زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال ۹۰ تا۹۲)

ارسال: #۲۲۶
۱۷ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ، توسط kashir.)
RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری
(۱۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۱۹ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  پژوهش تاریخ تشکیل کلاساشو اعلام کرد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کلیه کلاسهای زمان دوره تابستان رشته کامپیوتر و IT از تاریخ ۲۵ تیر ماه آغاز خواهد شد.
محل برگزاری کلیه دروس: دانشکده علوم دانشگاه خواجه نصیر واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان شهید مجتبایی،خیابان شهید کاویان

من مسیر دانشکده علوم نصیرو نمیدونم.

این مسیرو از طریق مترو یا اتوبوس یا تاکسی از چه طریقی میشه سریعتر و در کوتاهترین زمان بهش رسید؟
خواهشا دقیق بهم بگین.
قرار بود کلاسها دانشکده برق تشکیل بشه Confused

(۱۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ ب.ظ)khodam نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان . یک پیام خصوصی گرفتم که شایعه شده من یوسفی هستم . البته من خیلی دوست دارم مثل ایشون بشم و هدف بنده هم همین است . من دانشجوی ایشون در دانشگاه شریعتی بودم و ایشون خیلی به من محبت داشت و در کلاس کنکور هم برای من تخفیف گرفت و امسال هم رتبه خوبی اوردم. این شایعه از طرف یکی از دوستان خودم در شریعتی شروع شده و برای ایشون خیلی متاسفم . ای کاش ایشون ابتدا با من یا حتی استاد صحبت می کردن و می فهمیدن ماجرا چیه . این خیلی ظلم است به هر حال امیدوارم اقای یوسفی بنده رو ببخشن . در ضمن کاربران aryaee , majid gh خود شما از طرف موسسه خاصی و برای اشخاص خاصی دارید تبلیع می کنید . اگه مایل بودید باهم قرار ملاقات بذاریم و همه چیز روشن شود
منم یه مدت یه شک کوچولو کردم و حتی خواستم واستون پیام بزارم
اگه کارنامه تونو بزارید نیازی به ملاقات نیستشا، هم شک دوستان برطرف میشه هم از کارنامه تون استفاده میکنیم Smile

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرمین , hamed.ehsani91
ارسال: #۲۲۷
۱۷ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ ب.ظ)khodam نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان . یک پیام خصوصی گرفتم که شایعه شده من یوسفی هستم . البته من خیلی دوست دارم مثل ایشون بشم و هدف بنده هم همین است . من دانشجوی ایشون در دانشگاه شریعتی بودم و ایشون خیلی به من محبت داشت و در کلاس کنکور هم برای من تخفیف گرفت و امسال هم رتبه خوبی اوردم. این شایعه از طرف یکی از دوستان خودم در شریعتی شروع شده و برای ایشون خیلی متاسفم . ای کاش ایشون ابتدا با من یا حتی استاد صحبت می کردن و می فهمیدن ماجرا چیه . این خیلی ظلم است به هر حال امیدوارم اقای یوسفی بنده رو ببخشن . در ضمن کاربران aryaee , majid gh خود شما از طرف موسسه خاصی و برای اشخاص خاصی دارید تبلیع می کنید . اگه مایل بودید باهم قرار ملاقات بذاریم و همه چیز روشن شود

سلام. من همان TivaMoradi هستم ولی متاسفانه نمی دانم چرا account من خراب شده و نمی‌تونم login کنم و به همین دلیل مجبور شدم که یک account شماره ۲ بسازم.
پیش از هرچیز می‌خواستم بگم که مشکل در اینجا تنها محدود به آقای مهندس نیست و خودفروشی اساتید نصیر که در این آموزشگاه رشد کردند و یک دفعه دسته جمعی زیرآب همین مؤسسه را زدند و رفتند پارسه همانقدر سودجویی است و رفتار غیر اخلاقی را در بازار کنکور نشان می‌دهد که تبلیغات جناب مهندس با اسامی ناشناس برای خودشان و به همین دلیل هست که من گفتم بچه‌ها باید مواظب باشند و در دام سودجویی‌ها گرفتار نشوند.

