش برین
تو آزمونا شرکت کردن معایب و مزایایی داره
ولی مهم تر از همه اینا تلاش خود فرده
موفق باشین

خداوندا
هدایتم کن
تا به این باور برسم
که جواب برخی از دعاهایم
«صبر» و «انتظار» است
۹
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , esi , عزیز دادخواه , freaphea@emeil.in
ارسال: #۱۱۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ ق.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
سلام به دوستای خوبم در مانشت
ببین امروز نبودم اینجا چه خبر شده.
البته جای تعجب نیست، همیشه هستن کسانی که قضیه اصلی ول کردن و چسبیدن به حاشیه و فرع. دوست عزیز اگه میخای به درد جامعت بخوری و واقعا دلسوز قشر در مضیغه جامعه هستی، ÷س شعار نده و حاشیه رو ول کن، یعنی اون تخفیفی که می خای انتخاب کن و بچسب به درست. تلاش کن تا قدرت تفکر و علم و ثروتت بره بالا . تا به درد افراد ضعیف باشی نه اینکه بیایی اینجا و جبهه بگیری.
هر کسی حق داره هر تبلیغی ببینه و اون چیزی که می بینه براش بهتره انتخاب کنه. وقتی اینجور جبهه برا موسسه ای گرفته میشه یعنی چی ؟؟؟ من میگم هرکسی حق انتخاب داره. یعنی شما دوست عزیز، داری به شعور افراد توهین می کنی.
لابد بعدش میای جواب میدی که من قصدم توهین نیست و برداشت شما اینه !!!!! ولی من فکر می کنم بهتر باشه شما یکمی بیشتر فکر کنی و راحت بدون در نظر گرفتن حق دیگران ( در رابطه با در نظر گرفتن شخصیت هر کس و شعورش) اینجوری نظر ندی.
بله اون دوستمون خوب گفتن مگه پدران ما شغلشون چیه؟؟ کشاورز و روستایی تو بچه های مانشت کم نیستن. و هستن کسانی که تو روستا هستن. و اینکه واقعا درست گفتن که با یک جستجو در اینترنت به مانشت میرسی. من شخصا سال پیش مرداد ماه دنبال یه جزوه می گشتم اینجارو پیدا کردم.
چند روز نیومدم مانشت و توجه زیادی نکردم شدم جزو لیست دوم در مدرسان.ببین!! پس بهتره یه مهندس کامپیوتر که میخاد ارشد بخونه تنبلی نکنه بیاد پیدا کنه و عضو بشه و اگه نمیخاد اون دیگه به خودش مربوطه. (صلاح مملکت خویش خسروان دانند)
و اینکه هر موسسه ای هر جور دوس داره میتونه تبلیغ کنه و هر جور بخاد تخفیف میده. چرا به جای اینکه نقاط ضعفشون برطرف کنند تا افراد بیشتری رو جذب کنند میان گزینه ای که افراد فکر می کنن بهتره رو خراب می کنن تا برن بالا!!!!! متاسفانه این چیزیه که وفور در روابط انسانها و در موسسات و شرکت ها و در خیلی جاهای دیگه....دیدم، اگه راست می گی خودتو بهبود بده!
دوستان من واسه هیچ موسسه ای تبلیغ نمی کنم و اینکه هر جا دوس دارید ثبت نام کنید.
منم منتظرم تا گروه دوم تاریخ ثبت نامش معلوم بشه برم ثبت نام.
دوستای خوبم برای اهدافتون درساتونو خوب بخونید. موفق باشید. در پناه حق.

کنکور تنها راه واسه منه!Blush من می تونم. Cool
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
نیلوفر گلی که توی مرداب رشد می کنه و گل میده، تا ثابت کنه در بدترین شرایط هم میشه بهترین بود.
۲
۱
ارسال: #۱۱۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ
دوستان من خودم و دوستام این کاره ایم تو کیفیت و خیلی آیتم های دیگه کنکور آزمایشی ها بین موسسات

۱-مدرسان مشاوراش هم خیلی قوی اند هم با تجربه تا حتی مسیول ثبت نام آزموناشونم که دوستام رفته بودند گفتند هم خیلی مودب بود و هم بار علمی داشت لااقل آدم خیالش راحته با کسی که داره ثبت نامش میکنه خودش از ی دانشگاه قویه و همین موجب اعتماد میشه!Blush

۲-کلا هم این موسسه واسه کیفیت آزموناش از جاهای دیگه بیشتر خرج میکنه از تبلیغاتش معلومه .ما کلی سوالای کنکور آزمایشی های سال های پیش موسسات رو قیاس کردیم تحلیل آزمونای مدرسان خیلی تخصصیه هیچ جای دیگه اینطور نیس!Rolleyes

۳-اتفاقا مدرسانی ها اصلا پولکی نیستند آقای esi که اینقدر تخفیفای بالا گذاشتند Idea

