زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از زبان غافل نشید!!!

ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط s.izadi.)
از زبان غافل نشید!!!
سلام خدمت همه بچه های مانشتی عزیزم.

راستش بحث زبان موضوعیه که شاید ذهن خیلی ها رو مشغول کرده باشه. اگرچه خیلی ها زبان رو سفید میزنن ولی واقعا زبان درسیه که شخص به صورت مستمر براش وقت بزاره خیلی راحت بتونه حداقل ۴۰ یا ۵۰ بزنه. البته من خودم زبان رو بالا نزدم ولی نسبت به مقداری که وقت گذاشتم واقعا راضی هستم. البته من فقط به سوالات درک مطلب و ریدینگ ها جواب دادم و تمام درصدمو از این بخش آوردم. برای درس زبان چند پیشنهاد و البته تجربه شخصی به ذهنم رسید بهتر دیدم با عزیزانی که امسال قصد دارن ارشد بخونن در میون بزارم.
قبل از هر چیر باید بگم که در این که پایه زبان شخص برای درصد بالا زدن مهمه شکی نیست ولی این اصلا به این معنی نیست که افرادی که قبلا زبان کار نکردن نیم تونن زبان خوب بزنن. پس قبل از هرچیز هرگز قید این درس رو نزنید.
من فکر می کنم برای خوندن زبان دو تا کار رو باید همزمان انجام داد. هم به لغات پرداخته بشه و هم به درک مطلب که هرکدم به نظرم شیوه خاصی رو طلب می کنن. اول به بحث درک مطلب اشاره می کنم.
برای درک مطلب قبل از هرچیز شما باید یک سری لغات عمومی رو بدونید. برای این کار پیشنهاد من کتاب زبان عمومی پارسه هستش که شامل لغات کاربردی خیلی خوبی هست. پیشنهاد می کنم اول این کتاب رو تهیه کنید و طبق برنامه خودتون شروع کنید که خوندن لغاتش و حل تمرینات و تست های همین کتاب. شاید این مرحله ۲ تا ۳ ماه یا کمتر و یا حتی بیشتر طول بکشه ( بستگی به سرعت مطالعه و پایه قبلی از زبان داره ) . طمانی که این کتاب تموم شد باید به سرغ تست های درک مطلب زبان سالهای قبل بریم. ببینید تقریبا میشه گفت که درک مطلب های سه رسته کامپیوتر و آیتی و علوم کامپیوتر تقریبا!! شبیه همه. پیشنهاد می کنم تست های زبان ۱۰ سال اخیر این سه رشته رو تهیه کنید که مجموعا چیزی حدود ۹۰ الی ۱۰۰ درک مطلب میشه، هر رشته میانگین سه درک مطلب داره. بعد از این مرحله باید بر اساس برنامه ریزی خودتون روی ریدینگ های این رشته ها کار کنید، لغات جدید رو استخراج کنید، توی دفترچه یادداشت کنید و مرور کنید. بعد از یه مدت متوجه میشید که خیلی از لغات مشابه توی درک مطلب های متفاوت تکرار میشه. برای درک مطلب و ریدینگ و کلوز تست ها فکر می کنم همین دو مرحله کافی باشه. فقط تاکید می کنم که بعد از اتمام کتاب پارسه سراغ تست های سال قبل برید. دلیل این تاکید هم اینه که لغات توی کتاب پارسه بر اساس نوعشون دسته بندی شدن. مثلا اسامی، افعال، صفت ها و ممکنه شما به وسطهای کناب برسید ولی هنوز از صفت های چیزی نخونده باشید.

اما برای کسی که میخواد ۱۰ تا تست اول لغات تخصصی رو هم بزنه باید یه کار دیگه هم انجام بده. البته تا قبل از کنکور من از این موضوع اطلاع نداشتم و این مربوط میشه به حسرت های بعد از کنکور Smile اکثر لغات تخصصی ۱۰ تست اول، لغاتی هستند که دو دوره GRE اومده، لغات فوق العاده تخصصی و سخت. به موازات اینکه برای درک مطلب ها می خونید کتاب لغات دوره تخصصی GRE رو هم تهیه کنید و کم کم شروع کنید به حفظ کردن لغات. البته مطالعه تست های لغات تخصصی ۱۰ سال اخیر هم خیلی کمک می کنه مثل اونچه که در مورد درک مطلب گفتیم. شاید کتابی که برای دوره GREمعروف باشه و مفید باشه کتاب ۳۵۰۰ لغت انتشارات بارونز باشه. فکر می کنم با مطالعه این کتاب و تست های سالهای گذشته در آمادگی خوبی برای درصد بالا به دست بیارید. فقط به صورت مستمر و با پشتکار این روند را ادامه بدید. شاید روزی نیم ساعت وقت گذاشتن برای زبان تاثیر فوق العاده ای داشته باشه.

