زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساختمان‍‏‏های گسسته

ارسال: #۳۱
۱۷ تیر ۱۳۸۹, ۰۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۴ ب.ظ، توسط Raavak.)
ساختمان گسسته
نظرتون چیه فقط کتاب حل تمرین گریمالدی رو تهییه کنیمBig Grin می تونه مفید باشه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۷ تیر ۱۳۸۹, ۰۳:۵۱ ب.ظ
RE: ساختمان گسسته
توی شریف همین کتاب گریمالدی تدریس می شه . منبع آزمون دکتری هم هست!!

کتاب خیلی کامل و روونیه

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: aram ghafouri , mohsen.srn , shiva865
ارسال: #۳۳
۱۸ تیر ۱۳۸۹, ۱۲:۲۵ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۴۴ ب.ظ)رضا_ایرانی نوشته شده توسط:  کتاب کسسته مقسمی هم تقریبا تو مایه های کتاب یوسفی هستش.

این نظر شما رو اصلا قبول ندارم . کجای کتاب مقسمی تو مایه های یوسفیه . یه نگاه به حجم کتاب نشون می ده کتاب پوران یه سروگردن از مقمسی بهتره.خواهشا ذهنارو بهم نریزید.

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۴
۱۹ تیر ۱۳۸۹, ۰۸:۰۳ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۸۹ ۰۴:۳۳ ب.ظ)comp67 نوشته شده توسط:  سلام آقای تنهایی
گسسته جانسون بهتره یا گریمالدی؟؟؟؟!

سلام منم جانسون می خونم ولی گویا تاکید بر گریمالدی Exclamationدیگه دست و دلم به خوندنش نمیرهHuh، تو حل بعضی تمارین اشکال دارم که حل ندارهAngel
ارسال: #۳۵
۲۰ تیر ۱۳۸۹, ۱۲:۲۲ ق.ظ
ببینید دوستان گسسته غیر از فصل شمارش بقیش زیاد پیچیده نیست و تمام کتب خوب بیان کردن این ۳ کتاب هرسه مورد (گریمالدی - روزن - جانسون با) جزوه منابع پیشنهادی از طرف وزارت علوم هستند زیاد روی انتخاب مرجع تا این حد پافشاری نکنید که مثل اون دوستمون از خوندن یکی پشیمون بشید هر کدوم رو دارید مطالعه کنید.
اگه هنوز نخریدید اول گریمالدی دوم جانسون با و سوم روزن ولی در کل گریمالدی خیلی حجیم‌تر از او ۲ تای دیگه است.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
ارسال: #۳۶
۲۲ تیر ۱۳۸۹, ۰۴:۱۶ ب.ظ
ساختمان گسسته
گریمالدی حل تمرین هم داره ؟
من شروع کردم به خوندنش ؛ انصافا کتابه خوبیه , هرچند خیلی زیاده .
یه سوال هم داشتم , جلد چهارم گریمالدی جزوه سرفصل‌ها هست ؟
ارسال: #۳۷
۲۵ تیر ۱۳۸۹, ۰۲:۲۹ ق.ظ
ساختمان گسسته
اره حل المسائل هم داره قیمتش هم ۷ تومن باید باشه.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
ارسال: #۳۸
۲۷ تیر ۱۳۸۹, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۸۹ ۰۴:۱۶ ب.ظ)bright نوشته شده توسط:  گریمالدی حل تمرین هم داره ؟

فکر نکنم تا حالا ندیدم تستی ازش اومده باشهHuh

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال: #۳۹
۲۸ تیر ۱۳۸۹, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۸۹ ۱۱:۲۴ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۸۹ ۰۴:۱۶ ب.ظ)bright نوشته شده توسط:  گریمالدی حل تمرین هم داره ؟

فکر نکنم تا حالا ندیدم تستی ازش اومده باشهHuh

البته یادم رفت بگم فقط فصل ۱۷ منظورم بود تا اونجای که من دیدم از فصل ۱۷ تا حالا تستی نیامده فصل های قبلی ازشون تست مطرح شده تا حالا

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال: #۴۰
۰۲ مرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۳۳ ق.ظ
ساختمان گسسته
من کلاس یوسفی رو میرم و ۲ جلسه از کلاس گذشته و من اصلا با این کلاس و نحوه‌ی بیان ایشون راحت نیستم. خیلی به سمت حفظی میره مطالبی که میگن. سر کلاس طراحی الگوریتم سید جوادی هم بودم و جدای از این که وقت کلاس رو می پیچونن ولی مطالب رو خیلی خوب و با تحلیل توضیح میدن.
نمیدونم کلاس گسسته‌ی سید جوادی هم خوبه؟
یا کلا یوسفی بهتره؟
کسی میتونه راهنماییم کنه؟

