زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام سوالات مشکل دار علوم کامپیوتر

ارسال: #۳۱
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۵۸ ب.ظ
RE: اعلام سوالات مشکل دار علوم کامپیوتر
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۲ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  125 منم ۱ رو زدم!
۱۱۹ . ۳ غلطه چون مثلا من میگم wccw^R بعد دیگه اون دو تا c رو پوش نمیکنم ولی دلیل نمیشه که منظمه!
۴ هم وقتی از پوشه pop نکنیم پوش کردن هم به درد نمیخوره پس انگار پشته نداریم پس منظمه.

شما لطف کنید گزینه ۳ را برا من بنویسید(یادم بیاد چی بوده) شک دارم ۳یا ۴ را زدم(ولی غلط حسابش کردم)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۱۱ ب.ظ، توسط ف.ش.)
دفترچه سایت مهستان کیفیتش خوبه اگه میخواین دانلود کنید اگه نتونستید بگید تا گزینه ۳ و ۴ رو بگذارم.
بچه‌ها سوال ۹۵ چون باید بگردیم اون k عنصر تکراری رو پیدا کنیم بریزیم توی یه آرایه دیگه که بعدش مرتبش کنیم مرتبش بیشتر از nlogk میشه ها!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۴۰ ق.ظ، توسط emran6630.)
اینها تا جایی است که یادم آومد احتمال زیاد اشکالات بیشتر از این هست مخصوصا در عددی و نظریه و ساختمان
---------------------------------------
رشته: علوم کامپیوتر
کد دفترچه: C
نام درس: دروس پایه
شماره سوال: ۴۶
گزینه اعلام شده در کلید سنجش: ۲
گزینه صحیح: ۱و۲

شرح مختصر:
^علامت اشتراک در نظر بگیرید
وقتی A وBدو پیشامد مستقل باشند p(A|B)=P(A) p(A^B)=p(A)p(B)

که ما در گزینه ۱ داریم p(A|B)= 0
که ما در گزینه ۲ داریم ۰ p(A^B)=

که هر دو غلط پس هر دو جواب مسئله می شن
----------------------------

نام درس: ساختمان
شماره سوال: ۹۰
گزینه اعلام شده در کلید سنجش: ۴
گزینه صحیح: ۱

شرح مختصر: اگر در صورت سوال همانند سوال ۸۹ قید شده بود n عدد صحیح در [۱,logn]که قضیه فرق می کرد

ولی گفته n عدد در بازه [۱,logn]
ما در بازه [۱,logn] بینهایت عدد داریم که حالا می شه از بین آنها nتا رو انتخاب کرد و در درخت وارد کرد
پس در بدترین حالت که اعداد به صورت صعودی یا نزولی باشند درخت جستجوی دودویی به صورت مورب خواهد بود در نتیجه ارتفاع n می شود
و در بهترین حالت درخت جستجوی دودویی متوازن و کامل یا پر است که ارتفاع آن logn می باشد
پس گزینه ۱ صحیح است
------------------------------------
شماره سوال: ۹۳
گزینه اعلام شده در کلید سنجش: ۱
گزینه صحیح: ۳

شرح مختصر: در روش کرسکال که در آن ملاک انتخاب یال گراف است برای تشکیل درخت مینیمم پوشا باید انتخاب یال دارای شرایط زیر باشد
۱- انتخاب یک یال در هر مرحله
۲- داشتن کمترین وزن نسبت به یالهای انتخاب نشده
۳- عدم تشکیل حلقه در انتخاب یال
که ازیال با وزن میینمم شروع به انتخاب می شه و با حفظ شرایط فوق درخت مینیمم پوشا رو می سازیم
برای بررسی شرط ۲ باید یالها رو به صورت مرتب داشته باشیم تا بر اساس آن نظر بدیم

از الگوریتمهای مرتب سازی برای مرتب کردن یالها بر اساس وزن آنها استفاده می شن.

