زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آغاز به کار رسمی تالار مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ۹۳

ارسال: #۶۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ب.ظ
با امید و انرژی انشاالله منم از ۲۵ خرداد شروع میکنم

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۶۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ب.ظ
RE: آغاز به کار رسمی تالار مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ۹۳
انشا... اول تیر ماه
۰
۰
ارسال: #۶۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۵۴ ب.ظ
سلام یه مصاحبه ی صوتی آقای مهدی صمیمی گذاشته بودن قرار بود ادامه بدن بعد از اومدن نتایج من یه فایلشو گرفتم ولی الان هرچی سرچ ممیکنم نمیتونم پیدا کنم صفحشونو کسی میتونه کمک کنه
۰
۰
ارسال: #۶۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ب.ظ)matin_delphi نوشته شده توسط:  سلام یه مصاحبه ی صوتی آقای مهدی صمیمی گذاشته بودن قرار بود ادامه بدن بعد از اومدن نتایج من یه فایلشو گرفتم ولی الان هرچی سرچ ممیکنم نمیتونم پیدا کنم صفحشونو کسی میتونه کمک کنه

بفرما :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: matin_delphi , mohammadali1990
ارسال: #۶۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ق.ظ
سلام
میخواستم از شما سوال کنم،
برنامه ریزی باید طوری باشه که در بهترین حالت، تمامی دروس تا پایان تابستون تموم بشن و یا خیر؟
ممنونم از توجه شما Smile
۰
۰
ارسال: #۶۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ ق.ظ
آهویی ازخواب برمیخیزد ومیداند که ازتندترین شیر باید تند بدودوگرنه کشته خواهد شد
هربامداد شیری ازخواب برمیخیزد که باید از تندترین آهوتندبدود وگرنه ازگرسنگی خواهدمرد
فرق ندارد آهو باشیم یاشیر
آفتاب که بر می آید باید
آماده دویدن باشیم........
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , mohammadali1990 , zeinab
ارسال: #۶۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ب.ظ
منم پارسال کنکور نرم افزار دادم ولی چون نخونده بودم اصلا مجاز هم نشدم
ولی الان یه چند وقتیه شروع کردم و انشاا... که امسال رتبه خوبی بیارم

برای چیزهایی که میخوایم بجنگیم، تلاش کنیم، سختی بکشیم و تا بهش نرسیدیم از پا ننشینیم
حتی اگه چندین و چند بار شکست خوردیم
به ادیسون نگاه کن...!!!
۱
۰
ارسال: #۶۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۲۰ ب.ظ
من از اول خرداد با سیستم عامل و مدار منطقی شروع کردم.برنامه ریزی شما چه جوریه؟من گفتم تا دی ماه اگه هر ماه دوتا درس رو کامل بخونم برای دی و بهمن هم میتونم مرورشون کنم. (من فقط برای رشته نرم افزار میخونم) به نظرتون درسته؟
انشالله که همگی قبول بشیم
۰
۰
ارسال: #۶۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۱۲ ب.ظ
سلام، من ریاضی مهندسی رو نمیخونم .محاسبات از رو جزوه استادمون بخونم آمار رو هم از رو کتاب سنجش ، گسسته هم از رو پوران خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۷۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ ق.ظ
باسلام خدمت همه مانشتی های عزیز
من سال قبل ارشد شرکت نکردم.
اما ارزوم اینه که تو صنعتی شریف درس بخونم.امسال درسم تموم میشه اما من از ی طرف دارم خودم رو واسه بازار کار اماده می کنم و حدود دو ماهه تمامه وقتم گذاشتم رو یادگیری c#.
می خوام واسه ارشدم بخونم.سال پیش هم خیلی اطلاعات جمع کردم اما نشد بخونم.
امسالم موندم که می تونم هم برنامه نویسی که عشق زندگیمه و هربار به خاطر ادامه تحصیل رهاش کردم رو بخونم و هم واسه ارشد صنتی شریف.
تازه از همه بدتر اینه که متاهلم هم هستم.حالا واقعا مستاصل شدم.می ترسم از کیی نده و از یکی رونده بشم کمکم کنید.بنظرتون من چه کنم؟
راستی من غیرانتفاعی خوندم.شاگرد دوم دانشگام.سرعت مطالعه ام کمه اما دقتم زیاده و خوب یاد می گیرم.
ازتوم راهنمای می خوام
۱
۰
ارسال: #۷۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ق.ظ، توسط Apple.CS.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ)pishy123 نوشته شده توسط:  باسلام خدمت همه مانشتی های عزیز
اما ارزوم اینه که تو صنعتی شریف درس بخونم.امسال درسم تموم میشه اما من از ی طرف دارم خودم رو واسه بازار کار اماده می کنم و حدود دو ماهه تمامه وقتم گذاشتم رو یادگیری c#.
امسالم موندم که می تونم هم برنامه نویسی که عشق زندگیمه و هربار به خاطر ادامه تحصیل رهاش کردم رو بخونم و هم واسه ارشد صنتی شریف.
تازه از همه بدتر اینه که متاهلم هم هستم.حالا واقعا مستاصل شدم.می ترسم از کیی نده و از یکی رونده بشم کمکم کنید.بنظرتون من چه کنم؟
راستی من غیرانتفاعی خوندم.شاگرد دوم دانشگام.سرعت مطالعه ام کمه اما دقتم زیاده و خوب یاد می گیرم.
ازتوم راهنمای می خوام