خود من هم متاسفانه برای لغات تخصصی خیلی کار نکردم و از ۱۰ تست اول فقط تونستم یک تست رو جواب بدم که اونم غلط بود ولی سوالات درک مطلب رو خیلی خوب زدم و همه درصدم رو از درک مطلب و ریدینگ ها کسب کردم.

امیدوارم که همیشه برقرار و شاد و موفق باشید

هــــرچه هست از قامت ناساز بی اندام مـاست
ور نه تشـــریف تو بر بالای کس کــوتــاه نــیسـت
۲۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , zahra13.66 , Mehman , pooyaa , AriAni , lotus , milad91 , Engineer , shahbazi , sellena , mafia1990 , m-m , fatemehkh , arya_sad , mrpking , m@hboobe , mohammadali1990 , masoudalmas , reyhaneh64 , z.sh , karimi482 , tarannom , saiedattar , Amoojan , sahar bano , ubc , ریحان , ENGii , fsi2013 , poursadeqi , amash , Mänu , dzzv_13 , Pegasus , jparisa , b.kiani , mehrdad372 , n268 , mmeiamm , merila , sina89 , student_92 , alice , PSHirazi , prosperous , elham salimi , saharrrrrr , fatemeh69 , habibshikh , maryam.raz , hamid88 , آرمانا , marisa , enigmapeerless , mehdian.y , S.AB , goldcover , mrsh1372
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۳ ق.ظ، توسط abdi1370.)
RE: از زبان غافل نشید!!!
سلام دوست عزیز
امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشی
نظرتون درباره کتاب زبان تخصصی ارشد مقسمی چیه اصلا کتاب مفیدی هستش ؟؟ چون من دارم هنوز وقت نکردم بخونمش!!
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

الحَمدُلله الَّذی جَعَلَنا مِنَ المُتِمَسِکینَ بِوِلایَتِ اَمیرَالمومِنین عَلی بُن اَبیطالِب
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , rahroo , javad1992
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ب.ظ
سلام

من امسال تا درس ۲۴ کتاب ۵۰۴ رو خوندم اما اصلا فرصت نکردم تست کار کنم و موقع کنکورم از بسکه وقت گذاشتم واسه ریاضیا و مشترکا دیگه وقتی به زبان نرسید!!!

من امسالم به امید خدا امسالم میخوام کنکور بدم اما دیگه نمیخوام اشتباه کنم , برای همین اصلا نمیدونم امسال دیگه واسش وقتی بذارم یا نه؟ خیلی مرددم...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , s.izadi
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط shahbazi.)
از زبان غافل نشید!!!
زبان مقسمی چطوره؟

برای لغات ۵۰۴ جطوره؟

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , s.izadi
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط s.izadi.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ق.ظ)abdi1370 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشی
نظرتون درباره کتاب زبان تخصصی ارشد مقسمی چیه اصلا کتاب مفیدی هستش ؟؟ چون من دارم هنوز وقت نکردم بخونمش!!
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

سلام عزیز
راستش من تا حالا این کتاب رو نخوندم ولی به نظرم هر کتابی حداقل ارزش یکبار خوندن رو داره حتی اگه اون کتاب سراسر چرت و پرت باشه، نهایتا آخر کتاب چند تا چرت و پرت جدید یاد میگیریم که قبلا بلد نبودیم.

موفق باشید

(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ب.ظ)ندا۱ نوشته شده توسط:  سلام

من امسال تا درس ۲۴ کتاب ۵۰۴ رو خوندم اما اصلا فرصت نکردم تست کار کنم و موقع کنکورم از بسکه وقت گذاشتم واسه ریاضیا و مشترکا دیگه وقتی به زبان نرسید!!!

من امسالم به امید خدا امسالم میخوام کنکور بدم اما دیگه نمیخوام اشتباه کنم , برای همین اصلا نمیدونم امسال دیگه واسش وقتی بذارم یا نه؟ خیلی مرددم...

