زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلید سازمان سنجش برای کنکور ۹۰ مهندسی

ارسال: #۶۱
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۳۶ ب.ظ
RE: کلید سازمان سنجش
(۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  دوستان( به خصوص آقای موج )درصدای من اینا شد:

زبان‌: ۲۶/۶۶
ریاضی‌: ۲۰/۰۰
مشترک‌: ۴۲
تخصصی‌: ۴۵

رتبه چند ؟

راز این درصدهای خوب تعداد غلط های کمه. اگه مشترک یه ذره بیشتر غلط میزدید زیر ۴۰ میشدید( مثل من: دی)

تبریک میگم درصد های خوبیه. فکر میکنم بین ۱۳۰ تا ۱۶۰ بشین.(دوستان این نکته رو هم در نظر داشته باشن که سوالای امسال هم سخت‌تر و هم گول زنک‌تر بود به نظر من رتبه ۴۰ مشترک امسال مثل ۵۰ سال قبله)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال: #۶۲
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۳۵ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  من هنوز حساب نکردم.!

آقای موج اون صلوات اول را فرستادم..
خیر ببینی !
دفتر چه‌ی مشترک کامپیوتر و آی تی رو هم پیدا کن بزار.دو تا صلوات بعدی رو به نیت قبولیت می فرستم .من که از این ماهان چیزی دستگیرم نشد.

مشترکا رو که داشتیم باشه همونجای قبلی اضافش کردم بردار.

ولی شرمنده آی تی رو گیر نیاوردم
یه صلوات علی الحساب طلبکارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال: #۶۳
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۳۹ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
کجایست؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۶۴
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۳۶ ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط:  راز این درصدهای خوب تعداد غلط های کمه. اگه مشترک یه ذره بیشتر غلط میزدید زیر ۴۰ میشدید( مثل من: دی)

تبریک میگم درصد های خوبیه. فکر میکنم بین ۱۳۰ تا ۱۶۰ بشین.(دوستان این نکته رو هم در نظر داشته باشن که سوالای امسال هم سخت‌تر و هم گول زنک‌تر بود به نظر من رتبه ۴۰ مشترک امسال مثل ۵۰ سال قبله)

دقیقا موافقم تو مقایسه درصدای امسال با کارنامه های پارسال بین ۱۰ تا ۱۵ درصد میشه مشترکا رو بهتر در نظر گرفت
(۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ)LALEH نوشته شده توسط:  کجایست؟؟؟؟

تو این صفحه بگرد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۶۵
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۵۳ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
فکر کنم ۱۹ انتقال داده هم مشکل داره، هر جوری حساب می کنم به ۴۳ نمی رسم. ۶ علامت یعنی به سه بیت نیاز داریم، که می شه ۳۰۰۰ بیت در دقیقه و ۵۰ بیت در ثانیه. احتمالاً منظور طراح این بوده که یه جوری مثل کد هافمن بتونیم یه کاری کنیم که میانگین طول رشته‌ی بیتی معادل علامت‌ها کمتر از ۳ بشه، دقیق‌تر واسه جواب ۴۳ باید بشه ۲/۵۸ یا مجموعاً برای ۶ علامت بشه ۱۵/۴۸ که من هر کاری می کنم نمی تونم به ۱۵ برسم، کسی می تونه راهی پیدا کنه؟ البته تو صورت سوال هم گفته احتمال وقوعشون یکسانه، من اینجوری استباط می کنم که منظورش این بوده طول رشته‌ی بیتی علامت‌ها یکی هست.

به هر حال با همین کلید تخصصی معماری واسه من شد ۴۶/۶۷
۰
۰
ارسال: #۶۶
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط mujtaba.)
(۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۵۳ ب.ظ)raminbarca نوشته شده توسط:  فکر کنم ۱۹ انتقال داده هم مشکل داره، هر جوری حساب می کنم به ۴۳ نمی رسم. ۶ علامت یعنی به سه بیت نیاز داریم، که می شه ۳۰۰۰ بیت در دقیقه و ۵۰ بیت در ثانیه. احتمالاً منظور طراح این بوده که یه جوری مثل کد هافمن بتونیم یه کاری کنیم که میانگین طول رشته‌ی بیتی معادل علامت‌ها کمتر از ۳ بشه، دقیق‌تر واسه جواب ۴۳ باید بشه ۲/۵۸ یا مجموعاً برای ۶ علامت بشه ۱۵/۴۸ که من هر کاری می کنم نمی تونم به ۱۵ برسم، کسی می تونه راهی پیدا کنه؟ البته تو صورت سوال هم گفته احتمال وقوعشون یکسانه، من اینجوری استباط می کنم که منظورش این بوده طول رشته‌ی بیتی علامت‌ها یکی هست.