صرف نظر از الگوریتم مرتب سازی که ممکن است پایدار باشند یا خیر (یعنی ترتیب عناصر مساوی را حفظ کنند یا خیر) همه‌ی آنها در پایان کار خود یالها را بر اساس وزن مرتب می کنن
ونوبت انتخاب یال بر اساس روش کرسکال می رسه اون می تونه در وزنهای مساوی انتخاب های متفاوتی داشته باشه در نتیجه درخت مینیمم هم متفاوت خواهد بود.
در نتیجه در صورتی که وزن یالها مساوی باشه در روش الگوریتم کرسکال درخت مینیمم متفاوتی خواهیم داشت و ارتباطی به روشی که یالها رو مرتب کردیم ندارد.
پس گزینه ۳ صحیح است
-------------------------------
نام درس: نظریه
شماره سوال: ۱۱۸
لینک یا آدرس منبع مستند: کتاب درس و کنکور نظریه زبانها و ماشینها_ انتشارات گسترش علوم پایه_ مولف آرمان مهربخش _چاپ دوم_ سوال ۳۲و۳۸ _صفحه ۱۳۵و۱۳۷ جواب در صفحه۱۴۷ و۱۴۸
شرح مختصر:

€ علامت عضو در نظر بگیرید( y€Bیعنی y عضو B است)
A/B={x|xy€A,y€B} تعریف

فرض می کنیم
A=a+b+
B= a*b*

پس بنا به فرض خواهیم داشت:
A/B= a+b*

در نتیجه B€ λ هست اما Aزیرمجموعه‌ی A/B نیست پس گزینه ۱ نادرست است
وچون مسئله گفته کدوم نادرست است پس گزینه ۱ جواب مسئله هست.

سوالاتی که احتمال غلط بودنش کمه
------------------------------
نام درس: دروس پایه
شماره سوال: ۶۳
گزینه اعلام شده در کلید سنجش: ۴
لینک یا آدرس منبع مستند:
شرح مختصر‌: باید در صورت سوال ذکر می کرد که شروع آرایه از خونه صفر است تا سوال ابهام نداشته باشه
به نظر من اگر در عبارت i=p[0] جای صفر در سوال و گزینه‌ها عدد دیگری بود غلط می شد

--------------------------------------

نام درس: نظریه
شماره سوال: ۱۱۵
گزینه اعلام شده در کلید سنجش: ۳
گزینه صحیح,۳: ۴
لینک یا آدرس منبع مستند:
شرح مختصر‌: گزینه ۴ علاوه بر شرط گزینه ۳ یه شرط دیگه هم داره

سوال صحیح که دوستان شک داشتند
--------------------------------------------------------------------
شماره سوال: ۸۹
گزینه صحیح: ۲

شرح مختصر:
اگر بخوام سوال رو باز کنم می تونم بگم ما n عدد صحیح به صورت مرتب داریم که مقدار هرکدوم از این اعداد می تواند (۱یا۲ یا۳ ....یا ۱۵)باشد می خواهیم تعداد تکرار هر کدوم از اعداد رو بدست آوریم

در بدترین حالت از هر کدوم از اعداد به تعداد مضربی از n موجود باشند مثلا تکرار هرکدوم از اعداد
(۱۵/ (nباشد که در مجموع ما n عدد داریم
با O(logn) اول و آخر تکرارهای عدد ۸ بدست می یاد که از روی اون می توان تکرار ۸رو بدست آورد و بازه رو برای [۱/۷],[۹,۱۵]تکرار کنیم
برای بازه[۱/۷] تکرار عدد ۴ با( O(lognبدست می آید و بازه رو [۱/۳],[۵/۷]

به همین ترتیب
تکرار عدد ۱( O(logn
تکرار عدد ۲( O(logn
. .
. .
تکرار عدد ۱۵( O(logn

برای محاسبه تکرار تمام اعداد ( O(logn =( O(15*logn

البته خودم هم این سوال رو اشتباه زدم

متن به صورت ورد ضمیمه شد چون بعضی قسمت‌ها ناخواناست

فایل‌(های) پیوست شده
ehkalat 1209.zip
اندازه فایل: ۱۰/۵۳ KB

اینگونــه زندگــی کنیـم :
سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۱۶ ب.ظ
سوال ۱۱۸ نظریه که کاملا درسته میتونی با یه مثال نشون بدی پس اشتباه نیست.سوال ۱۱۵ هم هیچ ایرادی نداره و گزینه درست انتخاب شده
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۱۵ ب.ظ
سوال ۹۳ مشکلی نداره.گزینه ۳ غلطه.چون همیشه درخت متفاوت تولید نمی شه و ممکنه درختهای تولیدی مثل هم باشن.
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۲۲ ب.ظ)MehrTa نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۰۴ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  سوال ۱۲۱ نظریه هر زبان منظم داری یک گرامر به فرم نرمال چامسکی است.این به نظرتون درسته فکر نکنم برای همه جواب بده گزینه ۲ هم نادرسته؟نظرتون چیه؟
------------
در صورتی هر گرامر منظم یک گرامر معادل به فرم چامسکس دارد که لاندا عضو زبان نباشد. پس در حال کلی این جمله اشتباه است. درنتیجه گزینه ۱ باید گزینه صحیح باشد.