هیچ موفقیتی در دنیا اتفاقی نیست.......
ارسال: #۴۱
۰۲ مرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط حامد.)
(۰۲ مرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۳۳ ق.ظ)پرستو نوشته شده توسط:  من کلاس یوسفی رو میرم و ۲ جلسه از کلاس گذشته و من اصلا با این کلاس و نحوه‌ی بیان ایشون راحت نیستم. خیلی به سمت حفظی میره مطالبی که میگن. سر کلاس طراحی الگوریتم سید جوادی هم بودم و جدای از این که وقت کلاس رو می پیچونن ولی مطالب رو خیلی خوب و با تحلیل توضیح میدن.
نمیدونم کلاس گسسته‌ی سید جوادی هم خوبه؟
یا کلا یوسفی بهتره؟
کسی میتونه راهنماییم کنه؟
من یه جزوه دستنویس از سید جوادی که ماله ساله قبله دارم(با صدا).اون کسی که ازش خریدم می گفت که بهتر از یوسفی هست.
یک نفر دیگه هم می شناسم که از یوسفی راضی نبود.
۲ جلسه از این جزوه را گوش دادم.خیلی توضیح میده ولی اصلا حفظی نیست و کاملا مفهومیه.
راستی جزوه دو سال پیش سید جوادی رو هم دیدم ولی سال قبل مطالب بیشتری گفتند! و مفهومی‌تر بوده.منظورم اینه که اگر بتونید کلاس امسالشون رو برید احتمالا مطالب بیشتری یاد می گیرید.
ارسال: #۴۲
۰۷ مرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط رضا_ایرانی.)
نیاز نیست حل تمرینات کتاب گریمالدی رو بگیرید. زبان اصلی حل تمرینات این کتاب (ویرایش ۵) روی نت وجود داره می تونید دانلود کنید.

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه ی تو نبود...
ارسال: #۴۳
۰۹ مرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ، توسط حامد.)
(۰۹ مرداد ۱۳۸۹ ۰۸:۰۷ ق.ظ)bahar نوشته شده توسط:  میشه لطفی کنید این جزور برای همه بذارید ممنون از لطفتون
همان طور که گفتم اسکنر ندارم که بتونم آپلودش کنم ولی توی فابلهام PDF جزوه دو سال پیششون رو پیدا کردم:
جزوه گسسته سید جوادی مربوط به سال ۸۷(یا شاید هم قبلتر).
{با interupload در ۸ آپلود سنتر مختلف آپلود کردم از هر کدوم از لینکهای زیر که راحت‌تر بودید دانلود کنید}

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , matasha , ROZA , bahar , sobhan1990 , mr_ghafouri , Solaha.z , Aurora , saeid1389 , Pegasus , Payam92 , terma , sulduz
ارسال: #۴۴
۱۱ مرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۴۱ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۸۹ ۱۰:۳۰ ق.ظ)mahdieh-Z نوشته شده توسط:  من دیدم که یک کتاب مرجع دیگم برای این در معرفی میکنن:
ریاضیات گسسته و کاربرد آن در کامپیوتر (ساختمان گسسته)
جین پل ترمبلی، مانوهر، محمدعلی اسلامی (مترجم)، مصطفی شاه زمانیان (مترجم)

ظاهرا ۷۴۴ صفحه هستش! کسی اون رو خونده؟

من الان در حال خوندن این کتابم، باید بگم که گرچه هنوز اولاشو می خونم ولی حداقل تا اینجا فهمیدم که از کتاب جانسون با خیلی بهتره.
ارسال: #۴۵
۱۲ مرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۴۳ ق.ظ، توسط رضا_ایرانی.)
(۱۸ تیر ۱۳۸۹ ۱۲:۲۵ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۴۴ ب.ظ)رضا_ایرانی نوشته شده توسط:  کتاب کسسته مقسمی هم تقریبا تو مایه های کتاب یوسفی هستش.

این نظر شما رو اصلا قبول ندارم . کجای کتاب مقسمی تو مایه های یوسفیه . یه نگاه به حجم کتاب نشون می ده کتاب پوران یه سروگردن از مقمسی بهتره.خواهشا ذهنارو بهم نریزید.

تا مفهوم سر و گردن از نظر شما چی باشه دوست گلم. شما به محتوا نگاه کنید به این نتیجه می رسید که هر دو کتاب مطالب رو فشرده گفته، یعنی برای اکثر داوطلبها این دو کتاب به عنوان کتاب جمع بندی و تست میتونه استفاده شه نه منبع. منظور من این بود که هر دو کتاب مکمل هستن نه منبع.

البته باید بگم من منظورم از کتاب یوسفی چاپ ۸۶ بود، که چند روز پیش چاپ ۸۸ رو دیدم که تغییرات خوبی داشته و حجیمتر شده و مثالهاش خیلی بیشتر شده.

به هر حال بابت تذکرتون ممنون.

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه ی تو نبود...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۲۲ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۱,۰۲۸ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۹۱۴ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۲۸۶ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۷۷ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۵۳ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۲۱ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۸۵ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۷۹۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  منبع ساختمان داده RASPINA ۷ ۷,۳۴۱ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close