زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلید سازمان سنجش برای کنکور ۹۰ مهندسی

ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
کلید سازمان سنجش برای کنکور ۹۰ مهندسی
ساعت هم اکنون ۱۰:۱۹ دقیقه صبح روز هفتم اسفند.... هنوز خبری از کلید سازمان سنجش نیست.Sad اینطور که پیداست سنجشی‌ها برنامه‌ها دارند برای به هم ریختن اعصاب ارشدی ها. خدا صبرمون بده...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۳ ق.ظ
کلید سازمان سنجش
فکر کردم کلید رو اینجا گذاشتینا!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۶ ق.ظ
RE: کلید سازمان سنجش
Wink. آفاق جون ما حالا حالاها باید حرص بخوریم. فکر نمی کنم تا بعد ازظهر ساعتای ۷ و ۸ خبری بشه.
۰
۰
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۷ ق.ظ
کلید سازمان سنجش
SadSadSadSad

حالا آخرش هم میگن ما کی گفتیم ۷ ام؟!!!!!!!!!!!!!!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۳۲ ق.ظ
پارسال که بعد از دو هفته کلیدها منتشر شد.
حالا حالاها باید صبر کنیم تا ۱۴، ۱۵‌ام.Confused

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۰
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۰ ق.ظ
هی روزگارررررر!!!!
فکر نمی کنم امروز بدن....
عرض ارادت به همهBlush
۰
۰
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۴۸ ق.ظ، توسط delta.)
کلید سازمان سنجش
هیج اطلاعیه ای تو سایتشون نیست.اصلا نمیذارن برا اعلام نتایج اولیه هم من یه جا خوندم گفته بودن اردیبهشت یه جا دیگه گفته بودن دهه اول خرداد
انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد

معاون سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد از روز شنبه خبر داد.

دکتر ابراهیم خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به انتشار کلید اولیه سوالات آزمون کارشناسی ارشد از ۷ تا ۲۷ اسفند ماه، افزود: پس‌ از برگزاری‌ آزمون‌ و تصحیح‌ اوراق‌، کارنامه کلیه‌ داوطلبان‌ شرکت‌ کننده‌ در آزمون‌ هریک‌ از کد رشته‌های‌ امتحانی‌، از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار داوطلبان قرار داده‌ می‌شود.

وی با بیان اینکه ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد هنوز مشخص و نهایی نیست، افزود: سال گذشته تعداد پذیرش دانشجویان کارشناسی ارشد به اضافه داوطلبان استعداد درخشان ۵۵ هزار نفر بوده است که با توجه به سیاست وزارت علوم در افزایش پذیرش داوطلبان دوره کارشناسی ارشد، امسال نیز نسبت به سال گذشته این روند افزایشی ادامه دارد.

معاون سازمان سنجش با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی ظرفیت در سال گذشته، اظهارکرد: پیش‌بینی می‌شود که امسال بیش از ۶۵ هزار نفر در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش شوند.

خدایی با اشاره به اعلام نتایج اولیه این آزمون در اواخر اردیبهشت ماه، گفت: انتخاب رشته مجازین در آزمون اوایل خرداد ماه آغاز می‌شود و نتایج نهایی نیمه اول شهریور ماه اعلام خواهد شد.
۰
۰
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۱۱ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۴۳ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  هیج اطلاعیه ای تو سایتشون نیست.اصلا نمیذارن برا اعلام نتایج اولیه هم من یه جا خوندم گفته بودن اردیبهشت یه جا دیگه گفته بودن دهه اول خرداد
انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد

معاون سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد از روز شنبه خبر داد.

دکتر ابراهیم خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به انتشار کلید اولیه سوالات آزمون کارشناسی ارشد از ۷ تا ۲۷ اسفند ماه، افزود: پس‌ از برگزاری‌ آزمون‌ و تصحیح‌ اوراق‌، کارنامه کلیه‌ داوطلبان‌ شرکت‌ کننده‌ در آزمون‌ هریک‌ از کد رشته‌های‌ امتحانی‌، از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار داوطلبان قرار داده‌ می‌شود.