نظرتون در مورد سوال ۱۲۴ نظریه چیه؟

سوال ۱۲۴ گزینه ۴ درسته. فکر نکنم مشکلی داشته باشه.
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ، توسط ف.ش.)
سوال۹۰ مشکلی نداره ببینید گفته n عدد در بازه ۱ تا logn که از هر کدام یک مورد داریم پس logn تا عدد غیر تکراری داریم و نکته اش اینه که در درخت جستجوی دودویی عدد تکراری نداریم پس مثل این است که logn عدد داشته باشیم حالا برایش درخت میکشیم گزینه سنجش کاملا درست است .

تو رو خدا بیخیال این چیزهایی که شما میگین غلطه آدم سکته میکنه که!!!
در مورد سوال ۹۳ ممکنه گراف شما دو تا یال با وزن ۱ داشته باشه که این یالها به نحوی باشه که حتما باید جزو درخت کمینه باشه پس هر الگوریتم تولید درخت پوشا و هر الگوریتم مرتب سازی به کار ببرید درخت یکسان تولید میکنه پس گزینه ۳ غلط.

اما مثلا ممکنه همه یالهای گراف تکراری باشند پس یه سری باید حذف بشن.
حالا دیگه این به الگوریتم مرتب سازی بستگی داره مثلا یه الگوریتم ممکنه اول راسهایی که حروف بزرگتری دارند انتخاب کنه یه الگوریتم برعکس پس امکان متفاوت بودن درختها هست.

در نتیجه گزینه سنجش کاملا درسته.

البته خیلی خوبه که دارید سوالها رو بررسی می کنید و من به نوبه خودم ازتون تشکر میکنم.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۲۸ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  سوال۹۰ مشکلی نداره ببینید گفته n عدد در بازه ۱ تا logn که از هر کدام یک مورد داریم پس logn تا عدد غیر تکراری داریم و نکته اش اینه که در درخت جستجوی دودویی عدد تکراری نداریم پس مثل این است که logn عدد داشته باشیم حالا برایش درخت میکشیم گزینه سنجش کاملا درست است .

تو رو خدا بیخیال این چیزهایی که شما میگین غلطه آدم سکته میکنه که!!!
در مورد سوال ۹۳ ممکنه گراف شما دو تا یال با وزن ۱ داشته باشه که این یالها به نحوی باشه که حتما باید جزو درخت کمینه باشه پس هر الگوریتم تولید درخت پوشا و هر الگوریتم مرتب سازی به کار ببرید درخت یکسان تولید میکنه پس گزینه ۳ غلط.

اما مثلا ممکنه همه یالهای گراف تکراری باشند پس یه سری باید حذف بشن.
حالا دیگه این به الگوریتم مرتب سازی بستگی داره مثلا یه الگوریتم ممکنه اول راسهایی که حروف بزرگتری دارند انتخاب کنه یه الگوریتم برعکس پس امکان متفاوت بودن درختها هست.

در نتیجه گزینه سنجش کاملا درسته.

البته خیلی خوبه که دارید سوالها رو بررسی می کنید و من به نوبه خودم ازتون تشکر میکنم.

خواهش می کنم البته اینها که گفتم فقط نظر شخصی بود نظر من هم شاید اشتباه باشه(مثلا در سوال ۹۳نظر من اشتباه بود) ما اینجا هستیم که از نظرات همدیگه استفاده کنیم تا بهترین نتیجه ممکن رو بگیریم

در سوال ۹۰ چون مثل سوال ۸۹ ذکر نکرده عدد صحیح در بازه ......
آیا ما مجاز نیستیم از اعدادحقیقی مثلا عدد ۱/۵ از بازه انتخاب کنیم ؟

در سوال ۹۳ حق با شماست همیشه این اتفاق نمیفته

در سوال ۱۱۸ من هم با منبع و مثال نشون دادم گزینه ۱ هم غلط است ۲ هم شاید جواب باشه من دیگه ۲ را بررسی نکردم
برای رد یک گزاره کافی یک مثال نقض داشته باشی.