اما چند کلام با کاربر khodam
اولا اینکه شما می‌خواهید با قرار گذاشتن مشکل را حل کنید؟ ما را گرفتید یا خودتان را؟. هر خنگی میدونه که سر قرار آدم می‌تونه پسرخاله یا دخترعمه اش را بفرستد.
دوم برای رو شدن ماجرا که نیاز به لینک سایت کارشناسی نبوده. از همین جا هم مشخص است. بگذارید فقط سه-چهار نمونه بگم.

در مورد دکتر نیکوبین جنابعالی فرمودید که کلاس‌های ایشان در نصیر به حد نصاب نرسید و تشکیل نشد و بعد هم فرمودید که شما به جزوه ایشان نگاه کرده‌اید و بی خود است و به درد کنکور نمی‌خورد. می‌شه بگید جزوه کلاسی که تشکیل نشد را شما چجوری دیدید؟!!! کاملاً واضح است که این تخریب‌های ناجوانمردانه فقط به خاطر این است که آقای دکتر نیکوبین می‌خواستند همان درس‌های آقای مهندس را در نصیر ارائه دهند.

شما می‌گید برای اینکه بتونید در کلاس‌های کنکور ثبت نام کنید آقای مهندس برای شما تخفیف گرفتند. ولی قبلا که گفته بودید شما درس معماری کامپیوتر را هم در کلاس‌های دکتر اجلالی ثبت نام کرده‌اید و هم در کلاس آقای مهندس؟!!!! لابد آقای مهندس آنقدر برای شما زیاد تخفیف گرفتند که پول زیاد هم آوردید و تونستید توی درس‌ها دوتا دوتا با استادهای مختلف ثبت نام کنید تا مقایسه‌های مورد نظر آقای مهندس را ارائه دهید.

تخریب‌های شما علیه دکتر حاج سید جوادی به نظر خودتان مشکوک نیست؟ یعنی این همه شاگرد سرکلاس‌های ایشون رفته‌اند و مشکل را اینقدر جدی ندیده‌اند. ولی شما متوجه جدی بودن مشکلات شده‌اید؟ شاید هم قضیه این است که برخی از درس‌هایی که آقای مهندس ارائه می‌دهند، دکتر حاج سید جوادی هم ارائه می‌کنند.

بازهم بگم یا بسه؟!!!
شما تمام این شواهد فوق را بگذارید کنار لینک سایت کارشناسی. خوب به نظر شما باید چه نتیجه‌ای گرفت؟!!!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Majid gh , hamed.ehsani91
ارسال: #۲۲۸
۱۷ تیر ۱۳۹۰, ۰۵:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۶ ب.ظ، توسط Majid gh.)

داداش من به خب راست میگن دیگه بچه‌ها من تا حالا کجا تبلیغ کسی کردم شما تحمت میزنی ذاذا نه بگو هم بااین اکانت اولم که مجید ق بود هم با این اکانتم ما رو گرفتی من یه حرفی زدم روشم هستم خراب آقای یوسفی خوب درس نمیده تو مشهد این تبلیغ داداش؟؟؟؟؟ کجاش تبلیغه؟؟؟؟
اگر هم یوسفی نیستی و میخوای مثل آقای یوسفی بشی اشتباه میکنی
من نه از طرف موسسه ای هستم نه از طرف کسی من فقط در چند جا گفتم استاد یعنی اقای حقیقت قشنگ درس میده ایشون پارساب آوردن تو موسسه دی سیتم مشهد تو ۳ روز شبکه رو قشنگ درس داد حلالش پولش مثل خیلی از استتید سر ته کلاسو نمیزنه

