زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلید سازمان سنجش برای کنکور ۹۰ مهندسی

ارسال: #۲۵۶
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۰۹ ق.ظ، توسط parsaNA.)
کلید سازمان سنجش
این سه تا دوست هستند( MJRS,piloop,poopi )و هم دانشگاهی . افتادند به جون هم مارو فیلم کردند اینجا !!!!

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸۷۸۵۵۶۱۱
ارسال: #۲۵۷
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۳۰ ق.ظ
RE: کلید سازمان سنجش
(۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۱ ق.ظ)piloop نوشته شده توسط:  اذیت چیه عزیز من. خیلی جدی دارم می گم! اون شکلکهای پست قبلیم هم واسه این بود که یکم تلطیف شه موضوع!
بعد من می گم حرف این آقا رو باور نکنید شما می گید از کدوم دانشگاه کارشناسی گرفتید!Huh نه واقعا این حرفا با عقل جور در میاد؟!Dodgy اشتباه نشه، من با ایشون دوست هستم ولی از این مدل حرفا زیاد می زنه و اعصاب آدم رو خورد می کنه. عجب گرفتاری شدیماAngry

من واقعا متاسفم که صمیمیترین دوستام اینطوری باهام برخورد می کنن
برام مهم نیست که به من چی میگین ولی برام مهمه که بقیه فکر نکنن سر کار گذاشتمشون چون این رو توهین به بقیه می دونم
من راجع به این قضیه چیز دیگه ای نمی گم و نمی خوام اینجا رو به محل شوخی های چندتا آدم خاص تبدیل کنم فقط دوستان اگه خواستن بدونن من دارم راست میگم یا سرکارشون گذاشتم می تونن یه google ساده انجام بدن با این موضوعات "acmicpc piloop" یا "acmicpc pmp" ویا "acmicpc last war of pmp" این رو بگم که pmp اسم تیممونه. اگه تو کنکور هم تونستیم درصد های خوبی بزنیم به خاطر همون تمرینات و پایه‌ی الگوریتمی که تو ACM بهش رسیدیم بوده
*piloop و MJRS می دونم که به خاطره این پست شنبه کلی بحث با هم خواهیم کرد ولی اصلا دلم نمی خواست دیگران فکر کنن سر کارشون گذاشتم
۰
۰
ارسال: #۲۵۸
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۳۷ ق.ظ
چه باحال !!! دعواشون شد . Big Grin من یکی که سر از کار این دوستان در نیاوردم . میگم میشه شنبه مارو هم دعوت کنید نظاره گر بشیم؟؟ Smile

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: poopi
ارسال: #۲۵۹
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۴۴ ق.ظ، توسط poopi.)
(۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۳۷ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  چه باحال !!! دعواشون شد . Big Grin من یکی که سر از کار این دوستان در نیاوردم . میگم میشه شنبه مارو هم دعوت کنید نظاره گر بشیم؟؟ Smile

بفرمایید.
دانشگاه امیرکبیر - دانشکده مهندسی کامپیوتر - واحد ACM Wink
ضمنا شنبه اتفاق خاصی قرار نیست بیافته فقط مقادیری بحث منطقی، که کلا هم ما زیاد انجام میدیم Blush
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال: #۲۶۰
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۴۱ ق.ظ
کلید سازمان سنجش
اگه به قول آقای parsaNAاین بحثا فیلمه ،به بهترین نحو ژانر وحشت توش پیاده شده!!!
و اگه نه تبریک میگم.

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , poopi
ارسال: #۲۶۱
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۰۸ ق.ظ
به نظر من هم این بحث‌ها جاش اینجا نیست.
اینجا یک فروم عمومی و علمی هست و دلیلی نداره بیایم خودمون رو معرفی کنیم و اینجا رو با چت روم اشتباه بگیریم.

poopi جان برادر من Big Grin ,بس کن.
از دوستان و جناب poopi هم عذر میخوام اگر شوخی بنده باعث ناراختیش شد.
۰
۰
ارسال: #۲۶۲
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۰۸ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  با این درصدا رتبم چند میشه به نظرتون؟
زبان ۵۰ تا ۶۰(یکی دوتارو یادم نیست دقیق چی زدم)
ریاضی ۱۶
مشترک ۳۰
هوش ۳۵

حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰

۰
۰
ارسال: #۲۶۳
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۲۶ ب.ظ
ای بابا عجب رفیق بازی شد اینجا...به نظرم اولین کار بعد اومدن نتایج اینه که با تیم ACM و نحوه خوندنشون در دو هفته یا ۱ روزه یا ۱ ساعته مصاحبه ای داشته باشیم!AngelBig Grin

تبریک می گم به شما سه دوست جالب!!!WinkIdea
۰
۰
ارسال: #۲۶۴
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۵۸ ب.ظ
سلام
بچه هایی که اعتراض دارن که کلید سنجش مثلا به جای گزینه یک گزینه ۳ هست
توی سنجش موقع طرح سوال کدوم قسمت از شکل رو تیک میزنن

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hfdan
ارسال: #۲۶۵
۱۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط hfdan.)
کلید سازمان سنجش
سلام بچه‌ها من با درصدهای زیر رتبم چند میشه
زبان ۰
ریاضی ۲۵
مشترک ۱۹
تخصصی نرم ۵۰
۰
۰
ارسال: #۲۶۶
۱۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۰ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۳ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۴۳ ب.ظ)hfdan نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها من با درصدهای زیر رتبم چند میشه
زبان ۰
ریاضی ۲۵
مشترک ۱۹
تخصصی نرم ۵۰

مال منم همین شکلیه تقریبا
هر چی خدا بخوادBig Grin

میشم حول و حوش ۳۰۰ ۳۵۰ غصه نخور

۰
۰
ارسال: #۲۶۷
۱۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۳۷ ب.ظ، توسط msdn.)
کلید سازمان سنجش
سوال ۴۱ محاسبات عددی جوابش ۲ میشه تو کلید زده ۳
من اینو چند با چک کردم ۲ بدست آوردم
چه طور میشه به سازمان سنجش جواب درستو اعلام کنیم
۰
۰
ارسال: #۲۶۸
۱۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۰۵ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
سلام دوستان من با درصدهای زیر چه رتبه ای میشم
زبان ۱۰
ریاضی ۳/۳
مشترک۳۳/۳
تخصصی هوش ۲۰
۰
۰
ارسال: #۲۶۹
۱۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۱۱ ب.ظ، توسط امیدوار.)
کلید سازمان سنجش
msdn لینک اعتراض به سوالات توی سایت سنجش هست. edifier شما هم برید تو بخش کنکور ۹۰-درصدهای کنکور نرم افزار آقای موج تخمین میزنند.
۰
۰
ارسال: #۲۷۰
۱۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۳۷ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۸ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  سلام
بچه هایی که اعتراض دارن که کلید سنجش مثلا به جای گزینه یک گزینه ۳ هست
توی سنجش موقع طرح سوال کدوم قسمت از شکل رو تیک میزنن

من واسه سوال ۴۱ ریاضی زدم پاسخ صحیح در گزینه‌ها نیست بعد در قسمت دلیل-راه حل نوشتم که گزینه‌ی ۲ صحیح است!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۱۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۰۹ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۷۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۶۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۳۹ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۰۲ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۵۵ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۷۶ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close