زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام سوالات مشکل دار علوم کامپیوتر

ارسال: #۱۶
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۲۲ ق.ظ
سوال ۴۶ آمار که A,B مستقلند گزینه ۱ و ۲ حفتش غلطه. ۲ در صئرتی اتفاق میافته که ناسازکار باشن! که صفر بشه اشتراکشون

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۱۷
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۵۳ ق.ظ، توسط delta.)
به نظرتون اعتراض فایده داره ؟اگه قرار اعتراض بزنیم باید کامل در موردش توضیح بدیم پس زودتر مطالبا جمع کنید تا ۲۰ وقت داریم امروزم از ساعت ۴ گفتن که میتونید اعتراض بزنید
(۰۹ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۱۲ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  به نظرتون اعتراض فایده داره ؟اگه قرار اعتراض بزنیم باید کامل در موردش توضیح بدیم پس زودتر مطالبا جمع کنید تا ۲۰ وقت داریم امروزم از ساعت ۴ گفتن که میتونید اعتراض بزنید

پس تا حالا سوالاتی که اعتراض بزنیم:
۴۶ امار(این سوالا یکی از مطمئن ترین سوالاتی هستش که غلطه و اگه قرار باشه یه گزینه صحیح داشته باشه ۱ صحیح تر)
۹۴ساختمان داده (فقط به خاطر شما افاق خانم که درصد دادت بالا بره)چون من که این سوالا نزدم و نمیدونم اصلا چیه فقط متنی که باید نوشته بشه خودت بگو تا یه تغییراتی بهش بدیم و بفرستیم
خدایی سوال ۱۲۴نظریه هم اشتباهه توضیحاتشم که دادم
به نظرم یه جور نفرستیم مثلا سوال امارا هرکی به مدلای مختلف توضیح بده من ۱ صفحه کامل در مورد اشتباه بودن این سوال نوشتم فقط یادتون باشه توضیحاتون زیاد و البته کامل باشه
ولی من که امیدی به عوض کردن کلید ندارم چون قبلا در مورد اینکه ازمون دورشته تو یه روز برگزار نشه نوشتم در جواب من این طور گفتند:
داوطلب گرامی ازمون کارشناسی ارشد در روزهای ۲۷و۲۸و۲۹ بهمن برگزار میشود.Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۱۸
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۳۳ ب.ظ
سوال ۷۹ رو کسی به جواب رسیده ؟

من میخوام روی سوالای ۷۹ و ۹۴ و سوال اول آمار اعتراض بگذارم!
اگه کسی به جواب رسیده بگه . با تشکر

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط ف.ش.)
RE: اعلام سوالات مشکل دار علوم کامپیوتر
سلام دوستان من واسه سوالایی که از نظر خودم ایراد داشت یه سری سند آماده کردم دوستان هم اگه لطف کنند

برای سوال ۹۴‌ :
اینم ۴۶

فایل‌(های) پیوست شده

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۰ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۰۴ ب.ظ
سوال ۱۲۱ نظریه هر زبان منظم داری یک گرامر به فرم نرمال چامسکی است.این به نظرتون درسته فکر نکنم برای همه جواب بده گزینه ۲ هم نادرسته؟نظرتون چیه؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۰ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۳۰ ب.ظ، توسط MehrTa.)
(۱۰ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۰۴ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  سوال ۱۲۱ نظریه هر زبان منظم داری یک گرامر به فرم نرمال چامسکی است.این به نظرتون درسته فکر نکنم برای همه جواب بده گزینه ۲ هم نادرسته؟نظرتون چیه؟
------------
در صورتی هر گرامر منظم یک گرامر معادل به فرم چامسکس دارد که لاندا عضو زبان نباشد. پس در حال کلی این جمله اشتباه است. درنتیجه گزینه ۱ باید گزینه صحیح باشد.
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۰ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۲۲ ب.ظ)MehrTa نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۰۴ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  سوال ۱۲۱ نظریه هر زبان منظم داری یک گرامر به فرم نرمال چامسکی است.این به نظرتون درسته فکر نکنم برای همه جواب بده گزینه ۲ هم نادرسته؟نظرتون چیه؟
------------
در صورتی هر گرامر منظم یک گرامر معادل به فرم چامسکس دارد که لاندا عضو زبان نباشد. پس در حال کلی این جمله اشتباه است. درنتیجه گزینه ۱ باید گزینه صحیح باشد.