سلام عزیز
کتاب ۵۰۴ کتاب خوبیه وبرای درک مطلب های عمومی کمک می کنه، به نظرم اگه پایه قوی ای از زبان عمومی ندارید کتاب ۵۰۴ رو هم خیلی گذرا بخونید ولی چون درک مطلب های کنکور بیشتر با محوریت تخصص و کامپیوتر هست به نظرم کتاب پارسه رو هم در کنار کتاب ۵۰۴ بخونید.

واقعا برای زبان اگه از همین امروز روزی ۲۰ تا ۳۰ دقیقه وقت بزارید و مستمر ادامه بدید خودتون از نتیجه ای که به دست میارید شکفت زده میشید.

موفق باشید Smile

(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  زبان مقسمی چطوره؟

برای لغات ۵۰۴ جطوره؟

در پاسخ های بالا سوال شما هم پاسخ دادم عزیز
موفق باشید Smile

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano , mehdian.y
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ ب.ظ
از زبان غافل نشید!!!
ولی خیلیا میگن از ۵۰۴ خیلی کم میاد حدود ۳ تا ۴ لغت بوده از ۵۰۴ در کنکور
پیشنهادتون چیه برای ۱۰ سوال زبان و ۱۵ سوال درک مطلب
خیلی ها می گن اول ۵۰۴ بخون بعد تافل بعد هم ۱۱۰۰
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.izadi
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ ق.ظ
از زبان غافل نشید!!!
اقا خیلی عالی توضیح دادی.از چهرت مشخصه که ادم خوب و باحالی هستیSmile
مرسی ازت که این همه تجربه خوب رو در اختیارمون گذاشتی
امیدوارم سال بعد زبان رو خوب بزنم..
فقط یه سوال زبان عمومی پارسه فقط برای عمومیه نه؟؟! یعنی اگه من بخوام درک مطلب و ردینگ تخصصی رو بزنم این کتاب به درد نمیخوره؟؟؟
اون ۱۰ تا سوال اول همش تخصصی کامپیوتره؟ نمیدونستم!!
من که گرامرم افتضاحه اشکال نداره سوالاشو جواب ندم؟!
۱
۰
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ب.ظ
از زبان غافل نشید!!!
اقا برای درک مطلب چی بخونیم
۰
۰
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  ولی خیلیا میگن از ۵۰۴ خیلی کم میاد حدود ۳ تا ۴ لغت بوده از ۵۰۴ در کنکور
سلام
به نظر منم همین ترتیبی که گفتی از همه بهتره
من امسال فقط ۱۶ درس ۵۰۴ رو خونده بودم به اضافه کنکورهای ۵-۶ سال پیش. زبان رو ۳۰ درصد زدم! البته وقتی از سر جلسه اومدم بیرون تنها درسی که خوب زده بودم همین زبان بود و انتظار بالاتری داشتم ازش اما شد اینWink
به خاطر اینکه دروس ۵۰۴ خیلی خوب و روان هست بنظرم اگه با یه نرم افزار لایتنری اونو بخونی که خیلی خیلی بهترهSmile

عشق رازیست که تنها به خدا باید گفت ،،،، چه سخن ها که خــــدا با من تنـها دارد
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ)lotus نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  ولی خیلیا میگن از ۵۰۴ خیلی کم میاد حدود ۳ تا ۴ لغت بوده از ۵۰۴ در کنکور
سلام
من امسال فقط ۱۶ درس ۵۰۴ رو خونده بودم به اضافه کنکورهای ۵-۶ سال پیش. زبان رو ۳۰ درصد زدم! البته وقتی از سر جلسه اومدم بیرون تنها درسی که خوب زده بودم همین زبان بود و انتظار بالاتری داشتم ازش اما شد اینWink
به خاطر اینکه دروس ۵۰۴ خیلی خوب و روان هست بنظرم اگه با یه نرم افزار لایتنری اونو بخونی که خیلی خیلی بهترهSmile
یعنی می گید تنها ۵۰۴ کافیه؟
۱/ولی خیلی ها می گن ۵۰۴ رو بخون بعد بشین تافل بخون بعدم ۱۱۰۰ چکار کنم
برای درک مطلب چی بخونیم پارسه چطوره
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۰۰ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ)lotus نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  ولی خیلیا میگن از ۵۰۴ خیلی کم میاد حدود ۳ تا ۴ لغت بوده از ۵۰۴ در کنکور
سلام
یعنی می گید تنها ۵۰۴ کافیه؟
۱/ولی خیلی ها می گن ۵۰۴ رو بخون بعد بشین تافل بخون بعدم ۱۱۰۰ چکار کنم
برای درک مطلب چی بخونیم پارسه چطوره
نه ه ه. Rolleyesمن نمیگم ۵۰۴ کافیه. اما برای شروع بهترینه و بعدش تافل. البته خیلی ها هم معتقدند که ۱۱۰۰ واژه واسه کنکور ارشد سنگینه!
از نظر لغت همون دوتای اول کافیه که بخونید!
واسه درک مطلب از مصاحبه های افراد برتر و جاهای دیگه که دیدم،پارسه میگن کتاب خوبیه+کنکورهای سالهای قبل.
من بخودم به شخصه الان که وقت بیشتری هست برای بهتر کردن درک مطلبم از خوندن داستانای انگلیسی کمک میگیرم! خیلی مفیده