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۱
۱
ارسال: #۲۲۹
۱۷ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۳۹ ب.ظ
کلاس کنکور وکتابهای کنکوری
جناب magid gh اولا من داداش نیستم و یک دختر هستم . ثانیا خیلی بی ادب هستی و معلوم است که از شعور بالایی برخوردار نیستی . ثالثا شما خودت رو خیلی ناراحت نکن استاد یوسفی رو اونهایی که باید کلاسش رو برن می رن و اونهایی که باید استفاده کنن می کنن . همیشه اینجوری بوده که بعضی‌ها نمی تونن بزرگ و برجسته بودن یک شخص رو تحمل کنن. من ۲ سال شریعتی و کنکور کاردانی به کارشناسی و کنکور ارشد شاگرد ایشون بودم و تا همیشه خودم را شاگرد ایشون می دونم . استادی بسیار باسواد و در عین حال بسیار افتاده. تا کور شود هر انکس که نتواند دید
۱
۱
ارسال: #۲۳۰
۱۷ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۳۹ ب.ظ
جناب magid gh اولا من داداش نیستم و یک دختر هستم . ثانیا خیلی بی ادب هستی و معلوم است که از شعور بالایی برخوردار نیستی . ثالثا شما خودت رو خیلی ناراحت نکن استاد یوسفی رو اونهایی که باید کلاسش رو برن می رن و اونهایی که باید استفاده کنن می کنن . همیشه اینجوری بوده که بعضی‌ها نمی تونن بزرگ و برجسته بودن یک شخص رو تحمل کنن. من ۲ سال شریعتی و کنکور کاردانی به کارشناسی و کنکور ارشد شاگرد ایشون بودم و تا همیشه خودم را شاگرد ایشون می دونم . استادی بسیار باسواد و در عین حال بسیار افتاده. تا کور شود هر انکس که نتواند دید
۰
۱
ارسال: #۲۳۱
۱۷ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط ahmadi_development.)
(۱۷ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ)TivaMoradi2 نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ ب.ظ)khodam نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان . یک پیام خصوصی گرفتم که شایعه شده من یوسفی هستم . البته من خیلی دوست دارم مثل ایشون بشم و هدف بنده هم همین است . من دانشجوی ایشون در دانشگاه شریعتی بودم و ایشون خیلی به من محبت داشت و در کلاس کنکور هم برای من تخفیف گرفت و امسال هم رتبه خوبی اوردم. این شایعه از طرف یکی از دوستان خودم در شریعتی شروع شده و برای ایشون خیلی متاسفم . ای کاش ایشون ابتدا با من یا حتی استاد صحبت می کردن و می فهمیدن ماجرا چیه . این خیلی ظلم است به هر حال امیدوارم اقای یوسفی بنده رو ببخشن . در ضمن کاربران aryaee , majid gh خود شما از طرف موسسه خاصی و برای اشخاص خاصی دارید تبلیع می کنید . اگه مایل بودید باهم قرار ملاقات بذاریم و همه چیز روشن شود

سلام. من همان TivaMoradi هستم ولی متاسفانه نمی دانم چرا account من خراب شده و نمی‌تونم login کنم و به همین دلیل مجبور شدم که یک account شماره ۲ بسازم.
پیش از هرچیز می‌خواستم بگم که مشکل در اینجا تنها محدود به آقای مهندس نیست و خودفروشی اساتید نصیر که در این آموزشگاه رشد کردند و یک دفعه دسته جمعی زیرآب همین مؤسسه را زدند و رفتند پارسه همانقدر سودجویی است و رفتار غیر اخلاقی را در بازار کنکور نشان می‌دهد که تبلیغات جناب مهندس با اسامی ناشناس برای خودشان و به همین دلیل هست که من گفتم بچه‌ها باید مواظب باشند و در دام سودجویی‌ها گرفتار نشوند.

اما چند کلام با کاربر khodam
اولا اینکه شما می‌خواهید با قرار گذاشتن مشکل را حل کنید؟ ما را گرفتید یا خودتان را؟. هر خنگی میدونه که سر قرار آدم می‌تونه پسرخاله یا دخترعمه اش را بفرستد.
دوم برای رو شدن ماجرا که نیاز به لینک سایت کارشناسی نبوده. از همین جا هم مشخص است. بگذارید فقط سه-چهار نمونه بگم.

در مورد دکتر نیکوبین جنابعالی فرمودید که کلاس‌های ایشان در نصیر به حد نصاب نرسید و تشکیل نشد و بعد هم فرمودید که شما به جزوه ایشان نگاه کرده‌اید و بی خود است و به درد کنکور نمی‌خورد. می‌شه بگید جزوه کلاسی که تشکیل نشد را شما چجوری دیدید؟!!! کاملاً واضح است که این تخریب‌های ناجوانمردانه فقط به خاطر این است که آقای دکتر نیکوبین می‌خواستند همان درس‌های آقای مهندس را در نصیر ارائه دهند.

