زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلید سازمان سنجش برای کنکور ۹۰ مهندسی

ارسال: #۲۴۱
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۳۸ ب.ظ
RE: کلید سازمان سنجش
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۶:۱۱ ب.ظ)mary_5631 نوشته شده توسط:  زبان ۴۱
ریاضی ۲۵
مشترک ۲۲
اختصاصی ۲۶

به نظرتون ممکنه رتبه م چه حدود بشه؟ احتمال قبولی هست؟

خوب و متعادل زدید
ان شالله که قبولید
[/quote]

مرسی. نمیشه حدس زد رتبه م در چه حدود میشه؟ منظور از قبولی احتمالا غارغوز آباد که نیست؟؟ Big Grin
[/quote]
شاید حدود ۵۰۰ شاید شبانه قبول شید
من از خیلی‌ها شنیدم که میگن مثلاً ۳۰ مشترک مثل ۴۰ مشترک پارسال است . من نظرم یکم متفاوت‌تر است دقت کنید یکسری سوالهای امسال را همه کم و بیش میتونستند بزنند مثلا مدار منطقی پس کم و بیش مشترک تا ۲۵ درصد را میتوان معمولی دانست ولی من میگم مثلاً ۲۵ امسال در مشترک مثل ۲۵ پارساله . ۳۰ امسال مثل ۳۵ پارساله . و ۴۰ امسال مثل ۵۰ پارساله و ۵۰ امسال مثل ۶۰ پارساله
پس کسانی که تا ۲۵مشترک زدند به نظرم خیلی روی مشترکشون فکر نکنند فقط این مشترک باعث شده که از بقیه عقب نیفتند (منظورم از بقیه ۲۰۰۰ نفر اول کنکور است)اگه ریاضی و تخصصی یا زبان (به خصوص زبان چون امسال آسون‌تر از هر سالی بوده و دفترچه اش با مشترک یکی بود) خوب دارید امیدوار باشید.
شما هم به نظرم زبان خوب ریاضی متوسط و مشترک متوسط و تخصصی یکم از متوسط بالاتر دارید (اگر اختصاصی تون هوش باشه خوبه )به شبانه امیدوار باشید

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mary_5631
ارسال: #۲۴۲
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۴۱ ب.ظ
من خیلی کنکوری نبودم، ولی به هرحال بدم نمی یاد حدود رتبه رو بدونم کسی می تونه یه تخمین برام بزنه؟

زبان ۲۱/۱
ریاضی ۳۵
مشترک ۴۴/۴
نرم ۴۰
هوش ۴۱/۳

جند میشم؟ کجا قبول میشم؟
۰
۰
ارسال: #۲۴۳
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۱۵ ب.ظ، توسط موج.)
[/quote]
(11 اسفند ۱۳۸۹ ۰۶:۳۸ ب.ظ)hatami84 نوشته شده توسط:  شاید حدود ۵۰۰ شاید شبانه قبول شید
من از خیلی‌ها شنیدم که میگن مثلاً ۳۰ مشترک مثل ۴۰ مشترک پارسال است . من نظرم یکم متفاوت‌تر است دقت کنید یکسری سوالهای امسال را همه کم و بیش میتونستند بزنند مثلا مدار منطقی پس کم و بیش مشترک تا ۲۵ درصد را میتوان معمولی دانست ولی من میگم مثلاً ۲۵ امسال در مشترک مثل ۲۵ پارساله . ۳۰ امسال مثل ۳۵ پارساله . و ۴۰ امسال مثل ۵۰ پارساله و ۵۰ امسال مثل ۶۰ پارساله
پس کسانی که تا ۲۵مشترک زدند به نظرم خیلی روی مشترکشون فکر نکنند فقط این مشترک باعث شده که از بقیه عقب نیفتند (منظورم از بقیه ۲۰۰۰ نفر اول کنکور است)اگه ریاضی و تخصصی یا زبان (به خصوص زبان چون امسال آسون‌تر از هر سالی بوده و دفترچه اش با مشترک یکی بود) خوب دارید امیدوار باشید.
شما هم به نظرم زبان خوب ریاضی متوسط و مشترک متوسط و تخصصی یکم از متوسط بالاتر دارید (اگر اختصاصی تون هوش باشه خوبه )به شبانه امیدوار باشید