۴-نتیجه:ذهن و فکر داوطلبای کنکوری باارزش تر از این حرفاس که وقتی ی تعداد خیلی کثیری با کلی تحقیق و اطمینان سراغ موسسه ای میرن بخواد خدشه ای ببینه هر روز هم این موضوع پررنگ تر میشه که ورودی های دانشگاه های قوی تهران ی روزی خروجی های مدرسان بودندBlush
۲
۱۰
ارسال: #۱۲۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط esi.)
نام نویسی گروهی مدرسان
مینو صالح زاده:
...
بهتره از در ترحم ،سنگ موسسات دیگه رو به سینه نزنید ...
یعنی چی ؟ چطوری به این نتیجه حیرت آور رسیدی مهندس کامپیوتر؟ آیا من در مورد موسسه دیگه ای حرف زدم !!! من گفتم اکثر این موسسات واقعا بی انصافی می کنن و هزینه های زیادی می گیرن، نه مدرسان مال بابای منه، نه پارسه نه ماهان و نه موسسه دیگه ای . شما نگرفتید من چی میگم.
حرفه من اینه چرا باید با یه ثبت نام باید اینقدر تخفیف بدن، یعنی این داره نشون میده اینا چقدر دارن بی انصافی می کنن، اینا بهانست دوست عزیز، وگرنه چه فرقی بین فردی که ماشنت میشناسه و نمیشناسه هست ؟ این داره تابلو می کنه که دارن واقعا پول گزاف از مردم می گیرن. اون کسی که مانشت رو نشناخته بیاد چقدر پول اضافی بده، این از نظر شما انصافه. اینا دارن خودشو نشون که می دن که چقدر بی انصاف و غیر جوانمردانه عمل می کنن.
اگر من و شما هم برم ثبت نام کنیم از سر اجبار، اونا دارن بی انصافی می کن، کاش یه مسئولی این وضعیت رو ببینه و یه نرخ منصافه تعیین کنه ؟؟ البته کاش . اما رسیدگی نمیشه و همه ماها مجبوریم با ساز اونا برقصیم.

Matab.R :
....
شما مگه شغل پدرای ما رو میدونید؟؟؟
اقای esi شما با این حرفاتون کار بقیه رو خراب میکنید
...

این رو چطوری از حرفای من استدلال کردین !!!؟؟؟ واقعا تعجب کردم از حرفاتون.
من دارم می گن عدالت باید رعایت بشه، وقتی طرف داره ۵۰ درصد تخفیف میده یعنی ۵۰ درصد بی خودی قیمتارو برده بالا. شما داری میری لباس بخری، یارو میگه لباس ۲۰ تومن میشه ولی به خاطر این که الان اومدی تو( یه بهانه ای واقعا مشابه ثبت نام در مانشت) بهتون ۵۰ درصد تخفیف میدم و میشه ۱۰ تومن. یعنی چی ؟؟؟ داره سرت کلا میذاره، شک نکن قینمت واقعیش زیر ۱۰ تومن که اینقدر دست و دل بازی می کنه. ما تو شرع و هم عرف داریم که نباید بیش از یک حدآستانه در کاری منفعت برد که باعث به سختی افتادن دیگران باشه. فرق مثال خرید لباس با موسسات این که، من و شما یه جورایی مجبوریم برای ادامه تحصیل و قبولی تویه کنکور ، انا هرچقدر که بخوان پول بدیم، بی چک و چونه. یعنی دارن سوء استفاده می کنن. این واقعا نا جوانمردانه است. این بی انصافی در حق همه.
من که گفتم متاسفانه کاری از دستم برنمیاد مگه این که حداقل یه انتقادی کنم شاید بگوششون برسه.
من هم خیلی وقته عضو مانشت، مانشت رو هم دوست دارم، بهم واقعا کمک کرده، مشکلی با مانشت نیست، مشکل این موسساتیه که واقعا دارن بی انصافی می کنن.
کارو خراب می کنید چیه آخه؟ من نمی گم که نرید واسه ثبت نام، یا کسی رو منع کنم یا به شک بندازم، یا نمیخوام بگم کار بدی کرده که داره به مانشتی ها تخفیف میده. اما کارشون بی انصافی و دارن خودشونو تابلو می کنن.
من نه قصد مزاحمت برای کسی دارم و نه قصد به شک انداخته برای دوستان، و نه از موسسه ای خوشم میاد بخوام طرفشو بگیرم، انتقاد من از این قیمت های واقعا گزاف برای چندتا آزمون، انتقاد از عدم رسیدگی و کنترل هزینه های این موسساته.

sara_sb92 :
من میگم هرکسی حق انتخاب داره. یعنی شما دوست عزیز، داری به شعور افراد توهین می کنی.
لابد بعدش میای جواب میدی که من قصدم توهین نیست و برداشت شما اینه !!!!! ولی من فکر می کنم بهتر باشه شما یکمی بیشتر فکر کنی و راحت بدون در نظر گرفتن حق دیگران ( در رابطه با در نظر گرفتن شخصیت هر کس و شعورش) اینجوری نظر ندی ....