نظرتون در مورد سوال ۱۲۴ نظریه چیه؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۴۹ ق.ظ، توسط parsaNA.)
سوال ۱۲۱ حق با شماست و من هم اعتراض زدم در سایت . سوال ۱۲۴ کلید صحیحه .
سوال ۹۴ ساختمان هم غلطه و اعتراض زدم .
سوال ۴۶ آمار و احتمال دو گزینه ۱ و ۲ صحیحه که اینم اعتراض زدم .

نظرتون در مورد سوال ۱۰۴ چیه ؟ اگه روش نگاشت direct mapped باشه نرخ برخورد ۰% می شه اما کلید گزینه یکه یعنی ۳۰ % . چطور ممکنه ؟

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۲۶ ق.ظ
آقا پارسانا منم فکر کنم سر جلسه واسه direct mapping به ۰ رسیدم! ولی خوب فکر کنم فقط ۰و۴ با هم جابه جا میشن و بقیه توی کش هستند پس ۰ نمیشه‌!

مشابه این سوال توی جزوه مهندس یوسفی بود که ۰و۶۵ جاشون رو به هم میدادن.

(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال: #۲۵
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۱۲ ق.ظ
ممنون درست گفتین ولی عجب نکته ای توش بودا‌، باید می رفتی تو عمقش تا حل بشه .سر جلسه من ننشتم آدرس‌ها رو حساب کنم .

راستی آفاق خانم اعتراض زدین ؟ من اونایی که گفتم رو زدم .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۳۴ ق.ظ، توسط ف.ش.)
من نکته اش رو بلد بودم اما سر جلسه فکر کنم دقت نکردم چون تو ذهنمه که گزینه ۲ زدم!!
البته امیدوارم ۱ زده باشم وگرنه اوضاع درصدم خوب نمیشه Sad
من سوال ۱ آمار ۷۶ و ۹۴ رو اعتراض زدم!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ، توسط ف.ش.)
اینم شکل سوال ۷۶ گسسته که مطمئنم جواب صحیح توی گزینه‌ها نیست لطفا شما هم استدلالتون رو واسه سنجش بفرستید و بگید که حالت تکراری ایجاد نمیشه که شما تقسیم بر !۳ کردین!!

ممنون
۱۲۱ گزینه ۲ جوابه هر چند یک هم میتونه باشه اما من برای ۱۲۱ اینطور تحلیل کردم که میتونیم یه رشته به طول نامتناهی بدیم به pda و بگیم همه حروفش رو توی پشته پوش کنه پس از نامتناهی فضا از پشته استفاده کردم.

خواهشا اگه اعتراض میزنید بگید دارای ۲ گزینه صحیح است که گزینه ۲ رو غلط نگیرن.ممنون
۱۲۵ چرا گزینه ۱ غلطه؟! مگه وقتی انتقال لاندا داریم مسیر هامون برای یک رشته متفاوت نمیشه!؟!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۴۰ ب.ظ
بچه‌ها به نظر شما سوال ۱۲۵ گزینه‌ی ۱ جواب نیست؟!!!
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۴ ب.ظ، توسط delta.)
یکی لطف کنه سوال ۱۱۹ نظریه گزینه ۳و۴ را بنویسه.(نمیشه بخونیش)یادمه من این سوالا گزینه نادرستا با اطمینان رد کردم.
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۵۰ ب.ظ، توسط ف.ش.)
۱۲۵ منم ۱ رو زدم!
۱۱۹ . ۳ غلطه چون مثلا من میگم wccw^R بعد دیگه اون دو تا c رو پوش نمیکنم ولی دلیل نمیشه که منظمه!
۴ هم وقتی از پوشه pop نکنیم پوش کردن هم به درد نمیخوره پس انگار پشته نداریم پس منظمه.

(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۹ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۵۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۸۹ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۴۱ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۱۷۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۴۳۲ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۰۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close