صحبتتون رو قبول کامل ندارم چون اگه یه نفر پارسال ۱۵ تا تست میزد و ۱۳ تاش درست بود
امسال با ۱۵ تا ۹ تاش درسته یعنی تعداد غلطهای بچه‌ها افزایش پیدا کرده در حالی که میشد با ۸ تا تست درست پارسال ۲۵ درصد اورد که خیلی ساده بود امسال به راحتی نمیشه
البته کامل هم رد نمیکنم
ولی به این شکل که شماهم بیان کردی نیست دوست عزیز
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۴۱ ب.ظ)poopi نوشته شده توسط:  من خیلی کنکوری نبودم، ولی به هرحال بدم نمی یاد حدود رتبه رو بدونم کسی می تونه یه تخمین برام بزنه؟

زبان ۲۱/۱
ریاضی ۳۵
مشترک ۴۴/۴
نرم ۴۰
هوش ۴۱/۳

جند میشم؟ کجا قبول میشم؟

اگه همینا باشه واقعا تو هر دو گرایش زیر ۷۰ هستی و دانشگاه های خوب کشور قبولی
البته این جمله کنکوری نیستم یکم شک برام ایجاد کرده که نکنه درصدات رو اشتباه حساب کردی
ما که کنکوری بودیم نصف تو هم نزدیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mary_5631
ارسال: #۲۴۴
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۰۵ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۱۳ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  اگه همینا باشه واقعا تو هر دو گرایش زیر ۷۰ هستی و دانشگاه های خوب کشور قبولی
البته این جمله کنکوری نیستم یکم شک برام ایجاد کرده که نکنه درصدات رو اشتباه حساب کردی

والا اینقدر‌ها هم شوت نیستم که درصد غلط حساب کنم. با این کلیدی که سنجش داده درصدهام همین میشه و سوالاتی هم که به نظر میرسه کلید سنجش غلطه یا نزدم یا همون تستی که بچه‌ها میگن زدم یعنی اگه حذف بشه یا گزینه‌ها عوض بشه درصد هام بیشتر میشه ولی کمتر نمیشه
۰
۰
ارسال: #۲۴۵
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۲۰ ب.ظ، توسط hatami.)
کلید سازمان سنجش
تو هوش که به زیر ۲۰ فکر کن‌، تو نرم هم به حدود ۵۰/ کسانی که سال اول خوب بخونند و پایه خوبی هم داشته باشند خوب میتونند نتیجه بگیرند احتمال میدم که شما پایه خوبی داشته باشید
یادم رفت تبریک بگم .درصدهای خوبی زدید

۰
۰
ارسال: #۲۴۶
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۵۱ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۰۵ ب.ظ)poopi نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۱۳ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  اگه همینا باشه واقعا تو هر دو گرایش زیر ۷۰ هستی و دانشگاه های خوب کشور قبولی

والا اینقدر‌ها هم شوت نیستم که درصد غلط حساب کنم. با این کلیدی که سنجش داده درصدهام همین میشه و سوالاتی هم که به نظر میرسه کلید سنجش غلطه یا نزدم یا همون تستی که بچه‌ها میگن زدم یعنی اگه حذف بشه یا گزینه‌ها عوض بشه درصد هام بیشتر میشه ولی کمتر نمیشه

عذر میخوام
پس خیلی پایه قوی ای داشتید به قول دوستمون
منم زیر ۵۰ میدونم شما رو
از گفتگو با دانشجوی آینده دانشگاه شریف خوشحال شدم
شیرینی ما هم فراموش نشه
کلید نهایی سنجش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۲۴۷
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۱ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
با این درصدا رتبم چند میشه به نظرتون؟
زبان ۵۰ تا ۶۰(یکی دوتارو یادم نیست دقیق چی زدم)
ریاضی ۱۶
مشترک ۳۰
هوش ۳۵

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۰
۰
ارسال: #۲۴۸
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۱۸ ق.ظ
کلید سازمان سنجش
درصد تخصصی خوبی دارید فکر کنم حدود ۲۰۰ هوش تقریب خوبی باشه