شما هم کاسه داغ تر از آشید و هم نسنجیده و خود رای در مورد دیگران قضاوت می کنید. من نه کسی رو مجبور کردم و نه قصد گمراه کردن کسی رو داشتم و نه توهینی میشه از این حرفام استدلال کرد ونه از موسسه خاصی دفاع کردم و نه به کسی بی احترامی. من می گم همه جور دانشجو هست و با هر وسعی، بعد تو می گی توهین کردی ؟ این چه طرز فکری من نمی دونم. شما فقط به فمر خودتی که چرا چند روز دیر اومدی شدی شدی لیست دوم !!! واقعا متاسفم براتون. آیا به فکر دوستان دیگه نیستی . به فکر کسایی که چون ماشنت نبودن باید ۵- درصد اشافه پول بدن ؟ شما به این میگید تبلی یا بی عدالتی.
" ... اگه راست می گی خودتو بهبود بده! .... " ، آخه چرا در مورد فردی صحبت می کنی که نمیشناسیش، من هر کیم به خودم مربوطه، آیا من در مورد شخص خاصی صحبت کردم. ما داریم از موسسات و قیمت های بالا حرف می زنیم تا شاید رسیدگی بشه و سال بعد ببین قیمت ها بهتره خوشحال بشیم.
"لابد بعدش میای جواب میدی که من قصدم توهین نیست و برداشت شما اینه !!!!!" بخدا قسم من از احدی نه نترسی دارم و نه واهمه، من این حرف رو تویه موسسه هم پیش مدیرشون گفتم، کلی گلایه و انتقاد هم کردم اما قبول نکردن و بهم گفتن زوری که نیست. چی فکردید شما ؟ مشخصات خودم رو با شمامو به مدسان هم تویه قسمت انتقادات فرستادم اما جواب ندادن ، شما به هیچ وجه متوجه منظور من نخواهید شد چون به فکر اون تخفیفی هستید که نگرفتید و واقعا من متاسفم. در مورد کسی هم زود قضاوت نکنید.
من نه کسی رو مجبور کردم و نه اصلا در مورد کسی صحبت کردم. همه خودشون آگاهن و به اختیار تصمیم خواهند گرفت و من از اوضاعی که از موسسات دیدم و می بینم ازشون انتقاد کردم و مطمئنم این حرف تا حدی به گوش اونا خواهد رسید که ان شاالله اینطوری باشه شاید وجدانشون بلند شد و هزینه های عادلانه تری رو برای آزمون ها تصویب کردن اما احتمالش به سمت ۰ میل می کنه و کسی براش مهم نیست مه بچه ها چی می کشن.

جای هیچ بحث و صحبتی نیست. نیت من هر چه هست خدای من می دونه و فراری از اون نیست ولی نیتی جز انتقاد از این موسسات نیست و برام مهم نیست دیگران چی می گن و چی فکر می کنن. اما دوست دارم بین دوستان سوء تفاهم پیش نیاد برای دوستان، هدف از این پستهام فقط اینه که شاید با یه احتمال کوچیکی این حرف به گوش مسئولی برسه و در راستای کاهش این نرخ های سرسام آور آزمونای موسسات رسیدگی کنه ، البته شاید . من نه خیری می بینیم و نه ضرری . البته شاید برای آزمونی باز رفتیم تو این موسسات ضررشم دیددیم اما با دیدن اینقدر بی انصافی در حق بچه هایی که من خودم هم یکی از اونام که دارن از سر اجبار میرن موسسات واقعا آدم رو اذیت می کنه.

البته توصیه من هم اینه که زیاد به این آزمونا دل نبندید و می تونید از مانشت و بچه های مانشت برای حل مشکلات و مسائل استفاده کنید. البته هر کسی نظر خاص خودوشو داره. اما میشه واقعا تو خونه نشست و حسابی درس خودن و رتبه خوبی هم آورد. خیلی از آزمونهای سال های پیش هم در دسترسی هست و برای تست زنی ازشون می تونید استفاده کنید. یا حداکثر تویه ۲و۳ تا آزمون نهایی ثبت نام کنید( از سر اجبار) تا یه محک کلی هم داشته باشین اما مسلما همه می دونن که نباید به این رتبه های آزمونا موسسات دل بست . می تونید کتاب ها و مراجع رو کامل بخونید و مبعدش مشکلات خودتون رو اینجا مطرح کنید که مسلما دوستان زیادی پاسخ خواهند داد تا فشار هزینه های آزمون هارو تحمل نکنید.

موفق باشید

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۱۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: friends , master of net , فاطمه م-شیمی , eng_majid , bita_it , atenaa , Mohammad-A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۴۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۳۴ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۰۵۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۷۳۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۶۳۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۲۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۴۰ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۱۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۶۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۰۱ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close