شما می‌گید برای اینکه بتونید در کلاس‌های کنکور ثبت نام کنید آقای مهندس برای شما تخفیف گرفتند. ولی قبلا که گفته بودید شما درس معماری کامپیوتر را هم در کلاس‌های دکتر اجلالی ثبت نام کرده‌اید و هم در کلاس آقای مهندس؟!!!! لابد آقای مهندس آنقدر برای شما زیاد تخفیف گرفتند که پول زیاد هم آوردید و تونستید توی درس‌ها دوتا دوتا با استادهای مختلف ثبت نام کنید تا مقایسه‌های مورد نظر آقای مهندس را ارائه دهید.

تخریب‌های شما علیه دکتر حاج سید جوادی به نظر خودتان مشکوک نیست؟ یعنی این همه شاگرد سرکلاس‌های ایشون رفته‌اند و مشکل را اینقدر جدی ندیده‌اند. ولی شما متوجه جدی بودن مشکلات شده‌اید؟ شاید هم قضیه این است که برخی از درس‌هایی که آقای مهندس ارائه می‌دهند، دکتر حاج سید جوادی هم ارائه می‌کنند.

بازهم بگم یا بسه؟!!!
شما تمام این شواهد فوق را بگذارید کنار لینک سایت کارشناسی. خوب به نظر شما باید چه نتیجه‌ای گرفت؟!!!

من نمی خواستم در این مورد صحبت کنم ولی اینو بگم کمی با احتیاط در مورد افراد صحبت کنید من هم تا حدودی شک داشتم ولی نخواستم این مسیله این جوری باز بشه ارسال هایی که این کاربر داشته مشکوکه من همش رو خواندم علاوه به مسایلی که شما فرمودید میشه این‌ها رو هم بهش اضافه کرد تخریب پارسه(دانشجوهای ضعیف به پارسه می روند)تبلغ نصیر به خصوص مهستان (سوالات ازمون های مهستان بسیار جدید ،مفهومی وحتی چند تا سوال هم نمونش توی کنکور اومده بود) تخریب کتاب های معماری ،مدارمنطقی مقسمی ،تخریب استاد حاج سید جوادی ،نیکوبین تعریف بیش از حد از کتاب های پوران پژوهش و...... اما با این همه نمی توان به طور قطع گفت این فرد اقای مهندس هستند از طرفی من دوره کاردانی به کارشناسی در موسسه استاد مقسمی شاگرد اقای مهندس بودم واز نحوه درس دادن ایشون راضی بودم این هم بگم که گاهی وقت‌ها یه فرد بدلیل علاقه زیاد به شخصی میتونه به طور ناخوداگاه بیش از حد تعریف کنه مثل دوست خودم که ایشون هم به شدت از همین اقای مهندس تعریف می کنه به طوری که شک کردم شاید فامیلشون باشه

