زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام سوالات مشکل دار علوم کامپیوتر

ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۱۴ ب.ظ
به نظر من سوال ۹۴ ساختمان مشکل داره هیچکدوم از گزینه‌ها با جواب نمیخونه چون شرط پایان i>0 است به ازای A(0 هم یک ستاره چاپ میکنه .
اگه t=4 باشه ۱۵ تا ستاره و اگه t=2 باشه ۷ ستاره چاپ میکنه.

اگه کسی دلیلی داره که میگه گزینه ۴ درسته بگه.
اگه هم به نظر شما هم کلید درست نیست این رو به گوش مسئولین برسونید.
با تشکر.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۲۳ ب.ظ
سلام بچه ها
سوال ۹۰ ساختمان که گفته بود n عدد از ۱ تا logn داریم اگر همه اعداد متفاوت باشه مگه بدترین حالت ارتفاع درخت n نمیشه
و بهترین‌ام logn.
n>ارتفاع>logn
?
سنجش گزینه ۴ رو زده!!!
۰
۰
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۲۶ ب.ظ
نه، گفته بود از بازه از ۱ تا logn توی درخت دودویی عناصر تکراری رو در نظر نمیگیریم انگار که logn عدد داریم.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۳۳ ب.ظ
من که سر جلسه به این نتیجه نرسیدم که logn عدد متفاوت داریم.میتونست واضح‌تر منظورش و برسونه!!
۰
۰
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۶:۳۸ ب.ظ، توسط ف.ش.)
خوب نوشته n عدد در بازه ۱ تا logn و از هر عدد حداقل یک نمونه موجود باشد یعنی logn تا عدد غیر تکراری.

اشکالی نداره منم منظور سوال heap و خیلی سوالای دیگه رو نفهمیدم نمیدونم چرا دقت نکردم Sad
تازه شما که داده رو خوب زدید من با اینکه مسلط بودم اما ۳۰% هم نزدم Sad یعنی من ۱۴ تا سوال جواب دادم که خیلی‌ها رو غلط زدم .واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​ی

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۴۲ ب.ظ
سوال ۹۱ داده.o(n) چه طور میشه؟من سر جلسه اینطوری گفتم که در minmax حذف کوچکترین عنصر از مرتبه logn هستش و همینا زدم.کلا سوالا قاطی کردم ولی نمیدونم چرا n شد.
اون سوال نظریه هم (۱۲۴)هم من میگم شرط لازم درسته.تو کتاب لینز پیداش کردم یه مثال زده و گفته ببینید همیشه این شرط برای اثبات نامنظم بودن کافی نیست و بعدم اخرش گفته این شرط لازم ولی کافی نیست.اصلا اگه ما این جمله را در نظر بگیریم میبینیم خیلی بی معنی هستش(این شرط کافیه اما لازم نیست)
البته تو علوم کامپیوتر هیچ اصلاحیه ای وجود نداره حالا نظراتمونا میفرستیم ولی میدونم که هیچ فایده ای نداره
۰
۰
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۴۶ ب.ظ
سوال ۹۱ رو من هم logn زدم خیلی زود از روی سوال گذشتم !

به خاطر اینکه کوچکترین عنصر در maxheap در برگ قرار داره و برای پیدا کردنش n/2 مقایسه لازمه که میشه از مرتبه n! چقدر ساده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۵۳ ب.ظ
به نظر من که شرط کافی درسته.

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۵۶ ب.ظ
شما این جمله را قبول دارید اصلا فکر کنید در رابطه با سوال نظریه نیستش هر چیزی میتونه باشه:این شرط کافی میباشد اما لازم نیست؟؟؟؟
گزینه ۴ همینا داره میگه
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۰۶ ب.ظ
دلیلش اینه ما میگیم هر زبانی که منظمه توی لم صدق میکنه اما نمیشه نتیجه گرفت که منظمه چون ممکنه که زبان نامنظمی هم در لم صدق کنه اما وقتی صدق نکرد یعنی نامنظمه پس یه شرط لازم برای منظم نبودن نیست ولی کافیه!
من برداشتم اینه شاید اشتباه میگم!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۱۱ ب.ظ
RE: اعلام سوالات مشکل دار علوم کامپیوتر
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۰۶ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  دلیلش اینه ما میگیم هر زبانی که منظمه توی لم صدق میکنه اما نمیشه نتیجه گرفت که منظمه چون ممکنه که زبان نامنظمی هم در لم صدق کنه اما وقتی صدق نکرد یعنی نامنظمه پس یه شرط لازم برای منظم نبودن نیست ولی کافیه!
من برداشتم اینه شاید اشتباه میگم!

ولی من قبول ندام کتاب لینزم که با یه مثال نشون داده اخرشم توضیح داده دیگه.اینم بگم تو جزوه حاج سید جوادی گفته شرط کافی.
در هر صورت گزینه درست همین انتخاب شده عوضم نمیشه.شد به نفع شما به ضرر من چون اینطوری درصد نظریه من میشد ۶۷
اشکال ندار Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۱۲
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۱۸ ب.ظ
خداییش این سوال ۹۴ داده رو بیاین اعتراض کنیم من درصد داده‌ام خیلی افتضاح میشه Sad

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۱۶ ب.ظ
RE: اعلام سوالات مشکل دار علوم کامپیوتر
یه چیزی که از خنده روده بر شدم خوندمش....

اول سوالات نظریه نوشته: در سوال های ۱۱۱ تا ۱۲۵، لامبدا کله پوچ به طول صفر...Big Grin

اینو هم بیاید همه اعتراض بزنیییییم.Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۲۱ ب.ظ
آقا پیام شما این ۹۴ رو درست زدین؟!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۹ ب.ظ
اون سوال آمار اول آمار رو هم اعتراض کنیم ۲ گزینه غلط بود تازه من مونده بودم بزنم نزنم کدوم رو بزنم Sad

من ساختمان بین ۱۵ تا ۳۰ درصد زدم Sad

(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۹ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۵۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۸۹ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۴۱ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۱۷۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۴۳۲ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۰۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close