عشق رازیست که تنها به خدا باید گفت ،،،، چه سخن ها که خــــدا با من تنـها دارد
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ ق.ظ
من کتاب زبان عمومی پارسه را دارم اما چند صفحه اولش رو که خوندم خوشم نیومد
کتاب زبان تخصصی پارسه چیه من ندیدم Undecided
pdf ی ازش تو اینترنت نیست که قبل خرید نگاه کنم ببینیم سبکش چطوره
من گشتم نبود

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ق.ظ، توسط s.izadi.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  ولی خیلیا میگن از ۵۰۴ خیلی کم میاد حدود ۳ تا ۴ لغت بوده از ۵۰۴ در کنکور

سلام عزیز، ببخشید دیر پاسخ دادم.
کتاب ۵۰۴ هم کتاب خوبیه و حل کردن تمریناش دید خوبی بهتون میده البته منم با نظر شما موافقم که برای بخش لغات تخصصی شاید اونقدری مفید نباشه ولی برای بخش درک مطلب خوبه. کتاب تافل لغات خیلی خوبی داره ولی شاید خیلی از لغاتی که می خونید به دردتون نخوره و الکی انرژی صرف کنید. البته تاکید میکنم که اگه وقت داشته باشید و بخونید بی تاثیر نیست. کتاب ۱۱۰۰ هم کتاب سطح بالائیه و تقریبا یه درجه از کتاب ۳۵۰۰ لغت انتشارات بارونز پایینه ولی واقعا شامل لغات سخت و دشواری هستش که خیلی به درد می خوره. من پیشنهادم ۵۰۴ همزمان با پارسه عمومیه چون بعضی جاها همپوشانی دارن، بعدش ۱۱۰۰ لغت تافل و ۳۵۰۰ لغت بارونز

موفق باشید Smile

(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ق.ظ)alagh نوشته شده توسط:  اقا خیلی عالی توضیح دادی.از چهرت مشخصه که ادم خوب و باحالی هستیSmile
مرسی ازت که این همه تجربه خوب رو در اختیارمون گذاشتی
امیدوارم سال بعد زبان رو خوب بزنم..
فقط یه سوال زبان عمومی پارسه فقط برای عمومیه نه؟؟! یعنی اگه من بخوام درک مطلب و ردینگ تخصصی رو بزنم این کتاب به درد نمیخوره؟؟؟
اون ۱۰ تا سوال اول همش تخصصی کامپیوتره؟ نمیدونستم!!
من که گرامرم افتضاحه اشکال نداره سوالاشو جواب ندم؟!

خواهش می کنم دوست خوبم.

نه کتاب پارسه اسمش عومیه ولی در واقع اکثرا شامل لغات تخصصی ریدینگ هاست. یعنی شما وقتی این کتاب رو میخونید و سراغ ریدینگ ها میروید شاید چیزی حدود ۸۰% لغات براتون آشنا باشه.
گرامر معولا توی همون تست های کلوز تست گنجانده شده که از این ۵ تا تست معمولا ۲ تاش هم لغته، یعنی تقریبا میشه گفت اگه بخواید گرامر رو کنار بذارید در بهترین حالت فقط ۳ تا تست رو از دست میدید در صورتی که دونستن گرامر درک شما از متن بالا میبره و از همه مهمتر سرعت خوندنتون رو به شدت زیاد می کنه. به نظرم گرامر رو کنار نذارید و توی این زمان تقسیمش کنید ولی با اولویت کمتر نسبت به لغات.