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
۰
۰
ارسال: #۲۳۲
۱۷ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۷ ب.ظ
جناب tivamoradi اولا جزوه نیکوبین رو از موسسه ماهان دیدم نه نصیر ثانیا بنده ۲ سال کنکور کارشناسی ارشد دادم که کلاسهای هردوی این عزیزان رو شرکت کرده بودم. ثالثا بنده با اقای سیدجوادی کلاس داشتم و ان دوره ایشون کلاسها رابدون هماهنگی کنسل می کردند طوری که کلاس تابستان به موقع تمام نشد و بسیاری از همکلاسی‌ها رفتند و من نظر انها رو گفتم و درضمن همیشه گفتم که اقای سید جوادی بسیار باسواد هستند ولی متعهد نیستند . رابعا شما خوش باشید و هر نتیجه ای که دلتان می خواهد بگیرید .
۱
۱
ارسال: #۲۳۳
۱۷ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۲ ب.ظ
سلام خدمت همه دوستان مانشت. من یوسفی هستم . از طریق mail امروز به من اطلاع داده شد که ظاهرا مشکلاتی در این سایت و شایعاتی پیش امده است. من با خانمی که از دانشجویان من بود و البته اکنون نیز روابط کاری باهم داریم و درسایت مانشت به نام khodam می شناسید تماس گرفتم و ایشان همانطور که گریه می کردند مطالبی به من گفتند . به هر حال تصمیم گرفتم مطالبی خدمت شما عرض کنم . بنده از تمام دوستانی که به آنها احتمالا اهانت شده به خصوص کاربر محترم magid gh پوزش می طلبم . البته بنده یک بار در دانشگاه شریعتی با درخواست khodam نگاهی به مطالب این سایت انداختم که به نظرم خیلی مفید بود و اطلاعات خوبی بود. بنده فرصت نکردم تمام پیام هارا بخوانم و فقط همین چند پیام اخر را مطالعه کردم. ظاهرا کاربر محترم khodam( ایشان دانشجویی بسیار باهوش و فعال هستند )مطالبی را عنوان کرده که از من تشکر کند ولی اینطور که در پیامهای اخیر دیدم ظاهرا چهره بعضی اساتید محترم تخریب شده است. که من بسیار از این بابت شرمنده و ناراحتم . دوستان بنده هرروز صبح تا شب مشغول کار تدریس تحصیل و تحقیق هستم و شبها نیز معمولا در حال نوشتن کتاب هستم و به هیچ وجه فرصت ندارم و نیاز ندارم که بخواهم با نام کاربری جعلی چهره سایر اساتید راتخریب کنم .من با اساتید محترمی که نامشان در پیامها امده دوست صمیمی هستم. بنده از سال ۱۳۷۸ تدریس و تالیف در زمینه کنکور کارشناسی ارشد را شروع کردم و زندگی من این است و هیچوقت در مورد همکاران خودم سخن بد نمی گویم. خیلی وقتها دانشجویانی از من پرسیدند که ساختمان داده با چه استادی بگیریم با اینکه خود من این درس را تدریس می کنم و با توجه به شرایط علمی ان دانشجو استاد ابراهیمی مقدم را پیشنهاد می کردم. به هر حال تازمانی که من ایران هستم کار حرفه ای من تدریس کنکور کارشناسی ارشد است و نه به کسی اهانت می کنم و نه خوشحال می شوم اگر کسی به من اهانت کند. هراستادی خصوصیاتی دارد و نقد کردن کار بسیار پسندیده ای است ولی توهین نه .
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , SarahArshad , ahmadi_development , ایرسا , admin , آرمین , parsaNA , **sara** , ف.ش , Fardad-A , luna , Avicenna , behdad90 , terma , xps1530 , reza_shadow , alirrrrrr , nimam , مهمد , fatemeh69
ارسال: #۲۳۴
۱۷ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ب.ظ، توسط aryaee.)
دوستان عزیزMajid gh و khodam خواهش می کنم که بحث را تموم کنید...............
دوستان شما باید درباره اساتید نظر بدهین مثلا ریاضی مهندسی که اکثر دوستان دچار مشکل هستند یا معماری و درسهای دیگر باید به دوستانتان کمک کنید نه اینکه در این انجمن کل کل کنید مثلا درس ریاضی مهندسی کدام استاد خیلی عالی هست یا آمار مهندسی و دروس دیگر. دوستان که به موسسه رفتند نظر بدهند.چه کسایی با مهندس کریمی درس داشتن وچه کسانی موسسه پارسه رفتند با استاد دیگری درس داشتن این‌ها را راهنمایی کنید نه این که اینجا دعوا کنید.
با تشکر از استاد زحمتکش استاد یوسفی عزیز
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , آرمین
ارسال: #۲۳۵
۱۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ ق.ظ
باتشکر فراوان از استاد یوسفی وعرض معذرت از نظرات بعضی از دوستان نسبت به شما استاد گرامی .راستش من ایشان را ندیده و هیچ وقت شاگرد مستقیم ایشان نبوده‌ام اما از کتابهای ایشان استفاده کرده‌ام و همین که یک استاد جواب ایمیل من را داده بدانید آدمی هستند که برای دانشجو ارزش قائلند پس چرا دانشجو که صد البته وظیفه اش هم هست احترام نگذاردمن فکر می کنم بهتر است این بحث دنبال نشود واز ناظمین سایت می خوام که بعضی از پستها پاک شود دوستان شما اینجا آمده‌اید که راهنمایی بدهید ونه دعوا کنید .حال بر فرض محال که گیریم خیلی از مسائل هم بوده باشد که من فکر نمی کنم یک استاد آن هم در این ابعاد وقت این کارها را داشته باشد و در شان ایشان هم باشد که ..... .دوستان یک استاد حتی اگر یک کلمه هم از ایشان آموخته باشیم باز هم استاد هستند وما نباید با اسم ایشان این طور برخورد کنیم وبچه گانه بحث کنیم . اکثر ذوستان از کتابهای ایشان استفاده کرده اند وحتی اگر در لیست کتابهای آزمون ورودی دوره مجازی دانشگاه امیر کبیر نگاه کنید جز منابع داده کتاب ایشون نام برده شده .دوستان حتی فکر بدی هم که در مورد کسی بکنید باید فردای قیامت جواب بدهید . دوستان قدر اساتید را بدانید .این استاد بی شک به خیلی از دوستان برای قبولی کمک کرده اند .دوستان قدر ایشان را تا وقتی در ایرانند بدانید واحترامشان را حتی در نام بردنشان بدانید .امسال دیگر استاد رهنمون در ایران نخواهند بود ایشان قرار است برای همیشه ایران را ترک کنند و گفتند که کتابهایشان دیگر برای هوش تجدید نخواهد شد .شاید یک روزی استاد یوسفی هم رفتند ووووووو شاید همین احترام گذاشتنهای شاگردانشان وقدرشناسیشان حداقل یادگاری خوبی برایشان از ایران باشد .دوستان اینها نسل جوان اساتید ما هستند هیچ وقت فکر کرده‌اید که اگر کم کم ایران را ترک کنند تا ۲۰ سال دیگر وضع اساتید چه خواهد شد ؟ پس قدر بدانید ومزید بر بقیه شرایط نباشیم .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , آرمین , - rasool - , **sara** , Jabar-Asadi
ارسال: #۲۳۶
۱۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۳ ب.ظ، توسط narges_r.)
کلاس کنکور من:
۰/مانشتBig Grin
۱/ تصمیم برای درس خوندن
۲/ اراده و پشتکار
۳/ اعتماد بنفس
۴/کتابهای مرجع و در اخرهم کتابهای تست
البته شما این کلاس کنکور منو جدی نگیرید!!! ولی برای کسی که تو شهرستانه و به هیچ کلاس کنکوری دسترسی نداره این ۴مورد بهترین کلاس کنکورهSmile
با ارزوی موفقیت برای همه عزیزان کنکوریWink
چرا پاسخ من در اینجا نمایش داده نمیشه؟!!!!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Majid gh
ارسال: #۲۳۷
۱۸ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۳ ق.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ب.ظ)khodam نوشته شده توسط:  جناب tivamoradi اولا جزوه نیکوبین رو از موسسه ماهان دیدم نه نصیر ثانیا بنده ۲ سال کنکور کارشناسی ارشد دادم که کلاسهای هردوی این عزیزان رو شرکت کرده بودم. ثالثا بنده با اقای سیدجوادی کلاس داشتم و ان دوره ایشون کلاسها رابدون هماهنگی کنسل می کردند طوری که کلاس تابستان به موقع تمام نشد و بسیاری از همکلاسی‌ها رفتند و من نظر انها رو گفتم و درضمن همیشه گفتم که اقای سید جوادی بسیار باسواد هستند ولی متعهد نیستند . رابعا شما خوش باشید و هر نتیجه ای که دلتان می خواهد بگیرید .