به هر حال با همین کلید تخصصی معماری واسه من شد ۴۶/۶۷

۱۰۰۰ در دقیقه میشه
۱۰۰۰/۶۰ در ثانیه
بعد از قانون مرحوم شانون داریم

میشه
log6 = 2.584962501
بیت بر سمبول
تعداد سمبول بر بیت ضرب در سرعت سمبول در ثانیه که حدود ۱۶.۶ هستش
پس میشه ۴۳

آقای موج‌: دست شما درد نکنه، خدا شما را خیر دهد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , raminbarca
ارسال: #۶۷
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط موج.)
کلید سازمان سنجش
روش محاسبه نمره خطی و تخمین رتبه احتمالی(ابداعی)
کارنامه پارسال
رتبه یک معماری جناب اکبر
زبان ۰
ریاضی ۶۳
مشترک ۶۰
معماری ۶۲
هوش ۱۵
نرم ۰

رتبه
معماری۱
هوش۲۴
نرم۴۹
محاسبات۸۱

خب حالا نمره خطی ایشون در گرایش معماری با توجه ضرایب به قرار زیر
۰*۱+۶۳*۲+۶۰*۴+۶۲*۲=۴۹۰
به همین شکل نمره خطی خودتونو محاسبه کنید یعنی کسی که تو فکر رتبه تک رقمیه باید نمره خطیش حدود ۴۹۰ باشه (تو معماری)

به همین شکل نمره خطی ایشون در نرم
۰*۱+۶۳*۲+۶۰*۴+۰*۲=۳۶۶
یعنی با نمره خطی حدود ۳۷۰ رتبه حدود ۵۰ نصیبتون میشه تو گرایش نرم
کارنامه های دیگه رو خودتون به همین طریق محاسبه و نمره خطی خودتون مقایسه کنید(البته یکم افت برای سخت بودن آزمون امسال طبیعیه)

۰
۰
ارسال: #۶۸
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط raminbarca.)
کلید سازمان سنجش
این مرحوم عجب قانون خفنی داشته، قیافه ش هم آشنا نیست واسم Big Grin هرچند انتقال زیاد نخونده بودم، اما انصافاً لگاریتم ۶ رو چطوری باید حساب کرد سر جلسه؟
۰
۰
ارسال: #۶۹
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۴ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
لگاریتم ۶ بین لگاریتم ۴ و ۸ هستش دیگه: دی
فقط یک گزینه به هدف می‌زنه
۰
۰
ارسال: #۷۰
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط Maryam-X.)
چه غلتی کردم بعد از امتحان سوالارو چک نکردم؟؟
حالا که درصدامو می خوام یادم نمیاد چی زدم!
سنجش لطفا پاسخ های من رو هم بزار روی سایتBig Grin

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۷۱
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۹ ب.ظ
با این کلیدایی که اینا دادن(مخصوصا ۵۱و۵۳ مشترک و ۳۷ تخصصی!)
زبان ۶۶
ریاضی ۱۰
مشترک ۱۴
تخصصی ۴۰
Sad
برم خدمت؟واسه سال دیگه بخونم....
۰
۰
ارسال: #۷۲
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۲ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
منم یادم نیست!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۷۳
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۵ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
حالا من هی جواب بدم می شه چت روم Big Grin اگه ادامه دار شد بریم تو تاپیک تخصصی معماری Big Grin
آره خب درست می گی. اما انصافاً قانونش doesn't make sense Big Grin بالاخره باید بشه یه جوری این ۲/۵۸ رو پیاده کرد دیگه، هر کاری کنی نمی شه! من به زیر ۱۶ بیت واسه مجموع ۶ علامت نمی تونم برسم( ۰۰۰ و ۰۰۱ و ۰۱ و ۱۱ و ۱۰۰ و ۱۰۱). حالا شایدم بشه نمی دونم
۰
۰
ارسال: #۷۴
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۳۱ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
بچه‌ها اینجوری فایده نداره....
یک تاپیک باز کنید با نام "سوالات و کلید های مشکل دار ارشد"..
برای هر گرایش جداگانه
هر کس فکر می کنه سوالی مشکل داره با ذکر دلیل بنویسه تا بچه‌ها روش بحث کنن.(عنوان پست شماره‌ی سوال و نام درس)
اینجوری راحت‌تر سوالهای مشکل دار را جمع و جور می کنیم و اعتراض می کنیم!
تو این تاپیک ممکنه گم بشن.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MJRS
ارسال: #۷۵
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط hatami.)
(۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۱۹ ب.ظ)mehdi_matrix نوشته شده توسط:  با این کلیدایی که اینا دادن(مخصوصا ۵۱و۵۳ مشترک و ۳۷ تخصصی!)
زبان ۶۶
ریاضی ۱۰
مشترک ۱۴
تخصصی ۴۰
Sad
برم خدمت؟واسه سال دیگه بخونم....
نا امید نباش به نظر من زبان را خوب زدی یه جورایی میتونی به رتبه های زیر ۵۰۰ فکر کنی خوش بین باشیم که همه خراب کرده باشند میتونی شبانه قبول بشی
(۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۳۶ ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط:  راز این درصدهای خوب تعداد غلط های کمه. اگه مشترک یه ذره بیشتر غلط میزدید زیر ۴۰ میشدید( مثل من: دی)

دقیقا موافقم تو مقایسه درصدای امسال با کارنامه های پارسال بین ۱۰ تا ۱۵ درصد میشه مشترکا رو بهتر در نظر گرفت
(۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ)LALEH نوشته شده توسط:  کجایست؟؟؟؟

تو این صفحه بگرد

من راضی نشدم فقط یک سپاس بزنم آقای موج ممنون بابت دفترچه تخصصی به قول معروف دمت گرم

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hsh88 , موج , mehdi_matrix

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۱۵ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۶ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۱۸ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۳۰۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۸۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۳۹ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۰۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۵۶ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۷۸ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close