سوال ۶۳ و ۱۱۵ هم گفتم احتمال اینکه غلط باشن کمه.
منظورم این بود سوالش گول زننده است
مثلا در سوال ۱۱۵گفته با اعمال کدام شرط.....
ما شرط گزینه ۳ رو در ۴ داریم علاوه بر اون در ۴ شرط دیگری هم داریم

پس اگر با اعمال شرط ۳ جواب مسئله بدست می یاد چرا با اعمال شرط گزینه ۴ جواب مسئله بدست نمی یاد

سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۴۷ ق.ظ
بچه‌ها به نظر من سوال ۱۲۱ نظریه هم دو تا جواب داره.گزینه یک هم جواب میشه چون فرم نرمال چامسکی برای گرامرهای مستقل از متنه و اگه گرامر منظم باشه فرم چامسکی نداره چون دیگه خطی نمیشه؟!!
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۱۲ ق.ظ
سوال ۱۱۵ درسته.چون تو گزینه ۴ میتونیم محدودیت روی حالاتمون رو از با نمادهامون جبران کنیم.و بان که گفته حداقل مشکلی درست نمی کنه.
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۱۲ ق.ظ)titan نوشته شده توسط:  سوال ۱۱۵ درسته.چون تو گزینه ۴ میتونیم محدودیت روی حالاتمون رو از با نمادهامون جبران کنیم.و بان که گفته حداقل مشکلی درست نمی کنه.

titan جان نظرتون شاید درست باشه می تونید بیشتر توضیح بدین ؟
سوال ۱۱۸ ویرایش شد
در این قسمت‌: در نتیجه B € λ هست (اشتباها نوشته بودم A€ λ) اما Aزیرمجموعه‌ی A/B نیست پس گزینه ۱ نادرست است

سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۳۰ ق.ظ، توسط delta.)
(۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۴۷ ق.ظ)titan نوشته شده توسط:  بچه‌ها به نظر من سوال ۱۲۱ نظریه هم دو تا جواب داره.گزینه یک هم جواب میشه چون فرم نرمال چامسکی برای گرامرهای مستقل از متنه و اگه گرامر منظم باشه فرم چامسکی نداره چون دیگه خطی نمیشه؟!!

بله درسته این سوالم اعتراض میزنیم
(۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۳۴ ق.ظ)emran6630 نوشته شده توسط:  سوال ۱۱۸ ویرایش شد
در این قسمت‌: در نتیجه B € λ هست (اشتباها نوشته بودم A€ λ) اما Aزیرمجموعه‌ی A/B نیست پس گزینه ۱ نادرست است

emran6630 جان سوال ۱۱۸ گزینه ۱ تمرین کتاب لینز هستش میتونی مراجعه کنی علت درست بودن این گزینه کاملا توضیح داده شده
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۹ ب.ظ، توسط emran6630.)

emran6630 جان سوال ۱۱۸ گزینه ۱ تمرین کتاب لینز هستش میتونی مراجعه کنی علت درست بودن این گزینه کاملا توضیح داده شده

بخشید من در حال حاضر منبع رو در دسترس ندارم ولی اگر زحمتی نیست از دوستان می خواستم بدونم آیا مثالی که زده بودم درست هست یا غلط؟
اگر لطف کنید
ممنون
برای راحتی اون رو به صورت عکس ضمیمه کردم
[تصویر:  attachment.php?aid=534]

فایل‌(های) پیوست شده

سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
۰
۰
ارسال: #۴۴
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)

تو ماشین تورینگ حالت بعدی با الفبای روی نوار هم مشخص می شه.بعنی میشه تعداد حالاتمون متناهی باشه ولی تعداد نمادهامون محدودیتی نداشته باشه و قدرت ماشین تغییری نمیکنه
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۱۵ ب.ظ، توسط ف.ش.)
در مورد توضیحی که برای سوال ۱۱۸ دادین من متوجه نشدم ولی سوال ۱ کاملا واضحه که درسته چون وقتی لاندا عضو 'L باشه قاعدتا طبق خاصیت تقسیم تمامی اعضای L در تقسیم قرار میگیرند پس L زیر مجموعه L/'L است.

چون هر رشته ای که در L هست یعنی W به صورت W=Wlambda است پس وقتی بر لاندا تقسیم بشه W باقی میمونه.
--
سوال ۱۲۵ یک درست نیست؟!

----
سوال ۱۰۰ و ۱۰۸ رو کاش حذف میکردیم: دی
----
سوال ۸۹ و ۹۵ رو هم همینطور: دی

----
۷۶ و ۹۴ و۴۶ هم که قطعا غلطه.
-----
سوال ۹۱ باید میگفت میخواد از هر دو هیپ حذف کنه سوال نامفهومه: دی

(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۹ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۵۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۸۹ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۴۱ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۱۷۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۴۳۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۰۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close