برادر گرامی جناب khodam به جای اینکه ظرف ایکی ثانیه آقای مهندس بیان و سعی کنن مسئله را جمع کنن فکر کنم بهتر بود به توصیه یکی از همین دوستان عمل می‌کردید و کارنامه تان را ارائه می‌دادید تا شاید کمی از شک‌ها برطرف می‌شد چون اینطوری شک من و مطمئنا خیلی های دیگه بدتر هم شده. ثانیا سعی کنید با account جدیدتون msdspideh سوتی های قبلی را تکرار نکنید.
یکی از دوستان گفته بودند که برخی از نظرات باید حذف شود. بنده موافق نیستم. چون شما حتی یک فحش یا حرف بی ادبی نمی بینید که داده شده باشد غیر از همان یکی که کاربر khodam نثار جناب majid gh کرده. در ضمن چرا تا وقتی که کاربر khodam مشغول تخریب بوده کسی نگفته بود که باید پیغامهای مخرب ایشون حذف بشه؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Majid gh
ارسال: #۲۳۸
۱۸ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ ق.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۷ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  کلاس کنکور من:
۱/ تصمیم برای درس خوندن
۲/ اراده و پشتکار
۳/ اعتماد بنفس
۴/کتابهای مرجع و در اخرهم کتابهای تست
البته شما این کلاس کنکور منو جدی نگیرید!!! ولی برای کسی که تو شهرستانه و به هیچ کلاس کنکوری دسترسی نداره این ۴مورد بهترین کلاس کنکورهSmile
با ارزوی موفقیت برای همه عزیزان کنکوریWink
چرا پاسخ من در اینجا نمایش داده نمیشه؟!!!!!!