۰
۰
ارسال: #۲۴۹
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۰۵ ب.ظ)poopi نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۱۳ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  اگه همینا باشه واقعا تو هر دو گرایش زیر ۷۰ هستی و دانشگاه های خوب کشور قبولی

بابا حرف های این آقای poopi رو جدی نگیرید. شوته شوته والا!!!TongueBig Grin
۰
۰
ارسال: #۲۵۰
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۰ ق.ظ)piloop نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۰۵ ب.ظ)poopi نوشته شده توسط:  

آقای piloop شما می خوای معروف شی که اینجا پست میزاری؟ Big Grin
حالا که اینطور شد بذارید درصد های piloop رو هم بگم بگید چند میشه

زبان بالای ۶۰
ریاضی ۲۶/۶
مشترک ۵۳/۳
نرم ۴۶/۶
هوش ۳۸/۶

باور کنید این درصدها جدی هستن و با هم چکشون کردیم. حالا که piloop قصد اذیت کردن داره بذارید اینم بگم که ۲ هفته بیشتر برای کنکور نخونده بود، اونم نصفه و نیمه. خود من هم فقط صبح ۵شنبه ۱/۵ ساعت نظریه و معماری خوندم Cool
۰
۰
ارسال: #۲۵۱
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۱۸ ق.ظ
کلید سازمان سنجش
بابا شما نابغه هستید یک عکستون را بذارید تا با فتوشاپ خودمونو توش بذاریم(جدی میگم) Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mile Stone
ارسال: #۲۵۲
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۲۱ ق.ظ
کلید سازمان سنجش
لطفا میشه آقایان poopi و piloopبگن کدوم دانشگاه کارشناسیشون رو خوندن
؟

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۰
۰
ارسال: #۲۵۳
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۳۸ ق.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۱ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  لطفا میشه آقایان poopi و piloopبگن کدوم دانشگاه کارشناسیشون رو خوندن
؟

ببین piloop کار رو به کجا میرسونی؟ حالا خودت جواب مردم رو بده! صنعتی امیرکبیر دوست عزیز
من فقط اینو بگم که درسخون نیستیم. piloop امسال سال پنجمه و فارغ التحصیل میشه و من هم ۶ ساله کردم Undecided
۰
۰
ارسال: #۲۵۴
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۱۳ ق.ظ)poopi نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۰ ق.ظ)piloop نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۰۵ ب.ظ)poopi نوشته شده توسط:  

آقای piloop شما می خوای معروف شی که اینجا پست میزاری؟ Big Grin
حالا که اینطور شد بذارید درصد های piloop رو هم بگم بگید چند میشه

زبان بالای ۶۰
ریاضی ۲۶/۶
مشترک ۵۳/۳
نرم ۴۶/۶
هوش ۳۸/۶

باور کنید این درصدها جدی هستن و با هم چکشون کردیم. حالا که piloop قصد اذیت کردن داره بذارید اینم بگم که ۲ هفته بیشتر برای کنکور نخونده بود، اونم نصفه و نیمه. خود من هم فقط صبح ۵شنبه ۱/۵ ساعت نظریه و معماری خوندم Cool

اذیت چیه عزیز من. خیلی جدی دارم می گم! اون شکلکهای پست قبلیم هم واسه این بود که یکم تلطیف شه موضوع!
بعد من می گم حرف این آقا رو باور نکنید شما می گید از کدوم دانشگاه کارشناسی گرفتید!Huh نه واقعا این حرفا با عقل جور در میاد؟!Dodgy اشتباه نشه، من با ایشون دوست هستم ولی از این مدل حرفا زیاد می زنه و اعصاب آدم رو خورد می کنه. عجب گرفتاری شدیماAngry
۰
۰
ارسال: #۲۵۵
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۰۰ ق.ظ
بنده هم صحبت های جناب piloop رو تایید میکنم و تا جایی که میدونم آقا یا خانوم poopi شوت هستند.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۲۷ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۲۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۳۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۵۵۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۳۲۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۴۶ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۱۵ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۶۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۸۵ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close