سلام
منم تقریبا همین شرایط رو دارم :

برنامه نویسی رو تازه شروع کردم ، میخوام برا کنکور هم بخونم ، یعنی یه جورایی باید قبول شم و اصرار هم دارم دانشگاه خوبی قبول بشم و نه یه چیز متوسط .

تا ساعت ۴/۵ هم سر کار باید برم که کارم مربوط به نگهداری و کارهای کامپیوتری یه شرکت هست.کارم برنامه نویسی نیست ولی احتمالا مجبور شم تا قبل کنکور برا شرکت یه سایت طراحی کنم .

فکرنمیکنم بشه هم برای کنکور خوند هم برنامه نویسی کار کرد. گفتم تا مرداد برنامه نویسیمو جمع کنم بعد بشینم برا کنکور بخونم! میگم بشینم جوملا فقط کارکنم که اگه طراحی سایت خواستن تحویل بدم و زیاد هم درگیر برنامه نویسی فعلا نشم ؛ ولی برای رزومه سالهای آینده به برنامه نویسی هم نیاز دارم ؛ نمیدونم آخه اینجوری اگه الان هم بشینم برنامه نویسی کارکنم، تا بعد کنکور مطالب برنامه نویسی رو یادم نمییره؟؟!

نمیدونم چطور برنامه ریزی کنم؟؟
دوستان و اساتید لطفا دریغ نکنن!
مرسی
۰
۰
ارسال: #۷۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ ق.ظ
سلام

پیشنهاد میکنم برای اینکه به جواب برسید قبل از ارسال پست جدید به صفحه ۳ مراجعه کنید و ارسال: #۳۷ را بخوانید.
به عنوان مثال خیلی از سوالاتی که در اینجا مطرح شده میتونه در قالب یک تاپیک با عنوان "آیا می توان در کنار کنکور به فعالیت های دیگر نیز پرداخت؟" قرار بگیره.

متشکرم
۰
۰
ارسال: #۷۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ ب.ظ)amash نوشته شده توسط:  من از اول خرداد با سیستم عامل و مدار منطقی شروع کردم.برنامه ریزی شما چه جوریه؟من گفتم تا دی ماه اگه هر ماه دوتا درس رو کامل بخونم برای دی و بهمن هم میتونم مرورشون کنم. (من فقط برای رشته نرم افزار میخونم) به نظرتون درسته؟
انشالله که همگی قبول بشیم

بهتره اول درسای پایه رو خوند بعد درسایی مثه سیستم عامل

این کار یه مقدار خوب نیست بهتره چند تا درسو در کنار هم بخونی مثلا گسسته و مدار و ریاضی بخونی بعد بری سراغ ساختمان و سیستم عامل و معماری و نظریه بعدشم که تخصصی ها