عالیه ..حتما موفق میشی Heart

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r
ارسال: #۲۳۹
۱۸ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ ق.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  دوستان عزیزMajid gh و khodam خواهش می کنم که بحث را تموم کنید...............
دوستان شما باید درباره اساتید نظر بدهین مثلا ریاضی مهندسی که اکثر دوستان دچار مشکل هستند یا معماری و درسهای دیگر باید به دوستانتان کمک کنید نه اینکه در این انجمن کل کل کنید مثلا درس ریاضی مهندسی کدام استاد خیلی عالی هست یا آمار مهندسی و دروس دیگر. دوستان که به موسسه رفتند نظر بدهند.چه کسایی با مهندس کریمی درس داشتن وچه کسانی موسسه پارسه رفتند با استاد دیگری درس داشتن این‌ها را راهنمایی کنید نه این که اینجا دعوا کنید.
با تشکر از استاد زحمتکش استاد یوسفی عزیز

من مخلص تمام بچه های مانشت هم هستم من بارها و بارها گفتم که من کنکور کاردانی به کارشناسیم را مدیون هادی یوسفی هستم و در به نام بودن آقای یوسفی حرفی نیست .
من از خانمی که با نام کاربری khodam هستن اگه از حرفای بنده آزرده شدن عذر میخوام ببخشین جسارت بنده رو
خدمت آقای یوسفی استاد اعظم هم عذر خواهی میکنم .BlushBlushBlush

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
ارسال: #۲۴۰
۱۸ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ق.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ق.ظ)TivaMoradi نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ب.ظ)khodam نوشته شده توسط:  جناب tivamoradi اولا جزوه نیکوبین رو از موسسه ماهان دیدم نه نصیر ثانیا بنده ۲ سال کنکور کارشناسی ارشد دادم که کلاسهای هردوی این عزیزان رو شرکت کرده بودم. ثالثا بنده با اقای سیدجوادی کلاس داشتم و ان دوره ایشون کلاسها رابدون هماهنگی کنسل می کردند طوری که کلاس تابستان به موقع تمام نشد و بسیاری از همکلاسی‌ها رفتند و من نظر انها رو گفتم و درضمن همیشه گفتم که اقای سید جوادی بسیار باسواد هستند ولی متعهد نیستند . رابعا شما خوش باشید و هر نتیجه ای که دلتان می خواهد بگیرید .

برادر گرامی جناب khodam به جای اینکه ظرف ایکی ثانیه آقای مهندس بیان و سعی کنن مسئله را جمع کنن فکر کنم بهتر بود به توصیه یکی از همین دوستان عمل می‌کردید و کارنامه تان را ارائه می‌دادید تا شاید کمی از شک‌ها برطرف می‌شد چون اینطوری شک من و مطمئنا خیلی های دیگه بدتر هم شده. ثانیا سعی کنید با account جدیدتون msdspideh سوتی های قبلی را تکرار نکنید.
یکی از دوستان گفته بودند که برخی از نظرات باید حذف شود. بنده موافق نیستم. چون شما حتی یک فحش یا حرف بی ادبی نمی بینید که داده شده باشد غیر از همان یکی که کاربر khodam نثار جناب majid gh کرده. در ضمن چرا تا وقتی که کاربر khodam مشغول تخریب بوده کسی نگفته بود که باید پیغامهای مخرب ایشون حذف بشه؟

منم موافقم.
اگه قضیه بخواد اینجوری تموم بشه ممکنه شک خیلی از بچه‌ها برطرف نشه.
به نظرم برای اینکه کاربر khodam حس نیتشون رو نشون بدن‌، لطف کنن و کارنامه شون رو بزارن. اگر هم تمایلی به گذاشتن کارنامه شون توی مانشت ندارن حداقل میتونن برای آقای دکتر بفرستن تا ایشون تایید کنن.
دوستان نظر شما چیه؟؟؟

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۳ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۲۰۳ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۹ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۳۶ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۳۹۸ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۵۹ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۵ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۰۴۷ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close