وی با بیان اینکه ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد هنوز مشخص و نهایی نیست، افزود: سال گذشته تعداد پذیرش دانشجویان کارشناسی ارشد به اضافه داوطلبان استعداد درخشان ۵۵ هزار نفر بوده است که با توجه به سیاست وزارت علوم در افزایش پذیرش داوطلبان دوره کارشناسی ارشد، امسال نیز نسبت به سال گذشته این روند افزایشی ادامه دارد.

معاون سازمان سنجش با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی ظرفیت در سال گذشته، اظهارکرد: پیش‌بینی می‌شود که امسال بیش از ۶۵ هزار نفر در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش شوند.

خدایی با اشاره به اعلام نتایج اولیه این آزمون در اواخر اردیبهشت ماه، گفت: انتخاب رشته مجازین در آزمون اوایل خرداد ماه آغاز می‌شود و نتایج نهایی نیمه اول شهریور ماه اعلام خواهد شد.
تا ۲۷‌ام باید صبر کرد...Angel
۰
۰
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۲۶ ب.ظ، توسط parvaz_hj.)
کلید سازمان سنجش
بابا بچه‌ها اگه سوالات تخصصی را از مدرسان و کلیدش گیر اوردید بگذارید دیگه...بی خیال سنجش!!اگه نره بعد عید خیلیه!!!!
کلید تخصصی را گذاشتید اما سوالات مهمه...
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۳۲ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
سوتی سنجش:

وقتی سنجش یه اطلاعیه مربوط به آزمون سراسری رو میگذاره توی قسمت کارشناسی ارشد شما چه انتظاری ازش دارین؟!

لینک دوم داخل این صفحه‌:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali- , **sara**
ارسال: #۱۱
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۵۵ ب.ظ
آره بابا سر کاریم... Undecided
میخوان همه بیخیال بشن که اگه‌ام قبول نشدن یادشون رفته باشه ...اگه‌ام قبول شدن زیادی ذوق کنن.

گفتمش پیرمغان را عشق چیست ** گفت رو رو این سخن بازیچه نیست
عشق بازی کار مرد ره بود ** عاشق از قالو بلی آگه بود
خیز گر مرد رهی با ما بیا ** یک سفر تا سر زمین کربلا
معنی عشق و محبت را ببین ** تا که بگشاید در حق الیقین
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۵۹ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
ساعت ۱۳ و ما همچنان منتظریم ................
.
.
.
.
.
.
.
.
.

۲۰ روز بعد همچنان منتظریم

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۰۱ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
حالا این کلید میاد ومیبینیم که سرشار از اشتباهات فاحش .من کلاس دکتر کارگهی امسال رو بودم یکی از سوالات نظریه که حتی توی اصلاحیه هم تصیح نشده بود (در مورد لم pumping )ایشون گزینه دیگه ای رو صحیح دونستن شانس بیاریم امسال سوالات که استاندارد نبود الااقل پاسخنامه استاندارد باشه کار به اصلاحیه کشیده نشه که اونوقت ....
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۰۶ ب.ظ، توسط ف.ش.)
کلید سازمان سنجش
کلا توی نظریه هرکسی حرف خودش رو میزنه!
اون کتابی هم که من خوندم اصلا کلید تستها با کلید سنجش نمیخوند!!!!!!!!!!!
پارسال راحت بودما نخونده بودم اصلا هم واسم مهم نبود قبول میشم نمیشم دفترچه نگرفتم کلید هم نگرفتم فقط بعدا رفتم دیدم رتبم نجومی شده: دی

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۱۰ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
والا دکتر کارگهی انصافا تو نظریه حرف اول رو میزنن وفکر کنم استاد دانشگاه بهشتی یا تهران باشن ..بهرحال خدا عاقبت آخرتمون بخیر کنه ..آفاق خانوم من الان تو همشهری تبلیغ ماهان رو دیدم شما از این پاسخنامه اش چیزی میدونید دفترچه تخصصی رو دارید ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۹۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۱۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۰۸۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۲۹ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۰۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۱ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۲۹ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۸۵ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close