کتاب کنکور میخوای بخونی یا مرجع؟؟

مدار خوبه ادامه بده ولی حالا که وقت داری درساتو از مرجع بخونو تمریناشو خوب حل کن که هم خوب یاد بگیری هم واسه تست مشکل نداشته باشی

برای چیزهایی که میخوایم بجنگیم، تلاش کنیم، سختی بکشیم و تا بهش نرسیدیم از پا ننشینیم
حتی اگه چندین و چند بار شکست خوردیم
به ادیسون نگاه کن...!!!
۰
۰
ارسال: #۷۴
۱۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ
با سلام

منم شروع به خوندن برای کنکور کرده ام
من از کتابهای طراحی الگوریتم و ساختمان داده پوران شروع کرده ام البته فهمیدنشون یکم سخته ولی بار دم که میخام شروه کنم کتابهای مقسمی هم را میخونم
البته من روزی ۴ ساعت میخونم و بیشتر از اون وقت نمیکنم

نظر شما چیه؟

با تشکر

با هزار تومان چیکار میشه کرد؟
میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردو...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۷۵
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۲۹ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ق.ظ)Apple.CS نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ)pishy123 نوشته شده توسط:  باسلام خدمت همه مانشتی های عزیز
ازتوم راهنمای می خوام

سلام
منم تقریبا همین شرایط رو دارم :

برنامه نویسی رو تازه شروع کردم ، میخوام برا کنکور هم بخونم ، یعنی یه جورایی باید قبول شم و اصرار هم دارم دانشگاه خوبی قبول بشم و نه یه چیز متوسط .

تا ساعت ۴/۵ هم سر کار باید برم که کارم مربوط به نگهداری و کارهای کامپیوتری یه شرکت هست.کارم برنامه نویسی نیست ولی احتمالا مجبور شم تا قبل کنکور برا شرکت یه سایت طراحی کنم .

فکرنمیکنم بشه هم برای کنکور خوند هم برنامه نویسی کار کرد. گفتم تا مرداد برنامه نویسیمو جمع کنم بعد بشینم برا کنکور بخونم! میگم بشینم جوملا فقط کارکنم که اگه طراحی سایت خواستن تحویل بدم و زیاد هم درگیر برنامه نویسی فعلا نشم ؛ ولی برای رزومه سالهای آینده به برنامه نویسی هم نیاز دارم ؛ نمیدونم آخه اینجوری اگه الان هم بشینم برنامه نویسی کارکنم، تا بعد کنکور مطالب برنامه نویسی رو یادم نمییره؟؟!

نمیدونم چطور برنامه ریزی کنم؟؟
دوستان و اساتید لطفا دریغ نکنن!
مرسی
سلام
منم دقیقا همین وضع رو دارم و سال گذشته هم تا ساعت ۳/۳۰ مدرسه بودم و شبها درس می خوندم اما رتبه ام زیاد خوب نشد و بد شانسی عجیبی آوردم . ولی امسالم تا ۵ سر کارم و محل کارم تهرانه و محل زندگی کرج تازه جمعه ها هم می خوام کلاسهای مدیریت پروژه رو برم خلاصه اینکه کلی ....
ولی من چند تا تصمیم ساده گرفتم اول اینکه چون زود شروع می کنم و سال گذشته هم خوندم و می دونم چی بخونم زیاد نگران نیستم . به عنوان مثال من سال گذشته مشترک را فقط با خوندن مدار ساختمان و نظریه ۴۰/۵۸ زدم ولی چون بقیه رو منفی زدم رتبه ام بالا شد دوم اینکه از هر درس نباید همه فصلها رو بخونی مثلا برای سیستم عامل به نظر من فصل ۳ و حافظه ها کافیه
و آخر و مهمتر از همه اینکه واقعا اراده کنی و بخوای که قبول شی Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Apple.CS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۸۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۷ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۴۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۹ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close