موفق باشید Smile

(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا برای درک مطلب چی بخونیم
قبلا هم عرض کردم عزیز

تجربه من حکم می کنه اول لغات پارسه عمومی و بعد کلنجار رفتن با ریدینگ های ۱۰ سال اخیر رشته ای آیتی و کامپیوتر و علوم. توضیحات بیشتر رو در پست اولم دادم عزیز

موفق باشید Smile

(۰۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ق.ظ)saeedehs نوشته شده توسط:  من کتاب زبان عمومی پارسه را دارم اما چند صفحه اولش رو که خوندم خوشم نیومد
کتاب زبان تخصصی پارسه چیه من ندیدم Undecided
pdf ی ازش تو اینترنت نیست که قبل خرید نگاه کنم ببینیم سبکش چطوره
من گشتم نبود

کتاب زبان عمومی پارسه طبقه بندیش یه مقدار بده، به این صورته که ابتدا افعال به صورت کامل، بعد اسامی کامل، بعد صفت ها و ... اومده و اگه کسی فقط چند درس اول رو لخونه چیزی از اسامی و صفت ها یاد نگرفته بلکه فقط افعال و به نظرم این بده، لغات باید به صورت متوازن حتی از نظر نوعشون بین درس ها پخش می شد ولی خب این یه نمره منفی رونمیشه در مقابل حسن های این کتاب خیلی بزرگ دید. واقعا لغات مفیدی داره، تست های مرورش هم خوبه و کلا مجموعه خوبیه به نظرم.

کتاب زبان تخصصی پارسه فکر نکنم داشته باشیم. منم چیزی ندیدم مگر اینکه جدیدا چاپ شده باشه.

موفق باشید Smile

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۱۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ ب.ظ
از زبان غافل نشید!!!
پارسه ۳تا کتاب زبان داره
۱-لغت امیرحسین البرزی
۲-گرامر جلیل فتحی
۳-زبان تخصصی مظفری
کدومشون رو باید بگیریم؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  پارسه ۳تا کتاب زبان داره
۱-لغت امیرحسین البرزی
۲-گرامر جلیل فتحی
۳-زبان تخصصی مظفری
کدومشون رو باید بگیریم؟

زبان عمومی پارسه مدنظرم هست، کتابی که فقط شامل لغاته و دسته بندی لغات بر مبنای نوع اونهاست، به ترتیب افعال، اسامی، صفت ها و قید ها. راستش اسم نویسنده اش رو خاطرم نیست ولی چک می کنم بهتون میگم.

در ضمن در مورد زبان تخصصی هم الان یادم افتاد، کتاب دکتر مظفری هم خیلی خوبه، سعادت نشستن سر کلاس های ایشون رو داشتمSmile

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir.f

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانلود رایگان کتاب «زبان عمومی دکتری زیر ذره بین» مرجع اصلی زبان کنکور دکتری generalenglish ۰ ۳,۷۰۳ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: generalenglish
  کدام زبان را برای یادگیری زبان دوم بعد از انگلیسی انتخاب کنم؟! eng.ma30 ۸ ۶,۸۷۳ ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.ma30
  کلاس زبان یا روش دیگه برای تقویت زبان (همه نظر بخصوص Speaking) mostafa2012 ۲ ۳,۸۴۱ ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: crevice
  تشخیص زبان منظم و زبان مستقل از متن monmon123 ۹ ۱۳,۴۴۴ ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemeh69
  زبان منظم - رشته ی تولیدی توسط زبان زیر چیست؟ sipser ۶ ۴,۴۴۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  زبان منظم۲ - رشته ی تولیدی توسط زبان [tex](b+ab)^*(a+ab)^*[/tex] چیست؟ sipser ۱ ۲,۰۲۳ ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  زبان DSL در زبان سطح بالا HL زینب۶۶ ۱ ۱,۷۵۸ ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Mohammad-A
  زبان DSL در زبان سطح بالا HL زینب۶۶ ۰ ۱,۸۴۷ ۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب۶۶
  درخواست PDF زبان اصلی کتاب زبان های برنامه سازی پرات Morris ۵ ۵,۱۹۴ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: e2000

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close